Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

hej Iza, babo kosiana👄 no Kamil jeszcze przezywa, bo po nocach mu sie Fifka śni:( Ja nie noszę spódnic, bo mi zimno w dupe, a ja zmarzluch jestem:) Też wiecznie w dżinsach i sweterkach, jak się raz na święto odwale ekstra, to mąż pieje z zachwytu i wtedy cały dzień sie łasi:D :D :Dhaha W poniedziałek ma iść do wojska na trzy tygodnie, więc co mu będę żałować:P ale może uda mu sie wykombinować zwolnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo no to ci Iza nie zazdroszczę.Ty to masz najgorszy rodzaj pracy!!!!!!!!!!!!! Niby u siebie,ale jednak nie.No i najgorsze,że u teścia.Lewy urlop odpada,zwolnienie odpada,wszystko w zasadzie odpada,bo teść o wszystkim się dowie.Nic nie zakombinujesz kochana:)I urlop tez w zasadzie odpada,bo najpierw musi dostać zwykły pracownik,a ty to na końcu i jak już naprawdę musisz:DWspółczuję:D hb.Może będziesz zdrowsza jak ten jeden dzień nie zjesz paróweczki:) Iza ja już piłam kawkę rano.Następna ok.14.Parzona,ale ze słodzikiem,bo gorzka fujjjjjjj Manika ,co ja słyszę o jakimś króliku????Żeby cię czasami nie podkusiło!!Nie dość,że wszystko gryzie to jeszcze śmierdzi jak nie wiem co.Lepszy żółw wodny jak masz ochotę na zwierzątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika to takie chłopy zapracowane i dzieciate do wojska chodzą też????????????????????? Dobrze,że mój ma \"e\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to ja Manice wspomniałam o króliku ale na nie , miałam jak był maleńki to takie cudo ale jak urósł to ogromne króliczysko i to samiec był o mnie zazdrosny rzucał sie na facetów tzn na mojego ojca, mojego M i św. pamięci wujka , a warczał tupał tylnymi nogami , ja sama sie jego czasami bałam i obgryzł mi wszystkie ściany z tapety na wysokości jak tylko mógł sięgnąć i oczywiście śmierdzi , po ślubie M kazał go wydać powiedział że nie wprowadzi się dopóki nie wydam królika i wydałam do koleżanki której brat się specjalizował w krzyżówkach królików , na koniec żywota mój królas sobie chociaż dogodził bo miał 40 samiczek do obrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na to szkolenie twój M Manika nie zaciera rąk , przecież to 3 tyg. popijawy słyszałam , bo to chyba przeszkolenie rezerwy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxiAlex i Konrad
Witamy My wczoraj odwiedzilismy dwa cmentarze,pogoda byla sliczna ,niunia sie rozgladala co tak duzo ludzi i tak duzo swiatelek:D Hallo, ich wuensche ein schoenes langes wochenende. Alex Dzień dobry Tu Konradek Piszę sam jednym paluszkiem:D CHwalę się:D dostałem superowego Spider mana od Alexa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny:D :D :D mojego męża biorą oczywiscie w ramach szkolenia rezerwy, ich status rodzinny nie obchodzi:O ale tam nie będzie sielanki, bo już raz 2 lata temu był na takim samym szkoleniu, to go wzięli na poligon i spał pod namiotami i ganiał z bronia, męczyli ich niesamowicie. Teraz pewnie będzie to samo. Już 4 razy w tym roku go ciągaja i zawsze daje zwolnienie, więc chyba mu nie odpuszczą:( no nie uśmiecha mu się marznąć pod namiotami gdzieś nad morzem. A co do pijackich zabaw rezerwy, to mój jest totalnym abstynentem, on nie cierpi alkoholu, czasem piwko wypijemy;) Więc wogóle nie ciągnie go na te wczasy:D co do zwierząt , to nie chcę teraz żadnych:( będzie dom, będzie ogrodzenie, to sobie sprawimy jakiegoś psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxiAleks i Konradek
Konradek jest przeszczesliwy ze dostal kwiatka ale teraz juz ja pisze bo jak to robił Konradek to zbyt dlugo trwało:P No to macie teraz od Konradka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed momentem przeczytałam że jakaś tam dziewczynka mając 13 lat jest w ciąży , to nic ... ale któraś dziewczyna podała stronę że najmłodsza matka na świecie miała 5 lat 7 m-cy i 21 dni ja urodziła synka i było to 1939 roku . to już szok , dziewczyny co się dzieje na ty,m świecie , czuje się jak babcia a ja jeszcze planuję dziecko ale za jakiś czas to na porodówce spotkam tylko nastoletnie mamy , to przeraża .. a może tylko mnie ale 13 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacie kręce,bo nie łapię...........RudamaxiAlex iKonrad.Kto ty jesteś???:D Nasza rudamaxi czy nowa rudamaxi????:D No bo nasza to Konrad i Wiktoria! A kto to Alex? Czy tylko ja nie wiem?? halo halo proszę mi to wytłumaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ,czytałam to o tej dziewczynce:( matko kochana jak 5 latka może dziecko urodzić??Tam były zdjęcia ,bo inaczej to bym nie uwierzyła!A trzynastolatki?.........No cóż........ teraz 10 latki noszą staniki,miesiączkę maja w wieku 7 lat,a seks jak widać poznają w wieku 12.Dla mie też szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Ty masz dziewczynkę ... no może trzeba uświadamiać już w wieku przedszkolnym .. ja też musze sie nad tym uświadamianiem zastanowić i wpajać mojemu o Tym że dziewczynki trzeba szanować , a on tak napastuję dziewczynki i zaciąga do swojego namiotu i całuję ....ojjjjjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi tak to ja Konrad i Viki to moje dzieci a Alex to moj znajomy:) Iza z ta 5-latka to juz przegiecie:O Manika a zglaszaliscie w WKU ze macie dwojke dzieci?Wiesz u nas zawsze trzeba wszystko dopilnowac samemu i przypilnowac by wpisali w papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rudamaxi proszę nie wprowadzać zamieszania,bo się pogubiłam:) a o tej pięciolatce to jest taki topik: 13 latka w ciązy ,czy coś podobnego i tam jest o takich młodych matkach i zdjęcia tej pięciolatki Iza ,nawet nie żartuj w ten sposób:( Ale bedzie artysta z tego synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo co Aguś mam nie żartować.. a młody całuśny 👄 , tak sobie dziś latam po kafe i czytam to włos mi sie jeży , czytałam teraz o dziewczynie ma 16 lat i jest w ciąży to żadna nowość i jak ja miałam 16 lat to dziewczyny rodziły nawet z bliskiego otoczenia ale może nie tak nagminnie jak teraz , wiecie co mnie zaskoczyło .. skala kto jest młoda mamą a kto już weteranką wiec młoda mam jest tylko do 25 roku życia a dalej to stare mamy tzw stare baby , które nie dają żyć młodym mamusią z innym spojrzeniem na świat , o rany ja jestem stara kwoka o zaściankowym spojrzeniu na świat . katastrofa no koniec pitolenia jak pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta-kawusia!!!!!!!!! a do kawusi topik bardzo młodych mam.I aż mi się włosy najeżyły na głowie.16 latki i 18 latki mówią o macierzyństwie jakby to było coś najfajniejszego w tym wieku.A jedna powiedziała nawet ,że od miesiąca nie zabezpiecza się,bo jak ma być to będzie.Kurcze ja chyba nie pamiętam jak to jest czy co?Manika powiedz,bo ty miałaś wcześnie dziecko i masz teraz?Czy dla ciebie nie lepsza,spokojniejsza,dojrzalsza jest ta druga ciąża?A może ja już zacofana jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga już mi ulżyło myślałam że tylko ja jakoś staroświecko myślę , czy nie lepiej sie wyszaleć tak do bólu , i mieć już takiego w mirę stałego partnera na którego można liczyć a nie na to że jak się pojawią problemy to będzie przesiadywał z kumplami na piwku i nie tylko , kurcze poco komplikować sobie i tak skomplikowane życie w tak młodym wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale coraz częściej aj osobiście bo jestem starsza czuję się na kafe jak weteranka naprawdę ... taki stary pierdziuch , kurde same młódki do okoła ale zawsze uważałam że małe dzieci ujmują lat więc postaram się o kolejne za kilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że one będą matkami to jest nic.Co sie stało to sie nie odstanie.Mnie przeraża,że one są natchnione ta sytuacją.Zakładaja topik,w którym mówia,że co ? miały usunąć?A nie przyszło im do głowy,że nie miały usuwać,że miały się zabezpieczyć jeśli świadomie podjęły tak ważną decyzję by seks uprawiać!A matki podzieliły następująco: do 23 roku-młode,do 27-średnie,a te starsze to stare matki:D ten swiat to już nie mój świat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie.Ona już zakończyła oskres rozrodczy:P tak mówiła no ale oczywiście życzę życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeszcze 0,5 roku temu mówiła że w 2008 stara sie o trzecie , ale wiem po sobie że czym dłużej sie czeka z decyzją tym sie bardziej nie chce , kurcze jak myślę o rytuale kąpieli masowaniu noszeniu itp , to już mi sie nie chce , chyba leniwa sie staję za dobrze już mam młody zasypia w łóżeczku sam się zabawi czasami , zawoła jedzenie amamam i jak idzie ze mną do łazienki to każe sobie położyć podupnik na sedes i robi siusiu jest cudownie żyć nie umierać :D ale o następnym będę myśleć jedno to za mało tak smutno samemu na świecie jest później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz gwarancji ,że jak będziesz miała 3 to się na ciebie nie wypną:) Masz jedno i najważniejsze,a reszta......może tak spontanicznie ??:D:D:D ja mam ten sam problem,a dziecko jeszcze bardziej samodzielne to dopiero mi się nie chce! a miałam cię zapytać,co z tym oczkiem.Przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiesz że chyba przeszło to jakiś cuuuuud :D Manika z pod pierzyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu oddział dewotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiesz że chyba przeszło to jakiś cuuuuud :D Manika z pod pierzyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu oddział dewotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×