Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość domi26

Wrocław, gdzie polecacie POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość gość
najlepszy to jest Libor Polak w Ostrawie.ja co Prawda robilam tylko korekte nosa ale widzialam ´jego biusty´super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójKaprys
Ja nie chcę robić podnoszenia. Moja koleżanka takie robiła w Warszawie. Wydała mnóstwo kasy a potem zaszła w ciążę i cały efekt szlag trafił. Bez sensu. Ja jestem zdecydowana na implanty ale chcę takie podmięśniowe, bo nie wykluczam kolejnego dziecka w przyszłości i chciałabym karmić piersią. Nie wiem czy w Orthos robią podnoszenie ale implanty podmięśniowe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kaprys - w sumie to nie słyszałam o tej klinice we Wrocku..ale jestem ciekawa Twoich wrażeń! także czekam na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda obecnie najlepszy tak jak tez robiłam zwiady sama jest doktor Nawrocki ! Potwierdza regułę, że oko facet to oko. ;) Zabiegi wykonuje w Klinice Coramed na Olszewskiego we Wro Ja na kontakt@coramed.pl robiłam wstępną konsultację i dostałam sporo potrzebnych informacji. Miałam piersi po ciąży wahałam sie długo, ale nigdy bym nie zmieniła decyzji i i kliniki, bo zajeli się mną bardzo troskliwie. Mnie prowadziła Pani Victoria - też polecam opieka dzień i noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę we Wrocku jest paru dobrych chirurgów - przede wszystkim trzeba się opierac na swoim odczuciu:) no i się nie bać pytać lekarza o wiele rzeczy bo to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam o ile mniejsze implanty dobierają, np. dr. J.J. jest zwolennikiem małych biustów i dobiera mniejsze implanty. Załóżmy że mi wybrał implant 350 ml a ja chcę większy, myślicie że gdybym zaproponowała 400 ml dałoby radę wcisnąć? Czy różnica 50 ml jest znacząca? Czy miałyście taki przypadek że chciałyście 50 ml więcej i niestety ale nie dało rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi robił dr Mateusz Knakiewicz i jestem zadowolona z efektu ale też z całego podejścia pana doktora, wszystko mi i mężowi tłumaczył, nie było pytań na które by nie odpowiedział itp. Czułam się dużo bezpieczniej i pewniej wiedząc jak będzie wyglądała sama operacja i też rekonwalescencja potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukass4
Słyszałam że też w szpitalu w komorowicach koło Wrocławia też dobrze robią mają dobrych chirurgów plastycznych.... warto tam zajrzeć kiedyś byłam tam ale u innego specjalisty to panowała tam miła atmosfera wszyscy mili czułam się tam dobrze warto tam zadzwonic i dopytac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas we Wrocławiu warto powiększyć piersi w http://prestigeclinic.pl. Dokonywalam zabiegu rok temu. Wszystko poszło ok, ładnie się wygoiło, nic zresztą dziwnego, pracują tam najlepsi fachowcy. Gdybym miała jeszcze raz decydować, na pewno dokonałabym tego zabiegu. Dopiero teraz jestem szczęśliwa i pewna siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sporo dobrych klinik - warto jednak przejść się do paru klinik i porównać miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mi piersi zrobił dr Wiktor Czyżak i jestem zachwycona efektami, cycuszki są duże i piękne. Lekarz wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, jest cierpliwy i bardzo profesjonalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

we wroclawiu bardzo dobry jest dr Jarlinski, u niego mialam operowany biust i efekt jest super. minelo sporo czasu od operacji- bez powiklan, komplikacji, piersi wieksze, symetryczne, idealne :) chociaz wazna jest tu rowniez kwestia implantow- ja mam Mentor anatomiczne. bardzo dobry producent- dozywotnia gwarancja i rzadkie powiklania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie zabieg powiększenia piersi wyszedł bardzo ładnie. Mam idealnie równe oraz o ładnym kształcie piersi. Teraz są idealnej wielkości. Bardzo jestem  zadowolona z efektu jaki uzyskała Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko https://www.raczkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Hej wszystkim, chcialabym powiekszyc piersi we Wroclawiu, mieszkam  aktualnie w Holandi, nie wiem na którą klinikę się zdecydować. Czy któraś ma podobne doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Od dawna marzyłam aby powiększyć piersi, moje były małe i nie czułam się kobieco. Po zabiegu powiększenia wygladaja super, w końcu moja samoocena się podniosła. Mogę polecić Pania dr u ktorej robiłam zabieg dr Aldony Stachury  Krakowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja robiłam soje piersi u doktora Wacławowicza w Orthos pod Wrocławiem. Świetny specjalista i super klinika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka powiększała piersi u dr. Wiktora Czyżaka. Efekt jest rewelacyjny. Biust jest delikatnie powiększony i wygląda bardzo naturalnie. Mimo, że jest to dość bolesny zabieg to dr Czyżak zapewnił jej świetną opiekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałam swoje piersi w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie. Zdecydowanie polecam ten gabinet i lekarza. Nie miałam żadnych komplikacji, wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. 

www.raczkowska.pl

Edytowano przez judytaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam dr Wiktora Czyżaka. Bardzo dobry chirurg plastyczny. Miałam wykonywane powiększanie piersi implantami silikonowymi. Wszystko przebiegło bez komplikacji, a efekt jest rewelacyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powieszałam biust  w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie  i nie miałam żadnych komplikacji , biust wygląda bardzo naturalnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Poznania jechałam specjalnie do dra Rafała Pabiańczyka z SCM clinic. To świetny specjalista, którego poleciła mi moja przyjaciółka – również chirurg. Doktor bardzo sympatyczny, a jednocześnie widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na swoim fachu. Opuchlizna po operacji zeszła dość szybko. Już w pełni cieszę się rewelacyjnymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×