Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*natasha*

DZIEWCZYNY MAM PYTANIE???????????????????????????

Polecane posty

te które były lub sa w ciązy powiecie mi jakie i czy są obiawy w drugim-trzecim tygodniu ciąży??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tak wczesnej ciąży
nie ma objawów i możesz poronić, a nawet o tym nie wiedzieć, bo popłynie to z okresem, jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarama
w tak wczesnej ciązy, mogą ale nie muszą powiększyć się i boleć piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinna
ja mialam nietypowe objawy bo objawy przeziębienia.Wysoka gorączka,zacerwienione ale nie bolące gardło ,wysypka i pytanie lekarza czy przypadkiem nie jestm w ciąży.Moje zdziwienie,co ma ciąża do tej choroby?powiedzialam ,że nie .Antybiotyki.Po tygodniu okres nie pzryszedl i test pokazał dwie kreski.Znowu wizyta u lekarza -powiedzial ,że nieraz takie są objawy wczesnej ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ja nie wiem czy jestem w ciązy tylko podejrzewam bo biore tabletki antykoncepcyjne i spóżniłam sie z jedna i teraz mam tą 7dniowa przerwe a przerwa trwa juz drugi dzien a ja okresu nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tak wczesnej ciąży
nie mówię, że tak będzie, ale większość kobiet choć raz w życiu doświadcza tego, gdy płód jest zbyt słaby albo ma wady natomiast kobieta nie ma nawet świadomości tego, bo usuwa się on wraz z miesiączką ja jestem wręcz pewna, ze coś takiego miało miejsce w moim przypadku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tak wczesnej ciąży
eeeeeeeee jeśli tak, to nei martw się, na pewno nie jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
u mnie pierwszym objawem ciąży (choć wtedy o tym nie wiedziałam jeszcze) były bardziej wrażliwe niż kiedykolwiek wcześniej sutki. Dopiero potem brak okresu i test potwierdziły że to ciaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
rany no to zrób test i po sprawie. Telepatii niestety nikt tu nie opanował -wszystko to czysta teoria i przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie boje masakra mam dopiero 18 lat co ja zrobie jak bede w ciąży poprostu o to chodzi zepowinnam wziasc tabletke po 7dniowej przerwie w piątek o 20 a wziełam tabletke w sobote o 12 ...............................:( a jeszcze sie kochałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie Ci szczerze
bo bierzesz tabletki debilko :O :O :O a spóźnić sie mozna do 12 godzin z zażyciem wiec kurwa jakim cudem u Ciebie ciaża ? :O :O :O pozatym kto Ci powiedział ze okres masz dostać w I czy II dniu przerwy ? :O :O :O same debilki zażywają tabletki anty :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiiii
ja miłam bardzo bolące piersi i może to dziwne ale pojawiły mi sie małe białe paseczki i niebieskie żyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brałam tabletki normalnie i teraz okresu nie dostaje tylko piersi mi tak jakby podrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie Ci szczerze
taaa piersi rosną i może jeszcze masz mdłości i brzuch jak w 7mscu ? :O :O :O spózneinie nie powoduje, ze skutecznosc spada do zera tylko jest obnizone nieznacznie:O a czytalas kiedykolwiek ulotkę tych tabletek ? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie ci szczerze masz racje ze jestem debilką bo kurwa nie uwarzałam a teraz wyje ze moge byc w ciąży ale ze mnie debil bez kitu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie spóźniłaś z zażyciem to po uja jasnego sie kochałaś ? :O :O :O jak się nie myśli to potem jest strach i nerwy trzeba było sie zapoznać z ulotką a potem dawać sie ponosić emocjom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiiii
mówię ci szczerze: piersi mogą urosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i trzeba bylo gumke zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie Ci szczerze
taaa i pisało tam, ze jak zapomnisz tabletki i przerwa będzie dłuższa niż 12 godzin to wolno sie kochać z facetem do końca ? :P nie czytałaś, nie kłam a debilka jesteś to prawda jak sie nie mysli to potem pozostaje tylko siedziec i plakac i czekac czy Bozia bedzie laskawa i da nauczkę czy od razu z grubej rury pojedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tak wczesnej ciąży
ale krwawienie, które pojawia się w przerwie między braniem tabletek to NIE JEST KRWAWIENIE MIESIĘCZNE!!! to coś co zastepuje okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale ja sie kochałam około 4 godz po tym jak miałam wziąść tabletke chyba co!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tak wczesnej ciąży
na pewno nie jesteś w ciąży jeśli zażyłas tabletkę nie później niż 12 godzin po terminie, nie było owulacji skoro cały czas przyjmujesz tabsy, nie ma cudów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×