Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Asiu filmik super siedzxe w domu też musze o czymś takim pomysleć. Tak na pamiatkę zostawić sobie pokaz slajdów :) hihihi. Zakupiliśmy gryzaczek na dziąsełka jest super Olkowi się bardzo podoba a jak go gryzie. Kupiłąm także opakowanie termo na butelki tommee tippee, na przyszłośc specjalną buteleczkę do soczków żeby dzieciaczek uczył pić z kubeczka przypomina troszkę butelkę a troszke cycek ale ma uchwyty jak kubeczek. Pozatym Olek dziś grzecznusi, ja troszkę zmęczona no ale cóż jak bm nie była to był by dzień stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka gdzie kupilas takie termo opakowanie na tommee tippee ?? bo ja nigdzie nie moge znalesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis fajowy dzien :D byla moja siostra z Franeczkiem .. Borysek byl grzeczniutki z tym ze duzą cześc dnia przesiedzial w ramionach mamusi :P dopiero wieczorem jak go brzuś zaczol bolec to nieco po marudził ale bez krzyków i płaczów wielkich Bylam dzis u lekarza w zwiazku z zzieleniałymi kupkami i dostalam skeirowanie na morfologie , do alergologa i do poradni chorób zakaznych - dala mi na wszelki wypadek tyle bo idzie na urlop i jakby nic nie pomagało to mam zabezpieczenie w postaci skierowań - no i przepisała mi mleko nutrimagen jakby lakcid nie pomógł ... Kiwi- Boryska nauczyłam regularnie jesc chodzac na spacerki bo wtedy był zmuszony nie jesc 3 godziny ,bo smacznie spał :) poza tym przedłuzałam zabawe a potem jak zasypial zmeczony to budzil sie dopiero na jedzonko mniej wiecej 2,5-3 godzin od ostatniego karmienia :) i teraz slicznie je ,jak w ksiazce napisali ok 6 posilków dziennie A jak Olga?? byliscie u urologa?? Emilka kurcze szkoda strasznie ze sie nie udało- moja siostra ma dokładnie to samo -tez kilka razy w nocy dziecko jej sie budzi do jedzenia - a w ciągu dnia jak Ci je?? co ile?? tez co dwie godziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, to jeszcze masz 2 miesiące. Do tego czasu wiele może się zmienić na lepsze. Zdjęcia super, bardzo ładnie wyglądaliście. I OLek coraz bardziej do Twojego męża podobny. ASIU, bardzo fajna ta prezentacja. Bardzo pracochłonne jest jej zrobienie? I trudne? Bo ja raczej laik komputerowy jestem. A tak apropos: czy Ty masz dwuczłonowe nazwisko? U nas dziś aktywny dzień. Byliśm y z Olką u urologa. Dał szereg wskazówek, jak ją oduczyć od sikania w nocy i zakaał używania pieluch. Do tego powiedział, że jka jedno z rodziców miało takie problemy w dzieciństwie, to jest aż 60% prawdopodobieństwa, że dziecko to odziedziczy. No to odziedziczyła po mnie, bo ja długo lałam w łóżko. Zjeździliśmy też 3 restauracje, aby zorientować sie w cenach przyjęć z okazji chrztu. Przeważbnie życzą sobie ok.100-110 od osoby (obiad, deser, przystawki). Zrobimy jednak w tej reestauracji, gdzie robiliśmy chrzest Olki, mają trchę taniej, można przynieść własne ciasto i tort. Teraz musimy skombinować chrzestnych i do księdza zadzwonić, umówić sie na wizytę. Marzy mi sie termin 21.09. Zobaczymy, czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie po dluzszej przerwie! ASIU---swietna prezentacja!!! Faktycznie spoto czasu zajela ale efekt super napewno niezapomniana pamiatka!!! KIWI---nie martw sie napewno Olga niedlugo nauczy sie wolac siusiu w nocy i bedzie po klopocie, a widzisz po co sikalas w lozko teraz corcia ma to po tobie :) hehehe EMILKO---super zdjecia fajne ze wybawilas sie na weselu ja ide 9 sierpna wiec juz calkiem niedlugo ANIU---MIKUS swietny jaki On juz duzy takie fajny z niego facet!!!!! A ja bylam w niedziele na spalywie kajakowym i zostawialm pierwszy raz mala z mamcia i powiem Wam ze super mamcia sie zajela pieknie pielegnowala Natalke przewinela nakarmila wybawila natusia byal bardzo usmiechneta jak wrocilismy i babcia z nia sie tak wybawila ze spala od 21.00 do 9.00 :D zlote dziecko. Wogole ostatnio spi mi tak od 21.00 do 8.00 jejku oby tak juz bylo takto super sie wysypiam:) KIWI---moja Natusia tez je co 3 czasem co 4 godziny no ale ja nie musialam jej przestawiac ona od samego pocztaku tak jadla. MINIU--- ja karmie 5 razy na dobe bo wiem ze 6 razy dziecko powinno no ale oni tak licza 5 karmien w ciagu dnia i jedno w nocy ale to nocne to Ntalaka juz od dawna przesypia wiec je 5 razy po 120ml i zawsze 120ml wypija czasem jej sie zdazy zostawiac 20ml no czasem 30ml ale to rzadko najczesiej zdjad 120ml i to jej starcza na 3,5 godz czasem na 4godz. Oki zmykam tak chcialam Wam jeszcze dzisiaj napisac zebyscie sie nie martwily:P ale widze ze tylko Kiwi za mna zatesknila KOCHANIUTKA!!!:) to buziaczki jutro napisze z ranca to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu Olek chyba przechodzi skok od trzech dni cycek jest w ciągłym ruchu, co dwie godziny a nawet i częściej mu go podaje. A może to ze względu na zęby KIWI jak było u Olgi ASIU a u Marcina????? a może mam za mało treściwy pokarm i olek się nie najada i jest głody cały czas. Dziś w nocy było cakiem sympatycznie Olek budził sie co 4 godziny (poszedł spać o 20, pobudka o 12 i o 4) ale już od 4 znowu co godzinę i tak jest 7:30 a ja już od dawna na nogach. Jak bede u pediatry to zapytam się czy to normalne, troszkę się martwie boo jak czytam co wy tu wypisujecie że Wasze dzieci przesypiaja całe noce i że karmicie co 3 godziny to ja sie zastanawiam dlaczego Olek jeszcze tak nie robi. A jak ze spaniem ile Wasze dzieci śpią w ciągu dnia ??? Olek ostatnio wariuje, wstaje o 6 pobawi sie do 8 potem drzemka do 9 od 9 szaleje znowu do 11 potem spanko i wtedy wychodzimy na dwór na dworze po godzinie już się budzi i szalejekoło 2 wracamy a on dalej nie śpi zasypia na godzinę koło 16 a potem po myciu.wychodzi na to że śpi koło 4 - 5 godzin w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu kupiłam w hurtowni dziecięcej Akpol w Gdańsku ale widziała w tych samych cenach na allegro. tu masz link http://www.allegro.pl/item400767329_tommee_tippee_termoopakowanie_1szt_hit_.html ja zapłaciłam 32,50 tak wiec różnicy nie ma ylko za koszty transportu trzeba dopłacić. Miniu a jaki masz smoczek do butelek tommee tippee, ja Olkowi ostatnio zmieniłam z 1 na dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, jak fajnie, że juz jesteś. To Nata już 12h potrafi przespać? Kurczę, szczęściatra z Ciebie. Ja w sumei tezna Lenię nie mogę narzekać. Śpi już w małem pokoju, bez problemu. Dziś spała do 7, od 21. EMILKO, całkiem możliwe, że to przez zęby Olek tak źle śpi. U mnie Olka co prawda przeszła ząbkowanie bez problemu (zadnych płaczów, bólów dziaseł), ale budziłas sie w nocy dłużej niż Lenka. Widać, zależy od dziecka. A ten żel cos pomaga? Jk ssie mleko z butelki? Bo jesli dobrze pije z butelki, to ja bym zrezygnowała juz z cycka. CUDA SIĘ ZDARZAJĄ!!! Olga przepsała pierwszą noc w swoim życiu bez zmoczenia łóżka. ez pieluchy oczywiscie. skorzystaliśmy z rad urologa. Kaszkę dostała o 20, na 2h przed snem. Po kaszce jeszcze 2 razy siusiu. Jak usnęła to po godzinie na śpiąco na kibelek, i jeszce jak sie kładliśmy spać po 1 w nocy znów na spiąco na kibelek. Obudziła się o 6 i znów na kibelek. Łóżko suche. Ciekawe, jak będzie dalej. W ogle bardzonam sie lekarz podobał. Państwowy, a zainteresowany szczerze pacjentem. wizyta trwała z 15 minut. Rzadko sie tacy trafiają. Cieszę sie, ze do niego poszliśmy. U nas dzis pięknie. Jutro w planach wypad do znajomych nad jezioro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Olek dobrze je z butelki wręcz rewelacyjnie nie mma żadnych problemów, ale jak zrezygnować z cyckó jak ja mleko jeszcze mam i jak np 4 godziny nie je to prawa pierś robi się kwadratowa. Eh musze chyba się dowiedzieć od pediary co robić. Przekaż Oldze nasze gratulacje, to znak że dorasta i zaczyna nowy etap, zobaczysz jak nied ługo zacznie przyprowadzac chłopaków do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, jak będziesz stopniowo zmniejszać przystawianie do cycka, to pokarm zaniknie. Ja juz myślę o odtsawieniu Lenki.Do końca wakacji bym chciala, zeby isę udało. Zanim Olga do przedszkola pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje od wczoraj non- stop :( Dzis Borysek spał tez ladnie od 21 do 6 z tym ze o 4 pociumkal sobie smoka - chyba go brzuszek bolał - bo strasznie sie spinal i purkał :O Kiwi -Borys je tak ok 120 ml ale niekiedy zje 70 niekiedy 150 Czesto zamiast mleka ( zwlaszcza jak zasypiał ) dawalam mu herbatki wtedy nie wypił duzo - bo zaraz usnoł i jak sie obudził to slicznie wcinał całą butle :D No i gratuluje- Olga juz jest na dobrej drodze :) dobrze ze wiecie co robic - spoko lekarz A to termoopakowanie he he mam dokładnie takie samo- niestety butelki tommee tippee sie tam nie mieszcza Emilka dzieki za linka kiedys szukałam na allegro i po sklepach internetowych ale nie bylo ... nadrobiłam jednak i sobie juz zmówiłam :) Emika moze nie rezygnuj jeszcze z cycka - to najlepsze dla Twojego dzieciaczka a nie sadze ze po butli bedzie lepiej spał - mój miał takie akcje na butli a Pini Natalka i Asi Lilka ładnie spia na cycku A Emilko jak nie mial tej potrzeby ssania co dwie godzinki w ciagu dnia to co ile jadł co 3 ?? Asiu fajna na prezentacja - pokazywalam męzowi mówił ze mamy w komputerze taki program do takich prezentacji - he he nawet nie wiedzialam - jak Borysek odklei sie troche ode mnie to moze sie w to pobawie :P Pinia spływ kajakowy - super, podrzuć jakieś foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mój Boysek ucina sobie 4-5 ,30-45 minutowe drzemik chyba ze jest spacerek to wtedy spi nawet dwie godziny Choc bywaja dni kiedy spi nawet trzy godziny - ale ostatnio sie nie zdarzają - no i jeszcze mój Borys duzo sobie drzymie na moich rekach zwłaszcza jak boli go brzuszek to wtedy tylko tak spi :( bo odlozony zaraz sie budzi - wczoraj np 2 godziny tak sobie na rekach drzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu zdażało się że w ciągu dnia jadł co 3 4 godziny ale teraz znowu wróciliśmy do godzinnyhc posiłków. nie wiem może to przez te dziąsełka, ja nie wiem czy mi sie nawet mleko tak szybko produkuje. Z tego co zauważyłam Olek lubi jakmu szybko leci a jak podaje mu cycka co godzinę to musi się pomęczyć. Zastanawiam sie czy go poprostu nie dokarmiać po każdym posiłku jakieś z 30 ml robić i zobaczyć czy zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Dzisiaj Natusia pobila sama siebie spalao od 21.00 do 9.30 czujecie nie no Ona mnie zadzwia!!!! EMILKO---nie mam pojecia co masz zrobic hmm wsumie z jednej strony nie ma nic lepszego od mleke mamay ale wsumie jak chcesz isc we wrezsniu do pracy to chyba musissz pomalu odstawiac bo potem bedziesz miala problem moze poprostu zamiast jednego karmienia cyckiem rob butelka i tak na zmiane na poczatku piersi beda bardzo pelne jak nie zje ale z czasem coraz mniej i mniej ale to musisz przemyslec co zrobic to tylko moja propozycja... KIWI---to gratulacja dla Olgi super oby juz bylo tak zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) PINIU-oj wypraszam to sobie;) ja tez pisałam gdzie się podziewacie:) No,no,no super,że Natusia tak pięknie przesypia noc,tak długo bez jedzenia wytrzymuje jestem pełan podziwu:) Ja tez nie narzekam,bo tak jak ASIA nie wiem co to nieprzespana noc. Dzisiaj pobudka o 4 rano i spanko potem do 8.30 oczywiście z przerwą na cyca,ale wtedy juz nie musiałam wstawać ,bo wzięłam Mikusia do siebie do łóżka. Kurcze spływa kajakowy ,fajna sprawa chyba musi byc:) Tak,tak pochwal się zdjęciami. Aha i brawo dla Natusi i Mamci Twojej ,że tak świetnie dały sobie radę bez Ciebie. KIWI- u Was znowu ładna pogoda ,a u mnie tak jak u MINI pada wręcz leje od wczoraj,ciemno w domu:( Dobrze,ze od poniedziałku mają powrocić upały 30st. Wilekie ,ale to wielkie gratulacje dla OLGUNI. Widzisz tak się martwiłaś. Dobrze słyszeć,że czasmi są jeszcze lekarze z powołania i obchodzi ich pacjent. EMLCIO-hmm mój Mikus też ma takie drzemki około 30min.tak co 2-3 h. Napisz czy jak wrócisz do babci to Olusiem babcie się zajmą czy może jakaś opiekunka? Ja nie wracam narazie do pracy idę na wychowawczy(i tak chcę szukać czegoś innego)zresztą u mnie obie babcie pracują więc nie miałby kto się zająć małym,a na opiekunkę mnie nie stać po prostu. MINIU-sporo tych badań,ale dobrze,że tak na wszelki wypadek dostałaś na nie skierowania jak lekarka idzie na urlop. Mój Mikus tez robi czasami zielone kupki ,a jest tylko na piersi ,nie wiem od czego to zalezy ,bo cały czas jem to samo ,ale podobno tak jest. ASIU-super Ci to wyszło:)ja chyba nie umiałabym zrobic czegoś takiego(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam czy pózniej nie będę miała (tj.po 6mc )jak zacznę wprowadzac pokarmy dla Mikołajka, z nauką picia z butelki,bo jeszcze nie próbowałam w ogóle,smoka nie toleruje wiec obawiam się,że z butelką będzie to samo:( Chyba przejdę na kubek niekapek od razu i po wakacjach zacznę malego uczyc z niego pić. My mamy problem z moją siostrą :(tzn nie może być chrzestną dlatego,że ma tylko ślub cywilny,była u Ksiedza po zaświadczenie ,ze nie ma przeciwskazań do bycia chrzestną i nie dostała go. Nie wiem co my teraz zrobimy,nie wyobrażam sobie,żeby ktos inny byl matką chrzestną:(siostra tez jest załamana. Przeciez nie będzie teraz brała na gwałt slubu kościelnego(zresztą nie zależało im nigdy na tym)nie wiem jak my to rozwiąrzemy:( Dzisiaj dzień wyjazdowy,obiadek u babci, a potem może na jakiegos gofra podskoczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ja nazwisko mam jednoczlonowe ale tak sie zwiazalam z moim panienskim ze w zasadzie caly czas go urzywam... tylko w urzedach podaje po mezu... choc tez mi sie zdazy pomylic czasem... maz sie czasem wscieka ale ja pomimo ze juz tyle lat to sie jakos nie moge przestawic... ja tez jestem laik komputerowy i jako laik mowie ze zrobienie takiej prezentacji jest latwe i zajmuje jakies 4 godziny... a wogole to mi kolega nowy program dal zeby prezentacja miala lepsza jakosc ale ze jest troche skomplikowany w obsludze to musze go najpierw zapytac go jak dziala... rozkminilam juz jak nagrac filmik ale jak dodac do niego dzwiek to juz nie... wczoraj za bardzo nie mogl gadac bo mial gosci... jak juz sie wszystkiego dowiem a ktoras bedzie zainteresowana zrobieniem takiej prezentacji to powiem co i jak... miniu no ja tez nie wiedzialam ze w power poincie sie da cos takiego zrobic... zawsze myslalam ze power point to jest tylko taki zbedny dodatek do ms office\'a... aniu napewno bys potrafila bo to proste jak konstrukcja cepa jest... sama sie zdziwilam ze az tak proste... emilko u nas zabkowanie no coz przebiegalo dziwnie... przez pewien okres czasu to ja myslalam ze moje dziecko wogole bedzie szczerbate i jak juz calkiem stracilam nadzieje na zeby u syna to w wieku 13-tu miesiecy wkoncu zaczely mu wychodzic... ale tez nic nie mowil ze go boli czy cos (bo juz mowil) wiec ogolnie tak te zeby podstepnie i po cichu wyszly... a jesli chodzi o karmienie to moj syn do 5 miesiaca zycia regularnie budzil sie w nocy co 2-3 godziny na jedzenie bez wzgledu na to czy byl na cycku (do 3 miesiecy) czy na butli pozniej... w 5 miesiacu zycia nagle jedna noc sie budzil co 3 godziny a druga juz przespal cala i juz tak zostalo... dziwne to moje dziecko bylo... piniu super masz z natalka... moja lila dalej spi od 23 do 8 rano i sie budzi na cycka i spi dalej do jakiejs 10... no dobra juz nie zanudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka a moze Olek juz zaczyna siadac co?? Bo słyszalam ze dzieciaki wtedy czesto w nocy sie budzą A jesli chodzi o smoczka to kupilam mu na próbę dwójeczke - bo to mleko co mu podaje jest nieco gesciejsze i jedyneczka czasami sie przytyka ale jednak dwójka jest za duza bo wylewa mu sie bokami :P Aniu butla sie nie przejmuj - moze ominie Cie i Mikolajek od razu bedzie pil własnie z kubeczka -a to nawet lepiej Mój brat tez nie został chrzestnym bo mieszka bez slubu z dziewczyną - ale ja sie tam nie dziwie w koncu chrzestny ma swiecic przykladem dzieciakowi :P A jak Mikus od czasu do czasu robi zeielone to nic sie nie dzieje to normalne - gorzej jak robi takie cały czas, a mój takie ma juz od dwóch tygodni :( A Borys ma dzis senny dzien - pisalam wam dzisiaj ze dawno nie spal tak dłuzej ,to dzis spal dwie godziny potem zjadl i spał jeszcze godzinkę - złote dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu Olek jeszcze nie siada. Może jestem przewrażliwiona ale jak wygląda ospa wietrzna???? Olek ma czerwone plamki na brzuszku i w okolicach oczków, jak do jutra nie zejdzie to ide do przychodni żeby go zobaczył lekarz. Jestem zmęczona dziś na spacerze olek moze pospał 30 minut z 2,5 godziny, z godzinę siedziałam na bujawce i się bujałam z olkiem na rękach bo jak tylko wstawałam to odrazu był ryk. Olek wypił 80ml i tata go usypia a ja chyba się wcześnie położe. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, ja też używam panieńskiego, jestem bardzo do niego przywiązana. Z tym że celowo wzięłam dwuczłonowe nazwisko, więc mogesobie pozwoilic na ten luksus:p EMILKO, pojęcia nie mam, co te plamki mogą oznaczać. Najlepiej iść do lekarza. ANIU, a siostra nie może od jakiegos innego ksiedza to zaświadczenie dostać? My te nie mamy jeszcze zaklepanych chrzestnych. mam nadzieje, że Ci o których myślimy, zgozą sie. jeszcze nie pytaliśmy. Lenia dziś grzeczniusia. Słodki ten mój mlodsy dzieciaczek. Starsza za to daje gazu za dwie:) Jutro jedziemy na jeden dzień na Mazury. Tak daleko mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka przespana nawet nieźle ale nad ranem znowu przy cycku wisiał młody. Jutro rozpoczyna się w Gdąńsku Jarmark Św. Dominika i trwa jak się nie mylę 4 tyg. Na niektórych stoiskach naprawde można dostać dużo tańsze produkty. Olek jeszcze śpi mam nadzieje że pośpi gdzieś do 9 to ja powiesze pranie i posprzątam domek. dziś w planach odwiedziny u teściów. Plamek jeszcze nie sparawdzałam ale chyba dalej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek ma jeszcze więcej kropek niż wczoraj, zaraz dzwonię do lekarza i będziemy szli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz babo placek. Olek ma infekcję wirusową, bakterie ma w sobie co powoduje naśladowanie innych chorób - wysypka jest tego przykładem. Niespokojny jest bo to swędzi a on nie umie isę podrapać. Dostałam fenistil i krople do oka ale przez weekend mam obserwować Olka bo jeśli się bedzie rozwijać wysypka to trzeba bedzie sie zgłosić do lekarza. Ale naszczęście to nic groźnego. Jak bedzie nie spokojny to mam mu podać albo viburkol albo coś z paracetamolem. Pytałam sie na temat podawania innego jedzenie niż mleko matki powiedziała że nie ma żadnych przeciwskazań i tygodniowo możemy wprowadzac jeden produkt. Mamy też spróbować zacząc podawać zupki najpierw przez tydzień samą jarzynową potem inne np brokułową. Powiedziała też że jest na tyle rozwinięty że jeśli po jabłku i marchewce nic mu nie było to niedługo będzie już jeść wszytsko co takie małe dzieci mogą jeść. Co do dokarmiania powiedziała że jeśli uważam że dziecko się nie najada moim mlekiem to oczywiście powinnam mu podawać a to że przez ostatni dni był taki marudny i przestał jaać o konkretnych godzinach to wynik wysypki. Ale się rozpisałam, najbardziej sie ciesze że Olek ładnie się zachowywał u Pani pediatry, zapomniałam tylko powiedzieć o ząbkach :( no ale nie długo na szczepienia idziemy to wtedy powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno powiedziała żebym nie robił własnych posiłków dziecku tylko podawała słoiczki bo tam są przebadane warzywa i owoce a to co kupujemy w sklepach mimo że łądnie wygląda jest nafaszerowane konserwantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - jak napisałas o tych plamkach to pomyslałam ze to moze alergia wlasnie i dlatego tak daje Ci popalic .. Oby zostało to jak najszybciej opanowane - Biedny Oluś jak sobie pomysle ze mnie by cos swedziało i nie mogla bym sie podrapac hrrryyy No i Tobie tez bidulko współczuje ... A mój Borysek wczoraj wieczorem nie mógł albo nie chciał :P zasnąć i tak pomiałkiwał do 22 no a potem spał do 5 a po jedzeniu nie bardzo chciał zasnąc dopiero o 6 padł na 45 minut :D ech to moje dziecko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu niestety alergia to nie jest ale ta dziwna bakteria mam nadzieje że szybko opuści Olka. Idziemy właśńie na spacerek, upął dzis niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze nie alergia - tylko tak pomyslalam jak przeczytałam o plamkach - dobrze ze byłas juz u tego lekarza - napisz jak dzis olek czy juz spokojniejszy A u nas wcale nie goraco - pada chwilami, a cisnienie - porazka spac sie chce jak diabli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys tej jest cały w plamkach :O ale to chyba alergia bo wczoraj wysmarowalam go oliwka johnsona :( mam nadzieje ze to to a nie jakas bakteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×