Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Po jakim kierunku studiów czeka mnie najbardziej ciekawa praca?

Polecane posty

Wybieram się na politechnikę, zdaję na maturze rozszerzona matematykę i fizykę, więc uniwersytet mnie raczej nie interesuje. Chciałabym robić coś kreatywnego, mieć do czynienia z najnowszą techniką, nie wpadać w monotonie, ale nie jestem pewna jaki zawód mi to zapewni - w dodatku przy bardzo godziwych zarobkach. Zastanawiam się nad mechaniką, robotyką i budownictwem. Będę wdzięczna za każde propozycje, szczególnie jeśli ktoś poleci własny zawód i jego zalety. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montażystka video
ja filmiki montuję, mam najnowsze kompy, programy, kamery i aparty, zarabiam dobrze i mam dowolny czas pracy, studiowałam na politechnice- ale tam raczej niewiele się nauczyłam (trochę podstaw z informatyki), moja praca to wynik pasji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loraaaaaaaaaaaaaa
sorry, ile arabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metua
moim zdaniem ciekawa praca to taka, gdzie dużo się wyjeżdza, ale czy to prawda, jest tu ktos, kto moglby potwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montażystka video
to zalezy od zlecenia, najdroższa reklama jaką robiłam to było jakieś 20tys zł..... ale tak na co dzień to zlecenia od 300-2000zł zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loraaaaaaaaaaaaaa
mam znajomego, ale on montuje filmy, ciekawa jestem ile zarabia , jest w PSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montażystka video
ja mam prywatną firmę, jestem podwykonawcą dla kilku innych firm to daje mi w miarę stałe dochody, praca ciekawa, mnóstwo ludzi się poznaje, ogląda się różne miejsca do których inni nie mają wstępu (deszczownia sprawdzająca szczelnośc autobusów np., przy filmie szkoleniowym dla jednego producenta).... można się wykazac pomysłałmi.... za każdym razem robisz coś innego.... tylko to siedzenie przy kompie..... już mi czasem kręgosłup wysiada i oczy.... to jest minus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_znawca
jak jesteś po liceum,to po pierwszym roku przygotuj się na porządnego "kopa w dupę".a co do kierunków-elektronika/informatyka/telekomunikacja/automatyka/budownictwo(z uprawnieniami) robotyka na razie mało popularna i ciężko z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia to pikuś
Wszystko zależy od osobowości. Ja skończyłem kierunek, po którym teoretycznie powinienem bez problemu mieć pracę, a minął już rok od skończenia studiów i jeszcze nie pracowałem. Nie mam pracy, bo szukam jej w swoim mieście, nie zamierzam się nigdzie przeprowadzać (włączając w to jeżdżenie po okolicznych miejscowościach) i szukam pracy "od do" tzn. np. od 8ej do 16ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metua
tak, mysle ze ludzie przebojowi moga miec swietną prace bez studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można po budowlance
Nie jestem po budowlance, ale wskazuje jakie masz drogi po tym kierunku: 1) kierownik budowy, czy nieustannie na budowie nie zawsze w miejscu zamieszkania... użeranie się z robotnikami, warunki sanitarne na budowie beznadziejne - dla faceta praca super bo ciekawa i odpowiedzialna dla kobiety po 10 latach zaczyna być bardzo męcząca. Wynagrodzenie potrafi być wysokie zależnie od firmy. 2) inspektor nadzoru - na ogól na miejscu zamieszkania, łatwiejsza dla kobiety, bo szarpiesz się z kierownikiem budowy lub robót a nie całą reszta. Zarobki nie za wielkie. Też duża odpowiedzialność. 3) projektant - siedzisz przy komputerze dzień cały. Wyrobnik. Płatne zależnie od firmy projektowej. Kokosów nie zarobisz. Ale praca ciekawa. Generalnie praca ciekawa, ale trudna. A z wynagrodzeniem różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"studia to pikuś\", a co skończyłeś? :) \"metua\", tez tak myślę, ale nie jestem pewna czy jestem wystarczająco przebojowa, żeby nie iść na studia skoro mam taką szanse ;) \"co można po budowlance\" - wybrałabym i tak chyba opcje pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kazdego co innego
ciekawi. Napewno dorob sobie jezyki obce, im iwecej, tym lepiej. Mezesz jezdzic na wymiane, poznawac swiat i nowe technologie,a i rozbudowywac sobie cv, Wlasciekazdy kierunek politechniczny daje cie duze mozeliwosc, no , moze nie zarzadzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurka1111
Hello:)) Pracuje w firmie Intercam jako videomodelka;) nie rozbieram się i nie muszę znać języków obcych. Pracuję w domu kiedy chcę i ile chcę. Zarabiam ok 3tys zł miesięcznie,pracując nie więcej niż 140h:) w każdej chwili mam prawo do zaliczki. Ta firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła,jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim atrakcyjnym kobietom,więcej poczytacie na str. www.kamerkipraca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×