Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pati 24

czym żywić małego kotka

Polecane posty

Gość meduzaa
Nie martw się- mój jak miał 3 miechy też nie kumał, że to do jedzenia. Dopiero teraz jak ma 9 zaczął to jeść. Tak, ze si ę nAPRAWDĘ nie martw, ale stopniwo jak będzie rósł, próbuj, bo kot te ż musi umieć gryźć. Póki co odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzaa
Nie martw się- mój jak miał 3 miechy też nie kumał, że to do jedzenia. Dopiero teraz jak ma 9 zaczął to jeść. Tak, ze si ę nAPRAWDĘ nie martw, ale stopniwo jak będzie rósł, próbuj, bo kot te ż musi umieć gryźć. Póki co odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 24
A jak mam dokladnie zrobic to danie z serduszek? ma to byc w postaci papki czy maja byc kawalki male miesne?a watrobke moze jesc?jesli surowe mieso to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zatroskana
do: kup mu dobrą.... zastanów sie - ja nie z książek czerpie wiedze o kotkach, ale z 40 letniego doswiadczenia z postępowania z nimi zapewniam Ciuę, że żaden mi nie umarł a cudownie mruczal kazdy i łasił sie do nog swą błyszcząca sierścią gdy jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu dobra sucha karme
solic absolutnie nie mozna!w ogole zadnych przypraw nie nalezy podawac kotom no to sprobuj z tym tunczykiem i rosolkiem, znam duzo osob ktore tak przyzwyczajaly kota do suchej karmy i wszystkim sie udalo:) kefir lub jogurt mozesz podawac:) mleko whiskasa jest takie sobie bo ma dodatki roslinne i im wczesniej przestaniesz go karmic chemicznymi karmami tym latwiej bedzie ci przyzwyczaic go do naturalnego i zdrowego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasssa
trzeba osolic z samymi zurawinami bedzie za slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzaa
naj[ierw ugotuj serduszka- tak, żeby było miękkie po prostu, potem dodaj to do ryżu i marchewki- one też mają być bardzo miękkie. Mięso kroiłam przed ugotowaniem na mniejsze kawałki a potem ugniata łam widelecem jeszczei miesza lam to z resztą.Taka brejka ma by ć, a kawałki małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 24
No dobra, a jeśli załóżmy nie uda mi się go przekonać do suchej karmy, to co mam mu podawać, żeby go oduczyć już tych whiskasów?Codziennie serduszka?:o to chyba bez sensu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 24
jutro wyprobuje te serduszka i zobacze czy bedzie mu smakowalo.A mozna kompinowac takie dania z innym miesem i innymi warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu dobra sucha karme
mama zatroskana-wiesz wiedza ksiazkowa bierze sie z nauki, a recze ci ze jest lepsza niz twoja i rowniez przetestowana poza tym ja tez mam koty od dlugiego czasu myslisz ze czemu tak duzo kotow umiera na chore nerki?bo sa zywione tak jak twoje:O jesli chodzi o watrobke to nie mozna jej zbyt duzo podawac bo ma za duzo witaminy A no i wszystkich szkodliwych substancji ktore zjadlo zwierze od ktorego pochodzi watroba serduszka sa lepsze, mozesz tez dac miesko z ud kurczecych lub wolowine taka rosolowa (nie powinno sie karmic kotow wieprzowina) gotujesz to, nie musi byc az tak dlugo goowana jak dla czlowieka, do tego dodajesz ugotowany ryz i ugotowana marchewke-miesko siekasz na male kawalki (albo grubo mielisz), a marchewke i ryz miksujesz wszytsko razem mieszasz, mozesz dodac troche oleju, pozniej wkladasz do sloikow i zagotowujesz (tak jak przetwory na zimne) powodzenia w karmieniu kociaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzaa
jasne, tylko się kotom wieprzowny nie podaje bodajże, a z warzyw nie powinny jeść cebuli, pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzaa
po prostu mu [odawaj i karmę i tę papkę, niech kot poczuje, że jest spektrum smak ów, nie ogranicz\aj si ę tylko do karmy albo tylko do domowego jedzenia, mieszaj, wymieniaj, b ędziesz miała wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 24
Dziekuje wam dziewczyny, w takim razie jutro biore się za przetwory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubawka
szczerze mówiąc to mięsa drobiowego na surowo też lepiej nie dawać. jednak świństwa, które tam siedzą mogą nawet po przemrożeniu nie zginąć. więc lepiej dmuchać na zimne. gotowane jak najbardziej. ja poza wspomnianym już powyżej daję jeszcze smakołyki takie jak Gourmet Perle - żeby właśnie miały urozmaicone smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_ewa
Lubawka, to takie mięsne saszetki z białym kotem w reklamie? Widziałam je ostatnio w sklepie zoo i nawet myślałam, żeby je kupić, ale mój głównie na suchym jedzie. No ale może spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_ewa
Super ten kotek w reklamie. Mój jest nawet podobny tylko, że nie biały. Białego chyba bym sobie nie sprawiła. A co do tych minifilecików to udało mi się kupić z pstrągiem i muszę przyznać, że całość została POŻARTA. Muszę poszperać w necie, może uda mi się zamówić inne smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubawka
ja sklep blisko w którym są wszystkie smaki gourmet perle, więc tam kupuję. ale wiem że w necie można dostać wszystkie smaki - pogoogluj i na bank znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talula
ehh brak mi słów. jak się podejmuje zakupu czy przygarnięcia zwierzaka trzeba się liczyć z kosztami. ale szczerze jestem w szoku lekkim ile na to wydajesz. ja mam psiaka, karmię go royalem i opakowanie 2kg starcza mi prawie na 2 miesiące. daje mu najwyżej jeszcze smakołyki typu kabanoski dla psów ale i tak bez szans żeby na jedzenie wyszło więcej niż parędziesiąt złotych. sprawdź ofertę w krakvet.pl bo mają taniej niż w normalnych sklepach a w dodatku duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego do suchej
przyzwyczaiłam bez problemu. Na początku za choinkę nie chciał spróbować, ale okazało się, że ma karmę powyżej 4 miesiąca, kiedy sa już zęby stałe. Więc dostał dla kotów małych do 4 miesiąca, w dodatku namoczoną w mleku (oczywiście mleku dla kotów - z obniżoną zawartością laktozy) lub wodą - dodawałam coraz mniej płynu, a teraz wcina nawet tę większą karmę bez problemu i to na sucho. A na poczatku nawet spojrzeć na nią nie chciał. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja kupuję swojemu psu karmę diamond i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej kup w jakimś sklepie specjalistycznym karmę - zobacz sobie na ekarma.pl - tam mają jedzonka dla piesków i kotków. Ja tam kupuję i jestem bardzo zadowolona, więc Ty też sobie możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Rudi jadł do 8 miesięcy karmę dla kociąt :) wiem, że to długo, ale nie chciał jeść większych granulek, więc mu podstawiałam prevital kitten. Jadł też gotowaną wątróbkę i rybkę. Mleka nie ruszał, czasem wodę. Nie wiem, jak to jest z pojeniem kotów. U Was w domu cały czas stoi woda w miseczce, bo mój kot często pije z miski psa, nie swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddga
Jestem ambasadorką programu 'Wiem jak karmić' Whiskas. Pomyłka! Moja futrzasta królowa (bo ja to tylko zwykła poddana) jest ambasadorką tego programu. Paczka z jedzeniem dotarła do nas z małym opóźnieniem, ale w końcu jest. Szybko przeglądnęłyśmy zawartość i zaczęła się kocia uczta. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że największym hitem są saszetki, a dokładniej saszetka z kurczakiem w galarecie. W saszetce chyba chodzi o tę galaretkę i od jej zlizania kot zaczyna posiłek. Dopiero kiedy galaretka jest zjedzona, z miseczki zaczynają znikać mięsne kawałki. Mleko o niskim poziomie laktozy to kolejny produkt, który znalazł się w paczce. Kot chętnie pije mleko. Nie miał po nim żadnych rewolucji. Sucha karma była już wcześniej znana przez mojego kota, najbardziej ma na nią ochotę wieczorem. Chrupie ją wieczorem w niewielkich ilościach. Dodatkowo, na etykietach zawarto informacje dotyczące zalecanych ilości jakie kot powinien spożywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef K
Malemu kotkowi najlepiej podawac gotowa karme. Nie wolno kotowi podawac zywnosci jaka spozywa czlowiek. Karma Whiskas z nowa receptura jest idealnie dostosowana do wieku kota. Wybierz te od 2 miesiaca zycia. Zapewni kotkowi wszystkie niezbedne skladniki zywnosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zdrowie małego kotka zdecydowanie zadbają produkty Whiskas, które polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja karmie bozita dla juniorkow jak  narazie i widze ze mu służy . Raz dałam mu wiskas i zwymiotował 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Karola napisał:

Ja karmie bozita dla juniorkow jak  narazie i widze ze mu służy . Raz dałam mu wiskas i zwymiotował 😞

whiskas to nie jest najlepszy wybór, ie ma porównania do bozity, skład jak niebo i ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Jak mój kotek był maleńki to podawałam mu karmę Bozita Kitten z kurczakiem bez dodatku zbóż. Nie dość, że wcinał ze smakiem, to widać było, ze karma zapewnia idealne warunki do wzrostu i budowy mieśni, rósł po niej jak na drożdżach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×