Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

o cholera,:D aga, :Daż monitor oplułam, jakie ludzie?/? żadnych małych ludzików:O tylko ubaw totalny, nie potrzebne były żadne podtrzymywacze ani pończochy!!!! taki steskniony był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to taki bardziej podobny do chłopa Izy-pracoholik,a wieczorem nie dość,że późno wraca to jeszcze najpierw piwko pssssssssssss a potem chrapie i nie da rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys oglądalismy jakiś film, tam był taki wątek: facet starszy a dziewczyna nieletnia, podróżowali i byli parą, oficjalnie podawał ją wszedzie za córkę, ona się trochę znudziła i zarządała żeby za każdy numer jej płacił, bo ona musi mieć na utrzymanie, i po każdym numerku wyciagała ręke a on jej dawał 100czegoś tam,( nie pamietam waluty) no więc zaczęłam sobie żartować od tamtej pory i czasem jak on chce to ja pytam: a stówka będzie, bo przeciez muszę z czegoś żyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już tylko żartujemy, ale tej nocy po tym filmie rano patrze, a on na ławie położył mi ekstra stówkę:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie naruszaj drażliwego tematu! bo i tak już dzień kiepski.:D nie bój się ,trzymam rękę na pulsie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z drugiej strony dobrze mieć takiego chłopa co nie potrzebuje dużo, bo ja po Majki porodzie zrobiłam sie taka jakaś małopotrzebująca;) i mam wyrzuty, że zaniedbuje mojego haniebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę,jak nas ktoś czyta to ma ubaw!!!! A mój potrzebujący,ale trochę styrany,a ja wypoczęta hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu tez mój dostawał głupie smsy i on olewał, choć nie wiedział od kogo, a ja się potwornie wkurzałam, a to jego kuzynka robiła sobie głupie kawały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam.............podeślij go może czasami do mnie,po co ma u obcej szukać?jeszcze ci co przywlecze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, może rzeczywiście ktoś czyta i zaraz nam tu jakaś pomarańczka wyskoczy z tekstami jakie durne jestesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dobrze:) sama w domu, synuś u kolegi, mąż na budowie, Maję zabrała sąsiadka na spacer, trzeba to uczcić, bo to rzadkość, jak nikt ode mnie nic nie chce:D chyba se piwko otworzę, ale głupio tak w biały dzień sama pić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chęć,to wypijemy sobie razem.Nie będziesz sama:)Ja też mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siup, ja zrobiłam sobie z soczkiem malinowym, mniami, pycha!!! od tego naszego pitolenia humor mi się poprawił:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dobre to piwko, bo już połowy ni ma:O alibo mnie się tak pic chciało:D i szumiąca mi się włączyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najpierw siałyśmy zgorszenie, a teraz pijaństwo szerzymy:O :D :D :D :D :D :D idę se dolać drugą połowę;) ale na pewno po tym piwku nie będę miała problemów ze spaniem podczas pełni:P łysy może mnie cmoknąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×