Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Aniu, my sobie nic na Mikołaja nie kupujey. U nas w rodzinie to zwyczaj tylko dla dzieci prezenty do buta wsadzać. Córci dostanie taką malutką, szklaną kuplę w środkuz lalą, co śniezek w środku pada i dwie rękawice-pacynki. Z Avonu. A na święta to jeszcenie wiem, co mężowi kupię. Pewnie cos wymyśli. Ja sobie zamówiłam jakieś pachnidelko do pryskania (5th Avenue najchętniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka zamówiła sobie pod choinkę samochody:p Ciężko jest być św. Mikołajem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zazdroszcze Ci tych ruchow , zreszta wszystkim wam zazdroszcze:( moj Mis sie rusza ale jeszcze jest za malutki... a kiedy dokladnie w ktorym tyg poczułyscie ruchy?? bo moze juz niedługo cos bede czuc:):):) Kiwi po prostu rozczula mnie jak piszesz o corce i samochodach , a moze klocki ?? sa tak akurat po srodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu no ja własnie poczułam w 17tc na samym jego poczatku, była to sobota rano 1o listopada.Dokładnie to pamietam.Pierwszy raz miałam takie uczucie.Tak sobie pomyślałam wtedy ,ze to ruchy,ale nie do końca byłam przekonana,no bo niby za wczesnie sie pojawiły,ale potem byly one czestsze i juz wiem,ze to byl ruch a nie co innego.Lekarz sie zdziwił,ze tak wczesnie ,stwierdził,ze to duza ciaza moze byc. A teraz juz sobie bryka i pływa tam w srodku. Miniu zobaczysz jak Cie to spotka z nienacka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-trzymam nadal mocno:):)kciuki. KIWI-wesoło masz z córcia,a co tam moze byc i samochód:)Przynajmniej tatus będzie też zadowolny,bo pewnie wybierze cos po siebie tez:) Ja jak jestem na zakupach z moim męzem \'\'stary\'\' chłop:D:D a nie moze nadziwic sie jakie to teraz sa pojazdy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a ty w 17 tyg to juz mials duzy brzuszek?? bo ja jak narazie nic tam nnie mam:( zreszta przele wam zdjecie to zobaczycie same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! ****************************DZIEWCZYNKA 520GRAM************************* Boze jaka radosc cala rodzina sie cieszy a ja to juz wogole jestem wniebowzieta SZOK!!!!!!!!!!!!! najwspanialszy dzien od kiedy jestem w ciazy taka wiadomosc SUPER!!!! Poaztym moaja kruszynka zdrowiutka sedruszko zdrowe, nerki prawidlowo ukszaltowane, kregoslup, zebra, wszystko w jak najlpeszym porzadku!!!!! Tearz tylko bedzie problem z imieniem ale mam jeszcze czas to meza przekabace zeby byla Nikolcia:) Dostalam plyte wiec sobie ogladam maialm to 4D wiec dzidzie super widac zrobie jutro zdjecia to Wam podesle to sobie zobaczycie. KIWI--- ja nie dostalam zdjecia z brzuszkiem:( ubarnak mam sliczne. wiesz teraz tak sobie mysle ze tyle pienych rozowych ubranek kolo nosa mi przeszlo no ale skad moglam wiedziec. Lekarak powiedziala ze dziewczynka bedzie na 100% to juz sie nie zmieni!!!!!!!!!! ale super ojej oejej oszaleje!!!!!!!! MINI--- nie martw sie tylko cezkac az poczujesz ruchy!!! trzymam kciuki Moja laleczka tak sie wiercila hmmm ciekawe po kim to ma chyba po mnie:P Widzialam ze pisalyscie o mikolajkach wiec ja tez sobie z mezem nic nie kupuje dopiero na gwiazdke takie wieksze prezenty sobie robimy:) w tym roku moj maz zazyczyl sobie szlafrok z froty a ja od niego zegarek taki z cyrkoniami i kaplet taki kolczyki i do tego zawieszka:) Jutro chyba pojde do tego sklpeu zobacze czy beda takie male sukieneczki to moze kupie i moge teraz smialo rozowe kupowac:) a z nerkami narazie oki dostalam badanie na posiew moczu i zobaczymy co wyjdzie wtedy bedzie probowala mi jakies leki dospasowac zeby te bakterie przegonic, ale za to powiedzilaa ze wyniki krwi ksiazkowe:) i ze szyjka macicy zamknieta prawidlowo ulozona i brzuszek mieki serduszka tez sluchala moja Gin i wszystko jak najlepiej. oki zmykam aha ja tez przytlam 53kg waze troche sie ruszylo ups chyba musze troszke przystopowac ze slodkosciami:) hihihi to papapapa do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, bardzo, bardzo się cieszę!!!!!!! I że dzidzia zdrowa, i że dziewczynka. Zobaczysz, jak cudownie jest mieć córkę!!!!!! Troszkę mnie zakłulo z zazdrości :p Córeczka!!!!Koniecznie podeslij zdjęcia, jestem bardzo ciekawa, jak wygląda Twoja dzidzia:) Piniu, Ty nie dostałaś w ogóle moich zdjęć czy tylko te z brzuszkiem nie doszły??? Było razem 9 zdjęć, 2 z brzuszkiem i 7 z ubrankami. A mnie dziś moja moje malutkie mocno kopalo rano, razem ze mną sie obudzło. Zaczynam sie już denerwować, czy jest zdrowe. Za tydzień pewnie zacznę panikować, więc proszę Was o wyrozumiałość:p Tak marzę o zdrowym dzidziusiu, a gdyby to jeszcze była dziewusia, to chyba bym zwariowala ze szczęścia:) Mąż cały czas mówi, że córka, ale on tak pewnie mnie pociesza. Wczoraj byliśmy na zakupach choinkowych. Mamy bombki (czerwone i zlote), czub na choinkę złoty i jednobarwne lampki białe. Nie kupiliśmy najwazniejszego:choinki, były same jakieś odpadki. Musimy dalej szukać. I łańcuch jeszcze kupić. Jezu, jeszce 2 tyg. do USG. Zwariuję chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale brzusio to masz typowo dziewczynkowo, Piniu:) I jeszcze Ania. Ciekawe, czy u Ani też córeczka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU!!! a co tak wcześnie??:)chyba nie spałaś cała noc z wrażenia.Jej ,ale Ci zazdroszczę ,ze juz wiesz kogo nosisz pod serduszkiem i,ze córcia jest zdrowa.Jesteś juz spokojna,ze wszystko w porzadku a to najwazniejsze:)Jak ja sie juz nie moge doczekac,zeby wiedzieć kto tam mieszka:):) Nawet czasem jak rozmawiam tzn.mowie do mojego brzuszka to sie pytam :A kim TY jesteś tam w srodku:):)? Jeszcze raz gratulacje❤️ a teraz buszuj ile sie da w sklepach i wybieraj te słodkie rozowe sukieneczki:) KIWI!!!wiesz,ze ja też sie tym martwie,zeby wszystko było ok.Myśle sobie ,ze najważniejsze,ze czuje ruchy dziecka wiec jest dobrze. Jutro mnie czeka wizyta u lekarza,interpretacja tych wyników no i mam nadzieję,ze poda mi termin usg,ale tez tak mysle ,ze bedzie za 2tyg.w 22tc.Mój mąz tez mowi,ze to córka bedzie.Chociaż pozostała część rodziny stawia na chłopczyka:D:D Tez Kiwi bym chciała coreczke,zycze Nam obydwóm ,zebu teraz tak jak Pini i Nam sie ujawniła kobitka:) Rano jeszcze musiałam wstać po 5 :( ojej jak ja dawno nie wstawałam o tej godzinie,bo tesciowa mi pobierała krew znow robię morfologie i mocz.Wyniki mi wieczorem da. Co do zakupów to wczoraj były tylko spozywcze,ale juz czas w koncu kupic te bombki:).Aha ja juz prezent na Mikołaja dostałam wczoraj od męza :Dsama sobie wybrałam,kupilismy dla mnie tak przedłużana tuinkę-sukienke trudno okreslic.Bede miała juz na swieta.:) A poza tym to umnie dzis potwornie zimno,nigdzie sie nie ruszam. Mam zamaiar robic tą zapiekanke ziemniaczana,na która parze stron temu przeps dała Pinia. Aha MIniu no ja juz miałam brzuszek w 17tc nawet taki dośc okraglutki juz.Mowie Ci jeszcze pare chwil i juz Nam napiszesz,o ruchach🌻zobaczysz:) ok ide robic kawke z mleczkiem, a raczej mleczko z kawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, już niedługo sie dowiemy, kto tam w brzuszku siedzi. Tuniczka na pewno śliczna, w jakim kolorze? Ostatnio w ogole polubiłam tuniki, dobrze sie w nich wyglądaw ciaży. Mi tak jakoś nieswojo, jak nie znam płci. Nie wiem, jak o dzidzi mowić i myślec: ona czy on. Napisz, co tam lekarz powiedział z wynikami. Dobrze masz z tą teściową:p Piniu, wyslałam Ci zdjęcia brzuszka. 2 maile, w kazdym 1 zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja dzis wolne mam to zagladam... ja sie chyba jednak z usg nie wyrobie przed swietami bo pracy sporo i nie bede miala kiedy isc... moj maz mi wage zepsul... myslalam ze go rozerwe...normalnie szlak mnie trafil... i nie wiem ile waze... bylam ostatnio w smyku bo kupowalam prezent na mikolajki synowi i sobie ogladalam ubranka dla dziewczynek... wam by sie na pewno spodobaly bo takie malusie sukieneczki z kokardkami i falbankami ale mi oczywiscie najbardziej podobaly sie koszule chlopiece sweterki i spodnie dla chlopcow... mialam wam pisac kto ze znanych osob mnie odwiedzil do tej pory w sklepie wiec pisze: michal milowicz, agnieszka holland, ten koles co gra w \"na wspolnej\" kamila i ten co gra w \"na wspolnej\" daniela... chyba wszyscy na razie... jesli chodzi o moj brzuch to wam go wysle dopiero jak sobie kupie nowy aparat ale to juz niedlugo... ja mam zupelnie inny brzuch niz w poprzedniej ciazy... w poprzedniej ciazy mialam na poczatku taki rozlazly i rozchodzil sie na boki dopiero w 7 miesiacu sie zaokraglil i byl bardzo wysoko... teraz rosne tylko do przodu brzuch jest nisko i od razu widac ze to ciaza a nie np. ze przytylam bo w poprzedniej ciazy to ja do tego 7 miesiaca to wygladalam jakbym przytyla poprostu... ogladalam osatanio swoje zdjecia z okresu zaraz po porodzie... boze ale ja wygladalam koszmarnie... bylam tak spuchnieta ze szok!!! mam nadzieje ze teraz nie bede tak uroczo wygladac... to ja na razie lece zajrze pozniej jeszcze do was... jutro tez mam wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, fajnie, że jesteś. Jak Ci sie podoba w pracy? Wiesz, ja też mam całkiem inny brzuch niz w pierwszej ciąży. ? Mam jakoś tak nisko teraz, a poprzednio był wysoko. Ale podobno w pierwszej ciąży ma sie wyżej, bo mięśnie sa silniejsze. Wyslałam Ci zdjęcia brzuszka, 2 szt. Męża za wagę też bym rozniosla;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu po porodzie: ja też nie wyglądałam rewelacyjnie tuż po, ale po tygodniu od cc byłam juz całkiem do ludzi, 13 kg w dół. Nie wiem jak to możliwe, bo prawie non stop lezałasm przecież. . Szybko ze mnie wszystko zeszlo:p Długo byłaś opuchnięta po porodzie, Asiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi wiesz co nie pamietam czy dlugo... ja nawet nie pamietalam ze wogole bylam opuchnieta dopiero jak te zdjecia zobaczylam... straszne brrr... no ja wlasnie tez w pierwszej ciazy brzuch mialam niemalze pod broda a teraz to jakos tak az dziwnie nisko ale juz mi troche na przepone uciska bo mam problemy z oddychaniem... u mnie to tez jest glownie spowodowane tym ze ja nie umiem inaczej oddychac niz przez przepone bo ja bardzo dlugo spiewalam w chorach roznych a spiewacy sa tak nauczeni ze wlasnie tylko przez przepone oddychaja a nie tak klatka piersiowa bo jak sie oddycha przez przepone to oddech jest glebszy i mozna dluzej dzwiek ciagnac... no i teraz mam tak ze mi sie czesto duszno robi i musze miec ciagle okno otwarte... dzieki temu mam szpital w domu bo wszyscy sie pozaziebiali oprocz mnie... a zeby bylo zabawniej to maly mi zepsul aparat do mierzenia cisnienia i tym moim gagatkom powiedzialam ze teraz to im na gwiazdke mikolaj przyniesie wage i aparat do cisnienia zeby mogli mi oddac to co popsuli... a mezowi juz powiedzialam ze jak sobie kupie nowa wage to on nie ma prawa sie do niej dotknac skoro nie szanuje czyich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to przed porodem to pamietam ze bylam tak spuchnieta ze az mi bylo ciezko nogi w kolanach zginac... cala zime przechodzilam w rozchlapanych adidasach bo o tym zeby mi noga weszla w but zimowy to nie bylo mowy poza tym zapomnialam jak moje kostki w nogach wygladaja bo utracilam je na dluzszy czas... obraczke musialam zdjac tak mialam palce popuchniete... usta i nos mialam jak murzynka takie wielkie... az zatrucie ciazowe u mnie podejrzewali przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po zakupach w ikei , sliczna posciel dla dziecka tam znalazlam w zielone hipopotany za 39,9 chce taka :) Pinia gratuluje (od mojego męza tez zasylam pozdrowienia i gratulacje) ,ale jak samam mi pisalas 100% dopiero jest po porodzie . oby Ci sie sprawdziło Kiwi Ty sie dziewczyno nie stresuj , przynajmniej nie za bardzo ,bedzie dobrze Asiu tylko sie nie przemeczaj zbytnio ;) Aniu ale masz dobrze z ta tesciowa . ja tez musze zrobic badania najlepiej jescze w tym tyg bo 15 mam wizyte i chciałabym miec juz wyniki:):):) -spadam bom strasznie zmeczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, opuchnięcia nie są przyjemne. Ja puchłam dopiero w 9 miesiącu, ale kozaki jakos sie dopięły. A cc mialam z sygnetem na palcu (!), bo go nei moglam zdjąć. Miniu, i co, kupilaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Pini na 4d pokazało dziewczynkę, to te 100% jest praktycznie pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze mam z tesciową nie narzekam nic a nic jak narazie :P tfu,tfu,zeby nie zapeszyć:P:D Moja zapiekanka ziemniaczana nadal sie piecze:) zobaczymy czy sie upiecze:P ASIU-witaj:) To masz w domku samych łobuzów-psujów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------23---- ---- 124--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------22----- -- 129--11.04.08---47--50kg +3kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------21---- ----141--23.04.08---54--55,5kg +1,5kg >>> ? AnnaM--------Ania-------------27-----------20------ --144--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------16-------- 172--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg poprawilam tabelke mam nadzieje Pinia sie nie obrazisz... ale niestety z kilogramami sie poddaje;) (swoje dopisalam) a i dodalam Si C czyli syn albo corka.... wlasnie bratowa dzwoniła ze ma dla mnie sporo ubranek i wanienke:):):) A Kiwi a w Ikei to te poduchy na krzesla kupilam i taka mala komodke (akurat wymiarowo dla mnie idealna) i kilka drobiazgow, poduche swietlowki itp slczne tam maja rzeczy oj gdybym wygrala w totolotka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki! Tak mi ta lekarka powiedziala ze bardzo dobrze widac plec i na 100% to juz bedzie dziewczynka i ze to sie nie zmieni bo bardzo dobrze bylo wida jak ona to powiedziala 3 kropeczki:) no ale wiadomo jak juz sie urodzi to bedzie w 100% pewne:P Dziewczynki zaraz wam wysle zdjecia mojej coreczki tzn zdjecie buzki bo teraz na tym etapie to juz tak calej dzidzi nie da sie sfotografowac ale ta buzia w 4D bardzo super widoczna. aha wysle wam zdjecia ubranek jakie upolowalam dla dziewczynki. ASIU--- witam czytalas ja tez bede miala dziewczynke:P i strasznie sie ciesze KIWI---zdjecia mam ale masz brzuszek malusi naprawde w porownaniu do mnie to maciupci ale faktycznie calkiem inny niz ja:) ja mam taka bardziej pilke ale ogolnie super:) :) :) a ubranka sliczne wzoraj dostalam z ubrankami maile tylko brzuszka nie bylo:P ANIU--- jak zapiekaneczka?? udala sie?? pewnie tak! a co do kawki to dzisiaj mamcia byla u mnie i na ciasteczku:P hehehe MINI--- dziekuje i mezowi tez podziekuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia czekam na zdjecia od rana To ja juz wiem gdzies Ty caly dzien laziła ... po sklepach za dziewczecymi ubrankami;););) no no no fajny dostalas prezent na mikolaja od ginekologa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu no fajowe te ciuszki .. na mnie najwieksze wrazenie zrobiła ta sukienka sztruksowa , no po prostu cud, miód i orzeszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doswiadczone.. czy rozek jest potrzebny?? bo jak urodze w maju to bedzie juz troche ciepło?? jak myslicie?? Pinia corke masz piekna ,naprawde, rewelacyjnie widac na tym USG 3D -to nie dziwie sie ze na 100% zobaczyla co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI--- bardzo sie ciesze ze ci sie podoba sukieneczka ta jeansowa tez jest slodka tylko na zdjeciu to nigdy nie odda sie tego ze jest taka malutka:( albo jak sie robi zdjecie takich welurkowych rzeczy to tez to ze jest cos takie mieciusie nigdy na zdjeciu tak nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×