Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

ja na moment tylko zyczyc Boryskowi 100 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę dziś , podziękować za życzenia :D dziś ciąg dalszy imprezy urodzinowej ;) idziemy do babci Macka z tortem , a tam ma podobno przyjść cała masa ciotek , więc będzie wesoło :D Wczoraj było cudownie ... mój mały Mysz już ma rok , a ja wciąż nie mogę w to uwierzyć , przecież tak niedawno się urodził a dziś już potrafi pokazać czego chce ....i to jak potrafi pokazać :D to nieprawdopodobne jakich postępów takie małe dziecko dokonuje w ciągu roku ... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ruch,że hej ;) MINIU-i jak po imprezkach:) ślij zdjątka,jak już cos tam wybrałaś. U mnie pada :O Poza tym oficjalnie już mogę powiedzieć,że Miko chodzi :D Z alergią walki c.d :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane mamusienki:) MINIU KOCHANA WSZYTKIEGO NAJ NAJ DLA ROCZNEGO PRZYSTOJNIACZKA BORYSKA 100LAT ZDROWECZKA I CZEGO SOBIE ZAPRAGNIE MALY SZKARBIK:):):):):) U nas ok! cale dnie spedzamy na dzialce, Natalka uwielbia przesiadywac w swojej piaskownicy, ma taki fajny bialy mialki piasek pozatym biega na calego zrywa mamci lepki od kiwatkow. Kupilam jej sandaleczki i bryka po dzialeczce w nich pasuja jej, zreszta ona lubi bardzo chodzic w bucikach te adidaski tez swietnie sie sprawdzaja. Widze ze idzie kolejny zabek 7 i cos czuje ze lada chwila jakies 2 nocki beda nieprzespane bo juz go widac prawa dolna 2ka. ANIU---kochana trzymaj sie napewno dojdziecie od czego Mikun ma wysypke i bedzie dobrze. A widzisz u neurologa wszytko dobrze wiec nie bylo co sie zamartwiac chociaz wiem ze latwo sie mowi ale matka to jednak przezywa najbardziej ahhh ale najwazniejsze ze jest wszytko wporzadku!!!!!!! A ja wlasnie pranie wstawilam, dalam sobie dzisiaj sobie \"wolne\" od dzialki i troche w domku posprzatam choc ieplusienko jest, pozniej na spacerek pojde. Maz ma wolne ale caly dzien na budowie brame robia i jakies plyty nam przywiezli wiec teraz juz ruszy wszytko pelna para wiec cos czuje ze kazda wolna chwle bedzie tam spedzal. KIWI---kiedy planujemy sie wpraowadzic??? hmmmm nie wiadomo bo planowac mozna myslimy ze za ok rok moze na przyszle wakacje sie pomalu przeprowadzimy ale to sie okaze jak to mowia wyjdzie w praniu! oki zmykam natalka spi ide kawki sobie zrobic i do dziela. to papap zycze milego dnia i SLONECZKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale cudna pogoda , nie dziwie sie ze u nas pustki :D Wysłałam Wam zdjęcia , imprezki się udały było przesympatycznie i wesoło ... Borys nazbierał masę fajowych prezentów . Dostał kilka książeczek , naklejki na ścianę takie zamszowe , sztućce , super kredki dla maluszków i blok rysunkowy , piłkę , klocki edukacyjne z ikei takie na drucie jeszcze jedne takie super ,drewniane z dziurkami i walcami do przekładania , kręgle , spodnie wakacyjne , kremik do opalania , huśtawkę , super wypasiony samochód co sam jeździ i świnkę skarbonkę - taką prawdziwą co trzeba rozbić jak się chce wyciągnąc pieniążki Imprezką była z prawdziwego zdarzenia :D były balony , muzyka dla dzieci i bańki mydlane ... ... a Borys wymęczony urodzinami spał dziś do 7:20 ... bardzo miła odmiana od 5:30 :P Emilko super ze cos naskrobałaś mimo chronicznego braku czasu , ..jak mama ?? wyjaśniło się coś z opieką nad Olkiem ?? Aniu GRATULACJE dla MIKUSIA nowego super chodzika :D A te lalki reborn to już chwilę temu widziałam , porażka , przerażające są :O Jak Miko znosi zmianę mleka ?? Asiu jak na studiach ? jak Ci idzie ? Nic nie mówisz , teraz chyba jakieś sesje sie zaczynają ?? Piniu super masz z tą działeczką , ech i Natalka pewnie zadowolona na maksa :D Ja na weekend wybieram sie na działkę do siostry ,a kto wie czy nie zostanę na dłużej , niech Borys też nałyka się swierzego powietrza i witaminki D :D:D:D Borys ostatno opanował dobrze słówko tam ( z akcentem na M ) i co chwilkę pokazuje na coś co chce i mówi tam :D przesłodki jest :D Cieszę się ze tak ładnie się pod tym względem rozwija bo jak na to ze tak późno zaczoł gaworzyć to super już mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!co to za postucha znowu ?? :( U mnie leje :( :O, ale w czwartek ma być ponoć 30 st.! MINIU-,wow ile prezentów super,że imprezka się udała,widać po zdjęciach ,że się świetnie bawiliście :) Hmm,co do mleka to nawet Mikusiowi smakuje tylko,że ja i tak Mu mieszam z kaszką ryżową. Skórkę ma nawet już całkiem ,całkiem :) ( w końcu ),ale i tak do końca maja na dietce i dopiero potem testujemy wszystko. Podłamana jestem tą alergią :( ech,oby szybciutko udało mi się wykryć alergen!!! KIWI-,a co u Was nadal w robocie \'\'Meksyk\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dobrze ze Mikuś ładnie reaguje na leczenie , to najważniejsze . U mnie niestety było tak ze w trakcie leczenia wysypka powracała kilka razy sama od siebie, bo zadnych prób nie robiłam :( dlatego podejrzewam ze to nie pokarmowa jest ... Ostatnio ma znowu kilka krostek na nóżce i rączce i na pleckach też kilka , i jeszcze na pleckach w jednym miejscu ma popękane naczynka krwionośne , nie wiem czy się mam tym martwić ?? U nas nie pada ale jest mega zachmurzenie ... kurcze jak bym sobie dziś z chęcią zrobiła dzień szlafroka , cały dzień w łóżku i nic nierobienia :D ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, na wstępie spoźnione, ale szzcere NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA BORYSIĄTKA 🌼 Śliczne zdjęcia, podziwiam cię, MINIu, że masz taka inwencje i zdolnosci takei fajne przyjecie dla dzieciakow zorganizować. a torciki śliczne, te owady irobaczki, masz talent, kobieto:) PINIU, oj, pewnie sie Natalka opaliła na działeczce. Świeże powietrze magicznie działa na dzieci. ANIU, jak Mikuiowe alergie? Przepraszam, że nie pisze, zawirowania aw robocie, nei mam na nic czasu. Do teog teściowa w szpitalu: migotanie przesionków. Zdjecia z chrztu jeszcze nie pozmniejszałam ,tylko kilka m isie udało, są na naszej-klasie. Dziewczynki zdrowe, Olga jak zwasze szaleje, Lenia nauczy la się mówić \"nieeee\":) No i tak to jakoś z tą praca sie ciągnie i ciagnie, ale finał mam nadzieję juz blisko. EMILKO, jak ja Cie dkosknale rozumiem, wieczny brak czasu. \\MINIu, i co wracasz do pracy? Kto sie zajmie Boryskiem? ASIU, Marcin do zerówki teraz idzie, dostał sie? Spadam pracować dalje,aczkolwiek nie ten zapał już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja wytrwale czekam na zdjęcia z chrztu , spokojnie , jak bedziesz miała chwilkę to podeślij . Mam nadzieje ze kocioł Ci się szybciutko skończy ... U nas powoli i leniwie... Dziewczyny używacie past do zębów dla dzieci ? Widziałam takie od 1 rż ale sama nie wiem czy dziecko nie powinno najpierw nauczyć się pluć :D Puki co Borys nie lubi mycia zębów , no chyba ze sam trzyma szczotkę i obgryza włosie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, no mam nadziejęm że jakąś chwilę wynajdę w końcu. Dzis znów kołchoz, telefonu z reki nei odkładam. Od poneidizałku na urlop, wyjeżdżamy na południePolski na kilka dni i teraz z wyjazdem też dużo spraw sie zebralo. Maj mamy bardzo qktywny: roczek, chrzest, urlop i wyjazd. /Ja lenie myję zęby szczoteczką z sama wodą. Ale jak jest taa pasta od 1 r. ż to moze warto spróbowac i z pastą? jaka to pasta, jakiej formy? Chętnei kupię, Przy Oldze myłam tylk owoda długo, pastą dopiero niedawno w sumie, dodkąd nauczya isę wodę wypluwać. MNIU, jeśli chcesz oczywiscie, może przygarniessz mnie do swoich znajomych na nk, to wtedy będzie ułatwiony dostęp dop zdjeć, bo zazwyczaj tam najpierw zamieszczam, najszybciej mi:) Lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi bardzo chętnie Cię przygarnę ale nie wiem jak :D Ja na naszą klase bardzo rzadko wchodzę , mam tam tylko kilku znajomych a oni sami się wprosili :P więc nie wiem jak mam to zrobić zeby Cię znaleść nic nie wiem ..... Ale super ze masz urlop , jessu jak ja bym pojechała gdzieś z mężem i Myszem ... ale te wakacje jeszcze odpadają :( może za rok się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Kiwi ta pasta to nie wiem jaka,kiedyś oglądałam i widziałam ze są takie i się zastanawiam czy jest sens takiemu małemu dziecku myć zęby pastą ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cudowna pogada :):):) cały czas na dworku siedzimy :) MINIU-no właśnie ja też ostatnio zastanawiałam się nad pastą dla Mikusia i nie wiem czy kupować czy nie ?? jak narazie myję samą wodą . KIWI-super,że macie urlop ,w końcu troszkę dychniecie :) Do jakiej miejscowości jedziecie ? Na południe ,hmm czyli w góry gdzieś ? :) Co u reszty ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane od dzis jestem szatynka!!! w wolnej chwili wrzuce fotki... hmmm dziwnie wygladam, musze sie przyzwyczaic... nigdy nie mialam innych wlosow niz blond a teraz cos mnie naszlo na zmiany... choc pewnie dlugo to nie potrwa i wkrotce wroce do blondu... sie zobaczy... a poza tym to cale dnie na dworze siedzimy bo pogoda piekna... kiwi milego urlopu!!! a co do pasty to ja bym sie jeszcze wstrzymala... u nas to nawet sensu nie ma stosowac bo lila ma 4 zeby i autentycznie reszta jej nie rosnie... nic kompletnie sie nie zanosi... dziasla nawet o milimetr nie podpuchniete ani nie zaczerwienione no i miekkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to podeślij zdjęcia , bardzo jestem ciekawa Twojej zmiany A u nas plac zabaw robią na osiedlu , będą się miały gdzie bawić dzieciaki . Straszliwie się cieszę bo nie było w okolicy żadnego placu zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak dla mnie rewelacja , wg mnie duużo lepiej Ci w ciemnych włosach . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Ja mimo iz nie pracuje to nie mam na nic czasu ehhh chyba od 3 dni kompa nie odpalilam. A ja bylam w czwartek z Tesciem w Ciechocinku zawiesc babcie na Kuracje:p i caly dzien lazilam sobie wdychalam swieze powietrze i ogolnie fajnie bylo sie choc na jeden dzien wyrawac od rzeczywistosci, Natalka byla bardzo grzeczna u Babci poszly sobie na dzialeczke a potem moj maz po pracy ja przejol i wyorbazcie sobie ze nawet sam ja wykapal co jest duzym szokiem dla mnie bo akurat ja ja zawsze kapie, a moj maz wykapal wysmarowal nakarmil dla sobie wspaniale rade wiec smialo moge czesciej wyjezdzac:):) hehehe Ale jak wrocilam to tak sie Natalka mnie uczepila ze nie chciala puscic tesniklam za Nia ale potrzebowalam takiego oddechu! Bylo super podesle fotki jak Tesciu mi zgra na plytke jutro. ASIU---wygladasz super mnie tez tak jak Mini bardziej podoba sie ten kolor wloskow. SUPEREK!!!! Ja tez musze isc do fryzjera bo juz chyba ze 2 miesiace nie bylam, grzywka mi odrosla choc postanowilam ja na latao zapuscic bo bedzie mi wygodniej, ale musze wlasnie ufarbowac bo taki am juz wyplowialy kolorek. Widze ze dziewczyny na lato sie zmieniaja najpierw Mini teraz Asia) Pozatym u Nas ok. Natalka opanowala do prerfekcji zchodzenie z naszego lozka bez problemu no a juz nie mowie jak sobie sama wchodzi do lezeczka i wchydzi. zmykam musze cos na obiadek zrobic. to papapa lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu brawo dla męża :) My zaraz zbieramy się na działeczkę , ślicznie się zrobiło mam nadzieje ze Mysz świetnie sie będzie bawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale pustki :( Mikołajkowi to uczulenie za nic w świecie nie chce zejść,pomimo tego,że nie je nabiału ,pije bebilon pepti nadal ono się utrzymuje :(:( Nie mam już sił :( nóżki ma tragiczne !!!! Niczego co mogłoby się wydawać podejrzane nie je ,także jeżeli to pokarmówka to stawiam na marchewkę lub pietruszkę ,od dzisiaj to Mu muszę wyeliminować z diety . Zawsze mi się wydawało,że marchew może najmniej uczulać ,a jednak... ja już sama nie wiem ? Mówię Wam doły mam straszne :( ASIU-zdecydowanie lepiej Ci w brąz kolorze :) Rewelacja :) KIWI-w końcu wypoczywa na urlopie :):) MINIU- a jak u Boryska,krostki zniknęły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/cześć kobitki, tak, tak, jestesmy na urlopie! Akurat jedziemy do Szklarskiej Poręby to mogęw aucie napisac do Was:) Mieszkamy w Karpaczu, pokój 3osobowy, warunki super, wszystko nowiutkie urządzone, czyściutko. Jakby ktoraś sie wybierała w te strony to smialo polecam to miejsce gdzie mieszkamy. sam Karpacz bardzo ładny, rozłozysty. I te widoki. Nie przepada za góram iwprawdzie, ale yu naorawdę m isie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka pradziwa turystka, opalona jak murzynka, tak ja szybko słonce lapie. Tylko oczy odbijaja:) Spi w kojcu. OLga raz grzeczna, raz nie, też turystka, aczkolwiekcczasami zbyt marudząca. Tak pisze chaotycznie trochę ale pilnuję jednoczesnie zeby mi sie laptop z kolan nie zeslizgnął, bo jedziemy. ASIU, w nowych włoskach jest Ci bardzo do twarzy, o wiele lepiej niz w blondzie. I jak Ty mlodo wyglądasz, ja tez tak chcę. PINIU, to widze też aktywnie żyjecie. A mążświetnie sie spisał. A pewnie, rób sobie częsciej taqkie wypady, trzebaczasem odpoczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę w kawalkach, bo zaraz pewnie zasię strace. Zbliżamy sie juz d granicy czeskiej. MINIU , ANIu, co u Was? MINIU,i co wracasz do pracy we wresniu, podjelas decyzje? Dobra, koncze, nie wiem kiedy sie odezwe, b nei mam stalego dostepu do neta, nie wszedzie chce net na odbierac. Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, jak dieta eliminacyjne nie pomaga, to na 99% to nie aletgia na jakies jedzenie. Może kurz/rztocza, plesnie, chemia, pylki, nie wiem już...Ale raczej nie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-wow,to też macie kawałek od siebie w góry,pewnie też gdzieś z 600km,a powiedz jak Lenka znosi podróż ,spokojnie siedzi w foteliku ? wyjechaliście na noc czy w dzień ? Olga to już duża dziewczynka więc chyba nie ma problemów z podróżowaniem . Qrczę my za miesiąc jedziemy nad to może ponad 600 km. i bardzo boję się tej podróży,jak Miko ją zniesie,my pewnie na noc wyruszymy i mam nadzieję ,że prześpi całą nockę. No to bawcie się dobrze:) :):):) i przede wszystkim odpocznij sobie od roboty !!! Na temat alergii się nie wypowiadam ,do dupy z nią 😠 Ej no baby ,a gdzie reszta ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej super było na wsi :D Kiwi nie zyczyłam Ci jeszcze miłego wypoczynku i udanego urlopu :D No to właśnie życzę Ty to niezła maniaczka kompa jesteś , na wakacjie z laptopem :D Dobrze , przynajmniej mamy z Tobą kontakt . Ale masz dzielną Lenę ,co super znosi podróż , prosimy o jakieś foty skoro jesteś taka skomputeryzowana :D Aniu ja też podejrzewałam marchewkę :O No i wiesz co jeszcze ,mi kiedyś dermatolog powiedziała , ze NADMIAR białka też moze powodować wysyp . Tzn np:za duzo mięsa w diecie albo mięso i jajko w ten sam dzień albo warzywa strączkowe z mięsem (np fasolowa z mięskiem ) Trudne to jest ..... Borys ma cały czas taką delikatną raz znika potem sie pojawia , nie rzuca się w oczy ale czaami ją wyczuwam jak go kąpie :( Aniu poczytaj troche sobie w necie o alergii i AZS może coś Ci sie rozjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no i nie napisałam Wam ze zdecydowaliśmy się jednak na razie nie szczepić Borysa tą potrójną szczepionką . No chyba ze bardzo będą nalegać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×