Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Hejjjjj zaraz zmykam z M . postaram sie później coś smyrnąć . u nas leje potforność a rano słoneczko świeciło , było talk ładnie ... buuuuuu .na obiad nic nie mam , nawet nie mam pomysłu hmmmmm może spagetti .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszycho wiki zjada obiadek michas juz po robie znowu deserek ale nie wystawiam na parapet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy co z wami Kosiane , My po zakupach , majty kupione , skarpety też , :P na obiad mamy danie chinskie ryż z kurczakiem kupione u Wietnamczyków , to sie narobiłam :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak po wizycie u lekarza , co powiedziała i jak Majusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja smaze gofry.........cole teez mam hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u lekarza się okazało, że to tylko zapalenie gardła i antybiotyk, a przy okazji odkrylismy nowiutkie dwie trójeczki u góry:) nareeszcie!!! ale jaka ona jest maruuudna, ojejej:O całą uwagę poświęcam tylko jej i z utęsknieniem czekam na tatusia, który mnie podmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika tak myślałam,że to nie oskrzela,bo to wtedy raczej mokry kasze;.Zdrowiejcie dziewczynki.Muszisz chyba zrobic wycieczkę do zabawkowego po jakieś ze 3 nowe zabawki ti jakoś przetrwasz tę chorobę.Ja tak często robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tobie chodzi?kawa tez jest nie zdrowa .wiec i ty jej nie pij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? nie oczerniaj mojej kawusi!!!!!!!!!!!!!!!!!:D wiesz,że jak mój mąż nie może rozkręcić zardzewiałej śruby to polewa colą??Zrzera cała rdzę!!!I twój żołądek i zęby również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kawie tez jest kupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kawusia jest w ziarenkach,samodzielnie mielona i nic w niej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty pij sobie colę a ja kawusię i już:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta pije to na co mam ochote,powiedz gdzie teraz nie ma cchemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wszędzie,to fakt,ale trzeba ją ograniczac jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D ja też nie piję coli:) ale to tak od czasu ciąży nie pijam wogóle gazowanego i tak mi zostało do dziś:P Jezuuuu, noc to był koszmar, Majka nie dała nam spać:O płakała , ściekało jej coś gardłem bo się krztusiła, wymiotowała, potem znowu płakała i tak wkółko:( na szczęście miałam diphergan, bo by antybiotyk też zwymiotowała:O od rana wcale nie jest lepiej, nic nie mogę zrobic, bo mi siedzi na kolanach i miołczy i ciągle muszę ja tulic, a na dodatek nic nie chce jeść:( Po południu babcia z nią posiedzi a ja lece do szkoły na zebranie, to sobie od niej odpocznę:) albo się jeszcze bardziej zestresuje, bo omawiać będziemy wyniki testów próbnych szóstoklasistów, bo synuś pisał i chyba nienajlepiej mu poszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstępie życzę miłego dzionka , w końcu nie pada :) ja pije kawkę pierwszą zajadam mandarynki , mandarynki dla równowagi zdrowotnej :P a wieczorkami pijam colę ale też pojadam mandarynki :D Manika jak Majusia przeżyła nockę a Ty z nią ? pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika ucałuj od wirtualnej cioci Majusie , oj i Ty biedactwo i Ona . życze zdrówka i całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten twój mały wlazł??? hihi a twoja córcia to sama powaga>Widzę już któreś jej zdjęcie i żadnego uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki ale nie obejrzałam zdjęć bo wyświetla mi sie jakaś ankieta PRO , a brak mi dziś czasu na jej przejrzenie mój M zawalił mnie robotą wszystko chce , przelewy , płatności po prostu wszystko ale póxniej wypełnie i mam nadzieję że się dostanę do zdjątek :D dziś bedzie mnie mniej buuuuuuuu ale postaram sie nadrobić , życze samej przyjemności do usłyszenia papapapapappappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hb widze ze twoj synus uwielbia wysokie loty:) Troche cierpie na brak czasu by z wami popisac ale mam od paru dni supe humorek wiec jest ok .Jak chcecie wiedziec co u nas to zajrzyjcie na blogii moich dzieciatek bo nawet wczoraj je uzupelnilam:) Manika ogrom fluidkow dla twojej corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi -gratu;lację dla synusia duża buzia ... już kończe bo do domu czas papapapappapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzisiaj tak późno, ponieważ byłam u rodziców i Karolcie zostawiłam do jutra tak bardzo chciała zostać u Dziadków, a teraz w domu tak jakoś cicho, że ta cisza aż boli. Hb mój M pije mnóstwo pepsi i przez Tą twoją ochotę ja poważna kobieta w ciąży wypiłam całą szklankę duszkiem tego słodkiego i niezdrowego świnstewka, Karolcia zawsze się ze mną przegaduje i mówi że cola ma witaminki i warzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiotam jak zwykle o tej pozre po snadanku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakoś rzeczywiście pusto ostatnio:(Chyba pogoda depresyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×