Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość domi26

Wrocław, gdzie polecacie POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość domi26

Chce powiekszyc piersi,mieszkam we wrocławiu.Poleccie kogos, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syolinkaP
hejka :) mam ten sam problem,chce powiekszyc we wrocku ale nie wiem u kogo :/ wczesniej robilam w belgii ale teraz nie zabardzo mi to odpowiada,bylam na konsultacji u dr stelczyk,powiedziala mi ze o wielkosci wkladki jaka bede miala zadecyduje sama w trakcie operacji..:/ wiec to chyba juz o czyms swiadczy...do niej sie napewno nie wybiore....slyszalam ze dr jamrozinski jest dobry,napisalam do niego meila w ktorym mi odpisal ze nie jest zwolennikem duzego powiekszania wiec raczej tez odpada...jak tak dalej pojdzie to bede musiala jechac jednak do belgii... pozdrawiam cieplutko:) a z jakiego rozmiaru na jaki chciala bys zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dr Jarliński
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolinkaP
przepraszam przejezyczenie chodzilo mi o dr jarlinskiego ;) ale slyszalam ze jest dobrym specjalista moja kolezanka robila u niego uszy efetk powalajacy a inna sie przymierza zeby powiekszyc u niego piersi ale z rozmiaru a na C ,a moze ktora z was ma wkladnke np 500ml???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 460 ml i mam roz 70 e ale na takie wielkie nie wygladaja wszystko zalezy jaka masz klatke ,piersi ile masz pod biustem na wysokosci biustu duzo czynnikow wskazuje na roz implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zdecydowanie Dr Wlodzimierza Sidorowicza http://www.aleksandra.info.pl/. Ja u niego robilam nos, wszyscy znajomi z niego korzystali i widzialam wspaniale efekty powiekszania piersi. Goraco polecam! Najlepszy specjalista we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
U Pawla Niemkiewicza SUPER ponoć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jow123
Cześć, Polecam dr Annę Olender,która operuje też we Wrocławiu w Ars Medice na Mińskiej.Robi naprawdę piękne piersi ! Jestem bardzo zadowolona .Miła, sympatyczna osoba , a do tego kobieta ,która ma wyczucie i wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dwa tygodnie po op powiększania piersi. Bardzo proszę o pomoc kogoś kto też miał i powie mi z doświadczenia co i kiedy można po niej robić - jazda samochodem, rower, fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya01
Hej dziewczyny! Chcialabym powiekszyc biust ale zastanawiam sie czy nie wywrze to negatywnego wplywu na karmienie piersia w przyszlosci kiedy urodze dzieci.. przeczytalam gdzies ze nie ma to wplywu ale czy w 100%?? Czy bede mogla po takiej operacji karmic piersia? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya01
Lolita3333 czy jestes zadowolona z rozmiaru?czy Pani dr doradza jaki rozmiar bedzie odpowiedni? i jaki jest koszt operacji? Z tego co czytalam na forach duzo kobiet po operacji nie jest zadowolonych z wielkosci piersi tzn chcialy wieksze ale dr doradzil mniejsze... tyle placic to byc juz zadowolonym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflower160
Właśnie robię małe rozeznanie na ten temat, a mam pół roku czasu na wybranie odpowiedniej kliniki/lekarza we Wrocławiu bo tyle musi upłynąć od zakończenia karmienia piersią. Nie było mi łatwo podjąć tą decyzje, gdyż obawiam się bólu bardziej nawet niż cc,poza tym zależy mi na jak najbardziej naturalnym wyglądzie.Waham się pomiędzy dr Jarlińskim a dr Niemkiewiczem. Jakieś sugestie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wegrzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o klinice Euromedicare? aby tam powiększyć piersi. Czy ktoś miał tam robione? Szukam dobrego lekarza z Wrocławia do tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam o klinice dra Knakiewicza. Ktoś u niego robił? Póki co umówiłam się na konsultacje, zopbacze co mi powie no i cena mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planaconfog1989ajrqs
Właśnie robię małe rozeznanie na ten temat, a mam pół roku czasu na wybranie odpowiedniej kliniki/lekarza we Wrocławiu bo tyle musi upłynąć od zakończenia karmienia piersią. Nie było mi łatwo podjąć tą decyzje, gdyż obawiam się bólu bardziej nawet niż cc,poza tym zależy mi na jak najbardziej naturalnym wyglądzie.Waham się pomiędzy dr Jarlińskim a dr Niemkiewiczem. Jakieś sugestie? Jasne http://iitd.info/e7rY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, rozważam doktora Knakiewicza. Jedna znajoma była u niego na zabiegu tyle że nie powiększania piersi i jest bardzo zadowolona. Zastanawiam się czy się do doktora nie wybrać, bo niestety moje piersi pozostawiają wiele do życzenia a moje życie seksualne upada. Kremy, ćwiczenia nie pomagają. Niestety….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiawroc
I jak? Zdecydowałaś się na zabieg? Wybrałaś doktora Knakiewicza? Jak odczucia? Pytam, ponieważ znajoma była tam na powiększaniu piersi i jest bardzo zadowolona. W sumie widziałam efekt i faktycznie jest bardzo dobry. Koleżanka mówiła, że fachowo się nią zajęli i przed, i po operacji. Gorąco poleca. Ja też rozważam taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr knast polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witch 81
I robilam u Knasta jestem kilka dni po zabiegu efekt juz boski mam sie dobrze oby tak dalej opieka na najwyższym poziomie jak 5 gwiazdek jeszcze nigdy nigdzie nie widzialam takiej sterylności polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje powiększenie piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady25
Witam wszystkie zdesperowane cycoliny. Jeśli zastanawiacie sie do kogo trafić pod skalpel to napewno mogę z czystym sumieniem polecić dr Jarlinskiego - Wrocław. Po co wyjeżdżać i szukać przereklamowanych klinik jak mamy pod "nosem" takiego wybitnego specjalistę. zdecydowałam sie na zabieg u doktora ponieważ moja przyjaciółka jako pierwsza poszła "na pierwszy ogień "oczywiście po wcześniejszym rozeznaniu rynku. Jestem już po.. Trzy lata, zapomniałam tak naprawdę ze wszyto mi sylikony. Po zabiegu oczywiście był dyskomfort ale zapewniam wszystkich ze po tak perfekcyjnej sztuce po tygodniu wróciłam do pracy - oczywiście ograniczając sie do wysiłku i gwałtownych ruchów. Teraz wyglądają przepięknie i nie żałuje ze wybrałam rozmiar : mentor 390 Cc ponieważ jak zeszła opuchlizna dopiero uzyskałam oczekiwana wielkość. Dobra rada: zawsze wybierajcie większe niż doktor proponuje- bo po co robić powiększanie piersi jak maja być nie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knakiewicz to jeden z lepszych chirurgów w tej części Polski. Byłam już u niego na 2 zabiegach, na powiększeniu i ustach i za każdym razem efekt był doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Czy ktoś robił u Krotochwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Powinno być Kratochwil z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojKaprys
Cześć, po porodzie, macierzyńskim i długim karmieniu czas dla mnie. Od zawsze marzyłam o operacji piersi. Chcę w końcu móc nosić bluzki z odkrytymi plecami, sukienki bez konieczności zakładania mega zabudowanych i niewygodnych biustonoszy. Aktualnie by moja figura wyglądała dobrze, muszę właśnie taki stanik wkładać a fiszbin nie znoszę!!! Nie znam nazwisk lekarzy, nikt w moim gronie nie robił takiej operacji więc nie mam się kogo poradzić. Chcę też swój zabieg utrzymać raczej w tajemnicy. Poszukuję opinii nt. szpitala Orthos. Znam i polecam to miejsce, bo leczyłam tam kiedyś kolano ale od strony medycyny estetycznej zupełnie nie wiem co mam sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka1985
Jak wrocław to tylko i wyłącznie doktor Nawrocki! http://www.drnawrocki.com.pl/kontakt.html Ja miałam wykonywane podnoszenie piersi. Zabiegu się obawiałam ale efekt końcowy? Szok. Nie przypuszczałam, że będzie to tak dobrze wyglądało. Chyba bardziej ode mnie jest zachwycony mój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×