Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splath

Ulubione blogi

Polecane posty

Gość grzechu_warte
Uważam ze jeśli jest się bardzo ostrożnym lub pisze sie tylko o swoim życiu WEWNĘTRZNYM to nie można zostać rozpoznanym. Chyba że coś się zdradzi z życia ZEWNĘTRZNEGO wtedy jest szansa na rozpoznanie. Przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
ostrożnym? hmmmm jeśli mam potrzbę uzenętrznienia, podzielenia ze światem moją myślą genialną, chęcią zgładzenia koleżnaki bo ma ładniejszą sukienkę, lub wyżalenia się na bezsens istnienia - w skrócie - jeśli mam doła - wylewam myśli (na papier, bloga czy w rękaw sąsiadki) ale nie myślę o tym, ile zrobiłam błedów ortograficznych, ile przecinków pominęłam, ile informacji zawarłam, które mogą komuś powiedzieć zbyt wiele... nie piszę w wordzie czy innym edytorze poprawiając tysiące razy, wykasowując, ukrywając... jeśli blog pełni jakąkolwiek funkcję terapeutyczną i jeśli jest szczery to przykro mi uważam, że dla kogoś upartego to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Być może masz rację. Być może prędzej czy później uparty człowiek znajdzie osobę która pisze bloga - tylko po co? Po to żeby napisać mu: hahaha mam Cię jesteś w ukrytej kamerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominek.blox.pl
Chociaż już jakiś czas nie zaglądałam, czas nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
ha! wspomnienia - a jak to się stało? przypadek czy kumpel powiedział? po co? jest mnóstwo odpowiedzi na to pytanie... i Twoja także się w tym zawiera... choć osobiście wolę tą, kóra mówi, że z zaintrygowania czy fascynacji rodzi się sympatia, znajomość lub przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Kominek Ostatnio napisał ciekawą zagadkę kryminalną - można było wygrać bon na bieliznę damską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Uhm. Wspomnienia. Dziś przyjaciel wtedy ktoś kto przerażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
kominek robi furorę normalnie hehehehehe kto by pomyślał - jawny szowinista a kobiety go uwielbiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
E tam od razu uwielbiają. Ma fajne "pióro" i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
oi nie zgodzę się i tym razem:) to nie tylko o pióro chodzi... można pisać poematy niczym adam - wieszcz i niekonicznie znajdziesz taką masę odbiorców. Kominek miał pomysł a szczerze zielonego pojęcia nie mam ile w tym prawdy a ilę "pomysłu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Być może i miał pomysł. Ale myślę że głównie poszło o wbicie się w moment. Powstają przeróżne blogi "z pomysłem" ale akurat nie ma na nie mody. I giną gdzieś w odmętach internetu. :) Inne wybijają się bo akurat jest czas na blogi z cytatami z: allegro fotki forów itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
tak, tylko ten blog nie jest pisany od wczoraj a w dodatku stale się rozwija. Gdyby kiedyś nie było popytu i ten by zaginął:) myślicie, że videoblogi mają przyszłość, że kiedyś videoblogi staną się czymś powszechnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Staną się. Tak jak kamerki na czatach tak jak Big Brother tak jak wszystkie inne formy pokazania się światu. To tak zwane parcie na szkiełko. Ludzie chcą stać się sławni rozpoznawalni - a kamera choćby internetowa im to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
zastnawiam się czy to dobrze czy może jednak źle... teraz traktuję to jak fajny, nowatorski pomysł ale jeśli vdeblog miałby zastąpić słowo pisane to przynajmniej dla mnie nie jest to już takie radosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Mam nadzieję ze nie zastąpi. Tak jak audiobooki nie zastąpią prawdziwych książek. Co więcej ebooki też nie zastąpią prawdziwych książek. Tak videoblogi nie zastąpią normalnych blogów na których można POCZYTAĆ coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburyn
obyś tym razem Ty miała rację:) choć nie ukrywam, że akurat tego ogląda się przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu_warte
Ja mam zawsze rację :) Taka moja natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evellina
Wrzucajcie adresy jakichs fajnych blogow, podzielcie sie. Tylko niech to nie beda blogi polityczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
lubie czytac www.trawnik.blog.pl fajna laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evellina
Co tak mało? Wrzucajcie adresy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z kotem w kapturze
...bo kicie mnie zawsze rozczulają :) Ale nie licząc futer, i tak to jest świetne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniśka
Ja bardzo lubię stronkę www.lovetrap.pl tam są trzy fajowe blogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototo
Maniska popieram, ja śledze blog sensual haeven- moim zdaniem NAJLEPSZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×