Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

PINIU-ja tez tak mam,ze cały czas chodze zmęczona ,chodzimy spac miedzy 23-24 wstaję kolo 11 rano,więc śpię prawie 12h i tez cały czas nie mam na nic siły:( Brak słońca:) Ja chcę juz wiosnę:D!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo!!!!!!!! gdzie sie podziewacie? Meldować się!!!! Ja właśnie wróciłam z zakupów i nawet nie wiedziałam jak tu mieszkam prawie 3 mc,ze jest taki fajny szperaczek :D Kupiłam 3 rzeczy po 3zł.za sztukę jak nowe!!! Zrobię zdjecia i juz wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, a ja dziś mam dzień w pracy plotkowy. Była koleżanka, co też jest w 27 tc to jak się rozgadałysmy, to i czas szybko minął. Tylko robota goni. Już mam lepszy nastrój, nie hcce mi się płakać. Poleciła m iprzy okazji fajny sklep z wózkami, to tam dzisiaj zajedziemy. Miniu, jak projekty? Aniu, wolnej chwil izajrzę do maila obejrzeć ubranka. Co my byśmy bez lumpków zrobiły? tam tyle fajnych ubranek można kupic za grosze. A jak sie czujesz przed jutrem?? Na która masz usg? 2D czy 3D? Pinu, no ksiądz jakoś przeżyje, nie wiem jak mąż:p U nas kolęda dzis u moich rodziców, ale się wymigaliśmy. Napisz, co tam dziś było w szkole rodzenia. Asiu, już macie remont? Pa, pa, uciekam dalej harowac. Aha, teść wymyślil, żeby Ole na basen zapisac. Już nawet był sie dowiadywać. Muszę sie wiecej dowiedzieć na ten temat, bo nie wiem, kto by z małą chodził iw ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza jade KIWI tak na 16,ale podchodzę do tego na luzie już,boje się,ze znowu moge się rozczarować:(staram się tak o tym nie myśleć,ze ide z nastawieniem poznania płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jeszcze remontu nie ma ale ostatnio jakos nie mam czasu bo zajec sporo... a to szkola rodzenia a to szkola wlasna a to jeszcze co innego i tak zlatuje ze nawet nie mam kiedy zajrzec... za remont bedziemy sie brali na przelomie stycznia i lutego (zalezy jeszcze od sytuacji w firmie mojego meza bo jak beda mieli duzo zlecen to bedzie trzeba remont przelozyc ale chyba bedzie dobrze bo o tej porze roku nigdy nie ma duzego ruchu)... miniu racja z tymi kafelkami dobrze ze mi powiedzialas bo mnie sie wlasnie tak marzyly gladkie ale to sie jeszcze zastanowie moze w tych newralgicznych miejscach zrobie jakies ze wzorkiem a reszta gladkie... bede musiala to przemyslec bo faktycznie przy gladkich to bede musiala codziennie glazure myc... ale tak sobie pomyslalam ze zrobimy bordo z bialym bez czerni bo bedzie za ciemno... wiecie co ogladalam ostatnio drzwi takie drewniane jakbym chciala ale ceny zwalily mnie z nog... jak liczylam to takie jak mi sie podobaja to na same drzwi bysmy wydali ok 4,5 tys zl (potrzebujemy 3 sztuk)... a gdzie jeszcze framugi i reszta remontu??? chyba bede musiala zadowolic sie zwyklymi z plyty imitujace drewniane bo sa tansze (choc ceny tez powalaja) ale jakbym sie uparla na te drewniane to by sie remont zakonczyl na wymianie drzwi u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dzisiaj do 15tej tak sie slabo czulam ze juz myslalam ze nie pojde do szkoly rodzenia ale mi przeszlo na szczecie i poszlam maz przyjol ksiedza byl ten sam co nam slubu udzielal:) ale maz sobie poradzil dzielnie!!! W szkole rodzenia bylo fajnie spotkanie z polozna ze szpitala odemnie i wiecie co u mnie w szpitalu porod rodzinny jest darmowy nie trzeba placaic i mowila ogolnie jak wyglada porod jak to sie odbywa i co robia dzieciaczkowi zaraz po urodzeniu na czyl polega to dawanie punktow Apgar i takie tam w kazdym badz razie bardzo interesujacy wylkad a potem cwiczenia byly oddychanie i rozne cwiczonka na rozruszanie i cwiczenia jakie sie wykonuje w czasie skurczu nie no mowie Wam szkola rodzenia super sparwa!!!! ANIU---sliczne te ciuszki takie milusie sie wydaja:) cudo jedne to mam nawet podobne:P aniu co do poscieli to naprawde jak masz kogos kto ci moze uszyc to lepiej sie tak zdecyduj bo na tym allegro jest tego od groma ale nie mozna dotknac i potem mozesz nie byc zadowolona a odeslanie i ponowne przyslanie bedzie kosztowalo wiecej nic nowa. ja za materialm na podusie i kolderke dalam 25 juz z suwaczkami do wszycia a taka z flanelki posciel gotowa na allegro kosztuje tak od 35zl no i plus koszt przesylki jakies 10zl lub wiecej to wyjdzie 45zl to za takaie pieniazki mozna 2 uszyc jak ktos potrafi oczywiscie:) aha Aniu ja tez chodze spac nie wczesniej niz 24.00 lub 1.00 i spie potem do 11.00 i jak wstaje to nieprzytomna jestem. Oki lece sie polozyc z mezulkiem trszke poprzytulac to papateczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten wiosenny poranek :D Aniu Sliczne ciuszki - a te spiochy CUDNE :) Grzemarki dobra jednak rzecz... No to dzis wizyta, wiem ze podchodzisz na luzie - i dobrze ale ja i tak trzymam kciuki zeby dzieciaczek sie odwrocił . Pinia teraz to chyba wszedzie porod rodzinny jest za darmo , choc moge sie mylic. Dobrze zes jest zadowolona ze szkoly - przyuczaj tez meza jak tak opuszcza zajecia ;) Kiwi zasadniczo to bardzo dobry pomysl z tym basenem.. Gusia sie troche porusza a jak wiadomo ruch to zdrowie . Moze sa jakies specjalne zajecia dla dzieciakow w jej wieku A jak to pomysł tescia to moze on bedzie z nia chodził :):):) jak w pracy spokojniej troche?? Asiu strasznie drogie te dzwi 4,5 tys masakra moze znajdziecie cos tanszego . Mnie sie wydawało ze nawet drewniane dzwi nie sa az tak drrogie zwłaszcza sosnowe . Popytajcie jeszcze troche . Przeraziłas mnie tymi dzwiami bo tez mam w planach kiedys wymienic .. A bordo z biela super pomysl chce koniecznie to zobaczyc . Porób zdjecia plytek . uwilebiam remonty na fazie planowania :D A my dzis z bratem jedziemy do ikei ogladac kuchnie . Zaprojektowałam mu sliczna i funkcjonalna . On ma troche inny pomysł ale moze go przekonam do mojego he he ... a ja moze przy okazji zrobie jakies dzieciaczkowe zakupy typu materacyk i posciel :) Pozdrawiam - miłego dnia U mnie sie cos strasznie zachmurzyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie przed chwilą zdenerwowała jedna \"pani\". Noż, kur.. Piniu, teraz w większośći szpitali porody rodzinne są bezpłatne, albo \"co łaska\". U mnie też bezpłatny. Miniu, fajnie masz, że umiesz sobie coś zaprojektowac, zaaranżowac. Ja jestem kompletny laik, nie mam żadnego zmysłu do takich rzeczy. I tak cud, że to nassemieszkanie jeszcze jakoś wygląda. Chyba:p Asiiu, bordo z bielą będzie ładnie. A drzwi drewniane, no cóż, takie sa ceny. Mysmy brali tansze, chyba 700 zł za drzwi wychodziło już z framuga i klamką. I też nieźle wyglądają i się uzytkują. Aniu, o 16, tak??? Pewnie juz się nie możesz doczekać Czekamy na wieści. Wczoraj pojechaliśmy oglądac wózki. Nic nie obejrzałam, bo w 2 sklepach nie mieli akurat Graco głęboko-spacerowego, a chciałam zobaczyć, jak to sie rozklada. W ogole jakos mało tych wózkow, w sklepach malo miejsca. Mówia, że można zamówić. alle co mi z tego, jak ja chcę obejrzeć tylko. W jednym mają mieć Graco Quattro Delexe, ale bez fotelika, tylko z nosidlem. A fotelik można sobie dokupic, tylko że w innym kolorze będzie. Zobaczymy. Zaliczyliśmy też McDonaldsa, a co:) Też w koncu miesiąca wybieramy sie do Ikei. uopatrzyliśmy sobie krzeslo do biurka. O takie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39842316 Kolor brzoza lub beżowy. I moze jakieś duperele nam sie nawiną jeszcze do dziecięcego, np. lampka biurkowa, fajna pościel dla Guni. Jak dobrze, że juz weekend, zmęczona jestem tygodniem bez szefa. nie lubię, jak bierze urlop, bo zostaję sama, a robotę zrobić trzeba. Eech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, drzwi niedrogie, ale cena chyba bez framug? Nie skusilabym sie jednak od tego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, a Ty upatrzyłaś jakąś pościel dla dzieciaczka w Ikei? Podeslij linka. Ja tak myślę o czymś takim dla Olki: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60107753 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60112877 Tylk nie wiem, czy ta druga nie za czerwona i potem mi dziecko nie zaśnie. Co do basenu, to nie wiem, jak teść będzie z nią chodził, jak do szatni wejść trzeba. A szatnie albo dla dziewczynek, albo chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzwi faktycznie bez futryn ale i tak wyszly by taniej niz 4500 Tylko rzeczywiscie tez nie polecam zamawiania dzwi przez allegro.. A jesli chodzi o posciel to roznie z dzieciakami bywa. Moja bratowa kiedys kupiła corce posciel w mrowki. Wszystko bylo pieknie , posciel sie podobala, dopóki nie nastal wieczor. Nie chciała spac bo bala sie mrowek :D A ja potrzebuje kupic Koldre i poduszke - poszewki jedne juz mam A ta czerwona bardzo fajna :) A ja nadal czekam na brata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak chodziłam na basen z dzieciaczkami to mieli wspólna przebieralnie a pozatym były i mamusie i tatusiowie do opieki :) Z drugiej strony co to tato nie moze zabrac corki na basen - musza jakies rozwiazanie miec na basenie . popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
zle sie wyrazilam... za wszystke drzwi jakie nam potrzebne bysmy tyle zaplacili a potrzebne nam 3 sztuki... mini owszem sa tansze drzwi ale nie w warszawie a ja drzwi przez internet nie moge kupic bo niestety w razie jak nie beda pasowac to jak wymienie??? poza tym musze je obejrzec jeszcze osobiscie przed kupnem zebym wiedziala co kupuje... a u nas w warszawie sa tylko takie \"markowe\" drzwi wszedzie... nic to jak juz bedziemy kupowac wszystko to wtedy bede jezdzic i szukac... aniu co u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja chyba dobrze zrozumiałam: 4500 za 3 drzwi bez futryn. Tak? To po 1500 za drzwi. Plus trzeba do tego doliczyć ościeżnice. Najlepeij drzwi zakładać w jakimś sensownym zakładzie (tam gdzie sprzedają zazwyczaj momtują od razu), dostajesz wtedy normalną gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kiwi tylko ze za montaz sie placi dodatkowo a my chcemy po najnizszych kosztach i maz mial sam wszystko robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jesli mąż zdolniacha to co innego. Tylko nie wiem, czy jesli się zaklada samemu, to ma sie jakąś gwarancję na drzwi. Głowa mnie dziś boli strasznie. I brzuch z obzarstwa, zjadlam całą paczkę rodzynek. Śpicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie wiem co wtedy z gwarancja ale wiesz tu chodzi o drzwi wewnetrzne wiec gwarancja nie jest az tak bardzo potrzebna... gorzej jakby to byly drzwi takie wejsciowe antywlamaniowe np. to wtedy musisz miec gwarancje na wszelki wypadek... ale z takimi co sa w mieszkaniu to chyba gwarancja nie jest konieczna... mysle ze nie powinny sie rozsypac choc wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziewczynki ale dyskusja:P Ja sie nie wlanczam bo nie mam dzwi do pokoju ani do kuchni tylko do malego pokoiku tam gdzie didzius bedzie ale sa suwane bo akurat zawiasy byly w takim miejscu ze sie na pokoj tak otwieraly i nie dosc ze maly pokoj to jeszcze dzwi zajmowaly miejsce i dlatego takie suwane zalozylismy:) wiec ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. ale musimy dzwi od lazienki wymienic bo mam juz takie starawe tylko ze obkleilam je okleina i wygladaja prawie jak drewniane:P no zawsze ladniejsze niz takie zwykle biale. Co do porodow rodzinnych to w Piotrkowie i w Lodzi oraz w Opocznie( czyli w moich okolicach) wszedzie porody rodzinne sa platne wiec jak u was darmo to super. ale ja i tak mam zamiar rodzic w Opocznie bo tam mozna w wodzie rodzic i taki porod kosztuje 250zl ale jak ma byc lzej to nie ma co oszczedzac:) dzisiaj przyszla mi przesylka z allegro wiec KIWI jezeli ci sie cos podoba od tego sprzedawcy co ci linka wyslalam to smialo bardzo dobry allegrowicz i przesylka ekspresowa wiec polecam. Przyszly mi pieluchy tetrowe 10szt, pieluchy flanelowe 3szt, podgrzewacz do butelek, reczniczek z kapturkiem 2 szt, termometr do wody, zestaw do paznokci dla dzieci, 2 opakowania wkladek laktacyjnych, 2 opakowania podkladow poporodowych, taka ceratka do lozeczka ktora sie na materacyk kladzie tak wrazie gdyby dzidzia przemoczyla, sczoteczka do wloskow, nakladki silikonowe na piersi i patyczki do uszu(w skleie taka sama cena ale jak i tak placilam za przesylke wiec wzielam jeszcze patyczki) Mamcia dzisiaj uszyla mi poszewke na posciel i taka super wyszla ze az jestem sama pod wrazeniem ze moja mamcia tak potrafi:) musze kupic jeszcze jeden material i mi jeszcze jedna uszyje bede miala takie ladne na zmaine. porobie jakos wolnym czasem zdjecia to sobie zobaczycie ale to juz po weekendzie:) ANIU JAK USG??????????????? I CO WIDAC BYLO CO JEST????????????? KONIECZNIE NAM TUTAJ PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:):) Ja juz po wizycie u lekarza:):):) Zacznę od tego,ze na te moje twardnienie i stawianie się brzuszka dostałam leki STAVERAN i FENETROL powinno byc lepiej po nich.Muszę odpoczywać więcej . Po drugie moje dzieciątko nadal głowke ma na gorze ,a pupke na dole więc nadal czeka mnie cesarka,jak nadal się nie obróci. Widziałam nosek,usteczka,oczka mi lekarz pokazywał no i to co ma miedzy nózkami a więc ma.................. mosznę i małego peniska mi pokazał :D:D:D::D Będę miała SYNKA 🌻❤️❤️❤️❤️ Tak przeczuwałam :)jestem bardzo szczęśliwa:) Moje dzieciatko oczywiście nadal waży za \'\'duzo\'\' hehehe 1291g :):P) a ja przytyłam przez 2tyg 1kg. Ogólenie dzisiaj czuję się super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, GRATULACJE!!!! Jednak wygląd brzuszka nie zmylił. Poza tym wszystko dobrze z szyjką i łozyskiem? A główką na górze sie nie martw, jeszcze mały ma dużo czasu na odwrócenie. Macie już imię? Masz jakies fotki z usg? Piniu, fotki zakupów poproszę. Moje jeszcze nie dotarły, choć juz wysłane przedwczoraj. paaaaadam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to GRATULUJE .. Ale z niego zartownis tak dlugo trzymac mamusie w niepewnosci:D Ciesze sie z w koncu tajemnica Twoja zostala odkryta . No wiec co z imieniem ?? Jak reakcja tatusia i rodzinki?? no i zdjecia jak masz to przeslij :) Jeszcze raz Gratuluje Asiu ja wcale nie namawiam Cie do kupowania przez internet wkleilam tego linka w celach informacyjnych :) ze sa duzo tansze i moze warto popytac .. Natomiast fakt nie wzielam pod uwage tego iz Warszawa ceni sie inaczej ;) A ja w ikei wczoraj dokonalam zakupów mam juz materacyk i posciel(czyli poduche i kołdre) i pled sliczny ,polarkowy ,zielony i przewijak taki dmuchany Tylko tatusia musze poprosic zeby mi taka nastawke na łozeczko zrobił A u mnie dzis pada deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------30---- ---- 78---06.04.08---79,6--87,5kg+8kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------29----- -- 83---11.04.08---47--53kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-----------28-----------27-------.95-- 23.04.08---54--59,5kg +5,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------27.----- ---98--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------23-------- 126--24.05.08---46-- 51.kg +5.kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU S U P E R!!!!! Bardzo sie ciesze ze wreszcie sie dowiedzialas:) GRATULUJE!!!!! MINI---kiniecznie powysylaj linki zakupow lub zdjecia. KIWI---ja wysle zdjecia na 100% ale tak po weekendzie bo teraz non stop cos i nie mam jakos czasu ale obiecuje ze to zrobie. Czyli juz wszystkie wiemy co w brzuszkach siedzi:) wiec na naszym Topiczku sa 3 dziewczynki i dwoch chlopcow:) to przypada po 1,5 dziewczynki na chlopca:) hehehehe jakos sie podziela:P Ja zmykam ide do mamci a potem na zakupy do carefoura i do biedronki a potem w domku sie pobycze:) to papateczki do pozniej papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:):) Ano w końcu ujawniło się to moje maleństwo.:D Co do tej szyjki i twardnienia brzuszka zapisał mi leki. Wczoraj mnie nie badał ginekologicznie. Wymiary maluszka obwód głowki i kosci udowej sa ok.Tak więc jestem spokojna.Troszke martwi mnie to stawianie sie brzuszka,ale po lekach moze sie to \"\'uspokoi\" Zdjęcia mam tylko 2 .Postarm sie potem wysłać,jak będę miała chwilkę,bo dzisiaj mamy dzien wyjazdowy jedziemy na Dzien Babci i Dziadka. Co do tego jak zareagowała rodzinka :D to Oni od samego początku mówili,ze to synek będzie:Dwięc zaskoczenia nie było:) hehehe.Bardzo sie ucieszyli. Ja też się bardzo cieszę wiem,ze na początku myslałam o córci ,ale jakoś tak intuicja mi podpowiadała,ze to SYNEK i będzie SYNEK. Rzeczywiście KIWI wygląd brzuszka mówił sam za siebie:) MINIU,PINIU wysyłajcie zdjęcia tak samo. Aha PINIU ja też cos wspomniałam teściowej,ze moge kupic flanelkę czy frotke i Ona mogłaby mi uszyc pościel ,bo ma maszynę,a moja mama nie ma niestety.Stwierdziła,ze to dobry pomysł,więc przy chwili wolnego(a ma mało czasu niestety)uszyje mi. ASIU my jak kupowalismy drzwi to tez płacilismy okolo 700zł za szt.z ościeżnicą bez klamek tam gdzie zamawialiśmy okna(bez montazu)montowała nam ekipa co robiła remont.Rozglądalismy sie tez w PORTA DRZWI albo po prostu w Castoramie .Może tam popatrzcie,teściowie mają własnie z Castoramy i sa zadowoleni(jak narazie) Aha dziekuje za GRATULACJE. Co do imienia bedzie MIKOŁAJ . (MIKI,MIKUŚ:D:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mój maz strasznie chcial Mikolaja ale ja sie nie zgodzilam :) Moja kolezanka ma Mikolaja wiec juz wystarczy w okolicy he he . To miłej zabawy u rodzinki Pinia przesle w wolnej chwili linki albo zdjecia i czekam po weekedzie na Twoje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×