Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

jezu!!!!!!!! to nie uszy tylko rysunek na foteliku!!!!!!!!!!!!!!!! :D ale jestem bystra!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas spi juz 2 godiznke ,kurzce szok .przebudizla sie niedawno dalam mu pic i zasnol ponowenie wow wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam, bo z reguły nie mam wyjścia, ale nie jest tak źle :) Nie będę jej zmuszała na podróże z nami skoro nie chcę, ale telefoniczne porozumienie jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjj i po weekendzie buuuuuu, ale po weekendzie Wy moje drogie jesteście .. Pijemy kaaaaaaawusię , Aguś Ty pewnie po , ale może Hb , Joluś na kawkę sie skuszą , ja do kawki płateczki kukurydziane pycha mniam mniam weekend standart w sobotę miasto , a w niedzielkę mój M zafundował mi sprzątanko w naszym składziku wiem niedziela ale M przychodzi w tyg. o 22.00 najwcześniej musieliśmy to zrobić niedzielą a na spacery raczej sie nie nadawała bo pogoda była paskudna raz deszcz raz grad to chociaż żal nie było , młody dał popis nie chciał spać o odpowiedniej godzinie i zasnął ok 16.00 to sie wyspała i urzędował mi do 24.00 myślałam że go pogryzę . a u WAS narazinek podkrecam śrubkę i do robot - tego to mam moc a Rudamaxi Alex to Konrada kolega czy Twój ... nie to że jestem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,moja Maja by nie została......i to z mojej winy:( Powiem wam prawdę dlaczego tak jest: ja jej nie karmiłam piersią,bardzo to przeżywałam,coś prawie jak depresja.Wiecie jak to jest,wydawało mi się ,że skoro jej nie karmię to nie będzie tak ze mną związana.No i wpadłam w szał przywiązywania dziecka do siebie.Ciągle o tym myślę ,nawet po 3 latach i ciągle mam pretensje sama do siebie.Głupota ostatnia,ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, musisz sobie zdać sprawę z tego, że to jest złe. Powinnaś ją odstawiać od siebie, nie mówię tu o okresie 3 miesięcy, ale parę godzin, bo później będziesz miała problemy. Jak nie Ty to Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem i ćwiczę!!!!!!!!! Maja jest właśnie na spacerze z babcią!!!!!!!!!!!!:D a ja cały czas w oknie............ ale one tego nie wiedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Maję do tego przyzwyczajaj, ale i siebie. Masz chwilę wolnego czasu, to wskocz do wanny, wypij lampkę wina, poczytaj ulubioną powieść, wyjdź sama na spacer. Tu właśnie o to chodzi. Po co stoisz w tym oknie? Przecież krzywda jej się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam,że to jest strasznie silne,silniejsze od woli dorosłego człowieka!Koszmar.Raz jeden zostawiłam ją na noc u mojego brata,bo już nie miałam wyjścia.Pojechaliśmy b.daleko na wesele i nie zabrałam jej.Całe wesele pod telefonem,do dupy impreza.W końcu walnęłam sobie parę kielichów i było ok.A mała miała okazało się radochę jak nigdy.Do domu nie chciała wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez patrzę na nią i ma radoche jak diabli.Grabią liście w ogrodzie i wozi je taczką.Siedzę w tym domu na dupie ,a normalnie to już bym tam była pbok nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że czas na drugie dziecko to mi przestanie palma odbijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ,ja mieszkam w takim miejscu,że w czasi wolnym to moge najwyżej na kanapie poleżeć:) Takie tu są atrakcje.Dużo czytam,ąle dziecko mi w tym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel kiedy? wczoraj wieczorkiem Ja mieszkam na wsi,tu mamy dom,bo nie chciałam w mieście.Wszędzie daleko,nie dasz rady bez samochodu.A samochod swój niedawno sprzedłam i nie mam jeszcze nowego.Nigdzie nie mogę się ruszyć,jestem uziemiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na spacer nawet nie ma gdzie,bo jak idziesz chodnikiem,to aż firany w oknach się ruszają od bab i jeszcze myślą,że ich nie widać.Tak mnie to wkurza,że wcale tam nie chodzę.Wolę swój ogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhhhh idę do garów:( to też moja podstawowa atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie trochę dziecinne tłumaczenia. Jak byś chciała, to byś miała gdzieś baby w oknach. Skoro mieszkasz na wsi, to ja bym wybrała się na poszukiwanie cudownych miejsc do mojego fotoreportażu. Wieś jesienią jest piękna. Może malujesz? to stelaż w łapy i w plener :) Może lubisz czasem pomarzyć o niebieskich migdałach, to termos z ciepłą herbatą, kocyk i gdzieś w pole wyrusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja spadam troche sie ogarnac i po wiki lece to paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem i nadal bez dziecka:D Poszła do babci,a niech juz będzie:) Może pomalutku jakoś mi to przejdzie.Tak się zastanawiałam nad tym co napisała onomato...... i przyznaję rację,Jestem leniwa,po prostu leniwa.W sensie wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę drugi raz:) Zanim zaszłam w ciążę 2 razy w tygodniu byłam na siłowni,raz na basenie ,w każdy czwartek piwko w knajpie ze znajomymi,w sobotę impreza i to wszystko po 10 godz.pracy.I chciało mi się i miałam czas.A teraz nie chce mi się nic ,robię to co muszę.Do fryzjera nie chodzę ,nic sobie nie kupuję.Chodę po domu w dresach i kapciach i rozciągniętej koszulce.Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benita ja mam na imię Iza i mam 32 lata , synka Krystianka 20 m-c , i jestem jak Aga bardzo przywiązana do młodego wręcz związana pępowinowo . Kamila jeżeli możesz .. oczywiście , kim Ty jesteś z zawodu archeologiem ? Hb masz cudownego synka , prześliczny ślicznie wygląda w tej czapeczce . Manika 👄 coś ustaliłaś z Tym wojskiem ? a co do zostawiania dziecka to raz w tyg. idziemy z M na basen w piątki i młody jest z babcia , a wieczorami staram sie nie zostawić młodego z nikim bo sie budzi i płacze , czasami jest wyskok piwko ze znajomymi , ale wśród naszych znajomych są też tylko małe dzieci , więc wszyscy jedziemy na tym samym wózku , wówczas młodego pilnują nam teście bo mieszkają pod nami , ogólnie mam fajnych teściów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochana,ty pół dnia jesteś między ludźmi a mały z opiekunką ,wiec do mnie to ty się nie porównuj heheheh onomat..... też myślę ,że jesteś archeologiem:)Czemu ? nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×