Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _____podroby

_______Uważajcie na KOSMETYKI sprzedawane przez internet!!!

Polecane posty

Gość _____podroby

Byłam w uk i stragany waliły się pod cięzarem kosmetyków.Loreal,max factor,chanel,lancome.....pudry,lakiery do paznokci,szminki,cinie....co zapragniesz!!! A wszytsko po 2 funciki!!! Podrobione tak ze nie do rozpoznania....a moze skupuja gdzies przeterminowane i sprzedaja dalej??Przeciez na takich kosmetykach nie ma daty waznosci.A potem dziewczyna kupi na np allegro od kogos jakis kosmetyk i jest niezadowolona.....nie dziwie sie....Sama zastanawialam sie czy nie kupic tych kosmetykow i nie sprzedawac przez internet ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____podroby
Lepiej dołożyć 10 zl i miec orginalny produkt a nie taki ze straganu gdzie nawet kosmetyki nie sa zabepieczone przed sloncem!!!Mozna nabawic sie jedynie jakis uczulen i nic wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____podroby
zreszta tyczy sie to rowniez perfum ktore sprzedawcy zachwalaja i zapewniaja ze sa "orginalne"hehheh...Ja kiedys tez bylam naiwana i kupilam i oczywiscie byla to tania podroba za ktora slono zaplacilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heńka oburzona
TY CHYBA MASZ COŚ z głową ,kilka razy ten sam nius puszczać w eter .puknij sie trochę w ten pusty łeb .Mam wrażenie ,ze jesteś sprzedawczynią z jakiegoś kramu drogeryjnego,która nie może przeboleć ,że tak dużo marzy się nie walnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez
sama nie wiem,latwo w to uwierzyc,poniewaz sam kupilam perfumy przez internet,zaplacilam niewiele mniej niz w perfumeri ale zadowolona nie jestem,pachna identycznie ale moalo intesywnie i krotko,poza tym trzeba sie porzadnie zaciagnac noskiem zeby je poczuc,rzymaja sie tylko na ciuchach,na cile wcale:(jestem bardzo zawiedziona,zawsze marzylam o tych perfumach i jak juz je kupilam to boje sie ze to jakas kiepska podroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×