Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Manika,Izka,dziekuje za powitanie,ja rowniez witam i sciskam mocno.U mnie tez jak na razie slonko swieci,zobaczymy jak bedzie pozniej.Ale zimno jest.ja wlasnie wzielam prysznic,siedze teraz z kompem zawinieta w reczniki. Moj Miki do przedszkola chodzi,do motylkow.Jest z tego taki dumny... A Wasze dzieciaczki tez chodza do przedszkolka?Moj to czasami az nie chce wychodzic tak mu tam dobrze.Niedlugo jego urodzinki,juz sie nie moge doczekac soboty. Pozdrowionka mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a ja chciałabym cię tylko zapytać co ty robiłaś przy kompie o 2 w nocy????:D Pracujesz po nocach czy co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my we firmie razem młody mi psoci ,że hej mam krowe narysować gf vhhhhhhhhhyuuuuuyuuyuy to moj r maleństwo mi pomaga to narzinek ni moge zapanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D uważaj,bo mi dziecko na pierwszej wizycie w firmie klawiature spaliło:D to dla małego🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi kupi cole???/tu leje a michas spi nie moge sie ruszyc do sklepu! wczoraj maz dal mi taka dawke tabletek z epowiedzil jak mi nie przejdzie po tym to sie przekrece i co???????przeszlo szok!!!!!!! chyba sie przestraszylam i przestala sciemniac,zartuje kurcz edawno nie mialam takiego kaszlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł kobitki🌻 co za dzien:O leje i leje, wczoraj wieczorem była burza i padał grad, akurat szłam do domu i normalnie mnie pobił, jejku jak te kulki bolą:O Majkę rozłożyło, idę dziś do lekarza, kaszle szczekająco, w nocy miała gorączkę:(tylko jak ja mam dojść do przychodni z wózkiem w taką pogodę??? boję się że zwlekałam za długo i teraz to już zapalenie oskrzeli będzie miała:O a co wy tak słabo dziś piszecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawusię i mandarynki buziole na dobry początek dnia Hb -dobrze że już lepiej , nie ma jak delikatna sugestia męża :D Manika 🌻 gdzie TY sie podziewasz , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika a nie możesz wezwać do domu ? całuski dla Maleńkiej , może spróbuj z tym lekarzem u nas nie ma problemu , przyjeżdża po południu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje deszcz ze sniegiem brrrrrrrr michalo spi [ma dzis 5 miesiecy]a ja cche cole! no maz wczoraj zazartowal a mi jak reka odioł,kurcze co on mi podal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie za to dziś piękne słoneczko:) W końcu jakaś sprawiedliwość na tym świecie:) Manika jak miało być zapalenie oskrzeli to będzie,czy pójdziesz wcześniej czy nie:( jak już bakteria jest to po krzyku.A może to nie oskrzela............Jak jest taki szczekający kaszel to czasami z tchawicy albo od samego gardła.Zycze zdrówka.A może cię ktos podwiezie do tej przychodni? hb-chora jesteś i colę????? ty mnie nie przestaniesz chyba zadziwiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma wspolnego choroba z chcecia na cole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cole i torta hmmm ale bym sobie zjadla!a maz ma urodzinki dopiero za kilka dni! uschne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, no nie da rady, bo popołudniu to może tylko lekarz dyżurujący, a pediatrę mamy tylko trzy razy w tygodniu do południa:( chyba zadzwonię do dziadka, żeby wnusię przewiózł samochodem, ale szkoda go ściągać z budowy, bo pogoda do dupy, więc każda minuta ważna:O Hb, rozumiem, że mąż potraktował cię wojskowymi tabletkami???:D mój braciszek się zawsze śmiał, że w wojsku na wszystko przepisują te same tabsy, ale po nich jak ręką odjął:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem............ u mnie cola=angina ZAWSZE.Przeciez to gazowane! i jeszcze tort do tego...aż mnie zemdliło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, zachciewajki??:D :D :D są dwie możliwości, albo jesteś w ciązy, albo przed @:D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed@ ciaza wykluczona jade na tabsach--ale nie wojskowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża wykluczona??hehehe żebyś jeszcze za 2 dni nie zakładała topiku: \"czy to możliwe.....\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twu twu!!!skasuj to co napisalas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie kasuję! trójka jest fajna,a Michaś miałby towarzystwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,muszę się użalić..........sąsiad obok ,zaraz przy naszej granicy buduje dom i ja chyba zaraz zwariuję!Ja wiem ,że musi wybudować i inaczej się nie da i w życiu bym się mu nie poskarżyła,ale wam mogę.....Całe lato był hałas,piłowanie,pukanie itpAle najbardziej to mnie wkur..... głos betoniarki.Taki manotonny calutki dzień.Od kilku dni zakładają blachę na dachu.Znowu to samo.......walenie,piłowanie i jeszcze muzyka na cały regulator:D Właśnie jakieś disco polo leci:D ZWARIOWAĆ MOŻNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booooooooooooooże weszłam do kuchni a tam 2 gęby za oknem mówią mi dzień dobry z rusztowania!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało by zawału nie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurzce rozszerzylo mi dziwnie str i reklama przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,dobzre ze mam posprzatane bo czas lecii.nie mam nic na obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, no wiesz??? przecież betoniarka to najwspanialsza muzyka:D :D :D czasem tak sobie właśnie myślę, że nasza budowa doskwiera sąsiadom, no ale nie ma wyjścia:D fakt, że budujemy na samym końcu osiedla, w około mamy puste działki, ale jak się wprowadzę to na tych działkach może ktoś zacząć budowę i wtedy mi będą budowlańcy w okna zaglądać i butelki po piwie do ogródka wrzucać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×