Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

dzień dobry dziewczynki🖐️ ale dzisiaj was tutaj tłum:) jakaś zdechła dzisiaj jestem i dopiero odpaliłam kompa. no i tradycyjne pytanie:CO NA OBIAD?????????? bo sobie w łeb strzelę:) czapka zrobiona ,szalik się robi.Jutro już będzie śmigała w nowym kompleciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, powiem ci tak jeśli zaczernisz swój nik, to nie ściągniesz wirusów:) a wierz mi jak jesteś pomarańczowa, to każdy może użyć twojego niku i napisać w twoim imieniu jakieś bzdury:( a zaczernić się jest prosto: u góry strony masz\" Forum -strona główna\" kliknij otworzy ci się strona na której będzie tekst\" internautko zarezerwuj swój nik\" klikasz i na następnej stronie\" jeśli nie posiadasz profilu\" \"kliknij tutaj\' wyskoczą ci okienka gdzzie wpisujesz swoje dane, maila nie musisz wpisywać jak nie masz, a pozycja \"sygnatura/ stopka \" to te różne bajery które mamy pod wpisami, np daty urodzin dzieci:) spróbuj:) a to że jesteś świeżą internautką to żaden wstyd:) każda z nas miała początki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitak nie przejmuj sie tym nooo coooo ty , jak dojrzejesz to sie zaczernisz :) Manika ja też czasami podczytuje ale nie wchodzę w dyskusje bo aż strach , nie wiem co skłania ludzi, mamy do takiej wrogości , przecież każdy może mieć inne zdanie i chwała bo świat był by nudny gdyby wszyscy myśleli jednakowo , ja nie potrafię robić komuś przykrości słownych czynnych itp wiesz mam kaca moralnego że ktoś mógłby sie poczuć źle , życie i tak daję w d**ę to po co , jak sie nie zgadzam to nie włączam się w rozmowę jak widze że towarzystwo wybuchowe , a tak po za tym to wiesz szkoda mi dzieci tych mam bo są z frustowane pełne jadu i zastanawiam się co one przekazuję swoim pociechom , jak one wychowają swoje dzieci , przecież przy takiej mamie rośnie pokolenie wybuchowych wrogich dla otoczenia ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wczorajasza ogorkowa i devolaje z frytami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza .po pierwsze uważam tak jak ty i robię tak jak ty:DNie oddzywam się,a juz na pewno nie bluzgam na nikogo.Czasami tylko sama do siebie przeklna,aż kompa opluję i tyle:) po drugie,już później nie możesz tego lapka odpalać?????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
jutro to zrobie bo dziś ide brac sie za robote ale spytam jeszcze czy potem to wszystko można ewentualnie usunac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdechła jestem,bo jestem.Tak ,żeby wszystkie dni nie były za fajne:) a o czym myślałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb mam nadzieje że cię nie uraziłam ale chodziło mi tylko o to że na kafe jest mnóstwo podobnych ników , tab jakaś mama pisała i to na czarno i dużymi literami i małymi tak jak ty ,l chyba tak nie powinno być . co do obiadu młody ma ogórkową a ja coś oblecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
jeszcze palne coś bo sie chichotam bo coś wyczytalam.Słyszalam o rożnych zboczeniach ale o takim nie :że ludzie uwielbiaja chodzić w pampersach i robić tam to i to i czuć sie wspaniale z tym.No wysiadlamHa ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza podaj mi ta str z ktorej to wyczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
A myślalam że jestem tolerancyjna ale przestaje być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twoje komputera, czy z kafe? bo na kafe to zostanie ten twój nik tyle, że jak go nie będziesz używać to pujdzie w zapomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja to taka prorodzinna jestem , lubię jak dziewczynki są zaciążone , jak chcą oczywiście, nie wiem jak ty , kumpela wczoraj mi powiedziała że spodziewa się drugiego dziecka bardzo sie ucieszyłam i tak sobie pomyślałam że może ty.......... również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb to było pod tytułem ma krwiaka na macicy coś w tym rodzaju , było to wczoraj zaczekaj może znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka ,co napiszesz to zostanie już dla potomnych,chyba ,że poprosisz modesse to cię usunie razem z nickiem,albo jak jej podpadnie sz to cię usunie i nawet nie zapyta:D jezu kto chodzi w pampersie ?hehehehehehe Już mi się humor poprawił hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB W KTORYM TYG ODKLEJALA SIE TOBIE KOSMOWKA??PROSZE NAPISZ JA JESTEM W 10TC I STRASZNIE SIE BOJE!! robie bledy wiec opisu nie ma!!!!!! http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf 15:35 HB LEZALAS W SZPITALU I CO CO TAM ROBILI? robie bledy wiec opisu nie ma!!!!!! http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf 16:43 hb podnosze robie bledy wiec opisu nie ma!!!!!! http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf 17:04 troche podlamana jestem w 14 tc zaden lekarz nie powiedzial mi ze kosmowka sie odkleja.. kurcze moze sie odkleja tylko mi nie powiedziecli w ogole to bylam u 3 roznych lekarzy.. kazdy mowi co innego tragedia.. caly czas sagladam sobie w majtki czy nie krwawie.. kilka dni temu krwawilam i pojechalam do szpitala- chcieli mnie zostawic.. nie zgodzilam sie bo wiem ze takie lezenie w szpitalu na obserwacji niczemu nie sluzy... ostatnio jak bylam lezalam tydzien... w kazdym razie jestem przerazona i mam takie schizy ze nie wiem cy to wytrzymam... biore kaprogest raz na tydzien +duphaaston i nospe 17:07 hb kurcz eta kosmowka to porazka mi od razu powiedz z esie odkleja ale biore luteine 3 razy po 2 tablety tez sie boje ale wierze ze bedzie ok!!!!!!!!Tobie tez tego zycze!a co mowia lekazre kazdy? robie bledy wiec opisu nie ma!!!!!! http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf 17:10 hb ja na szpital bym sie zgodizla od razu!!!!!!tam bedziesz po obserwacja nie bedziesz musiala wstawac a w domku zawsze co jest do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
te z tymi pampersami to jakies zboczki co lubia sie przebierac za dzidziusie no naprawde wysiadlam.Rozumiem pieluchy z koniecznosci ale zeby to sprawialo frajde?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
aga a jak sie prosi o cos modesse i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze benitka,gdzie ty serfujesz kochaniutka????????????:D:D:D co to za stronki o zbokach????????? ale się uśmiałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz w stronę główną forum,na końcu jest redakcja kafeterii i tam są tematy: śmietnik,albo usunąć nick.Popatrz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
strona o tych pieluchach jest na forum praktyczne porady-pieluchy dla doroslych.Ide już bo siedze od 8 rano i czytam glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita, na spisie tematów jest temat \"Smietnik\" tam wpisujesz się z prośbą:) a jeśli chodzi ci o zmianę stopki to możesz w każdej chwili coś tam zmienic:) jak masz jakieś pytania to wal:) wyszkolimy cię na starą wyżeraczke kafeteryjna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcz enie kumam,ja nie pisalam na innym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×