Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Iza ja nie lecze się na nic.Zdrowa jestem jak koń:)Przynajmniej mam taką nadzieję.Leczę córkę.Ma przerost 3 migdałka i chce go usunąć,ale mieszkam w takiej dziurze,że tu nie ma w szpitalu laryngologii i muszę jeździć 100 km,a tam maja w d..... ludzi z daleka bo mają swoich dość i musisz się o wszystko wykłócać.Obecnie walczę,żeby jej go usunęli,bo zaczyna coraz częściej chorować.Ze zdrowego dziecka migdał zrobił mi chorusa a dla lekarzy to ona jest zdrowa.Dopiero jak np. ogłuchnie od migdała to jej wytną beż problemu.Pewnie trzeba pomyśleć o jakiejś kasie:( Okarze się za 2 tygodnie co dalej. witam nową kolezankę🖐️Chętnie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to nie zazdroszczę najgorzej jak choruje dziecko bo wtedy i Ty chorujesz , ale wiesz wycinanie migdałków to podobno nic przyjemnego , chyba by to robili w pełnej narkozie u tak małego dziecka cooo ? hb wiesz jak mojego głowa boli to mówi że przydał by sie okład z młodych piersi , w Twoim przypadku to nie wiem jaki okład może zafundować Ci twój M :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycięcie migdała tak naprawde to nic strasznego.Tego trzeciego migdała.Bo tych dwóch to koszmar podobno.A zabieg trwa 20 min. i na tyle usypiają dziecko.Idziesz do szpitala w jaden dzień wychodzisz następnego.Potem tydzień trzeba się oszczędzać i już.Chętnie bym to zrobiła za piniądze w prywatnej jakijś klinice ale gdzie /?????? nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jak byś poszła prywatnie do jakiegoś laryngologa , wiesz jak płacisz za wizytę to oni wtedy kierują prywatnie do szpitala nawet poza kolejnością , my tak mamy z okulistą dla małego on ma niedrożny kanał łzowy , oczywiście zauważono to wcześniej my mówiliśmy lekarzom ale panie pediatry uważały że to samoczynnie sie zniweluje , na wiosnę był dramat i pojechaliśmy do Poznania na prywatną wizytę i tam nam babka zaproponowała zabieg w szpitalu prywatnie bez oczekiwania w kolejce pod pełną narkozą w pełnych luksusach a tak jak zadzwoniłam jako zwykły kowalski to o mało przez tel. by mnie nie zjadła i próbowała ze mnie idiotkę zrobić , bo jestem w sprawach medycznych laikiem , z zabiegu nie skorzystaliśmy mamy poczekać do listopada jeżeli młodemu będzie bardzo łzawiło oko to wtedy od reki idzie na zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów mi nawet o kanałach łzowych!!!!!!!!!!! jestem w tym ekspertem.Maja miała niedrożne obydwa.2 lata walki do laryngologa prywatnie i owszem chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycięcie trzeciego migdała to nic strasznego, byłam pod pełną narkozą( jako dziecko) po wybudzeniu bolało mnie gardło, ale szło przeżyć, a pani doktor kazała mi jeść lody:D :D :D Aga, ja proponuję abyś dorwała prywatnie ordynatora laryngologii w szpitalu do którego próbujesz sie dostac, jak mu posmarujesz to na oddziale sie miejsce znajdzie, tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulistka powiedziała , że do listopada może ten kanał jakimś cudem sie udrożni , wicie trochę jest lepiej , może to nie 100% ale tak 80% troche mu łzawi to oczko szczególnie jak jest wiatr ale już nie reaguje na słoneczko czy zimno jak było wiosną i sam nie wiem co robić , czekać jeszcze może sie całkowicie udrożni czy szarpać go do Poznania i usypiać sam głupia jestem , jeszcze chce zobaczyć jak przyjdzie taka prawdziwa słota z wiatrem co będzie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja np. czytałam dużo z warg mówiącego do mnie lekarza, dopiero jak mnie obrócił tyłem do siebie i niezbyt głośno zadał mi pytanie, którego ja oczywiście nie słyszałam, to odkrył że ja nie słyszę i dopiero wzięli mnie na badania słuchu w takiej ciemnej kabince:) wyszło że na jedno ucho nie słyszę wogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to do ciebie Maja miała niedrożnośc kanalików łzowych od urodzenia.Jak wiesz to jest niegroźne,ale bardzo,bardzo uciążliwe.Leczyliśmy ją od maleńkiego.Krople ,masaż.Przerobiliśmy wiele kropelków Chibroksin,tobrex,maxitrol i inne.Pomagał tylko maxitrol,ale tylko w momencie stosowania,a potem wracała.Łzawienie i ropa była okropna.Wizyty u okulisty mieliśmy co 3 tygodnie.Jak miała 7 m-cy miała płukanie kanalików w narkozie.Nie pomogło zupełnie nic.Jak miała 9 m-cy to samo i też nic.azali dalej czekać,że może przejdzie.Ale ja już nie byłam taka pewna.Posiedziałam trochę w internecie i dowiedziałam,gdzie są najlepsi specjaliści.W Katowicach w klinice na Ceglanej u prof.Gierkowej.No i pojechaliśmy tam.Trafiliśmy przypadkowo w ciemno akurat w poniedziałek,a to jest tam dzień udrażniania kanalików.Normalnie poszłam do rejestracji o 7 rano zarejestrowałam nas a o 9 byłam w gabinecie.I otóż pierwsze co to zostałam zbesztana,że zaniedbuję dziecko,że czekam z takim błachym problemem aż dziecko ma prawie 2 lata.Oczy myślałam,że wyskoczą mi z orbit.Jak się uspokoiłam to opowiedziałam lekarce jak było.I ona do mnie mówi ,że dobrze,niech maja się położy na stole i ona spróbuje.Myślałam,że padnę.U nas czeka się na wszystko a ona tak od ręki karze się kłaść.4 pielęgniarki i ja trzymałyśmy Maję.Wszystko trwało może 30 sekund.Znieczukiła jej tylko oczy kropelkami bez narkozy.Potem dowiedziałam się ,że nie zawsze takim dużynm dzieciom udaje się to zrobić bez narkozy .Ale się idało.Maja po godzinie już nie pamiętała o niczym.Dostaliśmy kropelki za 1,50 i po wszystkiemu.Wiem,że oni takie rzeczy robią dzieciom malutkim a nie takim dużym.Że nie wolno aż tyle czekać bo nie warto.la nich to jest zabieg,który wykonują tak z ulicy.I to było sondowanie kanałów,a nie płukanie.A u mnie płukanie nawet robili pod narkozą.Żałuję,że tak póżno tam trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika raczej jestem przekonana,że nie ma niedosłuchu.Ona jest za mała żeby tak wykombinować:D Zresztą słuch ma jak nie wiem co,wszystko podsłucha:)Nigdy też nie chorowała na uszy.Jej migdał rozrósł się w kierunku nosa a nie uszu i dlatego ma zły wpływ na oddychanie:(i jest przez to groźniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kiepski mam jakiś ten dzień:(:(:( Czemu te dzieci chorują????Ja bym wolała 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wystraszyłam tym gadanie nową koleżanką:( elkom wracaj,nie zawsze gadamy o chorobach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja miałam często zapalenie ucha środkowego:( pierwsze ja skończyłam miesiąc z nochalkiem to rzeczywiscie gorzej, walcz kobieto z tym szpitalem. ja miałam krzywą przegrodę nosową i po operacji nie widzę róznicy, wiec chyba cos spartaczyli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko manika ,gdyby to chodziło o mnie to już bym była po wszystkim,ale to dziecko i nie wiesz co robić,bo TO TWOJE DZIECKO i o nie martwisz się 1000 razy bardziej niż o siebie.No i jeszcze to głupie gadanie:jedni cię namawiają inni straszą KOSZMAR:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja spadam , postaram sie coś napisać przez weekend . życze miłegp weekendu i samej radości i uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga:D jednak masz ten dzisiejszy dzien koszmarny:D POBUUDKAAA:P ja tez tak czasem jestem cofnieta o jeden dzień:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sobie na onecie sprawdziłam czy Iza nie buja:D I jeszcze mi się tak jakos w głowie kręci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo z innej beczki;) wczoraj mój chłop wieczorkiem też na mnie zezował, alem szybko kompa zamkła i siup do wyrka!!!! warsztat odkurzylismy :D bo cos mi tak wyglądało według obliczeń i skorzystalismy na maksa, bom dziś @ dostała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat z rodziną na msze z tatą do jednych dziadków,ja z rodziną i mama na mszę do drugich dziadków.Tak jest od 13 lat,odkąd mam prawo jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeee nooooooooooo Mańka :D:D:D To wyznanie mnie trochę ocuciło!!!! A będą chociaż z tego ludzie????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×