Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr musialam sie wyżalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu co juz tesciowa ci popalic daje??? moja tesciowa nie zyje wiec nie mam z nia problemow... za to mi popalic daje lila... ostatnio ma jakies gorsze dni... caly czas jeczy... chyba mamy kryzys laktacyjny i skok rozwojowy jednoczesnie... lila zaczela chwytac nogi (jeszcze nie stopy ale kolana i piszczele) i juz calkiem wysoko podnosi glowe kiedy lezy na plecach (juz nawet troche ramiona zaczela unosic)... za to chce zeby ja ciagle na rekach nosic... nie chce ani na macie ani na hustawce tylko na rekach... dzis maz mi troche pomogl bo w pracy nie jest i zajal sie nia ze 3 godziny to chociaz moge do was napisac... i sie wyspalam... zamierzam sie na solarium wybrac bo jestem przerazliwie biala a na to zeby sie na sloncu opalic to nie ma szans u mnie... jeszcze tylko poszukam opinii jakis madrych ludzi nt. solarium podczas laktacji... no i przede wszystkim bede musiala mala obserwowac jak ona zareaguje... wiem ze napewno nie mozna biustu opalac ale czy nie mozna calej reszty to nie wiem... a co wy o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU-ja też słyszałam,że najważniejsze to,żeby zakryc piersi-sutki. Ja na solarium po urodzeniu jeszcze nie byłam,ale opalam się na ogródku i wszystko jest ok. MINIU-heheh żal się ile wlezie:)a co?:) Ja mam super teściową więc jak narazie nie narzekam:p PINIU ,EMILKO jak po weselu i imprezie? Nam sie \'\'laba\'\'kończy ,bo męzowi kończy się urlop i jutro wraca już do pracy ech:(a tak fajnie było razem całą rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wczoraj byłam już taka zmęczona że położyłam się spac jak tylko przyjechaliśmy. Imprezka na działce była super, moja mama napracowała się bardzo bardzo dużo jedzenie przygotowała: na początku był obiad: rosół, potem ziemniki surówki mielone, schabowe, piersi. Potem były ciasta i kawaa pod wieczór grill z karkówką, boczkiem, szaszłykami sałatki i wiele jeszcze innych pyszności. Osób było 17 była nawet prababcia. Ja z Olekim i Marcinem poszliśmy spać dopiero o 1 w nocy tak sięświetnie bawiliśmy a Olek spał od 21. Był bardzo grzeczny a że było dużo osób to jak tylko coś zapłakał to odrazu jedna z osób się znalazła żeby go zabawić. Tak wiec i ja i mój mąż odpoczeliśmy a Olek się wybawił. Na chrzciny dostaliśmy kasę dla Olka oraz zarąbiste prezenty : złoty łańcuszek z krzyżykiem, krzesełko do karmienia podsyłam link zielone http://www.allegro.pl/item406639131_krzeselko_stolik_do_karmienia_cesar_arti_kur0zl_.html nocnik: http://www.allegro.pl/item413243001_fisher_price_k6072_muzyczny_nocnik_ze_spluczka_.html huśtawkę Asiu to ta sama co ty masz, oraz dresik i zabawkę edukacyjną słonika. Dostał także piękne kartki z życzeniami i zamiast kwiatków pampersy. Cieszę się że wszytsjo się udało. mamy już małego Aniołeczka w domku. Asiu co do solarium to isę nie wypowiadam bo nie chodzę, byłam może z 5 razy w życiu. Miniu to cos podobnego w tych teściowych mamy, moja jest też bardzo udana:) Kiwi miłego wypoczynku nad morzem, żeby Wam słoneczko świeciło i było ciepło. Aniu jak łazienk?? juz pomalowane:) No wczoraj mój męzulek jeszcze pił zdrowie Olka ze swoim bratem bliźniakiem i teraz śpią obok wpokoju, Olek na kanapie jeszcze drzemie a ja na nogach hmmm co by u porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Borys mi usnoł na brzuszku - pierwszy raz :P polozyłam go zeby sobie pocwiczył za chwilke patrze a on spi :D Asiu wlasciwie to czemu piersi nie mozna opalac na solarium?? jestem ciekawa - w sumie to jak biala jestes to i tak na długo nie pujdziesz - najwyzej na 5-7 minut wiec chyba nic sie nie stanie chyba ze jest jakas inny wazny powód?? Asiu mój Borys tez sobie pojekuje he he nie placze tylko tak marudzi - i znów budzi mi sie w nocy :( mam nadzieje ze to ten skok rozwojowy - ale juz fajny sie zrobil gada do nas coraz wiecej , bawi sie zabawkami , juz ładnie dosc chwyta i zaczol trzymac glowke jak go podnosze do siadu Aniu zale sie zale choc nie jest tak najgorzej :P mąż juz dzis w pracy?? Emilka - slieczne prezenty - najwazniejsze jednak ze imprezka sie udała A ja zakupiłam sobie dzis bluzke- tuniczke,na impreze weselna :) tylko jeszcze buty musze znalesc - zlazilam pół miasta ,ale takie gówno wszedzie ze chyba pójde boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wszystko wiem nt solarium... mozna sie opalac ale z umiarem (zreszta nie karmiac tez trzeba to robic z umiarem) tylko trzeba zakrywac sutki zeby sie nie wysuszyly... czyli sobie zafunduje tak z 5 minut na poczatek i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmęczona, dizs mieliśmy z mężem dzień sprzątania. ZOstała jeszcze łązienka i mycie okien ale to postaram się jutro zrobić. jutro wpadają do mnie przyjaciółki i mam przygpotować cos do jedzonka, zrobiłam już sałatkę z gyrosa, jutro kotleciki mielone, pomidorki z mozzarelą i bazylią, jakies kiełbaski ogóreczki takie małe przyjęcie. olek bardzo grzeczny ostatnio, cudowny dzieciak. zaczyna coraz wiecej rozmawiać z nami a jak go trzymam wyprostowanego to tak trzyma sztywno nogi jak by miął zacząć chodzić za chwilkę :) hihihihi może szybko zacznie. Dobra ide spać buźka Napiszcie co wy dziś robiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmęczona, dizs mieliśmy z mężem dzień sprzątania. ZOstała jeszcze łązienka i mycie okien ale to postaram się jutro zrobić. jutro wpadają do mnie przyjaciółki i mam przygpotować cos do jedzonka, zrobiłam już sałatkę z gyrosa, jutro kotleciki mielone, pomidorki z mozzarelą i bazylią, jakies kiełbaski ogóreczki takie małe przyjęcie. olek bardzo grzeczny ostatnio, cudowny dzieciak. zaczyna coraz wiecej rozmawiać z nami a jak go trzymam wyprostowanego to tak trzyma sztywno nogi jak by miął zacząć chodzić za chwilkę :) hihihihi może szybko zacznie. Dobra ide spać buźka Napiszcie co wy dziś robiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmęczona, dizs mieliśmy z mężem dzień sprzątania. ZOstała jeszcze łązienka i mycie okien ale to postaram się jutro zrobić. jutro wpadają do mnie przyjaciółki i mam przygpotować cos do jedzonka, zrobiłam już sałatkę z gyrosa, jutro kotleciki mielone, pomidorki z mozzarelą i bazylią, jakies kiełbaski ogóreczki takie małe przyjęcie. olek bardzo grzeczny ostatnio, cudowny dzieciak. zaczyna coraz wiecej rozmawiać z nami a jak go trzymam wyprostowanego to tak trzyma sztywno nogi jak by miął zacząć chodzić za chwilkę :) hihihihi może szybko zacznie. Dobra ide spać buźka Napiszcie co wy dziś robiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ale mi smaka narobiłas - ja z gotowaniem na bakier jestem - dobrze ze tesciowa dobrze gotuje :P Mam wiec trzy tygodnie włoskiej kuchni - i mój ulubiony ser parmezan mniam mniam a ja dzis odwiedziłam mamę - Borysiatko grzeczniutkie , pogadało , pojadło i poszło spać A ja sie dzis okrótnie nie wyspałam - Borys spał od 21- 4 ale ja budziłam sie co chwilkę bo wiercił siei troche popłakiwal przez sen :( Emilka i ja ząbki Olka?? wychodza czy nie wychodzą?? Asiu jak po solarce :D murzynka juz jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas nic ciekawego się nie dzieje,Mikołajek też bardzo grzeczniutki,wczoraj miał tylko gorszy dzień ,bo nie mógł zrobić kupki,męczyły Go gazy:( Bidulek bardzo męczył się przy tym. Dzisiaj już jesteśmy po spacerku. Mikuń właśnie usnął, a ja gotuję sobie kukurydzę. Ciekawe co tam u KIWI we Władku? PINIU-a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kukurydza :) - kurcze no przecież ze juz sezon :D Jak gotujesz kukurydze zeby była taka dobra i mięciutka?? Pinia a Ciebie gdzie wcieło z tą prezentacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-gotowałam prawie 3h w duzym garnku tak ,żeby ja całkiem przykryło.Do tego masełeczko :Dpoezja:) Widzę,że u Ciebie też pysznosci kuchnia włoska,mniam ,mniam ,ja z tej kuchni znam tylko pizzę i spaghetti:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini nie bylam wkoncu na solarium... jakos tak sie zebrac nie moge... mala coraz bardziej marudna i budzi sie w nocy po kilka razy... nie mam do niej sily... sobie dzis z nia zatancze w nocy... postaram sie ja oszukac smoczkiem zamiast cycka... ciezka noc mnie czeka ale moze sie w niedlugim czasie oduczy budzic w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak Cię czytam ASIU to myślę,żeby mój mały nie zaczął się budzić w nocy:(,bo On tez przesypia całą noc jak Twoja Lilianka to robiła. To przebudzanie to pewnie chwilowe i niedługo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Olek poszeł spać o 21 a obudził się dopiero o 3 rano mam nadzieje że dzisiejsza oc bedzie taka sama. super by było jak by zaczoł już przesypiać nocki. Asiu napewno dzidzia ma jakiś skok dlatego się budzi napewno niedługo to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek dziś też obudził sie dopiero o 3 hura byle tak dalej malutki potem o 6. Dziś z mężem obchodzimy 3 rocznice ślubu :) nigdzie nie idzimey bo mąż ma na drugą zmiane do pracy i kończy dopiero o 18. byłam przekonana na 100% że Olek ma dziś szczepienie patrze na kartkę od lekarzai okazałao się ze miał wzoraj :( no poprostu rewelacja wyleciało mi z głowy. No truno dziś bede dzwobić do przychodni i umawiać się na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko no coz szczeze mowiac nie mam pojecia... kiedys jak marcin byl maly to poszlam z nim do lekarki naszej a ta spojrzala na niego i powiedziala \"niech pani tyle marchewki nie daje\"... marcin mial piekna brzoskwiniowa cere juz od tej marchewki... wiec jak widzisz nie jestem najlepszym ekspertem w tej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lila dzis sie 5 razy budzila ale 2 razy dostala smoka i poszla spac dalej...o dziwo jakos w nocy umie smoczka ssac... ja mysle ze to jakis kryzys laktacyjny bo mam wrazenie jakbym miala puste piersi... od 3 dni sie posilkuje karmi i troche lepiej jest a dzis jeszcze herbatke laktacyjna wlacze... moze ona juz jest taka duza ze jej sam cycek nie starcza??? a na szczepienie idziemy dopiero 8 wrzesnia a boje sie cos na wlasna reke wprowadzac... niby marcinowi juz w tym wieku podawalam inne jedzenie ale on byl na modyfikowanym juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMCIO-no to wszystkiego najlpeszego z okazji rocznicy slubu,my mamy też w sierpniu ,ale 26 i drugą . U Nas kiepska pogoda,posiedzielismy na dworze tylko pól godz. i do domku,może jeszcze wczesnym wieczorkiem wyjdziemy,ale najpierw jak mąż wróci z pracy to zakupy ,bo lodówka świeci pustkami. Mikuń grzeczny tylko juz coraz częściej nie chce sam leżeć ,tylko chce ,żeby nosić Go na rękach ,\'\'rozmawiać\'\'z Nim.:) Poza tym dzisiaj wyciągnął raczkę do zabawki przywieszonej na pałąku. Nadal jednak jak Go podnoszę do pozycji siedzącej to nie trzyma główki,nie wiem może to przez to obnozone napięcie mięsniowe. Wizytę mamy dopiero 19 września,bo wszędzie są tak odległe trerminy ,że szok!!:( Dziewczyny czy Wasze dzieci mają jeszcze zacisnięte piastki czy juz nie?,bo Mikusiowi jeszcze się zdarza mieć właśnie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj 4 mc kończy 22 sierpnia i tez mnie korci,żeby mu chocoaż podać soczek na łyżeczce(nadal na samej piersi),ale chyba wytrzymam jeszcze te 2mc i dopiero. Poza tym tak samo na własną rękę nie chce nic dawać. My szczepienie mamy 27 więc ewentualnie wtedy zapytam co i jak. Mały nadal obsypany,dopiero od pon.daje mu te kropelki zobaczymy kiedy mu zniknie ta wysypka. Aaaa PINIU wszystkiego najlepszego dla Natusi z okazji 4 mc.bo to dzisiaj prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Olek dziś przeszedł samego siebie od 10 do 15 nie spał ani minuty, położyłam go do łóżeczka na chwilkę żbey pójść coś zjeść wracam a on śpi!!!! no Rewelacja :) no włansie bede u lekarza to wtedy wypytam jak to się z tą marchewka le razy dziennie można ja podawać. Olek uwielbia sok z marchewki z hippa jest rewelacja. Aniu Olek od czasu do czasu jeszcze ma zaciśnięte rączki. staram mu się je otwierać jak widze że dłużej ma zaciśnięte. Piniu tak tak wszytskiego dobrego Miniu a co z Boryskiem co u WAs?? Kiwi dziś masz piękną pogode jest i słońce i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka no to wszystkiego najlepszego :D pewnie dzis kolacyjka jakas przy swiecach Cie czeka :P Ja tez mam rocznice slubu -31 sierpnia :P - pierwszą he he - z moich obliczen wynika ze Borysek został poczety 1 wrzesnia :D ... My dzis bylismy na szczepieniu _ Borysiatko grzeczne popłakało tylko przy ukłuciach a teraz spi - mam nadzieje ze goraczki nie dostanie :( Aniu Borys ma czesto zacisniete piastki jeszcze - a nie powinnien?? Emilko a co do marchwi to z tego co czytalam to jeden posiłek w ciagu dnia powinno sie zastapic jakims innym typu zupka lub wlasnie marchew czy jablko poszukaj w necie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ty jak karmisz piersia to nawet powinnas miedzy 4 a 6 miesiacem wprowadzic gluten - tylko wlasnie nie w mleku tylko w zupce najlepiej :) Moja siostra tez karmi i tak jej lekarka powiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kurcze to pewnie chodzisz niczym zombi :O biedaku A moze jej zabki idą - Czytałam ze nawet kilka tygodni!!!! wczesniej dziecko moze byc niespokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka przeczytałam ze w 5 miesiacu dziecko (ksiazkowo oczywiscie ) powinno jesc 4 razy mleko 180 ml 1 raz zupa- przecier jarzynowy Skrobane jabłko lub sok najlepiej przecierowy 50-100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i przeczytałam ze czteromiesiaczny maluch uderza piastkami w zabawki - w ten sposób sie bawi - wiec chyba nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×