Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

wczoraj Majka miała jeden z gorszych dni, późnym popołudniem dżemka i potem wieczorem wojuje. Zasnęła dopiero o 22.00 jak ja się położyłam i wszystko zgasiłam. Mój chłop wrócił wczoraj z budowy zmęczony i coś nie w sosie, wtedy się nie odzywa, tylko patrzy z wymówką, jakbym to ja co winna była, bo kierownikiem budowy jest mój ojciec:P nauczyłam się wtedy nie opdzywać do niego, bo nie ma po co się kłócić, wyśpi się to rano będzie inaczej śpiewał:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :)) z Lena na kolanach, Jasiek w przedszkolu, pranie wstawione i obiad tez a teraz kawusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjjjjj Dziewuszki :D Jaki zimny dzionek, ale piję moją 0,5 l kawkę , zapraszam co do potrzymywaczy , Manika miałaś racje to cyckonosze , śliczniutkie ładniutkie , ..... ale mój M wczoraj wypił piwko i zanim uśpiłam Młodego a to jest 22.00 to mój M spał już :( i tyle z zabawy a tak sie nastroiłam :P ale dziś robię drugie podejście może sie uda , choć chodzi jak gradowa chmura noooo i to sie przeżyję ... a cycki mi trochę opadły to muszą być podtrzymane ...hmmm muszę pomyśleć o pończochach .... pomyślicie że jakiś zboczeniec ze mnie .... nie to nie prawda ale mężulek rzeczywiście jedzie do Kenii na wycieczkę i dmucham na zimne tylu chłopa , cholera wie co któremu wpadnie do głowy a tam aidsa fulll pfuj pfuj no i muszę podgrzać ognisko i temke w naszym związku bo po urodzeniu Młodego to taka oziębła się stałam . Np koniec o mnie pitolę wam . ach ale sie uśmiałam jak wasz czytam , fajne babki jesteście suuuuuper Manika Ciebie całuje najbardziej 👄 a ja jetem rocznik 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzie masz piękne dzieci, Jaś to kawaler hohoho , Lenka jest bajeczna .. jak Mamusia , tam na jednym zdjęciu chyba w kawałku się umieściłaś , to chyba Twoja córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , figlarko👄 a juz myslałam , że nas opuściłaś:P w końcu to Ty zzałożyłaś ten topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika ❤️ oj nie!! nie mogłam się doczekać aż was znowu zacznę czytać :) Miałam problemy w rodzinie i gości miałam, więc trochę czasu nie było, ale już wszystko w miarę się umiarkowało, więc jestem. Chciałam powitać nowe kobity 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy połowę października, jest okropnie zimno a u mnie w bloku nie grzeją. Co ja się mam z tą administracją! Ręce mam skostniałe i muszę w rękawiczkach siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty a obligatoryjnie nie jet że od 20 października muszą grzać , chyba tak jest , bo przecież zaczął juz sie okres grzewczy . Administracji oszczędności sie zachciał , szkoda że rachunków za lekarstwa nie można im dawać , to im by sie odechciało zakręcać kurki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie wiem jak to jest z tym grzaniem, ale zawsze wydawało mi się, że jak zaczyna robić się zimno, to się grzeję, tak na logikę, ale wiadomo jak to wygląda realnie, znowu dzisiaj będę musiała tam do nich albo się przejść albo dzwonić. Jeszcze jestem wściekła, bo wczoraj cały dzień gotowałam bigos a dzisiaj jestem zmuszona stwierdzić, że mi nie wyszedł. Jest jakiś taki kwaśny strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik mniam mniam szkoda że moja lodówka ma taki malutki zamrażarnik bo też bym nagotowała, młoda zasnęła a ja po raz pierwszy od dawna nie mam co robić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie to wczoraj najszło na kiszoną kapuche:) przyniosłam sobie od ciotki na surówkę, ale surówki dziś nie będzie , bom wczoraj wszystko zżarła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołsik:D przestancie z ta kapusta ale bym sobie pojadla. Ja juz po zrobieniu wynikow ,oby byly lepsze niz ostatnio. Moja krolewna cos nie moze mi zasnac:( Jak uda mi sie ja uspic to moze pojde na ten ogrod i nawet nie bede czekac na Age888 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia74 - mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, a mala jak naprawde zglodnieje to i z butli powinna zjesc :) Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac, bo zaraz jedziemy na zakupy, pozniej wpadne na dluzej :) Dzisiaj nawet udalo mi sie popedalowac w domu godzinke :) Oby weszlo mi to w nalog... No nic pozdrawiam i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry drogie dziewczęta 🖐️ ja dopiero teraz się melduję,bo miałam chłopa w domu od rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę uporałam sie z robotą ale jedno zrobię a stos nowych papierów rośnie ..mmmmm tragedia , ale ponuro i zimno na dworze i w pracy tez siedzę w kurtce , nie ma kto na palić w piecu , pracownicy wyjechali sobie na wycieczkę a pozostała gromadka młoda i im gorąco ach te chłopy Andzia życzę super wyników i szczerzę współczuje pobytu szpitalnego , kurde , a na jak długo idziesz do tego szpitala ? a Maluchy z kim zostaną z samym tatusiem ? Rudamaxi podziwiam krzepy , ja nie lubię w ogrodzie pracować , oczywiście grabię podlewam ale bez przekonania , jak mieliśmy jakąś upierdliwą robotę a brak było czasu to braliśmy takiego emeryta on kosił trawę obcinał drzewka i grabił ale to grabienie to drętwo mu wychodziło i tak człowiek musiał sam a nie kopiemy bo tra mamy i kilak iglaków i na tym koniec byle było schludnie , i gdzie grile robić . Manika a Ty gdzie zniknęłaś ? jak Majusia ? narazinek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza mam nadzieję,że nie obraziłaś się za te podtrzymywacze🌻 Ale rozbawiło mnie to do łez:D:D:D a na Mankę może znowu chłop krzywo patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam cię jeszcze zapytać,dlaczego ten twój chłop jedzie do Kenii?????Tak na wycieczkę? sam?????????????????? witaj figlarka już martwiłam się o ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, nie wiem co jest, ale w tym adresie przed ostatnim \" robi się sama spacja i dlatego nie chce działać:( jak skopiowałam adres i usunęłam tą spację to zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ten suwak działa pod każdym z tych adresów Co wy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, rzeczywiście tak też działa:D :D :D no widać jaka ze mnie gamoń w tej materii, to też dla mnie skomlikowane zbyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój chop to pracuje od rana do wieczora. Potem pada na pysk i złości się że ja długo na kompie siedzę, a mała to zasypia dopiero jak totalne zaciemnienie i zagłuszenie:D No więc jak ja siedzę na necie, to ona skacze po nim jak on śpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no figlarka się pokazała i dalej cisza:O a może nadrabia czytanie:) a ciekawe co z \'nowa mama\' i \'LadyL\' bo się przestały odzywać:( mam nadzieję że u LadyL nic się nie stało, bo termin miała dopiero na marca:O kobietki dajcie jakieś info, co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×