Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

PINIU, to zxnaczy że pierwsze usg nie wypadło dobrze stąd ta pilucha flanelowa? Teraz na pewno juz bedzie ok. U tak małego dzieciatka wady szybko sie cofahją. My do ortopedy idziemy w koncu sierpnia a kontrolę. Jeśli sie dostaniemy, bo u nas to kolchoz. Ludzie od 5-6 rano stoją, zeby zarejestrować dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak KIWI ja też biorę Feminatal,no zobaczę czy to się jakoś \'\'rozwinie\'\' -to wypadanie. U Nas z wizytą u ortopedy tęz nieciekawie tzn.długie kolejki są,Nam jak wychodziliśmy ze szpitala poradzono,żeby już dzwonić i umawiać się na wizytę.My ją tez mamy na koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta23
Drogie forumowiczki. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety która bedzie bardzo pomocna w napisaniu mojej pracy licencjackiej na temat for internetowych dotyczących ciąży i macierzyństwa. http://webankieta.pl/ankieta/w1hpq2oj6ctm/p Dziękuje bardzo! ps.przepraszam ze umieszczam na wszystkich mozliwych topikach ale zależy mi na duzej ilośći odpowiedzi pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, u nas do ortopedy rejestruja na bnieżąco, na zasadzie \"kto pierwszy ten lepszy\". Mają ileś tam numerków i albo sie załapiesz, albo spadaj. ANIU, w jakim województwie mieszkasz, że aż 600km do morza masz? Używa może któraś z Was emulsji do kąpieli Oillan? Ciekawe, czy jest tak samo dobra jak Oilatum, bo skład praktycznie identyczny (parafina ciekła), a cena tego Oillan o połowę niższa niż Oilatum. Coś sie pochmurno zrobiło, a my zbieramy suie na spacer. Mam nadzieję, ze nie będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moj Borys od poczatku na smoku a tez ostatnio zaczoł ssac kciuka :O chyba odkrył ze ma ręce :D Kiwi Lenka interesuje sie karuzelą czy jeszcze nie bardzo?? A my jutro do szczepienia idziemy :O macie jakies rady , jak to przetrwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lekarka nie dala skierowania na USG bioderek :( mimo iz wspominalam jej o tym - powiedziala ze nie widzi takiej potrzeby - moze tak byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI, tak, tak, Lenka dzis świętuje:) A może u Was robią usg automatycznie podczs wizyty u ortopedy, jak u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, tak, Lenka podąża wzrokiem za rybkami na karuzelce. A Borysek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, niestety, Borysek jutro troche popłscze, bo to 3 kłucia. Ale szybko minie. Lenka bardzo dobrze zniosła szczepienie. Boryse pewnie też dobrze zniesie, nie ma sieco martwic na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skierowania do ortopedy tez nie dostalam :( powiedziala ze zobaczymy w czasie szczepienia ... Kiwi Borysek tez wodzi wzrokiem ale jeszcze bardzo krótko i nie zawsze - musi miec ochote :D zabawki tez go jeszcze zadne w zasadzie nie interesuja - woli ogladac sufit i sciany :D Wszystkiego najlepszego dla Lenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-ja mieszkam w woj.śląskim niedaleko Katowic i stąd do morza jest własnie prawie 600km:( Ja Mikusia kąpię w płynie johnsona 2w1 nie uywam już potem nawet oliwki,to jest jedyny kosmetyk ,tóry stosuję u małego,oprócz kremu z filtrem jak wychodzimy na dwór. O Oillanie słyszałam także same dobre rzeczy. Czyli MINIU nie ma reguły ,że dziecko ze smoczkiem nie ssie paluszka,mój Mały juz tak opanował wkładanie raczki do buzi ,że szok:Deh. Jednak z dwojga złego wolę ,żeby ssał smoka. Codziennie próbuje mu go włożyć,ale przy każdej próbie On go wypluwa ,chichocząć przy tym. Mikuś też miał te refundowane szczepionki,nie powiem,bo płakał też,ale po wyjsciu z przychodniu wszystko było już ok. Wieczorem też nie zaobserwowałam niczego niepokojącego u Niego,zachowywał się normalnie. Mnie dzisiaj łeb pęka:(Chyba spadek cisnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a co to za płyn taki top-to-toe ?? musze własnie cos kupic Borysowi do mycia ... Ja wlewam do wanny troche oliwki i tez go juz potem niczym nie smaruje - tylko troche jeszcze oliwka w pachwinkach :D No i do pupki mam linomag A małemu jakies białe grudki przy odbycie wyszły - co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tego oilanu nie stosowalam ale dzis kupilam emolium tez jest o polowe tansze a tez to jest ciekla parafina... bede dzis testowac to jutro napisze czy sie oplaca.. mam tylko nadzieje ze malej nie uczuli bo oilatum nie uczulalo a jak to uczuli to nie wiem co zrobie... zobaczymy jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak MINIU to jest żel do mycia ciała i włosków,używali tego u Nas w szpitalu i dlatego to zakupiłam,bo sprawdzone.Butla 500ml starczyła Nam na 2mc cena okolo 16zł. Do pupki używamy alantanu. Oj nie mam pojęcia co to za grudki mogą być MINIU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu jesli te grudki nie sa biale a lekko przezroczyste i miekkie to wiem co to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie czy to sa krostki takie czy po prostu jakies granulki nie przytwierdzone ze sie tak wyraze do ciala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przezroczyste takie baiłe twardawe raczej grudki a co to by bylo gdyby byly przezroczyste ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ja obstwaiam uczulenie albo ewentuanie potowki... jakby byly przezroczyste to najprawdopodobniej po prostu pielucha sie przetarla i zel ktory jest w pielusze po zetknieciu z wilgocia robi sie taki granulkowaty wiec moglby to byc ten zel z pieluchy ale on jets przezroczysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurcze moze uczulenie - dostałam puder nivei i go troche posypałam - moze po tym - bo na oliwke nivei ma uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie! KIWI---tak tak pierwsze USG wyszlo zle:( i niestety jeszcze musze pieluchowac ale teraz zakladam jej tylko na noc mam nadzieje ze jak pojdziemy 25 lipca bedzie oki!!! Ja od samego poczatku uzywam kosmetykow HIPP i sparawdzaja sie super...na poczatku smarowalam oliwka teraz smaruje mala takim kremikiem nawilzajacym z nivea tez swietnie reaguje wiec jak narazie na nic nie ma uczulenia oby tak dalej a dupke smarowalam caly zas sudokremem a teraz kupilam taki z NIVEA krem na odparzenia dla mnie rewelacja dostalam probke w szpitalu jak dla Natusi jest swietny...ale mam tez alantan i tormentiol tak na wszelki wypadek jakby cos sie dzialo...a oliwka smaruje tylko glowke ale Natusia nie ma ciemienuszki wiec tak profilaktycznie... ASIU---tak tak niestety dokarmiam mala na noc od jakiegos tygodnia niestety musialam bo byla glodna ale w dzien jest tylko na cycolku a rano to mam nawal pokarmu leje sie po koszulce:) wiec tylko raz na noc to jeszcze nie tragedia a przynajmniej mala mi calusienkie noce przesypia od 20.00 do 5.00 wiec zyc nie umierac potem karmie cucochem i spi do 9.00 tak juz od tygodnia... Oki zmykam wyobrazcie sobie ze mezulek przyjezdza:) super!!! cmokunie milego dnia ps.aniu---mikus super taki maly raperek w tej czapeczce no i KIWI---nawet nic nie mowie jak patrze na te zdjecia ty szczesciaro ja chce nad MORZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U Nas też nocka przespana :)Mikuś obudził się na karmienie o 4,a potem pospał do 8(z przerwą na cycusia)do 10.30 sobie \'\'porozmawiał\'\' i teraz śpi:) Na dworze gorące więc zaraz wychodzimy. MINIU-i jak te grudki?zniknęły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-na pewno usg teraz wyjdzie dobrze:)nie martw się!! My też w sierpniu idziemy na kontrolę i mam nadzieję,że wszystko ok będzie ,bo jak pisałam wcześniej Mikus ma trochę obnizone napięcie mięsniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI pojecia nie mam co to za grudki. moze faktycznie uczulenie na nivea? jak borysek po szczepieniu? ANIU, Mikolaj to niezly przystojniak. i jaki juz duzy. u nas nocka srednio, zmeczona jestem bardzo. mala zasnela o 21.30, pobudkq 3, potem drzemanie do rana z przerwami na cycka. zaczelam juz odczuwac nagromadzenie malej ilosci snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nawet mi nie mów :O maly przedwczoraj plakal mi od 11 do 22 i dopiero padl po viburkolu :O a wczoraj od 17 do 24 tez mi plakal i marudził z przerwa na sen miedzy 22-23 potem wstał o 4 od 3:30 juz nie spalam bo się wiercił i marudził przez sen a potem to juz nie było sensu sie kłaść bo do lekarza musialam sie zarejestrowac - wiec dzis tylko 3 godziny snu mam za soba :( A do szczepienia dopiero idziemy - pewnie ta noc tez bedzie kiepska :O Dziewczyny a jak u was jest ze spaniem dzieci?? ile spią w ciągu dnia - i czy same padają czy moze je usypiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-hmm Miko w dzień sypia tak co 2-3h i są to takie 40mi n.seanse:D czasami jest tak,że Go położe na kanpie i sam usnie,czasami muszę Go ukołysać,wyprzytulac,ponosić nie ma reguły.Jak ja jesteśmy na dworze,to mało kiedy sam usnie w wóżku, trzeba Go trochę powozić. Zauwazyłam,że jak są upały to potrafi przespac prawie cały ,ale ogólenie nie narzekam .Cieszę się,że chociaż nocki mam przespane ,czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lila spi 2 razy w ciagu dnia po jakies 40 minut... na spacerach z reguly nie sypia bo przeciez jest tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia... ale tez nie narzekam bo spi ladnie w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI, co się działo Boryskowi, że nie chicał spać? Może tak reaguje na upały? Jak po szczepieniach? Lenka w sumie sporo w dzień śpi. Na spacerze to standard. W dzień je bardzo nieregularnie i często po jedzeniu przysypia i śpi po 20-30 minut. Wieczorem zasypia ok. 21.30, pobudka 3-4 w nocy i potem drzemanie z cyckiem z buzi do rana do 8-9. Aha, MINIU, jka ta karuzelka? Bo Lenka bardzo lubi te melodyjki z rybek, dzis przy nich usnęła. ANIU, ja czekam z niecirpliwośćią na przespane nocki. Planuję karmienie nocne do końca wakacji, ciekawe jak pójdzie przestawianie na butelkę w nocy. PINIU, Ty pewnie zajęta meżulkiem:) ASIU, i co, namawiasz męża na wakacyjne wojaże? Ciekawe, co u EMILKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×