Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

U Nas też zmiana co do terminu chrzcin nie będą w sierpniu tylko 21 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko w spiaczke zapadlo... spi juz od 17 a juz pora kapieli... ciekawe czy w nocy bedzie spac... a ja smaze placki z jablkiem bo mi sie na swieta noc zachcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki z jabłkami, mniaaaam. Ale się rozmarzyłam. Lenia juz słodko śpi od 2-30. Ciekawe, do której pośpi. Ostatnio śpi tak do 9.30. Jutro idziemy do poradni rehabilitacyjnej, ciekawe, czego się dowiemy. A ja byłam dziś na zakupach w Leclercu i przy okazji w sklepach z ciuchami. Szukałam bluzik na ramiączkach, ale nic nie kupiłam. Może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dzewczynki tyle piszecie ze nienadazam:0 ANIU--nie dostalam zdjec Mikusa takich ze szpitala pozniej 1 miesiac 2 i 3 wiec nadal czekam:) Aha dziewczynki przeslijcie mi jeszcze po jednym zdjeciu takie z przed cazy lub takie terazniejsze jakie chcecie moze byc sama buzia lub cala postac jkie wam pasuje ale chodzi o to zeby nie bylo na nim brzuszka oki?? bo juz zaczelam robic ta cos:) ale potrzebuje jeszcze takich zdjec ANIU to pamietaj czekam na te fotki mikusia jutro rano npisze wiecej teraz mzykam do emza dzisia go zaniedbalam bo pojechalam z natsuaia do kolezanki i nie bylo nas caly dzien wiec ide mu to wynagrodzic:) to czekam na zdjecie moze jutro skoncze ta niespodzanke dla was buziaczki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, wysłałam zdjęcie. ANIU, Mikołaj strasznie już duży? Chyba 74 nosi, co? A Ty laska niezła w bikini:). Ja mogę sobie tylko pomarzyć o stroju dwuczęściowym:( Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu zdjęcie wysłane, mąż mi zrobił jak schodziliśmy w zeszłym roku z kościoła mariackiego. U nas nocka łądnie przespana chociaż budził się mały na jedzonko :) Olek właśnie się obudził teraz sie bawi i puszcza bąki :) Dziś z mężem idziemy do spowiedzi. Dziś obiadku nie robię moze zjemy coś na meiście :) Aniu Mikołajek bardzo duży, przerósł Olka ja nic hehehhehe a ty oh ja nigdy tak nie bede wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWCIU I EMILCIO ta laska to moja siostra:):):):D Zapomniałam dopisać :D Tak ,tak wczoraj pierwszy raz założyłam Mikiemu rozmiar 74 i o dziwo dobry:),a jak bylismy u lekarza w czwartek to ważył 7kg i jest bardzooo długiii:D U Nas nocka znowu extra,pobudka przed 5 o spanko potem do 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - miałam Ci pisac wlasnie ze zupelnie inaczej wygladasz :P Jednak siostra podobna do Ciebie :D wszystkie dałysmy sie nabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNIU, no nie mogę. ale dałam sie nabrać. Bardzo podobne jesteście:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lila wlasnie sobie zabawe znalazla... turla sie po lozku tylko martwi mnie ze caly czas w jedna strone... tzn. z plecow na brzuch obraca sie przez prawy bok a z brzucha na plecy przez lewy... no nic poczekam moze nauczy sie jeszcze na odwrot.. aniu fakt twoja siostra bardzo podobna do ciebie ale ja sobie tak myslalam ze to nie ty bo ty mi bardzo przypominasz moja zmarla przyjaciolke a na tym zdjeciu mi jej nie przypominalas i tak obstawialam albo to nie ty albo sie strasznie zmienilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki my wcale nie jesteśmy do siebie podobne możliwe,że tylko na tym zdjęciu tak wyszłysmy:) Postaram sie poszukać jakiegoś jeszcze zdjęcia bardziej wyrażnego to ocenicie jeszcze raz:) KIWI-to napisz koniecznie co tam w poradni,my na 14 tez idziemy do lekarki obejrzy Mikiołaja i misiu mi wystawić to skierowanie. Potem będę dzwonic najwyżej po sąsiednich miastach do tych poradni ,jak u Nas będą bardzo odległe terminy. ASIU-mój Mikuń to w ogóle tylko na prawą stronę się obraca,przewaznie na prawy bok i stąd do obnizone napięcie:( Też się o to martwię bardzo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak nie podobna jak podobna... i to jeszcze jak... ale troche powazniej od ciebie wyglada... starsza jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! U nas oki! Natalak dzisiaj w nocy obudzila sie o 3.00 i gadala jak najeta i sie zmiala ciekawe do czego jak bylo ciemno:) heheh a potem poszla spac i spala do 7.00 niezla jest nie?? ASIU---moja Natalak tez sie przekreca z pleykow na brzuszek zawsze w jedna strone ale ja sie nie martwie tym wszytko w swoim czasie choc i tak uwazam ze ona jest az nadto rozwinieta jak na swoj wiek wiec jest OK W takim razie czekam na aktualne zdjecie ANI i jakies zdjeci MINI bo tez nie wyslala i moze dzisiaj skoncze to wam wysle na miala:) Oki uciekam mamcia ma wpsac na kawke to buziaki pozniej zagladne papapa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wie dziewczynki moze ja jakos inaczej patrzylam ale odrazu widzialam ze na zdjeciu to nie jest ania tylko jakas inna dziewczyna i jak zaczelam czytac te wasze wypowiedzi to mowie kurcze czyzbym nie zauwazyla ze to Ania?? no nie w iem w kazdym badz razie ja widze roznice...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu fakt bardzo podobna do Ciebie siostra :) Wiecie co zaczynam sie martwić tym napięciem, Olek wogóle się nie obraca z brzucha na plecy, może i on ma coś z tym napięciem. !3 jak bedzimey u lekarza to poprosze o zbadanie jego. Dziś chyba z Oleki nie wyjde na spacer wiecie u nas jest pogoda jesienna ciągle pada, wieje ostro i zimno brrrr. ale po południu idziemy na spowiedź to moze chwilkę pochodzimy z olkiem po dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz prawie skonczylam ale nadal nie ma zdjecia ANI i MINI no i ANIU nie wiem o ktorej godzinie urodzilas wiec podaj jeszcze godzinke i juz bedzie wsio:) u mnie tez bardo wieje ja chialam isc z Natusia na spacer ale jak wyszlam to wkoncu tylko do osiedlowego sklepiku i powrot az glowe chce urwac to wiatrzysko brrrr Zaraz wraca maz ja juz obiadek mam zrobiny tylko podgrzeje i juz! To lece buziazki moje Kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU-siostra młodsza ode mnie o 3 lata,ma 25 lat. PINIU-wysłałam swoje zdjęcie jakieś takie drętwe ujęcie wyszło. Mikołajka urodziłam o 18.10 Dostalismy skierowanie od lekarki,jutro będę dzwonić po poradniach. KIWI-no i jak w poradni było?bardzo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, ale podobna do Ciebie siostra. Zwłaszcza góra twarzy:) Byliśmy dzis w poradni. Doktor bardzo miła, po 50e, z super podejściem do takich bobasków. Normalnie tak sie rozpływała nad Leną, jakby jej mamą była. No, bardziej babcią. Położyła ją na specjalnym, pokładzie, ja rozebrałam do pieluchy. /wyjęła pajaca z pozytywką i taka kolorową zabawkę. Przy tej pozytywce cay czas gadała do Leny, robiła miny, obracała na wszystkie strony, kładła na brzuszku, robila samolot, przegladała sie z nia w lustrze. Wszystko w formie zabawy. Przy okazji ze mna robila wywiad, dlaczego cc, które to dziecko z której ciaży, ile karmilam piersia. Widać, wszystko ma znaczenie. Nawet o markę mleka pytała. No i stwierdziła, ze nie jest tak źle. Lena ma faktycznie mniej wyćwiczoną lewa strone ciała. Podobno nawet ma mniejszy lewy policzek (?). Pokazała, jak ją stymulować, żeby zabwki kłaść z lewej storny, z lewej strony zagadywać, kłaść duzo na brzuszku albo sobie na kolanach. Pokazywała, jak kłaść, żeby dużo na boczki a nie na wznak. Nawet ubierać trzeba na boczku. Tylko mam probkem z karmieniem, bo ja karmie lewą ręką, a kazała prawą. Mało sie dziś nie zabiłam karmiąc prawą, nie umiem, niestety. Za miesiąc-półtorej mamy przyjść do kontroli i wtedy zobaczy. Jak nie bedzie poprawy, to da skierowanie na rehabilitację. Ogólnie jest zadowolona z lekarz, kolejna, po urologu, normalna doktorka, z pasją a nie na odczepne. ASIU, a pytałaś [pediarty o te obroty na jedną stronę? ANIU, u Ciebie taka różnica wieku jak pomiędzy moimi dziewczynakmi. Powiedz, z własnego doświacdczenia, to dobra różnia wieku? Miałyście dobry kontakt w dzieciństwie? Bo w sumei 3 lata to chyba ok, tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam tej lekarki, czy to normalne, że mi dziecko śpi bez przerwy 12-13h. Okazało się, ze to jak najbardziej normalne i żeby sie cieszyć, ze tak ładnie śpi:) No to się cieszę. Też sie martwię tym napięciem. Lena jeszcze nie obraca się na brzuszek, cos kombinuej na boczki. A to chyba już pora. ale są postępy w leżeniu na brzuszku. EMILKO, a Olek przerwaca sie na brzuszek? U nas był dziś mega wiatr. pewnie taki jak u EMILKI. Mało nas nie zwiało. Kupiłam sobie z lumpku bluzeczke na ramiączkach, czarną. Fajna. W niedzielę wybywamy do Władysławowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-bardzo się cieszę,że trafiłaś na tak fajna lekarkę,mam nadzieję,że i my trafimy na taką. Hmm ,czyli podobnie jak u Mikołajka,bo On tez preferuje prawą stronę,lepiej ma wyćwiczoną,Mikus tez jeszcze nie obraca się za bardzo z plecków na brzuszek ,cos tam też kombinuje jak Lenka ,ale nie do końca mu to wychodzi. Mam nadzieję,że jutro ustalą mi jakiś termin wizyty. Co do relacji z moją siostrą to hmm ,:)niejednokrotnie były między Nami zgrzyty;)jakieś kłótnie. Nasze relacje bardzo się poprawiły odkąd obie wyprowadziłśmy się z domu,założyłysmy własne rodziny. Generalnie jakoś nie \'\'odczułyśmy\'\' w życiu tej różnicy.Wspólne tematy,z przyziemskich rzeczy hehhe to pozyczania ubrań itp. Fakt ,faktem,że mamy bardzo odmienne charaktery i pogląd na świat,ale i tak jest super siostrą i cieszę się,że Ją mam:) Hehhe właśnie mi się przypomniało jak mama opowiadała moja,że tak byłam zazdrosna o siostrę jak się urodziłaże potrafiłam Jej wkladać słone paluszki do nosa:D ehh Zbliża się pora karmienia,więc spokojnej nocki zyczę:) Aha:)jutro obiad u siostry:) Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tak czytam to nie wiem czy mam sie bac doradzcie mi jak mozecie. Natalka obraca sie na bczki w jedna i druaga strone ale z plecow na brzuszek obraca sie tylko w jedna strone wiec mam sie martwic?? jest cos nie tak?? glowke trzyma super bardzo sztywno i potrafi dlugo trzymac bez polozenia nie wiem odradzcie czy mam isc do lekarza?? Pozatym u Nas oki ostatnio dalam natusi doslownie tak na czubeczku lyzeczki marcheweczki z jabluszkiem ten sloiczek co dostalam z bobowity jeju mowie wam tak jej smakowao ze szok:) az piszczala ale wiecej nie dawalam musze zobaczyc jak zareaguje jak narazie nic jej nie jest wiec chyba bedzie oki ale zobaczymy:) Zaraz dokaoncze to co zaczelam i wysle wam na maila poogladacie sobie to papa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha emilko na zdjeciu ktore mi wyslalas z przed ciazy wygladasz fenomenalnie bardzo mi sie podoba i mojemu mezowi i mojej mamci tez bo akurat byla i pokazalam jej co zrobilam i uwazamy ze bardzi korzystnie ci w bald wloskach slicznie taka masz promienna twarzyczke poprostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu dziekuję bardzo za komplement :) bardzo mi się miło zrobiło :) A z Natusią to ja bym poczekała, on i tak bardzo dużo potrafi ja za to mam sie czym martwić Olek wogóle się nie obraca na boki, zaczełam mu troszkę pomagać ale to nie o to hyba chodzi. Martwie sie 13 idszimey na szczepienia to wtedy poprosze o diagnoze co jest z Olkiem nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ciesze sie ze z Lenką w pożadku :) widzisz nie jest tak zle a ze spaniem to mówiłam Ci ze szczesciara jestes :P Mój Borys nie dosc ze w nocy spi 8 godzin tylko,( bo potem chce sie bawic np o 5) :( to jeszcze ostatnio zaczol wybudzac sie w nocy na jedzenie :( Nie wiem czy przez upaly, bo malo je w ciagu dnia, czy przez skok rozwojowy ,bo do tego jest strasznie niespokojny czy moze ma jednak to uczulenie na mleko :(:( - choc w to tez trudno mi uwierzyc bo od wczoraj robi sliczne kupki zółciutkie takie jak na poczatku robił .. No i w ciągu 4 tyg przybyło mu tylko pół kilo :( wazy 5400 U was tez dzieci jedza mniej przez upaly?? i jeszcze jedno czy tez sie im poci strasznie głowka przy jedzeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mój Borys tez niechetnie sie obraca na boki - czasami mu sie uda z brzucha na plecy ale to wszystko i tez w jedną strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia czekam czekam .......... Aniu a siostra podobna jak nie wiem :P ja za to mam siostry do mnie niepodobne podesle wam zdjecia to ocenicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minu Olek sie nei poci przy jedzeniu, ale fakt mniej za to je 60 ml wypija co dwie godzinki. jak go przetrzymam dłużej choć wtedy jest bardzo marudny to wtedy zje 120ml. Z Olekim ćwicze przewroty kłade go na pleckach przewracam na boczek i czekma az ise sam przewróci, tak mu wychodzi ale z brzuszka sam nie chce tego robić. Miniu przesyłaj zdjęcia, ja tez Wam podeśle oceńcie same czy moje do mnie jest podobna:) Hej a czy wy włączacie bajki w telewizorze maluszkom swoim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×