Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

acha ja też nie lubie obcasów boże chodzić w takim czymś to koszmar:). Kiwi ale masz fajnie my z Olkeim jeszcze czekamy do końca wakacji a potam to już idzie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) U Nas dzisiaj był dzień wyjazdowy , po obiadku pojechalismy do mojej babci , a potem na miasto na lody. Teraz Mikuś wykąpany i najedzony juz sobie smacznie śpi. KIWI-no to super,że w końcu udało Wam się coś zarezerwować,lepsze 3 dni niż wcale. Ja to tak żałuję ,że mieszkamy tak daleko od morza:(,my niestety w tym roku nigdzie nie jedziemy:( Dobrze,że mamy chociaż ten ogródek. Lenusi śliczna:)w tej princesse wyglada uroczo:)tak dziewczęco,no a oczy fakt duże i piekne:) Mój Mikołajek tez przesypia całą noc ,więc tez tak sobie myslę,że po wakacjach wrócimy do sypialni,bo teraz spimy u małego w pokoju. Co do ssania kciuka i wkładania piąstki do buzi to u mie jest to samo,a smoka jak nie ssał tak nie ssie,nie umie go po prostu \'\'załapać\'\' zresztą może to i dobrze. Smiać mi się chce czasami ,bo tak mlaska i slini się przy tym . EMILKO-wiązanka bardzo ładna i taka orginalna:),a Olus to już \'\'kawał\'\'chłopa:)i bardzo męski:) Kurczę muszę się w końcu zmobilizować i zgrać zdjęcia i w końcu Wam powysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI, zdam jutro relację z nocki. Martwię się, zeby Olka Lenki nie obudziła, bo jeszcze bawi się w małym pokoju, klocki uikłada, nie może zasnać. lenia już śpi. EMILKO, to super, że zabawa sie udała i Oluś był grzeczny. Kolki już niedługo miną, zobaczysz. Ślij fotki z weselicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, za rok sobie odbijecie. Za to macie ogródek. W lato jak znalazł do odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U Nas znowu nocka przespana:) teraz sobie lezymy na kanapie i Mikus ma frajdę ,bo jestem tyłem do Niego i odpycha sie o moje plecy :) Pogoda do bani,leje i leje na 10 min.może wychodzi tylko słońce,wiec nie ma narazie co ruszać się z domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie niestety nocka nie przespana :P już spiewam Boryskowi piosenkę o żabce co mamy nie słuchała i mówie mu ze ma mnie sluchac i ładnie spać :P- a on tylko sie ze mnie smieje :D U nas tez deszczowo ale chyba pójdziemy na spacerek gdzies miedzy deszczami Kiwi i jak Lenka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - dzwoniłam dzis do pediatry i mówilam jej o zielonych kupkach - kazala mi podac probiotyk Lakcid - moze spróbujesz - napewno dziecku nie zaszkodzi ... Podobno przy problemach z wypróżnianiem tez warto taką kuracje probiotykową zrobic bo reguluje perystaltyke jelit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ręce mam juz do ziemi - mój Borysław sie zrobił przytulas i trzeba go nosic :P A brzuszek nadal go boli i boli w srode ide do lekarza Wiecie co zauwazyłam - ze mój syn o 21 zasypia :) codziennie bez wzgledu na to o której jest kapiel i o której go utulam do snu :) zasypia dopiero o 21- byc może dlatego ze wtedy juz robi sie ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- z mojego Mikołajka też juz niezła pitulanka,uwielbia jak się z nim chodzi po mieszkanku,uwielbia zwiedzać pokoje:) W końcu wysyłam Wam zdjęcia Mikusia. Moje dziecko jest bardzo ,ale to bardzo grzeczne :):) tfu,tfu muszę Go pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, och to masz z Boryskiem. Ciekawe, jaka jest przyczyna bólu brzuszka? Lenka pierwszą noc z Olką w pokju przespala bdb. Zasnęła 21.45, pobudka 7.05. Ciekawe, o któtrej jutro sie obudzi, bo dzis zasneła 21.15. ANIU, zaraz luknę na Mikusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, jaki kikuś już duzy!!! I chyba do taty podobny. Tak zawadiacko wygląda w tej czapeczce z dzaszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu dzięki za wiadomość, spróbuje z tym lakcidem zobaczymy co bedzie się dziąło. Aniu Mikuś świetnie wygląda, uśmiech ma przepiękny :) Olek chodzi spać odrazu po myciu, myjemy go z mężem o 19. Zasypia koło 20 i śpi do 2 - to 6 godzin ale to jest po butli, potem cycek i co dwie godziny pobudka. Chce go przenieść do pokoju obok na koniec wakacji ale jak bedzie tak dalej to ja sie wykończe wstawaniem o 2,4,6 koszmar - a przecież wracam do pracy - męża nie mogę dobudzić w nocy żeby podał mi małego do cycka a co będzie jak będzie Olek w małym pokoju. hmmmm Kiwi opowiadaj jak Lenka w pokoju a wy dziewczyny kiedy chcecie przenieść maluchy do swoich pokoi???? Dostaliśmy paczki od Marcina brata z Ameryki, mamy ful ubranek dla małego. Jest też kilka rzeczy które nigdy nie ubierze bo są na zimę ale na 3 miesiace. jest też wyjebisty śpiworek no ale na zimę:( to nic naszym znajomym urodzi się dziewczynka w październiku nie bedziemy musieli już kupować nic. dotego paczka pampersów i bedzie si:). AAA zapomniałąm powiedzieć że na tym weselu co byliśmy to wogóle mój kuzyn jego żona jest w ciaży :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Miniu ja mam ręce jak orangutan ciągne je za sobą, Olek coraz cięższy i jest coraz ciężej mi go nosić. DZIEWCZYNY NIE WIEM NAPEWNO ALE OLEK CHYBA ZACZYNA ZĄBOWAĆ (ja pierwszego zęba miałam w wieku 4 miesięcy) bardzo się ślini i jak dotyka sobie dziąsełka przez wkłądanie rączek do buzi to zaczyna okrutnie łakać a pozatym dziąsła ma strasznie twarde i czerwone hmmmmmm myślicie że wychodzą mu zeby??????? NIEDOŚĆ ŻE KOLKI TO TERAZ I ZĄBKI :( ALE MIMO TO KOCHAM GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale super ten Twój Mikuś - widac ze juz strasznie kontaktowy :) No i caly czas sie usmiecha chyba Kiwi super ze przeprowadzka sie udała oby tak dalej :) Jutro ide do lekarza - bedziemy nadal walczyc z zielonymi kupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skończyłam bo mały sie obudził i musialam sie nim pozajmowac :) Emilka _Borysek tez swego czasu sie tak czesto budził a zjadał bardzo niewiele ok 30 ml ( co oznaczalo ze wcale nie budził sie z glodu tylko po prostu z przyzwyczajenia) dzis w nocy np,zapłakal mi o 3 ale na śpiąco- dalam mu smoka possał 5 minut i spał do 5 :) Mnie pomogło wprowadzenie stalych pór karmienia tzn co 3 godziny (oczywiscie mniej wiecej ) i rozciagnol sobie zoładek i wiecej zje i w ciagu dnia i w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mINIU DZIŚ SPRÓBUJE MU WSAZIĆ SMOCZKA I xobaczę co się stanie, jeśli pójdzie dalej spać to będzie rewleacja ale jeśli będzie długo płakać to nie mam serca dam mu cycka. Olek dizs strasznie nie spokojny, aż mnie coś kuje po prawej stronie w okolicach splotu. Nawet na spacerze mi płakał oh zmęczona jestem. Zęby idą jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jak nie bedzie chcial smoka to mu nasiłe oczywiscie nie dawaj-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje smoka tylko na spiaco- jak jest obudzony to nic on nie daje :P Emilka no i zycze powodzenia wiem ze cięzko jest z takimi nockami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, EMILKO, to ciężko musi Ci być z tymi nockami. Oby jak najszybciej Olkowi się uregulowało. Lenka dziś obudziła sie o 6 rano, przy cycku pospała do 9. Jest dobrse. Jutro idziemy z Olką do urologa. Ciekawe, co powie/ Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie bo mam nowa zajawke... kazda wolna chwile przy kompie spedzam na tworzeniu prezentacji multimedialnej z fotek lilki... jak (jesli) skoncze to sie pochwale... trzymta sie dziewczynki i wspolczucia dla was bo ja nie wiem co to nieprzespana noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Co za paskudny dzień się zaczyna ,pada i pada ,zimno w domu:( Chyba jesteśmy skazani na siedzenie w domku jak narazie. U Nas też nocka przespana,pobudka po 5 ,potem Mikuś zasnął po 6 i spaliśmy do 8.30. Teraz sobie lezy w leżaczku i cos zaczyna pomiaukiwać,chyba muszę Go poprzytulać trochę. Pozdrawaimy:):) PINIU-a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity, u nas też noc przepsana. Lena obudziła sie 6.15, potem spanko do 9. ASIU, czekamy na prezentację. ANIU, u Was pada? o kurczę, u nas pięknie.Tylko gdzieś jechać. PINIU, no właśnie, gdzieś Ty się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Lenka smoczka cos odrzuca. Woli własny paluszek ssać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widziałam wczoraj prognozy,że u was KIWI na północy piękna pogoda,a u Nas szaro-buro,mam nadzieję,że się przejaśni po południu . Oj mój Mikołajek tez ssie kciuka,całą rączkę ładuje nawet do buzi,a jak mlaska przy tym i się ślini to szok. O smoku mogę zapomnieć,nie chce go i już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu nie pomogło dziś miałam koszmarną nockę!!!! chyba na Olka za wcześnie na nie dawanie mu cycka w nocy. Zrobił taka awanture i co godzinę się budził. Jak by wyczuł co mamusia chce mu zrobić. No a też jest ciągle niespokojny bo te zęby - nie dośc że mnie kolki męczą to zęby to już ach lepiej nic uż nie powiem. WYCHODZI NA TO ŻE TYLKO oLEK NIE PRZESYPIA CAŁEJ NOCY. kIWI oLEK TEŻ ODRZUCA DYDKA WOLI PALUSZKI, ALE JAK JE WKŁADA DO BUŹKI TO ODRAZU PŁACZE. kupiłam wczoraj na dziąsełka preparat bobodent z środkeim znieczulającym dkla niemowlaków. Ale moim zdaniem nie pomaga. Mamy tyle ciuszków dla małego na 6-12 miesięcy że znowu zakazałam kupowania czegokolwiek, cała wannienka ubranek stoi do prania a jeszcze jedna sterta taka sama jest w pokoju ale już na 12 miesięcy. jak popiore to porobie zdjęcia niektórych rzeczy to Wam prześle. Oki uciekma bo zaraz mamka przyjeżdza o 13 wychodzimy na spacer a potem jedziemy po gryzaczka (jest on w kształcie smoczka) na dziosełka z tommee tipplle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, a kiedy wracasz do pracy? Może meża bardziej zaangażować trzeba do karmienia, żeby Olek sie przyzywyczijał do butelki w nocy? Super masz z ciuszkami. Ja sobie ogladam zestawy na allegro, ale jakos nic nie mogę kupić. Bo jak już zestaw mi sie podoba, to jest koszmarnie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy wracam 25 września, męża nie mogę dobudzić w nocy ma taki ciężki sen w nocy. tak wiec zostaje tylko ja :) muszę coś wymyślić bo dalej to bedzie coraz cieżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypuszczalam ze najwiekszym problemem w robieniu prezentacji bedzie problem ze znalezieniem darmowego konwertora do pps-ow... sa owszem ale dema i na srodku filmiku wtedy wyskakuje reklama programu zamiast prezentacji... ile ja sie naszukalam... znalazlam wkoncu cos ale i tak nie kowertuje tak jak trzeba bo nie rejestruje zejscia slajdu tylko tak ucina... no coz musze sie i tym zadowolic... jak wrzuce na youtuba to podesle wam linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wyszlo tak: http://youtube.com/watch?v=lKGDfAlFwJg dzwiek jest fatalnej jakosci i to obcinanie slajdow kole w oczy jeszcze bede nad tym pracowac ale to sie musze jeszcze zapytac kogos kompetentniejszego w tej dziedzinie co i jak a to dopiero wieczorem bede mogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×