Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

ASIU, ja też karmiłam /lenkę na leżąco, bardzo lubiła te pozycję i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKo, Lenka nie ogląda tv, tzn. nie celowo i tylko dla niej. Bo jak jest w pokoju i jest włączony, to pewnie zerknie troszke. Ja też mam zgubny nawyk, że cos zawsze musi mi grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi 14 godzin kurcze - zazdroszcze :( ale dzis musze przyznac Borysek byl grzeczny :D sam sie bawił , ladnie jadł, usmiechał sie i gadal jak szalony :D i poszedł spac nieco wczesniej bo juz o 20 - ciekawa jestem czy spal bedzie do rana czy jednak obudzi sie jeszcze na jedzenie w nocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjecia:) EMILKO, brat bardzo podobny, siostra mniej. MINIU, starsza siostra bardziej podobna. Przynajmiej tak na zdjeciu widać. Dobra, szukam jakichś zdjećz brstem. PINIU, nie dostałam zdjęć z Twoim rodzeństwem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, wiem, wiem, żem szczęściara z tym spaniem:D Ale spanie Leny to jakiś ewenement. Trzymiesięczniaki w 95% busdzą sie w nocy na jedzenie, więc nic sie Borysem nie martw. Już niedugo z tego wyrośnie i będzie ładnie przxesypiał nocki. Moja starszaczka też budziła się w nocy na jedzenie. A Lena to podobno w tatusia tak ma. Tak przynajmniej twierdzi teściowa:p Wysłałam Wam zdjecia braciszka. Jedynego i młodszego 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, zapodaj zdjęcia braci:p:D:p Dziewczyny, ile planujecie mieć w ogóle dziec i, jeśli palnujecie, kiedy następne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-my już czekamy na rehabilitację ,bo u neurologa byliśmy. Hmm brat chyba nie podobny ,tak mi się wydaje.:) Na dzień dzisiejszy tak sobie myślę,że chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko najpózniej za 5 lat.Nie wcześniej jednak niż za 3 lata. EMILKO-rzeczywiście brat to skóra zciągnięta z Ciebie:) Mikołaj tez upodobał sobie ten zły nawyk,że już zaczyna \'\'oglądać\'\'telewizję,oczywiście nie pozwalamy Mu na to. Ja podaję tylko wit.D. Na dziś się żegnam :)spokojnej nocki. Jutro z samego rana mąż Nas odstawia do mojej mamy ,bo jedzie z autem do mechanika,więć pewno zajrzę wieczorkiem , Pappa. Aaaa co najważniejsze to dzisiaj trzymałam przed oczkami Mikusia grzechotkę \'\'grzechotałam \'\' ją i Mikuś wyciagnął rączki do niej i ją sobie wziął.:) Potem się ją bawił,przegładał z rączki do rączki ,wkładał do buzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-fajowo musiało być w dzieciństwie:) Kto górował Wy(siostry?) czy bracia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My zbieramy się już do mojej mamy:) Miłego dzionka i \'\'do zobaczenia\'\' wieczorkiem.:) U Nas zapowiada się upalny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wstaliśmy dzis o 6:30 Oelk sie pobawił i własnie usnoł na kanapie. niech smacznie śpi a ja w tym czasie posprzątam pranie powieesze. Szkoda że u nas znów brzyska pogoda :( chmurzasto i wietrznie. DZiś jedzimey do prababci z Olkiem w odwiedziny. kupiłam gyrosa takiego do podrzania na patelni to zjemy u babci:) a ja się zadowole jakimś warzywkiem. Dziewczęta chciałam powiedzieć że mam coraz mniej mleka w piersiach. Mam je miękkie, coś tam poleci zawsze dla olka na przekąskę ale wiem że już nie najada się z piersi :). Tak więc oczekuję teraz tylko okresu :). A pozatym to od 4 dni nie jem pieczywa :) super się czuję taka lekka :) za to dużo jem owoców i warzyw. Mięsko od czasu do czasu. styropiaki zaczeły mi smakować :) i sucharki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieci to chcemy z mężem jeszcze jedno ale to dopiero gdzieś za min 2/3 lata. Mam nadzieje że tym razem bedzie dziewczynka:) Kiwi brat wogóle nie podobny do ciebie :) Aniu miłego dnia u mamy :) u Was gorąco a u nas zimno :( Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie dotyczące mleka modyfikowanego: jak np robię 120ml i Olek zjada 60 ml to po godzinie znów chce jeść to czy moge mu podać te pozostałe 60 ml z butelki czy mam już mu zrobić nowe???? bo sama już nie wiem. Na opakowaniu piszę że powinnam zrobić nowe a wy jak robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a ja dzis w nocy pobudka o 3 na jedzenie -pół godziny - potem pol godziny zasypiania :P od 4 do 4,:45 pospal ,jak sie obudził zaczol sobie gadac ,pogadał z poł godziny do zabawek i zaczol płakac na nas wiec go wzielam utulilam do snu i pospal do 6:30 :( I tak jest ostatnio codziennie :O Ech ten mój Borys czemu on tak nie lubi spac jak mama np :D Kiwi nie bede juz wysylac zdjec braci :P nie bede was juz zadręczac :P A Twój brat nie podobny wogóle moim zdaniem . I nie widac ze młodszy :P Natomiast jesli chodzi o dzieci to dwójka ( na chyba ze wygram w totka :P to wtedy moze trójka ) jak byłam w ciaży to myslalam o róznicy dwóch lat ale teraz nie wiem czy dam rade z dwójką takich maluchów . Mam dwie bratanice o takiej rózicy -super sie dogadują Aniu no to Cię Mikolaj zaskoczył i z rączki do rączki przelożyl - super :) Ja mialam duzo rodzenstwa, ale akurat z bracmi bardziej sie \"kolegowałam\" mam siostre starsza o 7 lat i mlodszą o 7 natomiast jeden brat jest mlodszy odemnie o rok wiec z nim najwiecej sie bawilam jako dziecko( i z trzema kuzynami :P) wiec nie bylo u nas podzialu na chłopców i dziewczynki Fajnie było w wakacje wystarczylo pojechac całą rodziną +owi trzej kuzyni i byla kolonia :D he he Ja dzis mam dzien sprzatania - mąz wziol synka na spacer do prababci a ja musze wypucowac całe mieszkanie - tesciowa przyjerzdza w sobote na trzy tygodnie i bedzie u nas mieszkac :P Emilka ja bym mleko podala jesli nie minela godzina ( w przybliżeniu mniej wiecej ) no chyba ze stoi butla w naslonecznionym miejscu w upale to pewnie bym sie troche bała i zrobila bym nową - a moze rób mu zawsze 60 jak zje i bedzie chcial wiecej to mu dorobisz a jak nie to wtedy za godzine czy dwie jak bedzie glodny zrobisz mu swierzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale napisalyscie wczoraj wieczorkiem ufff no nic bede kombinowac co zrobic z ta prezentacja a co do youtube to nawet o tym nie myslalam i wcale bym nie wstawiala bo to dla nas tylko takie:) no to pozniej pomysle bo teraz musze uciekac ide do mamci zostawiac natalke i na miasto ruszam wrrr w ten upal ale nic nie poradze bo w sobote weselicho wiec nie chce tak na ostatni dzien sobie zostawic wszystkiego... to buziaczki wieczorakiem zajerze i bede kombinowac z ta prezentacja. to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini zrobie tak hak napisałaś bede mu robić 60ml a jak bedzie głodny to wtedy dorobie:) O Olek się obudził lece do Ciebie synku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce miec 3 dzieci ale jak sie trafi 4 to tez zla nie bede... maciezynstwo to moj zywiol w tym sie spelniam... nastepne chce za jakies 5 lat bo to dla mnie jest super roznica wieku tak jak teraz patrze na swoje dzieci... jedno juz samodzielne odchowane i sobie daje rade... no a 4 jakby sie mialo zdazyc to tak w okolicach 40-stki... wtedy marcin juz by byl dorosly a lila prawie dorosla wiec byloby super... chyba mam jakis syndrom jedynaka skoro chce miec tyle dzieci... no ale tak jak wspominala kiwi musze najpierw sytuacje mieszkaniowa zmienic bo tez mamy tylko 2 pokoje... wczesniej myslalam ze chce miec 3 chlopcow ale teraz tak sie zakochalam w swojej corce ze mi obojetne co mi sie tam jeszcze urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kurcze fajnie miec czwórke :D szkoda ze zyjemy w panstwie gdzie polityka pro rodzinna i sytuacja materialna przecietnej rodziny na to nie pozwala :( Ja w sumie tez mogla bym miec duzo dzieci , i dom z ogródkiem :P i psa i moze króliki ach sie rozmarzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, u mnie też Lenia czasem nioe dpija mleka. Jak chwilkę postoi, to wtedy sprawdzam smakując, jakie to mleko jest, bo gdy za zimne to od razu smak sie zmienia . Nigdy nie odgrzewam mleka, robie nowe. A mi płeć kolejnego dziecka jest obojętna, może być 3 dziewcyznka/ Byleby warunki były. Mamy z bratem taiie same usta, zielone oczy i kształt ggłowy. I chyba to koniec podobieństw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko znów spi. Młodsze oczywiście:p Zaraz mąż zabiera córki na spacer, a ja będę sprzątać. MINIU, wytrzymasz z teściową tyle czasu?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, dolniacha z Mikusia. Ja też czekam z niecierpliwością, kiedy Lenka będzie się bawi gzechotką. Na razie trzyma, jak jej się włoży w rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, o której wysadzasz Marcina? Czy jeśli być go nie wysadziła, to by posikał łóżko? U nas stanęło, że wysadzam w nocy 2 razy: o 23 i 1 w nocy. Na razie 2 noce suche przy takim systemie. Czy wysadzanie zalecił Ci lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi mi lekarz nie kazal wysadzac sama tak sobie stwierdzilam... wysadzam tak ok 24-1w nocy jak sie z mezem kladziemy sami spac... wiesz jakbym nie wysadzila to pewnie wiekszosc nocy bylaby sucha ale zdazalyby sie i te mokre (mysle ze tak z 1 raz na tydzien) ale wole nie ryzykowac i budzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kazał wysadzać godzinę po zaśnięciu, ale saman ie wiem, cyz to dobre. Fakt, dziecko łóżka nie zasika, ale nie nauczy sie też smao wtawać w nocy na siku. Bo Olka to nie pamięta, żew nocy była w łazience, na lunatyka ją wysadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba obędzie sie bez Bromergonu. Pokarm zaczął sam ładnie zanikać, pierś miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu mam rozwiazanie problemu!!! zaloz sobie poczte na o2 i stamtad mozna wyslac prezentacje bez problemu!!! sprawdzalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale dzis u nas tlok... czyzbyscie mialy ladniejsza pogode ode mnie... jutro ide z mala do endokrynologa... beda jej krew pobierac... na te okolicznosc zatrudnie meza bo ja mdleje jak mi pobieraja a co dopiero jak beda moje dziecko kuc... nie wiem czym to spowodowane ale np. szczepionki i inne zastrzyki mnie nie wzruszaja a pobieranie krwi badz montowanie wenflonu sprawia ze nogi sie podemna uginaja... tzn. uginaja mi sie we wszystkich tych sytuacjach kiedy igle sie wbija w zyle... wyslalam wam zdjecia mojej rozesmianej lili... kurcze szkoda mi jej bo jutro juz nie bedzie taka radosna jak ja pokuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już wróciliśmy od mojej mamy :)pojezdziłam sobie z Mikołajkiem troszkę po swoim dawnym osiedlu ;P Mnie cos dzisiaj głowa pobolewa:( ech ,idę się zaraz wykąpać. PINIU-ja też czekam na zdjęcia braci. \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, mam to samo. Nienawidze, jak mi ktoś sie w żyly wkłuwa. ale to może przez traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, spowodowane niewidocznością tychże żył. Ja wróciłam niedawno od koleżanki. Popiwkowałyśmy, poplotkowałyśmy... i ledwo żyję. Na szczęście Lenia usnęła szybciutko od razu po mleczku. ze starszą batalia o spanie w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdarzył sie cud nad Wisłą. Olek wstał w nocy tylko raz przed 2 a położyliśmy go koło 21 nawet nie zjadł butelki potem mu przez sen oło 22 podawałam mleko i wypił 80ml. Wstał dopiero o 6 iteraz znów śpi. Jejku może jest zestresowany chrzcinami w końcu to dziś :) Mąż pojechął o 5 na giełde kwiatową kupić kwiatki białe do wazonów w kościele. ja juz wstałam muszę troszeczkę ogarnąć, i poprasować. Znowu nam się nazbierało:) potem przygotować kreacje na chrzciny. Mam umówionego fryzjera na 16 mam nadzieje że bedzie bez żadnych opóźnień nie lubi e czekać a pozatym denerwuje się że mogę się spóźnić. Pogoda wreszcie się pprawiła w gdańsku juz wczoraj po 12 zrobiło się ciepło i wyjżało słońce. A dziś jest poprostu pięknie i napewno bedzie parówa. Żeby jeszcze jutro tak było na działeczce na obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki w takim razie zaloze na o2 poczte i wam wysle ta prezentacje. bo wczoraj z mezem wieczorem kombinowalismy i nic nawet zmiejszona nie chciala przejsc tylko przez skype ale jak wiekszosc z was nie ma to nie bede kombinowac zakladam zaraz na o2 i wysylam Zdjecia rodzenstwa ANIU ja mam siostre i brata podesle ale juz po weekendzie bo jutro na wesele ide do mojej swiadkowej i nie mam czasu a musze z plyt zgrac bo na kompie az wstyd sie przyznac ale nie mam... Jezeli chodzi o dzieci to ja wsumie zawsze chcialam miec 2 ale jak teraz sie urodzila Natusia to jakos nie moge sobie wyobrazic jak bede umiala kochac dwojke jak ja ja tak bardzo kocham i chcialabym dac jej wszystko co na swiecie tylko mozliwe a jak to rozdzielic na 2 hmmm wydaje mi sie ze to przyjdzie w momencie urodzenia kolejnego dziecka ale jak narazie nie planuje dzieci moze za jakies 5 lat ale nie wczesniej i oby sie nie przytrafilo bo narazie chce odchowac jedno tak jak Asia mowi zeby to starsze bylo wmiare samodzielne.... Oki biore sie do wysylania buziaczki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×