Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

nie mogę spac i przylazłam tutaj.Wy juz pewnie chrapiecie co? chyba że ruda nie, tylko słucha śpiewow Wiktorii:D Chyba zwariuję.Mąż dawno śpi,dziecko też a ja się błąkam.I najgorsze ,że tak będzie do jakiejś 5.Mam w miesiącu takie ze 2 noce,że nie śpię.Ciekawe jak ja jutro się zwleke z wyrka:(Obudźcie mnie rano na kawkę:D Życzę spokojnej nocy.Ja sobie jeszcze posiedzę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga888 po 22 spac juz nie pamietam kiedy tak wczesnie poszlam spac.Ale teraz jestem zadowolona bo wszystko wyprasowalam i poukladalam sobie w szafie wiec teraz juz moge isc spac,troszke jakbym raczki miala dlugie po dzisiejszym dniu:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spalam w nocy ale to dlatego z emichal ma katar i ciagle sie budizl z placzem! dzis sama z dziecmi w domku maz na sluzbe polazl brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki:D ja dziś też ciulowo spałam z przerwami, zasnąć też nie mogłam, ale łysy świeci i ja wtedy tak mam, jak jest pełnia:O może, aga, na ciebie też wpływa pełnia? mnie synuś przed wyjściem do szkoły tak wkurzył, że o spaniu nie ma mowy:( brak mi już słów do niego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już wstana:) Piję kawkę.Dzisiaj faktycznie była pełnia.Nie spałam do 4.42.Taką godz. pamiętam a potem film mi sie urwał:)Nawet moja Maja dzisiaj chodziła przez sen.Nie wiem co to z tym księżycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kompletnie pomysłu na obiad:( nie chce mi się iść do sklepu:( nic mi się dzisiaj nie chce:O słoneczko od rana świeci, w miarę ciepło jest, więc chyba sobie pójdę z Maja na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy ludzie mieszkacie???U mnie od 2 tygodni nie widziałam słoneczka.Ciemno jak w d........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie obiadu ma rosol od wczoraj i kurczaka,maz zrobil mi rano zakupy i nie pozwolil wychodizc hehheeheh dziec sa chore,wiec dzis jestem na uwiezii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj takie zwolnione obroty,że jeszcze nie myślałam nawet o obiedzie.Oj ciężko będzie dzisiaj ,ciężko:( Kamila wyjaśniłaś dlaczego cię wykasowali? wiesz co?o tej godzinie szlała jakaś pomarańcza wczoraj i może to ty?:D hihihi .Nawet nam napisała,że ku....wy jesteśmy,ale wszystkim tak pisała.Pewnie jakiś nadgorliwy cię wykasował,bo mu się jakieś zdanie nie podobało.Albo przez pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki u nas ponuro i smutno jedyna pociecha że nie pada . piję kawkę zapraszam :) i po śniadanku , rankiem zmyte podłogi pranie wywieszone , jedynie problem z obiadem ... hm mam rosół może ryby z grila ziemniaczk i surówka to chyba będzie to . co do spania ja nie pamiętam kiedy przespałam całą noc bo mody jeszcze woła dydka i am am am am z małymi przerwami całą noc chociaż ta była lepsza od poprzedniej w poprzednia dał popis . Manika ja jeszcze karmie to jest dramat ale nie wiem jak to urwać , on drze sie w nocy jak nie dostanie i nawet po 40 min jest nakręcony , ja wymiękam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto, jestem już na kafe dość długo i z reguły wszystkie takiego typu akcje po prostu olewałam, ale teraz zostałam posądzona o oczernianie innych użytkowników, wykasowano moje tematy i posty, więc chciałabym wyjaśnić to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Iza.Ty jeszcze karmisz?????eeeeeeeeee no to matka polka z ciebie:D Moja szwagierka też tak miała.Pomogło dopiero jak przez tydzień na noc chodziła do rodziców,a mama do niej.Nie słyszała w nocy płaczu i nie wymiękała.A malutka potem już o cycu nie pamiętala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga matka polka , wiem że jest taka terapia , ale mój M nie zgodził by sie na moja mamę w domu a i żeby młody do nich pojechał to w ogóle nie przejdzie tam jest stary kot który tylko patrzy aby młodego udrapać , poza tym moi rodzice palą to odpada w przedbiegach , a teściowa jest chora ma problemy z kręgosłupem nie mam serca , będę musiała zastosować jakąś taktykę jeszcze łudzę się że może wyrośnie , mam nadzieje Nadzieja jest matka głupich ale czasami warto ją mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D ja mieszkam w samym rożku północno-zachodniej Polski i dlatego chyba od kilku dni mam słoneczko:) o, wczoraj jedynie było troszkę pochmurnie do południa, a po południu sie przetarło:D no, serio świeci u mnie oiękne słońce i od 5 dni ani kropli deszczu. ale nalezy mi się to , bo latem zazdrościłam słońca całej Polsce, bo u mnie ciągle padało. Sprawiedliwość musi być:P Iza, zdajesz se sprawę, że to przedłużanie karmienia to tylko twoja wina, bo się łamiesz i ustępujesz:D :D :D Pociagniesz tak do 4 lat:P Musiałby ci pomóc mąż, skoro nie babcie. Jakby spał z małym, a ty w innym pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyś tak do tej Kenii pojechała, a mąż z nim został. To po powrocie cycus by nie był juz potrzebny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika , kurde nie strasz do 4 lat nie da rady , wiesz czasami młodemu tłumacze , że jest duży , dydusie sa dla maluszków itp i on mi przytakuje tak tak wytrzyma np 20 min i dalej am am a czasami zaśnie ale obudzi się za 1h z rykiem , wiecie żałuję że nie nauczyłam go smoczka gryzaczka cycać było by łatwiej , w nocy zapchała bym go dydtkiem , on ma duży odruch ssania od urodzenia tak było jak sie przyssał to godzinę nie chciał puścić , a wieczorem na ojca młody działa alergicznie mój M nawet jak jest usypianie nie wchodzi bo jest ryk , a to jego wina chciał mi raz udowodnić że to proste usypiać dziecko i młodego przetrzymywał , młody mu sie rwał a on całą siłą go trzymał , i sobie przechlapał u małego a co jak co młody jest pamiętliwy po tatusiu i musi sie zawsze odgryź w przenośni i dosłownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy mieszkacie ?u nas mgły pogoda angielska i raczej dziś bym na słonko u nas nie liczyła bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto sie zrobiło , jak ja wam zazdroszczę na spacerkach z dziećmi , a ja w robocie buuuuuuu :( jutro sobie odbije , tylko niech pogoda dopisze to idę jak w dym na spacer od rana , a dom niech sie czyści sam ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mialam wizytę teściów.Poza tym musiałam podzwonić trochę do szpitala:( a tam dogadać sie to dopiero wyższa szkoła jazdy:) Ale nawet trafiłam na bardzo miłą panią,które zlitowała się nade mną i przełożyła mi wizytę w poradni z grudnia na listopad.Pozytywny szok!!Śłonko dalej pięknie świeci,ale mu juz w domku.Jutro ma być jeszcze ładniej.A w święto zmarłych 20 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkom25
ja mam 7-letniego syna, który od września poszedł do pierwszej klasy i miesięczną córeczkę. Z synem nie mam problemów. Jest grzecznym i roztropnym chłopcem, chociaż czasami zdarzają mu się jakieś wyskoki (musi tak być). Poza tym jest gaduła i tylko na tym tle zdarzają się jakieś niesnaski (siedzi sam w ławce, żeby nie przeszkadzał innym). Poza tym kocham moje dzieci najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×