Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Emilka - siostra podobna - bardzo podobna A jesli chodzi o bajki - to ja nie wlaczam - wg mnie jest za mały a po drugie ogladanie tv szkodzi jednak wzrokowi wiec szkoda zeby zaczynał tak wczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu Starsza siostra bardzo podobna ale młodsza to nic a nic ani do ciebie ani do starszej siostry. A skąd ma kręcone włoski??? Ja tv mam włączony na mini mini ale Olka nie sadzam przed nim, musi byc coś włączone w domu jak ja się nie odzywam a radia jak narazie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu karmie Olka tak: Najpierw leżaczke, na iego ręczniczek potem Olek potem śliniaczek i pielucha. Olek jest od początku karmiony łyżeczka tak wiec przy podawaniu posiłków nie mamy żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka chodziło mi raczej o karmienie butla :) czy tak samo karmisz jak łyżeczka ??czy bierzesz go na ręce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam nerwy bo tak sie napracowalam i nie wiem dlaczego ten plik nie chce przejsc poczta:( buuu szkoda bo tak super mi wyszla prezentacja jak by to wam przeslac?? macie jakies pomysly to czekam bo musze wam to jakos pokazac!!! ale jak!!!????? EMILKO---siostra podoban bardzo naprawde MINIU---tez uwazam jak emilka ze jedna podobna a druga mniej ale tak to juz jest z siostrami ja tez wam wysle zdjecie mojego brata i mojej siostry zobaczycie czy podobni jestemy Oki to buziaki lece bo cos mi sie spac dzisiaj chce caly dzien to jak macie jakies pomysly to czekam jak przeslac prezentacje multimedialna inaczej niz poczta a moze w poczcie jakies ustawienia trzeba zmienic co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu butlą karmię na leżąco, kładę Olka na kanapie na poduszce (główka zawsze na poduszce), na leżaczku nie próbowałam:) Piniu spróbuj to spakować (prawy przycisk myszy i spakój) i spakowane do nas przesłać. Możesz też wrzucić na YouTube no chyba że jakaś z dziewczyn sie nie zgodzi żeby jej zdjęcia były na tej stronie. Ja się zgadza a wy dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia przez skypa mozna -ja tak siostrze filmiki przesylalam ze zdjeciami takie co Asia robiła - i jak domyslam sie Ty tez zrobiłaś :P Emilka to moze dlatego Boryskowi sie głowka poci bo ja zawsze trzymam go w ramionach :D A co do you tuba to wolalaby nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko zeby prezentacje pps wrzucic na youtuba trzeba ja najpierw skonwertowac do jakiegos pliku video bo youtube tylko odtwarza pliki video... no chyba ze pinia ma jakis dobry program do konwersji bo te za free w necie sa do d.... piniu najlepiej spakowac tak jak juz radzila emilka... dalas jakas muzyczke??? jaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U Nas dzisiaj był dzień aktywny, jeżdziliśmy za balustradami,ale takie ceny są,że szok!!! Następnie pojechaliśmy po moją siostrę do pracy i na obiadek do Niej:) EMILKO I MINIU siostry podobne,jeżeli chodzi o MINIĘ to chyba cała trójka jest do siebie podobna:) MINIU-Mikołajek tez ma zawsze spoconą główkę jak Go karmię. Ja się dzisiaj nieżle wkurzyłam dzwoniłam do poradni i sie okazało,że na ten rok juz nie ma zapisów😠dostałam numer bezposrednio do lekarki,ale dodzwonić się do Niej graniczy z cudem!!! Jutro jeszcze będę próbować, ehh brak mi już słów. Ja też nie mam skypa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu miło słyszec, bo juz troche sie martwilam ,ostatnio strasznie mu sie poci mam nadzieje ze to nie przez niedobór witaminy D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moge wam jeszcze przesłac zdjecia moich braci :D bo mam ich trzech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu kombinuje co tu zrpbic z ta prezentacja... jak wykombinuje to dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu fajnie mialas jako dziecko, takie liczne rodzenstwo... ja jestem jedynaczka wiec wam zdjec rodzenstwa nie wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu fajnie to jest teraz - jak byłam mała to zamykalam sie w łazience zeby miec troche prywatnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podajecie witaminki jakieś dzieciakom??? Jajszcze daje cebion, cebion multi, witamina k, witamina d, jestem ciekawa czy tak ciągle bede dawać cebion multi jest strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze brata 13 letniego, ostatnio babka w sklepie do mnie mówi że długo czekaliśmy na następne dziecko a ja wielkie oczy zrobiłam boziu czy ja tak juz staro wyglądam przecież mam dopiero 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu ty trzymasz Boryska na rękach podczas karmienia??? Aniu ty też?? aaa ty Aniu przecież tylko cyckiem karmisz :) zappomniałam. wysłałam Wam zdjęcie mojego brata on dopiero jest do mnie podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ale ty jak sztucznie karmisz to wit. k podawac nie musisz poza tym z tego co wiem to u dzieci karmionych piersia wit.k podaje sie do 6 m-ca zycia... co do wit. d to pamietam ze ja marcinowi podawalam dopoki sie ciemie nie zaroslo czyli gdzies do 2 lat (bo jemu sie pozno zaroslo) no a reszte to wiesz jak kto chce... ja na razie nie daje nic oprocz wit.d i k... naiwnie wierze w to ze dostarczam malej tego co potrzebuje bo jem duzo owocow i warzyw ale w zimie bede musiala sie zastanowic... malemu dawalam kiedys vibovit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko siostra do ciebie podobna ale brat to twoja kopia jest... strasznie do ciebie podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu a to ci zagadka z tym pps-em... wcale sie zalacznik nie chce wgrac... zapytam kumpla (taki komputerowiec-wszystko wie na takie tematy) ale na razie nie ma go na gg wiec pewnie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka no trzymam trzymam choc tyle niech ma od mamusi skoro go cyckiem nie karmie :( Emilka brat rzeczywiscie podobny A co do witamin to wit D podaje sporadycznie2-3 razy w tyg ( lato w koncu jest ) a multiwitaminy nie podaje bo mieszanki maja mnóstwo witamin :P choc raz na jakis czas mu skapne do buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu a to ci zagadka z tym pps-em... wcale sie zalacznik nie chce wgrac... zapytam kumpla (taki komputerowiec-wszystko wie na takie tematy) ale na razie nie ma go na gg wiec pewnie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka a jak ty wprowadzasz juz warzywa i zupki to wg mnie smialo mozesz z witamin zrezygnowac Po co ma jesc sztuczne skoro ma naturalne ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu ja nie trzymam malej do karmienia na rekach pomimo ze karmie cyckiem... ona nie lubi na reku bo jej to ogranicza ruchy a ona lubi sobie powierzgac przy jedzeniu i sie pokrecic i poprzeciagac... tak sie nauczyla ze je tylko w pozycji lezacej obok mnie tzn. klade ja na boczku klade sie kolo niej i podaje jej piers... inaczej nie chce jesc... jak chce jej dac piers na reku to sie drze... niestety przez to ze sie tak przyzwyczaila na lezaco jesc to mam problem zeby ja nakarmic gdzies indziej niz w domu bo przeciez np. w jakims centrum handlowym sie nie poloze i nie zaczne jej karmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czemu nie??:D musisz kiedys spróbowac sie rozlozyc w centrum handlowym :D A ja trzymam na raczkach bo chce mu choc tyle bliskosci dac - jak sie karmi piersia to rece nie są potrzebne, ma przeciez mame tak blisko ze blizej chyba sie juz nie da :) a on jeszcze jest spokojny dopiero zaczyna sie krecic i ogladac swiat :) dzis pierwszy raz w czasie jedzenia usmiechał sie i gadal do mnie - rozwaliło mnie to strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale sie rozpisałyście, nie nadążam z czytaniem. EMILKO, wit. K jest do końca 3 miesiąca, D do końca pierwszego roku życia. Ja nie daję witamin, tylko wit. d. Mleko jest wystarczajaco nawitamininowane. A Ty wyglądasz na swój wiek, nie wiem, co tej babce sie przywidziało. Chyba, że pomyślała, że pierwsze dziecko jako nastolatka miałaś:p Co do dzieci, to w planach mamy jeszcze jedno, ale czy sie uda to nei wiem. Zależy od naszej, co tu ukrywać, sytuacji materialnej i większego mieszkania, bo mamy tylk o2 pokoje, to na 3 dzieci za mało:( PINIu, dziewczny dobrze radzą. Spróbuj to spakować,może Twój mąż będzie mógł Ci pomóc. Ja nigdy nie pamiętam, jak to sie robi. skype-a nie mam, a na youtube to sorki, ale też sie nie zgadzam. MINIU, Lenka też ma spoconą główkę, jak karmię. Ja ją karię na rękach. Kurczę, jak Wy to robicie, że karmicie dzieciaki na leżąco? Ja tak nie umiem:( Hmm... Zazdroszczę Ci tak licznego rodzeństwa. W dzieciństwie pewnei mielis ie ciasno i głośno w domu, ale teraz taka rodzinka to świetna sprawa. ANIU, to nawet do neurologa dziecięcego takie kolejki??? Bo u nasw poradni do neurologa czekaliśmy 5 dni, ale wiem, ze na rehabilitację sie czeka dłuzej. Lena dzis znów prawie cały dzień przespała. W nocy 14h bez pobudki(!), a w dzień sporo jeździlismy samochodem po sklepach, to też dużo spała. Mały śpioch z niej. Czekają mnie teraz duże zakupy ubraniow do przedszkola. Przeglądnełam ciuchy Olki i dużo już za małych. Jak ja nei lubię chodzic z nią po sklepach, bo mi zwiewa i nie che nic mierzyć. Dziś jakimś cudm udało nam sie kupić jej sandałki w ccc, bo poprzednie sie rozwaliły. Ganianie po całym sklepie za nią. Zaraz luknę w zdjęcia. Ja mam brata, też podeślę, a co:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×