Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Ja tylko na chwilkę, Piniu śietnie wyglądasz a Natalka teraz widzxę że to czysta mamusia:). I już siedzi tak jak Oluś. Nie martw się że Natale nei smakują zupki Olek na poczatku także pluł a teraz ładnie je i nawet sam już otwiera buźkę jak zbliża się łyżeczka. Asiu co do tego kubeczka z tommee tippee nie jestem z niego zadowolona:( przecieka :( źle jest dopasowana górna częśc do dolnej. Mam rachunek ale nie wiem czy mi to uznają w końcu już minoł ponad misiąc od zakupu :( Olek ładnie pije z butelki i myśle że jak już wprowadzę kubeczki nei kapki to sobie świetnie z nimi bedzie radzić a ten kubeczek z tommee był by fajny ładnie trzyma się w rączkach i smoczek to faktycznie imitacja piersi - chociaz trzeba mocno nacisnąć zeby coś leciało :) Dobra uciekma robić obiadek i potem śmigamy do teściów. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIA, no nareszcie. Lacha z Ciebie nizeła, figurka jakbyś nie rodzila. Pazurki ładniutkie, takie letnie. Natalka roześmiana i śliczniusia jak zawsze. I juz ma brązowe oczka, co? Lena dzis pobiła qwszelkie rekordy. 15 h ciągłego snu, obudziła sie w południe. Niezła jest:) U nas cały dzieńleje. Masakra:( Olkę odwiozłam do babci, bo wariowała juz w domu z nudów, a my z Lenką siedzimy w domku. Głodna dzis bardzo, co chwile je. Pewnie przez to, że tyle śpi w nocy. Normę trzeba w końcu wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) PINIU-no jesteś juz:) Fiu,fiu zdjęcia śliczne ,co ja piszę Ty ślicznie wyglądasz,paznokietki bardzo ładne:) Natalka prześliczna i tez sądzę,że do Ciebie podobna:) KIWI-Mikus też dzisiaj bardzo duzo spał,jak usnął wczoraj po 20 tak obudził się dzisiaj rano po 10 ,oczywiście z przerwą na jedno karmienie 4 ,ale nawet oczu nie otworzył tylko jak podzeszłam i Go wzięłam z łóżeczka. Zdjęcia tez superowe,wszyscy bardzo ładnie wyglądacie i wychodzicie na nich. Dziewczynki urocze:) U Nas tez leje cały dzień ,znowu była strazna burza i ulewa o 2 w nocy,na szczęście Mikunia nic nie rusza i nie obudził się nawet:) Ja natomiast nakryłam się kołdrą i wtuliłam się w męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze a dzisiaj ja pierwsza:) Hej Dziewzyneczki jak mija naiedziela?? ciekawe czy ASIA Wam poslala prezentacje?? MIni ma bo na skype jej przeslalam ale ciekawe jak reszta?? Ja wlasnie obiadek robie dzisiaj mielone ukochane mojego meza on poprostu ubustwia mielone a ja tak sobie ale zjem:P Pozatym pogoda kicha straszna ale chociaz na chwilke bede chciala z natusia sie przejsc bo wczoraj caly dzien lalo wiec nigdzie nie bylam tzn bylam u kolezanki ale to autkiem wiec na dworzu nie ale zobaczymy jak bedzie narazie obiadek... Natalak wlasnie zjadla pol sloiczka jabluszka z bananem a pozniej dostanie zupke przezemnie zrobiona nawet jej smakuje dosc sporo wczoraj zjada:) To zmykam milej niedzielki ps dajcie znac jak prezentacja:) cmokunie:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu wysylam ci jeszcze raz ale to troche potrwa (jakies pol godziny) moze teraz dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-u mnie też były dzisiaj na obiad mielone:) Ja narazie nie dostałam nic na pocztę,nie mam tej prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie dostałam:( U mnie też dizś mielone, tzn. u mojej mamy:p Ale sie obkupiłam dziśw Pepco. Głownie da Olki do przedszkola. ale Lenka też bluzeczke i rajstopki dostała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakie pustki ostatnio u Nas :( U Nas nocka przespana:)tylko niestety od rana Mikuś jest marudny,miauczy i miauczy :( ech. Nie mogłam sobie nawet sniadania zrobić,teraz leży w leżaczku i jest chwila spokju więc mogę coś napisać:) Pogoda w końcu się poprawiła,więc na spacerek wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tylko chwilke -maly ma marudne dni :O i noce :O dzis kolejna bardzo nie przespana noc - co zrobic :P Ostatnio spi ze smokiem i jak mu wypadnie to jest krzyk i zgrzytanie zębami :D a dzis znowu o 5 chciał sie bawic - dziewczyny ile mialy wasze maluchy jak zaczely sie smiac w glos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jakoś nie miałam czasu ostatnio tutaj zajrzeć :) Olek strasznie dużo mówi i chce siedzieć a nawet chodzić. trzymam go pod paszki i stoi i wygląda jak by tańczył a przy tym strasznie głosno sie śmieje. Dużo z nami ostatnio rozmawia i niechce spać. Widze jak z dnia na dzień zaskakuje nas nowymi rzeczami które potrafi robić, jest to poprostu piękne. rośnie jak na drożdzach chyba waży już ponad 7 kilo ale to się jutro okaże. Pogoda w gdańsku była paskudna od piątku do niedzieli cały czas padało i siedzieliśmy w domu, byliśmy tylko u teściów. Wiec dzis uderzamy na długi spacer, bo dziś jest pięknie i słonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy jak narazie skazani na siedzenie w domu ,bo niestety wózek został w samochodzie:(a mąz będzie z pracy dopiero po 15 ech.:( MINIU-hmm Mikołaj chyba miesiąc temu zaczął sie smiać na głos. Mój synuś tez dzisiaj marudny, zasnął dopiero teraz, a wstał przed 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys skonczyl trzy miesiace ale jeszcze sie nie smieje :( A on odsypia chyba nocke - kurcze nie chce go wybudzac bo taki jest ostatnio marudny , i cięzko mu jest gleboko zasnąc ale z drugiej strony boje sie ze mi w nocy spac nie bedzie chciał - mam nadziejej ze to tylko skok rozwojowy i ze niedługo minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka003
a ja mam pytanie do was...dzisiaj byłam u lekarza (bo to juz 6 dni po terminie) i powiedziała mi,zę jest narazie wszystko oki,czop odszedł od zcwartku do niedzieli a teraz jak byłam to wsadziła mi taki wziernik i oglądała wody płodowe i nie wiem czy przez tomozna jakoś wcześniej urodzić czy te wody odejda w najbliższym czasie..?? jutro tez ide do lekarki bo miałam wybór albo szpital albo codzienna wizyta w szpitalu (oczywiście wybrałam to drugie) aha po badaniu poweidziała lekarka,ze wody oki;) i,ze przebiła cos tam ale nie wiem co dokładnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka jak Ci przebiła pęcherz płodowy ( a nie powninna ) to mozesz urodzic wczesniej, a saczą Ci sie wody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka003
yyyy chyba nie.....nie wiem jest troszeczke mokrzej niż kiedyś ale aż tak bardzo strasznie to niee:( cały czas mam taki śluz z nitkami krwi...ale to już długo bo od czwartku...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYNKA, spokojnie. Lekarka (połóżna) sprawdzała tylko stan wód, czy nie są zielone, bo jesteś juz po termnie. To bezpieczne badanie. Jeżeli byłyby zielone, to pewnie natychmiast zaczęli by przyspieszać poród. Jesli nic takiego nie zrobili tzn,. ze wody są w normie i jeszcze czekają do przepisowych 2 tygodni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytałam o tym przebiciu. Mi przebili pęcherz w czasei porodu to chlusnęło. Jesli Ci nie chlusnęło, to nie wiem, co położna Ci przebiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka003
do Kiwi79.....nom niby tylko spr wody i powiedziała,ze wszystkojest oki ale powiedziała,ze cos tam zrobiła i jeśłi coś to mam przyjechac do szpitala szybciutko...;(...a ja nie wiem już..cały czas mam napięty brzuch jak od niej wróciłam tzn z badania i maluszek nie rusza mi sie narazie tak jak powinien...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka003
nic najyżej jeszcze bedziemy czekać:P ale sama jestem ciekawa jak to jest..moja koleżanka jak poszła na takie badanie to jej lekarz przebił (co prawda była 2 dni po terminie i niechcący) pęcherz i wieczorem odszedł jej czop,pózniej dostała skurczy i wody sie jej zaczęły sączyć..no i do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu jakies fatum nad twoja prezentacja ciazy bo sie nie da wyslac... wszystko moge wyslac tylko nie twoja prezentacje... jeszcze pokombinuje moze cos wymysle... juz ja probowalam przebudowywac,zmieniac itp... nic nie dalo... poki co wysylam wam lilke moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, Lenka zaczęła sie śmiać głośno w wieku 3 miesięcu. Teraz uwielbia jak ją podciągam za rączki do siadu. Śmieje sie ptzy tym bardzo głośno. EMILKO, to może tancerz z Olka wyrośnie? ASIU, Lila jaka duża.,. A jak jej skóra, dalej ma alergię? ANIU, jak posepy Mikusia z trzymaniem główki? Ja dzis miałam dzień zakupowy. Robie ostatnie zakupy dla Olki do przedszkola. Przy okazji kupilam sobie w Top Secret kurtkę na jesień, czerwoną z dopinanym kołnierzykiem z \"mysich pipek\", jak to mawia mój mąż. Jescze buty i torebka by sie przydała. W związku z tym do Was pytanie: czy do czerwonej kurtki lepiej pasują brązowe czy czarne buty i torebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Byłam na konsultacjach u innego lkarza Oelk jest alergikiem (cały czas mu coś w nosku gra) dostał zyrtec i cebion multi. Ma początki krzywicy tak wiec lekarz kazał zwiększyć dawkę vigantolu. Oprócz tego Olek waży 7200 oraz ma koło 70 cm. Pozatym bardzo dobrze się rozwija nawet jest za dobrze rozwinięty fizycznie jak i psychicznie. Ufam mojemu lekarzowi i posatnowilismy raz w miesiącu u niego się pojawaić no ale trzeba za to płacić:) Oki uciekam bo jestem u teści ow i wpadłąm na chwilke napisać wam jka by lo u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tak lilke dalej zsypuje co jakis czas... jesli chodzi o kolor butow i torebki to jeszcze zalezy z jakiego materialu kurtka i jaki kolor ma to futerko... ale jak bym chyba wybrala czarne dodatki... sa bezpieczniejsze i pasuja do wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, to z Olka juz kawał chłopa? Jaki rozmiar pieluszek używacie? 3 czy 4? ASIU, ta kurtka jest poliester z wełną. Wysłam zdjęcia. Na żywo kolot głebszy, nasycona czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi używamy 3 ale już nied lugo przejdziemy na 4 bo jakieś małe sa :). Kurtka superowa, wogóle nie pisałam ale na zdjęciach wychodzisz super ładna z Ciebie dziewczyna i jaka chuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wychodziły ząbki waszym pociechom to jakie wczesniej były objawy?? babcia mojego Macka mówi ze Boryskowi na pewno wychodza bo cały czas ssie smoczek ( jak spi ) a wczesniej po zasnieciou wypuszczał ... Kiwi super płaszczyk - ja bym tam do tego wybrała brazowe odatki - mniejszy wg mnie kontrast i ładniej sie z czerwianią komponuja - ale moze tez dlatego ze mnie sie bardziej brąz podoba :P Emilka krzywica?? to nie przypadkiem z niedoboru witaminy D?? ale jak to mozliwe skoro lato w pełni a tylko 15 minut na slonku wystarczy zeby organizm sobie naprodukowal tyle ile mu potrzeba Kurcze zaskoczyłas mnie .... Ile płacicie lekarzowi?? jutro wybieram sie do fryzjera - nie mam pomysłu za grosz jak sie obciąc :O ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! EMILKO TEZ JESTEM ZASKOCZONA JEJKU CZY TO SIE OBJAWIA TA KRZYWICA I JAK MOWI MINI JEJU TYLE SLONECZKA A TU TAKIE COS DZIWNE?? HMMM KIWI---jezel chodzi o mnie tez bym wybrala brazowe dodatki wydaje mi sie ze do tego bedzie lepiej psaowalo. ASIU----juz sama nie wiem chyba jedyna rada dziewczyny musza zalozyc skype bo inaczej nie obejrza mojej prezentacji a tak sie staralam:( buuuu Ja dzisiaj caly dzien na dzialce, super pogoda Natusia jak zwykle grzeczniutka a teraz gada tak glosno ze telewizora nie slychac heheh:) dzisiaj jadala pierwszy raz deserek z jabluszkami i jagodkami ale jej smakowalo jejku.:) Oki zmykam panieneczki sle buziaczki papapa:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×