Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Izka, nie wymieni cię na inny model, bo przecież tak mu dogadzasz tymi podtrzymywaczami jego zabawek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manik nie docenia tego , ostatnio bardzo zmęczony i zdegustowany , jakieś przesileni jesienne czy coooo a z prasowaniem to mam dobrze bo jak młody śpi to niania mi prasuje jak zdąży , ja o to nie prosiłam od razu mówię ,ale niania powiedziała co ona będzie robić przez 2 h bo przeważnie młody tak śpi ,chwała jej :) inna pewnie by oglądała TV , staram sie aby tak mogła jak mam nadmiar wolnego czasu to śmigam z żelazkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Iza myślę,że cię nie wymieni,bo młodszy model z reguły więcej kosztuje hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż kiedy bez jego wiedzy wzięłam psa do domu był wściekły:O poszedł do mojego ojca i powiedział mu , żeby zabierał spowrotem córkę i psa, niby w żartach:O a mój ojciec mu na to też w żartach: po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Dobre , fakt u nas to na reklamację to trochę za późno , o rany my prawie 13 lat ze sobą a fuj fuj toż to zboczenie a co dopiero 35 lat lub dłużej , mój ojciec mówi że to kaziroctwo a co najmniej masochizm , Aga a młode d**py kosztują to fakt , to niech nasi zostaną przy nas młodych pięknych i nie tak wymagających , gdzie lepsze dostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Dziewczeta , super było z Wami pogadać , życzę miłego popołudnia fantastycznych zabaw i dużo wolnych chwil i samej pomyślności do usłyszenia ... do juterka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo przyszłam do kompa troszkę się rozerwać,bo za chwilę zasnę ,tak mnie jakoś sen ogarnia...........Za oknem już prawie ciemno i pada jak nie wiem co.Cały dzień.Chętnie bym sie walnęła z godzinke ,ale Maja by sie chętnie nie walnęła:D No i tak mnie męczy teraz klockami.Zbudowałam zjeżdżalnie i mam chwilę przerwy,bo samochody z niej puszcza.Nie wiem już co wymyślić do zabawy:(Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam luzik wiki w klubie na zajeciach ,a michasiek na spacerku! z tatusiem!...ide smazyc nalesniki i to sie nazywa luzik hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja aktualnie staram sie uspic moja ksiezniczke ale jej teraz w glowie spiewy a nie spanie ,a ja tak bym sie juz wtulila w JASKA,no ale najpierw wyslucham ariee teraz chyba leci \"Wesoła wdówka\" bo spiewaczka ma usmiech od ucha do ucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jestem.Właśnie zrobiłam sobie kawkę. rudamaxi--- niezła ta twoja artystka operowa:D o 23.30????????:D:D ja już odwracałam sie na drugi boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie bede mogla sobie pisac..maz nie plazł do pracy bo wiki nam sie rozchorowala i teraz pojechali do dokttorka..potem bede ganiala przy mlodej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci nie zazdroszczę:( A co Wiktorii? pewnie jakieś przeziębienie? trzymaj sie dziewczyno,chociaż powiem ci ,że u mnie przeziębienie dziecka to nic..............jak chłop jest chory to dopiero jest cyrk:D koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale ma straszny kaszel ze az sie dusi..brrrrr,a jak moj chlop chory to tez mam cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko nie oskrzela:( bo u nas jest epidemia zapalenia oskrzeli.Wszystkie dzieci chorują:(Ale ona już duża dziewczyna to nie ma strachu,gorzej żeby mały się nie zaraził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki:D wczoraj do 19.00 lepiłam pierogi:O wyszło 140 sztuk:) wczoraj takie piękne słoneczko świeciło , a ja w domku z Mają :( dziś zaplanowałam w południe spacerek na budowę, bo obiadu już nie muszę robić, odgrzeję pierogi:P to pogoda nie zaciekawa, tylko patrzeć jak zacznie padać:( hb, zdrówka dla Wiki❤️ z małą to sobie zapewne dasz radę, ale mąż cały dzień w domu to już inna sparawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka gdzieś ty wczoraj słoneczko miała??????? u mnie było czarno i padał deszcz:( I dzisiaj też ciemno jak chol..a.Aleś sie nasklejała:D Ja tez czasami robię takie pierogowe maratony i do zamrażary.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ,no ja też zamroziłam, i jeszcze dziś na obiadek będą:) czytałam jak wczoraj pisałyście że paskudna pogoda, ale u mnie było słonecznie, w zachodniopomorskim, ale chyba dziś już tak oięknie nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Dziewczynki :D hb -zdrówka dla Wiki 🌻 i kwiaty dla Ciebie 🌻 aby uśmiech gościł cały dzień na twojej twarzy ... bo facet w domu to poważna sprawa . Rudamaxi -świetne strony dla dzieci duża buzia :) i maleńka to chyba będzi ę nocna brygada co ty dużo mówić rozrywkowa dziewczyna rośnie ale w dobrym słowa tego znaczeniu , opera chylę czoła :) Manika , ta ilość pierogów powala całuski dla Ciebie i Majusi 👄 i życzę wiele słońca . Aga marnujesz sie architektura to twój drugi żywot takie budowle , podziwiam inwencja ja jestem jednak monotematyczna tylko garaże i szyby wiertnicze :D zapraszam do wspólnego popijania małej czarnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Iza.Wiesz co budowle wydaje mi się zależą od płci zarządzającego budową ,a nie od moich zdolności:D:D:D Moja kierowniczka budowy daje tylko zazwolenia na domki dla kucyków i lalek,ew.zjeżdżalnie.Garaże nie wchodzą w rachubę.Nie mam zezwolenia na budowę:D:D:D a ja juz po kawce:( a tak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×