Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ale jak dostaję kurę czy mięsko ze świniaka to nie marudzę:) warzywa tez swoje, bez chemii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czasem mi się królik oberwie:D a ja uwielbiam, młoda też, a męska część rodziny grymasi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeeee to nie jedz tego sera,nawet w pierogach.Pleśń jest bardzo trująca.Ja pierdzielę jak można robić ser ze spleśniałego mleka????A może on chciał ci pleśniowy serek zrobić/?hehehehehe Kamila mam znajomych i to dużo,ale to w weekendy przeważnie,a w tygodniu to nikt nie ma czasu:( hb-podduś dziada:D Iza to nie zazdroszcze.Ja w pracy klubię kontakt z ludźmi ,a jak mam robić bez tego to wolę wcale:) Żartuję.Gdybym musiała to bym pracowała i to z uśmiechem na ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika super fota,fakjnie macie ze sie budujecie,,,my chcemy zaczac na wiosne ale to takie drgie tz materjały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia powodzenia i szybciutko do nas wracaj. Hb ci faceci to tak mają ale bez nich też byłoby nam żle. Muszę coś wykombinować na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika super zdjęcia, a zobaczysz jak domek pójdzie w górę, gorzej później jak zacznie się wykańczanie chałupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlop nadal spi!!!!!!!kufaaa ale mi dziala na nerw!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb wiesz co ja robie w takich sytuacjach? Zamykam w sypialni dziecko razem z nim i za 10 min.jest obudzony :D Tylko ja mam większe dziecko.Może posadź mu Michasia na głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb może zrób mu pyszną kawę i postaw przy łóżku na mojego M to zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylk0 ze michas sam nie siediz i zanim maz otworzy oko to maly bediz ena ziemi hehhehe kurcze mlodemu gotuje zupke ale co dam draniowi jesc?chyba nic niech je kanapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, a może ty się pierdzielnij koło niego:D :D :D obiadku nie będzie:P no, boję się tej wykończeniówki:O materiały tanieją pomału, więc może na wiosnę nie będzie tak źle:) my pustaki sprowadzaliśmy z Niemiec:) bo był boom budowlany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak załatwiliscie to z niemic tz jak z transportem moze podaj namiary zawsze to tanieej no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na mojego to nie działa jak chce spać to młody chodzący po nim nawet nie da rady , wtedy młodego podpuszczam i uczę aby otwierał tatusiowi oczka , młody bierze wtedy powiekę tatusia za rzęsy i patrzy paluszkami czy oczko sie rusza hihih to działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde baby Jak u mnie pachnie w domku kurczaczkiem z rożna :P Już mi kiszki marsza grają,bo Maja zjadła mi rano śniadani:(Czujecie ten zapach?:PP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka z tym otwieraniem Tatusiowi czu to małej nawet nie było trzeba uczyć sama się za to wzięła może dlatego że normalnie mój M chodzi w okularach , a ją zafascynował Tata bez okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, u mnie czuć pieczarkową:) hb, na internecie(allegro) znaleźliśmy mnóstwo ofert, po prostu są firmy które ściągają, tylko że trzeba brać całe tiry, koło 25 palet. To dla nas było za mało, więc reszteczkę dokupilismy w castoramie. Cena podobna, ale z castoramy trzeba mieć swój transport, bo ich kosztuje niemiłosierne ceny:( my znaleźlismy taką firmę w necie, najbliższą naszego miasteczka i poszło. oni podają- w cenę pustaka od razu wliczony transport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany od godziny próbuję ogarnąć chałupę, a ten mój mały szkudnik demoluje od nowa:O wysmarowała psa kremem i nakarmiła rosołkami w kostkach:P próbowała dać mu też kostki Knorra z czosnkiem, ale piesek nie gustował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie co sie porobiło,już nawet cegły można przez necik kupić:D a my zajadamy kurczaczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czuje czuje tego kurczaka ślinka ci klap klap :) Kurcze ale Wy jesteście zdolne , przetwory , króliki , pierogi , oj mamo ja nic z tych rzeczy nigdy nie robiłam, przy Was wyglądam jak niedojda kulinarna :P ach nie bede tego mówiła mojemu M bo zmieni mnie na inny model HIHIHIHI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moje małe szaleństwo dżemie:D troche spokoju:) no to teraz prasuję bo przy niej nie mam szans, bo mi ciuchy kradnie i roznosi po chałupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×