Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ja zawsze chcialam miec 3 dzieci...wiec kto wie moze w wiku 35 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm super Teściową właśnie przyniosła mi chleb wracając z zakupów widziała jaka jestem zagrypiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja zadzwoniej do mojej niech zrobi mi zakupy....ciekawe bo mieszka 420 km stad hheeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb a ja zawsze chciałam mieć dzieci parzyście więc będzie albo 2 albo 4, tylko nie wiem czy z tą czwórką zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł kobity:D :D :D witam nową koleżankę Benita, ja w tym miesiącu kończę 33 latka, matko, Chrytstus w tym wieku juz umarł:O ale co tam, ja mam wiecznie 18:P Majka mi się chyba pochoruje:( ciężką noc z rykami miałam, albo w końcu wyjda te oczekiwane trójki, bo lekko gorączkowała:( Ciągle mam kłopot z netem, cholera mamy radiowy, sieć lokalna i ja nie wiem za co płacę tyle kasy, ciągle nawala serwer dziś znowu coś nawala, ciągnie się jak żółw:( Weekend miałam cudowny, mężusiowi obwisły biust nie przeszkadzał:P Wystarczy spódniczka mini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
moze jakby mi ktos troche pomogł tzn czasem z nią zostal i mialabym troche wolnego to może a tak to mam dość tej 10 letniej mordegi tylkodom dom dom i wszystkie imprezy z dzieckiem.Zero zycia towarzyskiego normalnie beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet do niej nie dzwoniłam, a ona widziała że rolety miałam jeszcze zaciągnięte to doszła do wniosku że pewnie nigdzie nie wychodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze chcialam miec blizniakow i co?????????stracilam taka ciaze................wyc mi sie chce jak pomysle DLACZEGO MNIE TO WLASNIE SPOTKALO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENITA ja tez nie mam pomocy od nikogo od poczatku sama siedze z dziecmi ,teraz wiki w szkole ale po polodniu znowu bede sie uzerala z 2 i co z tego?????mam gdizes prosic kogos zeby popilnowal mi dizecka,jak wiki byla malenka ja zdawalam maturke i cio?dlalam rede sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benita35 kurcze ja mam o tyle dobrze że moi rodzice są zakochani po uszy w Karolci i zawsze chętnie przyjeżdżają jak chcemy gdzieś wyjść, albo Karolcia jedzie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem chodizlam do studium i na egzaminy jeszdizlam z wki.jejuuto byly czasy a jak bylo zimno to maz zabieral ja do jednostki hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i ot nie jedna ,cala jednosta zwiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
ja w sumie tak bardzo nie narzekam ale czy raz w roku nie nalezy mi sie jakas impreza bez pilnowania dziecka???dodam ze babcie sa prawie pod nosem ale takie to babcie do dupy tylko gadaja jak to one wnuczke kochaja ale z jedna widzi sie raz na 2 tygodnie a z druga raz na 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze inaczej.Moje babcie zabijaja się o to która może zająć się Mają,ale nie dostaną jej!!!!!!!!!!! Ja jestem taka matka terrorystka:)Nie puszczę dziecka do babć samego.Nie zdarzyło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
tesciowa jak sie na mnie obrazila to przez ro k sie nie odzywala wiec przy okazji rok nie widziala wnuczki fajnie nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️onomato............ a co ty tak się ukrywasz:D???Znowu cię modessa wykasowała????hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
kurcze popisze sobie z wami jutro bo w domu bajzer a ja od 8 na kompie siedze.A tu zaraz wika ze szkoly wraca i.....poskarzy znowu ojcu ze matka na kompie ciagle siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to ci chyba minie jak będziesz chciał wyjść na Sylwestra czy do Kina to z małą? mężowi też się coś należy raz na rok chociaż jakieś wyjście bez dziecka, może jestem taka cwana bo chodząc do pracy to przez 8 godz. Karolcia jest u moich rodziców i wiem że nic złego jej się nie przydaży, ma młodych dziadków moja mama ma 52 a Tato 53 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie utrzymuję kontaktu ani z rodzicami ani z babciami, ciociami, wujkami i nie narzekam. Jedyna osoba jaka została mi to siostra. Muszę przyznać, że nigdy nie miałam z nią takiego kontaktu jak teraz. Jak oboje z mężem wyjeżdżamy na spedycję naukową np. do Egiptu, to małą podrzucamy siostrze, albo zabieramy ją. Ostatnio nie chciała jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie wiem ,czy minie jak przez 3 lata nie minęło:(Nie zostawiam nigdzie małej chociaż dziadków też mam młodych.Tylko ja nie pracuję.Maja wszędzie z nami chodzi,a jak nie to znajomi do nas wpadają przeważnie wieczorami i nie muszę jej nigdzie odstawiać.Wiem,wiem,wiem,że jestem głupia,ale nie mogę..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do babć to moja teściowa nie żyje, nie dane mi było jej nawet poznać, a moja mama bardzo chętnie zostaje z Mają, bo mieszka dwie ulice ode mnie:D Kamila, serwusik, alez znowu sobie nik obrałaś, język można połamać, nie mówiąc o napisaniu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś mnie wczoraj naszło :) 🖐️ Taki właśnie minus rodzicielstwa, ale wydaję mi się, że da się pogodzić jakoś umilanie sobie życia z byciem odpowiedzialnym rodzicem. Moje dziecię uwielbia moją siostrę, więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia jak ją podrzucę, zresztą ona potrafi u niej przesiedzieć jakieś 3 miesiące jak jestem na spedycji, więc to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb---------------fajny gość a raczej królik jakiś??hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ,zostawiasz córkę na 3 m-ce? Ja bym osiwiała a potem wszystkie włosy sobie z głowy wyrwała,depresja itp.:DNie ma nawet takiej opcji!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki krolik??????????co ty gadasz hehheeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×