Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

cieszę się,że oczko nie łzawi już.Mam nadzieję,że na stałe.Nie chcę straszyć,ale to wraca:( Jeśli jednak przeszło samo to nawet jak się przypcha ,to znowu pewnie się odblokuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczyta , to mnie sie dostanie , po południu dostane wypieków ... tak czuje .:) hb - też gdzieś znikła hop hop Jola - nawet sie nie zameldowała :) Rudamaxi halooooooooo :D Aguś tylko my na posterunku :D:D:D:D:D a jak Maleńka co porabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja maleńka to bardzo samodzielna dziewczyna.Siedzi pod stałem w dużym pokoju i koloruje a jak chciałam z nią to mnie wygoniła,bo ma \"frajdę\" Nie wiem czy ona rozumie to słowo ,ale niech ma se tą frajdę:DOgólnie lubi się sama bawić i wygania mnie raczej.Zamyka się w swoim pokoju i coś tam kombinuje.Niedługo pewnie na drzwiach przyczepi mi znak STOP.Gdzie moje malenstwo?buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola jak ma męża w domu to się nie oddzywa:P hb dzisiaj na cmentarzach a manika pod pierzyną ruda ma gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś a ja zaraz idę zmienić nianię , buuuuuuuuu i cię zostawię pewnie nie odezwę sie cały weekend , bo komp nosi M przy 4 literach , może Manika wylezie spod pierzynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Miłego weekendu Ja się biorę do roboty,muszę troszkę ciuchy poodkładać te za małe ,bo mi sie nie mieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pappapapapppapapapap miłego weekendu Manika co złego to nie ja :P buziaczki , całuski dla Majusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, baboki wstrętne:P :D :D :D nie pod pierzyną tylko na spacerku z córcia byłam:D pogoda piekna, słoneczko, więc poszłam na cmentarz. co do mam i wieku, to wam powiem jedno, niech sobie te gówniary mamusiuja, wiem że i tak karzda będzie w którymś momencie miała dość i uzna że to był błąd. Miałam dziecko w wieku 21 lat i tez byłam zachwycona przez dwa tygodnie bawiłam się w super mamę:P Potem różowe okulary spadły mi z nosa i miałam pretensje do całego świata, że mam dziecko za karę. Synuś, choć nie powiem , że go nie kochałam, był mi kulą u nogi, zero życia towarzyskiego, zero imprez, darł się ciągle, a ja nie wiedziałam czemu, mąż mi nic przy nim nie pomagał, bo przesiadywał z kumplami na piwie, albo w dyskotekach:O Ten okres przeżyłam tylko dzieki pomocy mojej mamy. Z perspektywy czasu,, wiem, że ten wiek napewno nie służy do posiadania dzieci, nie dojrzałam żeby być matką.:( Terza z Mają to dopiero jest to.:) Mam cierpliwosć do płaczącego dziecka, beż mrugniecia okiem wyrzekne sie wszystkich rozrywek, oddaję się cała tej małej istotce:D Wcale nie czuję się starą matką, jedynie rozważną i doświadczoną:) Bo dzieci to nie zabawki na miesiąc, trzeba je umieć wychować. zaintrygowałyscie mnie jednym. Dzieciaty facet, jedyny żywiciel rodziny nie powinien być wzywany do woja???? Proszę o bliższe informacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ,dobra na spacerze hehehe bujać my, a nie nas hehehe a co do wojska to tak kiedyś przecież było,że nie brali jak ktos miał dziecko.Znam ludzi,którzy po to sobie dziecko zafundowali! serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Mąż w pracy a my z Karolcią po wczorajszych cmentarzach chore jesteśmy i cały dzień w łóżku się kurowałyśmy, teraz zeszłam i nie mogłam się opanować żeby do was nie zajrzeć. Wiecie co ja Karolcię urodziłam mając 27 lat i się śmiałam że jestem młoda stara mama, bo dziewczyny które ze mną urodziły to jedna miała 17 a druga 19 lat. Teraz urodzę jako 31 latka i myślę że to dobry czas, jesteśmy bardziej cierpliwe i nie jest nas łatwo wyprowadzić z równowagi. Dobra idę zajrzeć do pieca bo coś zimno u nas dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam z samego ranka.Kawka pachnie,aż przyjemnie:) Witam Jolę,kuruj się dziewczyno.Dzisiaj babki macie mężów w domu więc nikogo pewnie nie będzie.Trudno.Byle do poniedziałku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałam,dzisiaj nikt nie zajrzy.Życzę miłego weekendu i też znikam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz tu wlazlam jeju co za dzien bylam na targu i coi ?kupa nic nie kupilam jestem zla wsciekla i tyle!!!!!!!!!! boli mnie gardlo i chc emi sie spac a maz mnie denerwuje i taki mam wekend! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb witam w klubie mnie tez mąż dzisiaj wkurza, a jeszcze do tego idziemy na urodziny do teściowej, ale ja z Karolką na krótko bo mamy zawalone gardła i ne będziemy siedzieć na siłę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to fajnie wam się niedziela zaczęła:) Bez nerwów kochane:)Chłop to już jest takie stworzenie co wkurza często :) Nie ma co sobie nerwów szarpać.Jolu musiał cię nieźle wkurzyć,że zaglądasz na kafe w weekend:) Tobie raczej sie to nie zdarza.Życzę miłej wizyty u teściowej i lepszego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Alex w drodze do domu,Konradek spi a moja gwiazda juz siedmiomiesieczna wyspiewuje swoje arie:D a ja wciagam ierniczki od Alexa mamy;) i pije zielona herbatke z cytrynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dizs jogurcik..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabraolo w sklepie mowie wam to ejst wiocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta ..paszuje sie parowkami a maz wczoraj do mnie ale schudlas same kosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zapraszam do mnie na parówy.Mam akurat ,ale drobiowe Berlinki.Mogą być??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale potem sie poprawil i pow ze nie jest tak zle.wlasnie dzwonil ze nie zostal wyrozniony,jest wsciekly jak osa,kurcze szkoda mi go 12 lat pracuje w tym syfie i ani razu go nie wyczytali do wyronizenia ,widze jak pracuje po nocahc zmienili mu stanowisko ,chcieli mu pogorszyc i dali go do wrednego szefa,przez miesiac robili wywiad jak mu sie pracuje on mowil ze super! to teraz co???????chca go cofnac ponownie na stanowisko z ktorego sami go zdjeli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo pewnie berlinki tez uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to o co im biega?moga go tak przenisić w tą i spowrotem? Pewnie mogą co chcą,bo to wojsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moga wydac rozkaz i tyle!!!!!!!!!!! a o co im biega jest nie wygodny za duzo wie,o przekretach i chca go zgnoic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dzieci? zdrowe już? Ja podałam dzisiaj Mai pierwszą dawkę ribomunylu.Jak wieczorem ją rozłoży tfu tfu tfu to chyba padnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×