Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

no to u nas na odwrot.on biega codziennie cwiczy brzuszki co 2 dziec ,na silownie 2 razy w tyg i co!!!!!!?????????????hehehehe KUPA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i patrz hb>Ty urodziłaś dwójkę dzieci i nic nie zostało.A dużo przytyłaś w ciążach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wam powiem że ja mam wzrostu 164 cm a mój ślubny 202 cm także między nami zawsze będzie różnica i jak ktoś nie zwraca uwagi na wagę to na wzrost zawsze, na początku chodziłam non stop na obcasach, ale teraz gdzie tam mam buty na normalnej podeszwie, a jak mojego męża pytali co to się stało że takie przeciwności się dobrały to on zawsze twierdzi że najważniejsze że w łóżku wszystko się wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w tej chwili mam do przodu 12 kg a mamjeszcze 2,5 miesiąca przed sobą aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale on wielki musi byc!!!! no wlansie w lozku musi sie wyrownac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz po prostu rewelacyjną przemiane materii.Pewnie po kimś to odziedziczyłaś.U mnie jest tragedia.W ciąży przytyłam 13 kg,schudłam 9 i koniec.Choćbym na uszach stanęła to waga ani drgnie.Pewnie przydałoby sie więcej wysiłku fiz,ale co zrobić z dzieckiem?Jestem raczej przeciwnikiem podrzucania jej komukolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Hb i chociaż zawsze miałam parę kg za dużo to przy nim czuję się jak mała kobitka i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie duzo....malenstwo da ci w kosc wiec od razu zgubisz wszystko,nawet piersi zrobie sie jak nalesniczki hheehheeheeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już płaczę żę chcę od Gwiazdora rowerek stacjonarny, tylko czy będę na nim jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję i trochę mnie to przeraża 2 maluchów ale wiem że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaem jest mi zle ze jestm tak chuda,ale pocieszam sie tym ze jakbym byla gruba to napewno bym nie cwiczyla nienawidze tego!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga po Karolci fizycznie mi nic nie było od razu siedziałam normalnie, ale zobaczymy jak z tym będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 ojej, jaki temat:O hb, jak ja ci zazdroszczę:O ja w ciąży przytyłam 17kg, wjednej i w drugiej:( Tyle ,że po pierwszej zjechałam, aż ważyłam mniej niż przed ciążą, ale wtedy miałam awantury i bijatyki fundowane przez męża i z nerwów chudłam. Teraz to chyba mam za dobrze, bo nadal mam nadwagę:( Przy wzroście 160cm waże jakieś 63kg. :( A mój mąż ma 186cm i cholernie chuderlawy jest:) Wyglądam przy nim jak mała gruba pchła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ma starsze dziecko? ja sobie radze wiec i tobie bediz eok nie mam zadnej pomocy od poczatku sama z dziecmi,jak widze osoby ktore maja zajebista pomoc to robia z siebie cierpitnice i chodza po porodize jak z krzyza zdjete i nazrekaja ,,ja nie milam czasy uzalac sie na soba musilam od razy funkjonowac normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to nie mieć problemów z wagą.Za chudym źle,za grubym też źle.Ale czy jest ktos taki na świecie?Wszyscy albo sie odchudzają,albo stękają,że im kości widać.To całe szaleństwo wagowe mnie bardzo denerwuje.Co z tego że mam nadwagę?Ja sie dobrze z tyn nawet czuję,tylko wkurzają mnie ludzie,którzy mnie zobaczą i tak milutko \"oooooo troszke ci po ciąży zostało\"No i wtedy się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawka nie mam:( i do tej pory było mi z tym dobrze, ale coraz częściej żałuję, bo mąż wiecznie w pracy, samochód stoi, a ja i moje dzieci przez całe wakację morza nie widzielismy, choć do najbliższej plaży 20km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, popieram:D mam w dupie że mi po ciąży zostało:) ubrania sprzed ciąży(rozm38) rozdałam znajomym, wymieniłam na garderobę w rozm42 i nie chce mi się ćwiczyc, ani coś z tym robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez prawo jazdy to naprawdę bieda,Jakbym miała prosić M żeby mnie woził to pewnie nigdzie bym nie pojechała taki jest chętny.Tylko Manika zanim zrobisz to zastanów sie czy na pewno nie boisz się drogi i samochodów.Bo znam kilka osób,które po zdaniu juz więcej nie wsiadły.Myślały,że chyba całe życie będą z instruktorem jeździły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zgadzam się z tobą w 100% tak trzymać!!!!!!!!! Dobra idę robić sos do Spaghetti bo o 11 muszę pojechać, a jak wrócę to już zostanie mi tylko makaro nik ugotować także zmykam do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze to sa babki z mojego sąsiedztwa:) Widzą mnie prawie codziennie ale za każdym razem komentarz musi być.A same dupy jak szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i musze jeszcze chałupke posprzątać,bo coś czuję,że jutro ktoś wpadnie z rodzinki.I jakaś sałatka by się chyba przydała co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, bo to zawiść ludzka:D Ja mam taką znajomą od podstawówki, całe życie słonica. Jak byłam chuda, to pierdoliła, że mi zazdrości, jak mam fajnie itd. Jak teraz mi się przytyło, ale jej wcale nie schudło, to z satysfakcją mi to wytyka, a i tak ja przy niej to szczuplutka jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nikt nie przyjeżdża, to ja jadę się gościć:) ale obiad dziś jeszcze w sklepie, więc muszę się po niego pofatygować:D zrobic zakupy trzeba, bo jutro dzień bez handlu, sklepy pozamykają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zakupach byłam wczoraj,bo dzisiaj to będą sobie z rąk wyrywać:D Pędź z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zakupach! wlasnie nakarmilam juz michaska .kurcze al na obiadek nie mam pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×