Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

U Nas pogoda ładna,ale Mikołaj śpi,więc po obiadku wyjdziemy na jakiś spacerek. Wczoraj byliśmy na zakupach kupiłam sobie w końcu jeansy ,a Szymon buty na zimę. Po południu natomiast jedziemy do znajomych ,co mają córeczkę starszą od Naszego Mikołajka 3mc. KIWI-nie tylko Lenka nie chce jeść,Mikuś tez ostatnio nie ma apetytu:(nie wspomnę o tym,że nadal nie chce pić mleka,ani jeść kaszek,non stop robię mu do niekapka mleko i coś mu tam zawsze skapnie,może się przyzwyczai do nowego smaku. W pracy pewnie minie trochę czasu,jak się na nowo zaklimatyzujesz i \'\'poukładasz\'\'wszystko po swojemu:) PINIU-widziałam na NK stojącą Natalkę,rewelacja:):) MNie jutro mąż zawozi do mamy i trochę tam posiedzę,na pewno najkrócej do wtorku,bo będzie malował pokoik Mikołajka,więc nie ma sensu ,żebyśmy siedzieli w tym kurzu ,bałaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrczę MINIU z TWojego Boryska to też niezły spryciarz:D:)cos mi się wydaję,że z Naszych dzieci to On najszybciej stanie na nogi i zacznie chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja od rana w robocie. Z odwożeniem jest tak, że jak mąż też ma na rano, to ja odwożę najpierw Lene do rodziców, potem Olgę do przedszkola. Mąż samochodu nie bierze, bo do prqcy ma z domu 3 minuty na nogach. Dziś mąż ma wolne, to tylko Olgę miałam na głowie. W robocie na razie porządkuje sobie, oglądam, przypominam. Mam nadzieję, ze nie będzie źle. Muszę badania zrboić po urlopie macierzyńskim i do okulisty iść. Lenka wczoraj marudna była. Mało spała, bo od rana u mamy mojej, cały rytm jej dnia się zmienił. Dzis spała do 10. Tylko nadal nie chce jeść. MINIU, podeslij zdjecia stojącego boryska:) Kurczę, ale masz żywotnego synka. U mnie Lena ma faze wkładania wszystkirgo do buzi. olga sie wkurza, bo sie boi, ze jej zabawki pozjada. ANIU, praciwty Twój mąż, zazdroszczę. Mój już 3 miesiac naprawia mi światło w łazience. szlak mnie chyba trafi:( Dzis do teściowej jedziemy na obiadek. Ja juz chcę stąd iść. Zimno tu i smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys spi - troche wczesnie mi usnol . No ale na spacerze spal tylko 15 minut wiec juz mial prawo byc zmeczony i śpiacy ... Aniu - remont robicie czy malowanie tylko - na jaki kolor malowanie ?? Aniu ja bym na twoim miejscu spróbowala z niesmakową kaszke podac z Twoim mlekiem , potem stopniowwo zmieniac na smakową az w koncu zmienic mleko na modyfikowane :P moze by sie nie polapal ... Kiwi tak myslalam ze od tej zmiany rytmu marudna była Lenka , bo kto to widział o tak wczesnej porze budzic :P Moze szybciutko sie przestawi .. Fajnie masz z tymi dziewczynkami :) ach jescze troche i bedą sie razem bawic ... wyslalam zdjecia Boryska - mam jeszcze filmik jak siedzi w łozeczku i próbuje sie podciagnac za szczebelki ... nawet mu to wychodzi nogi ma proste tylko jeszcze tylek za bardzo ciiąży :P:P:P - ale nie wiem czy przejdzie zaraz spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny macie moze jakies metody na plamy z marchewki tudzież buraczka ?? Kurcze Boryskowe ubranka juz prawie wszystkie pobrudzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini niby film doszedl niby w formacie avi ale ja go nie moge niczym otworzyc poza tym ma jakis maly rozmiar jak na film (4 kb)... ale jedno ci powiem... modl sie zeby borys nie zaczal chodzic za jakies 2 m-ce bo na to sie zanosi... a plamy z marchewki na ubraniach no coz najlepszym srodkiem na nie jest sliniak... czasem pomaga tez vanish ale nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! Ale duzo napisalyscie... MINIU---ale sie usmialam z tego filmiku juz juz wstawal i BACH ale jest bardzo bardzo silny chyba bedzie szybciutenko chodzil superek... Dziewczyny wysylam Wam zdjecie natalki tak stoi i normalnie mowie wam trzyma rownowage i tylko jedna eka o lozko sie opiera zreszta same zobaczcie mysle ze gdymym miala chodaczek to by juz pomykala ale nie chce jej az tak przyspieszac wszytko w swoim czasie choc od jakiegos tygodnia takie postepy robi ze az sie boje jak zaczela sama siedziec sztywno to zaczela stawac japierw sie chwila a teraz...SZOK same zobaczcie na maila wam wyslalam mysle ze juz tusz tusz ciekawe czy na swieta bedzie juz chodzila?? hmmm ale nie wiem co z choinka bym zrobila:P KIWI---nie martw sie na poczatku jest zawsze kiepsko i urwanie glowy a pozniej jak sie wdrazysz to pojdzie gladko ty przeciez jestes bardzo dobra w swoim fachu nie dasz rade ja w ciebie wierze!!! Brawo dla Lenki za zabeczka mi sie zdaje ze Natalce tez zaczyna isc zabek ale narazie nie widze zmian w zachowaniu wiec moze mi sie zdaje... dzisiaj kupilam sobie buty na zime jeszcze tylko kurtka i jakis nowy szalik i rekawiczki i dla meza buty i wsio natalka ma wszytko! KIWI---tak tak ten wazon jest z ikeii kosztowal jak sie nie myle 29,99 cos kolo 30zł ja tez bardzo taki chcialam:) Oki zmykam papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, sorki że sie nie ozdywałam ale naprawde nie znajduję czasu dla Was. Kiwi w pracy mam poblokowane strony wszytskich możliwych forum oraz nasza klasa. :( smutno ale prawdę mówiąc mam tyle obowiązków wpracy że nawet nie mam czasu siedzieć na necie.teraz 5 dni szkoliłam nowego pracownika. Musiałam mu cały system od podstaw pokazać, wiec wyobraźcie sobie 50 latka uczyć nowego systemu operacyjnego. koszmar wszytsko analizował do tej pory analizuje ale ja już dla niego nie mam czasu. mam tyle zaległości przez to szkolenie że szok. no ale cóżpraca to praca. Dziewczyny oglądam wasze zdjęcia na bieżąco bo mąż zapisuje je na pulpicie wiec spojrze kątem oka na nie. dzieciaczki wszytskich są bąbowe i takie słodkie cukieraski. Natalka stojąca - szok :) a Borysek najmłodszy ale jaki sprawny. Oluś czuje sie dobrze, rośnie nam cały czas. za dnia potrafi pospać do 3 godzin wiec mąz ma chwilkę czasu dla siebie. Wychowanie syna idzie mu na 6 z wielkim plusem. Olek wariuje w chodziku po całym domu, próbuje już sam sie podnosić do siadu z pozycji leżącej - denerwuje sie że mu sie wychodzi ale próbuje. Dobra lece do małego coś ostatnio nam późneij zasypia. Dobranoc kochane i całuski dla dzieciaczkó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doznałam przed chwila głebokiego szoku. Powaga. Nie wiedziałam, że półroczne dzieci mogą samodzielnie stać! MINIU, PINIU, gratulacje dla Waszych dzieciaków. Szok, jak szybko zaczęły wstawać na nóżki. Bez raczkowania i tak ekspresowo, że naprawdę. Moja Lenia to dzidzia jeszcze:) PINIU, ślij zdjecia ubrań:) Ja chyba kupie jesdzcze jedną kurtke dla Olgi. EMILKO, hi, hi, a ja dzis pisałam dzis do Ciebie w czasie pracy na NK, bo byłaś zalogowana. Domyślam sie, że Twój maż na koncie Ci siedział:p Szkoda, że Wam poblokowali strony, ale rozumiem pracodawcę. Jak jest net w robocie, to troche czasu mu sie poświęca olewając pracę. Sama staram sie na maile odpisywac w pracy, by w domu juz miec wiecej czasu. W pracy burdel w papierach, ale moze jakoś będzie. Najgorzej denerwuje mnie poranne wyprawianie dzieciaków. zawsze mam stres, ze sie spoźnię, bo Olga marudzi. ANIU, zapomniałam Ci napisać. Lenia pierwszy dzień u babci była marudna, rytm jej sie cały przestawił. Babcia nic nie mogła w domu zrobić, bo Lenia tylko na ręce chciała. A jak przyszam, to uśmiech od ucha do ucha i mało nie wyskoczyła z siebie. Mój duszek kochany. Prawdę mówiąc takie małe dziercko łatwiej znosi rozłąkę z matką niż takie np. roczne, dwuletnie. Jutro znów do roboty,. co za entuzjazm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, kobitki, dzień dobry. Odkąd pracuję jestem na kafe w nietypowych dla mnie godzinach:p Zasypiam przy kawie właścowie. Ciekawe, jak dzis Lenka sie bedzie sprawować u babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, co do p[lam, to jak pisze ASIA, najlepiej nie dopuszczać do ich powstania używając dobrego sliniaka. ale domyslam sie, ze może być to trudne nawet ze ślinaikiem, bo Borys baaaaardzo ruchliwy:) Vanish słyszałamze wybirea tkaniny. Najlepiej do karmienia wkladać poprostu gorsze ciuszki, jakieś z lumpka.Ja mam sliniak z ikei, on jest duży i na rzepy zapinany. powiem ci, ze bardzo jestem zadowolona. Dwupak śliniaka kosztuje ok. 8 zł w ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):) MINIU-wow,wow i jeszcze raza wow dla Twojego Boryska ,to niesamowite ile potrafi Twój smyk,przecież On jeszcze nie ma nawet pół roku. Oczywiście dla Natalci również duże brawa!!!:):) Hmm co do plam ,u Nas jest to samo,śliniak założony nie pomaga,tez mam peło zabrudzonych ubranek z których plamy nie schodzą-niestety. Te w Ikei śliniaki też widziałam,ja ostatnio kupiłam w smyku za około 7 zł.też taki z ceratki w kształce koszulki. Dzisiaj go wypróbujemy. MINIU-remonetu jako takiego nie robimy,tylko malujemy pokój Mikołaja,jeszcze nie wiem na jaki kolor,bo dopiero jutro jedziemy kupić farbę;P Mąż ma na to 3 dni ciekawa jestem czy się wyrobi;)my w tym czasie będziemy siedzieć u mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam chwilkę - Borys spi - cos dzis niespokojny bardzo , albo mu zęby dokuczaja - bo strasznie trze zabawkami o dziąsła albo brzuszek bo cały czas sie spina jak by chcial kupke zrobic :( mimo iz juz dzis zrobil dwie . Rano spal tylko pół godzinki a zazwyczaj o tej poze ma zasobą okolo dwóch godzin snu wiec chyba ze zmeczenia mi sie strasznie przed chwilką rozplakał , nie moglam go uspokoic w koncu dalam mu smoka przytulilam mocno i zaczelam rytmicznie kolysac i szumiec mu do uszka :) i powoli powoli sie uspokoil i usnoł - moje malenstwo Asiu spróbuje Ci jeszcze raz zaraz wyslac filmik - moze cos z poczta nie tak ze nie przeszlo ... ... na plamy próbowałam vanisha ale nie pomógł - a choc Borys ma sliniak i ladnie je to niestety i tak ubranka ma poplamione , po domu chodzi w grzemarkowych wiec mi nie szkoda , wogóle nie szkoda mi ubranek i tak szybko wyrasta ,tylko lubie jak ubrania sa czysciutkie :D Piniu, Natalka juz niezle sztywno stoi - niesamowite . Moze to jej marudzenie ,co mialas taki jeden dzien to był skok rozwojowy he he - u niej trwa jeden dzien u mojego Borysa miesiąc :P bo on tez ostatnio zaczoł szybko postepy robic :) Emilka - to Twój Olek juz mobilny :D och Borys tylko o tym marzy , ma dwie ogromne puchate i miałczące motywacje ;) Wczoraj znowu kota przydybał , powalil na ziemie i probował wziaśc do buzi , Az strach pomyslec co bedzie jak bedzie chodził ... Kiwi ak dzis Lenka ? po porannym wstawaniu?? załuje ze nie kupilam tych ikeowskich sliniaków - znajomy ostatnio jechal i nawet sie nad nimi zastanawialam . Moze nastepnym razem Aniu mąz na pewno sie wyrobi,trzy dni na malowanie to sporo - tak mi sie przynajmniej wydaje :P jak jestes u mamy to spisz z Mikolajkiem czy macie tam łozeczko dla niego ?? Mnie sie mazy weekend u mojej mamy i siostry ale boje sie jak to bedzie z zasypianiem nie u siebie ... dzis Borysek dostał brokuła do zupki - zjadł ladnie , mam nadzieje ze nic mu sie po nim nie podzieje :P ... a ile jedza wasze dzieci na obiad zupki? Bo Borys ostatnio wcina tak prawie 1,5 sloika + poł sloika deserku lub soku przecierowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini moja lila tez uwielbia naszego kota... a on jest taki dla niej cierpliwy jak pies... nawet ogonem nie zamacha ze zly jak lilka go dorwie... a jak ona sie smieje jak go zlapie... lapie go tak za futro i raczki w piastki zaciska i go tak trzyma... i tez juz go pare razy probowala sprobowac... moja lila jakos malo zupki je bo tylko ok 100ml... ale mysle ze ona po prostu nie lubi jesc lyzeczka... lila miala wczoraj temperature 37,7 ale juz dzis nie miala rano i myslalam ze to moze od zebow ale dzis obadalam i nic nie zanosi sie na zeby (dziasla nie sa zaczerwienione spuchniete ani twarde)... teraz kilka razy zakaslala i ma stan podgoraczkowy (37 stopni rowno- niektorzy lekarze uwazaja ze to jeszcze jest normalna temperatura)... chyba jutro bede musiala jechac do lekarza z nia... ale wcale mi sie to nie usmiecha zrywac z rana i jechac z dwojka dzieci przez pol miasta... no ale jak mus to mus... jeszcze zobacze czy wieczorem bedzie miala temperature bo wieczorem sie najczesciej temperatura pojawia... jak bedzie miala to jade do lekarza a jak nie to zobacze czy bedzie nadal pokaslywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak mierzysz temperature w pupie to powinnas odjac 4 kreski - tak mi ostatnio pediatra powiedziała wiec jak ma 37 w pupie to temperature ma idelana bo 36,6 ... moje koty niestety nie sa takie cierpliwe - no jeden jest, ale pod warunkiem ze cos jem , wtedy mozna z nim wszystko robic , a on cierpliwie znosi majac nadzieje na jakis smakolyk ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam , - chyba go brzuszek boli - zrobił trzecia kupke taką dosc ciemna , troche zielonkawa mnie sie zdawala , to moze byc objaw alergi? ostatnio nic nie wprowadzalam, tydzien temu buraki dzis dopiero brokula ale on tak ma od wczoraj hmm ... usnoł , tak nie w pore no ale co zrobic , znow go musialam tulic - boje sie nocki cos mi sie widzi ze co godzine bede go musiala tak tulic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIu, a może rzeczywicie to alergia? Krostki na buzi nie zniakją, boli brzuszek, zielone kupki, niespokojny...Robiłaś te testy? ASIU, i jak Lila? Lenia dzis pospała u mamy do 11, więc normalnie jak w domu. a potem to tylko na rączkach by cgodziła. Martwie się, bo nie chce jeść obiadu. Deseru jakoś zjadła. Przez zęby? Żebyście widziały, jak Lena śmieje sie do Olgi, jak ta coś do niej mówi. Całą sobą:) Jeszcze tylko jutro do roboty i cztery dni laby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, wstawajcie:) Ja już w robocie, kawkę piję. Dzis ledwo zdążyłam, bo znów dwie panny odwoziłam. Oby tylko przeżyć dzisiejszy dzień i 4 dni wolnego:) EMILKO, pracujecie w poniedziałek? Olga dzis w nocy tak sie rozkaszlała, że znów zwymiotowała. A właściwie to większosć flegmy tam było. Kiedy przejdzie jej ten kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja lila ani kaszlu nie ma ani goraczki wiec nie wiem co jej jest (czy wogole cos jest)... kiwi kaszel to moze sie dlugo jeszcze po infekcji utrzymywac zwlaszcza jak cos z oskrzelami bylo... syrop jej jakis wykrztusny dajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, jak długo może utrzymywać sie ten kaszel? Bo jak Olga zaczeła chodzić do przedszkola to cały czas kaszle, a lekarka mówi, że zdrowa jest. Daję Flavamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi szczerze mowiac nie wiem dokladnie ale moj maciek np. potrafi rzezic nawet ze 2-3 tygodnie po infekcji... nie wiem jak to dokladnie wyglada u dzieci... dawaj jej syrop to powinno jej wkrotce przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, ja już nie wiem. Lekarka ją badała i niby wszystko ok. A kaszel jest i jest. Zaczęło sie jAK tylko do przedszkola p9szła. \\ A ja zaraz zmykam do domku. Nareszcie. Fajna ta nowa lkalizajca. przynajmnie jmniej zawracaczy gitary przychodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U nas wszytko oki! Jakos osotanio zaganiana jestem... wczoraj u mamci spalam i jakos nie mialam bo maz mial sluzbe wiec tak postanowilysmy ze nie bede sama siedziec w domku... i dzisiaj rano jak przyszlam to sie za obiadek wzialem potem bylam w miescie i teraz chwilke osapnelam:) A tak wogole to sprzedalismy lezaczek ale sie ciesze udalo mi sie bo za 90zl plus koszty wysylki oczywiscie a ja Go kupilam za 105 wiec jak narazie nie trace na rzeczach jeszcze do wystawienia zostalo nosidelko i jak narzie to wszytko czyli juz wozek, mata i lezaczek ale za to nowy mebel dzieciaczkowy dojdzie krzeselko do karmienia a wy kupujecie?? lub juz macie?? jak tak to jaki?? doradzcie nie znam sie kompletnie czy mam kupowac taki na nozkach czy taki do krzeselka mocowny mniej miejsca zajmuje ale nie wiem ktory wygodniejszy hmmm PORADZICIE COS??? Jeszcze dzisiaj wizyta u Prabaci natlaki i finito...a jutro od samego rana jade do takiego wielkiego centrum handlowego kupic sobie kurtke jakis szalik i rekawiaczki no i dla meza za butami popatrzec. to papapa zmykam moze jeszcze wieczorkiem lukne buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maly padl a ja robie obiad :P dzis rano bylismy na spacerku odprowadzic tatę do pracy i kupilismy Boryskowi kubek niekapek - no i spoko ,troche sobie ciumka , ... wiecie, ostatnio nie poznaje mojego Borysa posiedzi sam w lezaczku , sam sie chwile pobawi ,non stop usmiecha sie do mnie bezzebnym usmiechem , normalnie nie moje dziecko ;) Kupke dzis juz taka normalniejsza zrobil wiec moze cos jednorazowego mu zaszkodzilo ... Pinia ja tez jestem na etapie krzeselka , tez ogladam i sama nie wiem ktory wybrac- chciala bym zeby mial kółka i kilka pozycji odchylenia oparcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kiwi pracuje w poniedziałek mam dyżur. :( ale mam tyle roboty że przyda sie dzień spokoju, bo u nas prawie nikogo na stoczni nie bedzie \":) wiec porobię sobie projektty. dziś mam wizyte u dietetyczki a potem jade na godzinkę na spotkanie z naszej klasy - moja klasa z liceum sie spotyka. Za długo nie posiedze bo wole jechać odpoczywać do domku, a wogóle bede samochodem. Olek włąsnei buja sie na huśtawce i bawi sie rączkami. Oki postarnm sie odezwać później .buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, no kurczę, Ty naprawdę jakiś biznes powinnaś założyć:) Sprzedać za prawie tyle, za ile sie kupiło, to nie taka prosta sprawa. MINIU, i jak Borys pije z kubka-niekapka? Jakiej firmy kupiłas? Może tez bym taki kubek lenie kupiła? Olga to późni zaczęła pić z takiego kubka (miałam Avent), bo dopiero jak miała 1.5 roku. Może Lenie szybciej by poszło? EMILKO, współczuę dyzuru. Od której do któej pracujesz? Lenai coś niespokojna. U mamy tez tylko na rękach by chodziłs. O, zasneła właśnie. Nie chce w ogóle jeść obiadów, nie wiem co robić .Słoiczki jej nie smakuja czy co? Deserki jakoś jeszcze w nią wcisnę. Dzis maż w pracy, a my niedługo z dziewczynami spadamy na spacer. Ładna pogoda nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro pierwszy raz od ponad roku ide na imprezke... przyjechala z irlandii na kilka dni moja najlepsza przyjaciolka i idziemy w tango... alez jestem podekscytowana... maciek zostanie z mala na noc i bedzie jej butle dawal jakby co... a ja jako ze zamierzam sie jednak napic (a co) to w poniedzialek bede mleko sciagac i dopiero we wtorek jej dam cycka... powinno juz alkoholu nie byc poza tym zamierzam wino pic no a ono podobno najmniej szkodliwe w razie co... ahhhh moja babcia w szpitalu ale to nic powaznego i trzymaja ja tam tak naprawde tylko dlatego ze nie ma lekarzy (dlugi weekend) zeby jej badania porobic... no i niestety pewnie bedzie tam bidulka do srody conajmniej lezec... w sumie moglaby wyjsc na wlasne zadanie ale lepiej jak jej na miejscu zrobia komplet badan od razu bo wiadomo ile sie trzeba nalazic i naczekac zeby zrobic niektore badania takie jak usg czy inne rezonanse... bylam dzis u niej i jutro tez pojade na moment... hmmmm jakos tak dziwnie sie czuje jak tak bez malej jezdze gdzies... tak sie do niej przyzwyczailam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto coś u nas. ASIU, udanej imprezki:) My niedawno wstaliśmy i szykujemy sie do moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! ASIU---pisz jak po imprezie?? napewno sobie wypoczelas i trohe odreagowalas:) KIWI---hehe no moze i cos w tym jest w kazdym badz razie jestem zadowolona ze tak mi sie udaje sprzedawac:) U nas oki dzisiaj na basenik jedziemy bo maz ma wolne:) Oki pozniej zajrze! to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×