Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej! Natalka nadal chora ale jakos wmiare to przechodzi. jest wesola ale czasem marudkuje na ten wstretny kaszel:( pozatym juz prawie jej sie przebil zabek (KIWI Natalka dopiero drugiego ma bo kiedys pytalas) i tak sie skumulowalo wszytko na raz i choroba i zabek. Dziewczynki mam pytanie czy jak dajeci waszym dzieciom cos do raczki np, chlebek czy chrupke czy tez takiego wafla to same jedza?? Moja Natalka mimo ze jej ida zeby to nie pacha nic do buzi i jak jej daje to sie awi czasem do buzi trafi ale zaraz wyjmuje sama nie chce jesc... A wogole to ostatnio mi sie rozbrykala jak Wam mowilam ze jak zaczela raczkowac to za nic nie chciala na nozki jak ja sie nawet chcialo postawic to odrazu na kolanach byla a teraz jejku gdzie podejdzie tam wstaje i wyobrazcie sobie ze dzisiaj stala kolo kuchenki i nie majac sie czego zlapac poprostu oparta tylko sie podniosla nie no w w szoku jestem. Dodalam na bobasy filmik jak sobie wstaje i jak kroczki robi wiec jak macie ochote to popatrzcie:) a tak wogole to mnie tez cos choroba bierze wrrr gardlo mnie pobolewa ale juz biore leki zeby nierozwinelo sie gorzej. EMILKO---moja Natalka teraz malo je. rano 8,30 lub 9.00 kleik kukurydziany na mleku bebilon 180ml (bo samego mleka nie chce) pozniej 12.30 lub 13.00 obiadek miseczka, ok 17.00 owoce z biszkoptem lub Sinlaciem (to jest jedno jablko lub polowa jablka i polowa banana lub pol jablka i polowa gruszki i do tych owockow daje dwa biszkopty bezcukrowe dla dietetykow lub dwie lyzki sinlacu) i o 19.00 kaszka 180ml taka gesta lyzeka od butelki wogole odeszlysmy bo natalka sie zbuntowala tylko picie pije z niekapka ok 200ml na dobe. oki ide sie polozyc mala zasnela:D to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze co do jedzenia to czasem miedy obiadkiem a deserkiem daje jej polowe kromeczki(bez skorki) z maselkiem i wedlinka z indyka lub drobiowa ale to bardzo rzadko i czasem dam jej polowe parowki takiej dla dzieci tez lubi ale to nie codziennie raz na jakis czas. tez tak jak MINI nie daje nic tak miedzy posilkami czasem chrupek kukurydziany no ale to nie jedzenie:) nie daje narazie rzadnych ciastek. a no i jeszcze ok 2 razy w tygodniu zamiast deserku dostaje jogurcik MISIOWY JOGURCIK z nestle KIWI---kiedys pytalas gdzie mozna go kupic to u nas w rossmanie sa rone smaki Ntalka najlepiej lubi gruszke i jagode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIu, widziałam te jogurciki u nas w Caerrefourze, ale drogie cholerstwo i nie kupiłam. Spóbuje dawać Leni danonki. Co do ciastek, właśnei wczoraj prtzychodzę po małą do dziadków, a ona siedzi i trzyma w rączce kawałek ciasteczka. Pytam rodziców, czy jej dali, a oni ze nie. Okazało się, ze ciasteczko było w klockach, którymi poprzedniego dnia bawiła sie Olga. Tzn, przyjęcie robiła. Ale myślę, że może jakiegoś biszkopcika lub kawałek bułeczki to możan by je j dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu ale Natalka śliczne wstaje :) no dziewczyny a co z filikami od was ?? .... Kiwi oj trzeba uwazac na dzieciaczki;) , dobrze ze to tylko ciasteczko było , ja mam kłopot bo u mnie na wierzchu żarcie dla kotów leży , kuweta kocia , do tego koty lubią zrzucac rózne małe elementy i sie nimi bawic , wiec musze uwazac bardzo na mojego uriwska ... bo co znajdzie to od razu do buzi wkłada :) dziś mi sciane oblizał ... moze wapnia potrzebuje alboco ??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Piniu, Borys sam ładnie zjada wszystko co ma w rączce , a nawet jak mu wypada to przytrzymuje palcem :D i wpycha do buzi :D:D:D jedzenie chrupków to juz tak opanował ze kilka sekund i chrupka nie ma , czasami odłamuje sobie mały kawalontek i wkłada go do buzi zamiast odgryzac dziąsłami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) U Nas w porządku Mikołajek zdrowy :):) Teraz siedzimy u siostry i czekamy na obiadek :) Ja Mikołajkowi między posiłkami też nie daję nic do jedzenia,ale jak już ma coś w ręczce,to umie sobie z tym dać radę :) Czasami dostaje kawałeczek chlebka,jakieś maślane ciasteczko(malutki kawałek). Te misiowe jogurciki tez dostaje,fakt drogie ,bo chyba za 4 szt.prawie 8 zł kosztuje,ale praktycznie na to samo wychodzi ,bo deserek kosztuje też 2 zł. Z owoców to robię Mu czasami shake bananowego,zetrę jabłuszko,ale jakos nie przepada za takimi owocami tylko tymi w deserkach:( MINIU-ja kiedys próbowałam Wam wysłać filmik,ale nie dało mi się ,jak będę u siebie to jeszcze raz spróbuję. Hausa też uwilebiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moze za długi był filmik , ja robie takie 30-to sekundowe i przechodzą ... A Borys spi , ostatnio spi wiecej niz dwa miesiące temu , rano około 1-1.5 h po południu 2 h ... w nocy od 8 do 6-7 ... Tylko ostatnio znów mi sie budzi w nocy ,moze to dlatego ze tak długo spi w ciagu dnia ?? he he ja to mam problemy jak nie spi zle jak spi jeszcze gorzej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-chyba rzeczywiście filmik był za długi,spróbuję jeszcze raz w domku nagrać. Mikuś ostatnio rano ładnie sypia do 8 ,ostatnio prezcież spał do 10 :P,wieczorem do 20 to juz praktycznie dziecka \'\'nie mam\'\',ale w nocy nadal mi się budzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstajemy. Strasznie jestem niewyspana, dzis Lenka coś pokwekuje. MINIU, ja bym chętenie nagrała filmik. Tylko jak nagram telefonem to nie mam kabla, żeby na komp przenieść. Moze aparatem? Spróbuje dzis dać Lenie danonka waniliowego. ciekawe czy zje. I zakupiłam jej niekapek aventa. Cieawa jestem, czy soś z iego będzie pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w przelocie ..., ogarnąc musze mieszkanie bo brat mój przyjeżdza na kilka dni.. Juz przygotowałam im sypialnie ( im bo przyjeżdza z dziewczyną ) został mi tylko kibelek , nieco kuchni i koniec :) Borysowi dzis gotuje soczewice , spróbuje mu dac bez mieska tylko nie wiem czy zje ... Moja bardzo mądra kolezanka twierdzi ze nie powinno sie mieszac białek :P ponoć gorzej sie trawi ... Kiwi powodzenia z niekapkiem , Borys za nic w swiecie nie chce z niego pić , owszem pogryzie go pogryzie nieraz cos tam wypije ale bardziej przez przypadek . dobra lece o jeszcze nie zdążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, No niby zdrowiej jest nie mieszać białek, też tak słyszałam. Ale to wazne przy diecie odchudzajacej bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Ja sama w domu maz w parcy:( ehhh Czekam na Tesciow maja wpasc z wizyta bo dawno Natalki nie widzieli a pozniej mojaj mamcia ma wpasc mam dbre winko i bedziemy sobie pily:) KIWI---powiem ci ze niekapek aventa to troche niewypal tzn moze Twoja Lenka z niego bedzie pila ale moja Natalka za nic w swiecie moim zdaniem jest zle zrobiony bo jest strasznie plaski ale kto wie moze sie uda ja slyszalam o nim duzo kiepskich opini ale wiadomo co dzidzia to inaczej moze Lencia zalapie w lot:) a jak nie to polecam niekapek z LOVI jak dla mnie super!!!! tzn jak dla Natalki odrazu zaczela z niego pic a aventa to ciumkala ciumkala i nic z tego nie bylo:/ MINIU---to bedziesz miala wesolo super ja lubie jak ktos nas odwiedza i to na dluzej:) to zycze milych odwiedzin:) Dziewczynki a co robicie w Walentynki?? Moj Maz zaszalal w tym roku. Zarezerwowal nam miejsce w hotelu tam w Spale gdzie bedziemy mieszkac jest taki hotel i w Walentynki organizowana kolacja przy romantycznej muzyce, wynajol pokoj z duza wanna gdzie bedzie pelno platkow roz i szampan i pokoj ma byc pieknie udekorowany walentynkowo. u nas w radiu mowili i on zadzwonil i udalo sie zarezerwowac ale super tak sie ciesze przesle Wam linka: http://www.prezydenthotel.pl/index.php?news=30 ta opcja co wybralismy to pakiet walentynkowy w Apartamencie. A Natalka spedzi walentynki w dziadzkow:) heheh ale co tam Nam sie tez cos od zycia nalezy nie?? Oki zmykam mala sie obudzila papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zęba... przenajpierwszego :D:D:D:D dolna prawa jedynka . Wpadłam tylko na moment napisać to Wam bo sie cieszę straszliwie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, gratulacje dla Boryska z okazji pierwszego ząbka!!!!!! PINIU, zdziwilam sie, bo Lenia nawet cś popiła z tego niekapka. Zjadła też prawie całego danonka, smakował jej. Bede kupowac zatem. Ech, PINIU, tWOJ MAZ SZALEJE. dla nas nuestety za kosztowna impeza:( mam nadzieje, ze uda nam sie gdzies wyjsc na kolacje, ale noc w domku z dxiecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini gratuluje borysowi zabka... widzisz mowilam ze i u was zaraz sie pojawi... ja dzis w szkole bylam i dlatego mnie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Boryska........ Olek już śpi, strasznie marudny dizs był, chyba ida następne zęby........ Padnięci jesteśmy z mężem. Mój mąż od poniedziałku wraca do pracy, ostatni dni tak zwanej laby ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):) MINIU-gratulujemy ząbka :):) KIWI-hmm,czyli co można podawać dzieciom już danonki?? skoro Ty podajesz to może i ja kupię Mikołajkowi ? Chyba tak zrobię :) Mikuś ma niekapek z tommee tippe i świetnie daje sobie radę z nim tylko,że ustnik już jest tak obgryziony ,że muszę Mu nowy kubek kupić . PINIU-super wieczór będziecie mieli :) My hmm? może też jakaś kolacja,albo kino? jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy. Chętnych do opieki na Mikołajkiem mamy bardzo wielu teściowa,mama,ale na noc jeszcze nie zostawiłabym Go samego-może to i błąd ? ale co tam jestem zazdrosną matką i tyle ;) EMILKO-ho,ho czyli koniec laby dla męża :) czyli co babcie teraz przejmują opiekę nad wnukiem ? Idę oglądać film na tvn. Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, wiesz, ja nie wiem od kiedy można danonki dawać, nie jest napisane na pudełku. Mialam kupić te jogurciki Nestle, ale jak zobaczyłam cene to zrezygnowałam. Poczytałam za to sklad i że na mleku krowim to pomyślałam, że takie danonki też powinny juz być dobre. I dałam. A jak Lenie smakowały:) Na razie dałam waniliowy, potem inne smaki wypróbuję. A do niekapków tommee tippi nie można samych ustników dokupić? Bo do aventa są takie, to moze i do tommee też. EMILKO, mąż i tak dzielnie dawał sobie radę. babcia pewnie nie może sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Piniu ale Twój mąż zaszalał , jak zwykle zresztą .. My pewnie tradycyjnie w walentynki nic nie bedziemy robić ... bojkotujemy amerykańskie święta :P ... Borys nawet dzielnie sie trzyma ,dziś zabek juz bardziej widoczny i bardziej wyczuwalny :D Asia ma racje co do danonków są one przeznaczone dla dzieci po trzecim roku życia , a te jogurciki nestle mimo iz sa z pełnego mleka to chyba spełniają jakieś normy skoro można je podawac po 6 miesiącu ... Kiwi a jaka jest róznica miedzy w cenie między danonkami a jogurcikami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Asiu coś Ty robiła na kompie o 5 rano ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( :( :( Zalamka noc koszmarna:( Natalka miala w nocy temperature 38stopni. i co najgorsze nie mam pojecia czy to z powodu choroby czy na zeby bo bierze antybiotyk a znowu dostala kataru wiec moze na zeby byc juz sama nie wiem:( :( :( no nic dzisiaj od samego rana jej mierze ma 37stopni lub 38,7 wiec to nie jest goraczka u dziecka wiec nie panikuje ae bede caly dzien ja kontrolowac zobaczymy w najgorszym przypadku skonczy sie wizyta na pogotowiu. ajjj smuteczka mam. KIWI---a ja nie neguje tego ze dalas danonka ja narazie kupuje te nestle ale obiecalam sobie ze do roku a po roku wprowadzam danonki i bakusie duzo moich kolezanek tak robi i jest ok nie mozna sie dac zwariowac jezeli lenka lubi i zobaczysz ze nic sie nie dzieje wiec smialo ja od roku bede dawala czywiscie melko modyfikowane junior bede dawac ale danonki wprowadze. Oki ide bo na rzesach stoje Natalka pieknie spala ale ja nie bo caly czas sprawdzalam czy temp nie ma i sie balam nie moglam zasnac i co najgorsze samabylam maz w pracy ale zaraz wraca i bedzie mial 2 tyg wolnego wiec zawsze juz bedzie mi razniej z nim:) to papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam chłopców na spacer :) Kiwi jesli chodzi o białka to podobno do strawienie róznego rodzaju białek potrzebne sa inne enzymy i moze go od tego boleć brzuszek :P . Zresztą jak mi mówiła pani doktor dermatolog nie powinno sie przesadzac z białkiem u małych dzieci zwłaszcza tych skazowych bo przez to własnie moze pojawiac sie wysypka ... nie z powodu uczulenia a nadmiaru białka w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam chłopców na spacer :) Kiwi jesli chodzi o białka to podobno do strawienie róznego rodzaju białek potrzebne sa inne enzymy i moze go od tego boleć brzuszek :P . Zresztą jak mi mówiła pani doktor dermatolog nie powinno sie przesadzac z białkiem u małych dzieci zwłaszcza tych skazowych bo przez to własnie moze pojawiac sie wysypka ... nie z powodu uczulenia a nadmiaru białka w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU. tp Nata;lka normalna ma temperaturę przecież. Może zęby jej idą/ A jak z apetytem? Co do danonków to też pczątkowo chciałam dać po roku, ale jak przeczytałam skład tych jogurtów z nestye to zmieniłam zdanie. Lenie bardzo smakują danonki, dzis znów zjadła całego. Nic jej po nich nie jest (odpukać)/ My zaraz zmykamy do rodziców. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwa niedziela .... Borysiątko śpi , Maciek tez :P brat pojechał na wies . Fajnie tak, cisza i spokój . Piniu jak sie czuje Natalka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, no właśnie przez to, że taka leniwa, to ja niedzieli bardo nie lubię... Jutro ostatni dzień do pracy przed zwolnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, pytanie z innej beczki do Ciebie. Chodzi mi o Twój dywan w duzym pokoju, ten bezwy włochacz. Chcemy kupic dywan i zastanawiam sie nad czymś takim, co Ty masz, Czy to jest wykładzina dywanowa czy dywan?Jaki jest w u,zytkowniu, łatwo sie odkurza, czy bardzo sie brudzi, jak go czyścisz i jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×