Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszespytac

kiedy przesłzy wam mdłości?

Polecane posty

Gość muszespytac

jestem w 9 tc, do tej pory mdłości miałam potworne, a od dwoch dni cisza... i nie wiem czy sie martwic :( ciąża jest zagrozona poronieniem, czasami pobolewa mnie brzuch ale nie plamie i nie krwawie. i ciągle zastanawiam sie czy z dzidzia wszystko ok. słyszałam ze najczesciej mdłości przechodzą po 12 tyg, wiec moze u mnie cos złego sie stało i beta zaczyna opadać? napiszcie kiedy wam przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja do 15tyg :( wygladalam tragicznie bo schudlam , mialam isc tez na kroplowki to szpitala ale jakos wyslalai mnie do domu , bralam specjalne czopki na mdlosci i wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszespytac
a są jakies mamy którym przeszło wczesniej, tak jak mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama buntownikaaaaaaa
Jak mineły mdłości to powód do radości a nie do smutku :) Ja całe szczęscie wcale ich nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszespytac
nie ma nikogo komu mdłości urwały sie "przed terminem?" :( cemu u mnie tak wczesnie sobie poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez okrągłe 3 miesiące rzygałam jak kot, nic nie mogłam jeść, tylko piłam a i po tym miałam nudności straszne. Dopiero w połowie 4 miesiąca ciąży wszystko ucichły, tzn pojawił się nowy problem mianowicie chodziłam obolała, ale jeść już mogłam :) teraz mam zgagi i straszne zmiany nastroju, ale ogólnie więcej fizycznie nie cierpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam mdłości przez jakieś
2 tygodnie, w tym przez tydzień totalne. Mdłości, ale bez wymiotów. Te 2 tygodnie to były mdłości całodzienne i to był jakieś 6-8 tc. Pózniej już nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszespytac
dzieki za ostatni wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa kobieta z forum
Własnie, czy mdłosci mogą przejsc w 9 tygodniu ciązy? Czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda ciaza jest inna
mnie meczylo przez 4 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudności powinny minąć do 13-14 tygodnia ciąży - wtedy spada poziom progesteronu, który odpowiada między innymi za nudności. Ja jestem w 12 tygodniu, najgorsze nudności miałam w 8 tygodniu, a teraz powoli mi się zmniejszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam prawie przez 4-mce mdłości wymioty, nic nie mogłam jeść, nic ugotować, wszystkie zapachy mnie drażniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedziec
a ja mam do teraz (37tc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wataszka21
mi przeszlo dokładnie w 9 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamartynki
ja miałam do końca 4 msc ale bywało że miałam dwa trzy dni ciszy i znowu się zaczynało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 14 tygodniu i od tygodnia mam wymioty i mdłości z przerwami po 1 lub 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa babka z forum
Musi boilec brzuch? a jak nie boli? Brałam nospe profilaktycznie i teraz magrnz, brzuch mnie nie boli wclae, mdłosci raz sa raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niggggddd
Nigdy. Rzygam caly czas a dziecko ma juz rok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadulka
ja miałam mdłości przez około 1,5 tygodnia, teraz też się martwie bo ustapiły a to dopiero 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenka
witam! ja mialam mdlosci dosc dlugo i myslalam ze bede miala do konca ciazy ale minely jak poczulam pierwsze ruchy mojego skarba..lecz kazda kobieta przechodzi inaczej ciaze tylko ze ja czasem gdy wstalam nie mdlilo mnie a na drugi dzien pojawily sie znowu wiec jeszcze moga Cie dopadnac.. zycze milego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada29
a ja mam pytanie trochę z innej beczki- jak funkconujecie w pracy? ja czuję się coraz gorzej i nie wiem już jak to ukryć... :( Nie chcę iść na zwolnienie ale z drugiej strony mam koszmarne mdłości przez cały dzień... :( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada29
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja np. miałam mdłości chyba od pierwszego dnia zapłodnienia ( od razu wiedziałam, że coś się we mnie zmieniło ponieważ najczęściej nudności miałam po papierosach) do jakiegoś 8 tyg. Obecnie jestem w 13tyg. ciąży i nudności znowu wróciły - szczególnie po słodkim ;/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszły do końca :/ Caluśką ciążę rzygałam jak kot :/ schudłam 7kg w ciązy (po wyjściu ze szpitala miałam 15kg mniej niż przed ciążą) co akurat na dobre mi wyszło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miał ktoś całą ciąże z krótkimi odstępami jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam mdłości tylko 4 tyg raz porządnie zwrócilam i było ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dopiero po porodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 7tygodniu , i narazie mam lekkie mdlosci z rana , jedynie raz mdlilo strasznie prawie wymiotowalam , gorzej bola mnie piersi nie idzie sie przekrecic w nocy a nawet dotknac straszny bol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×