Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ee tm leiej ,wlasnie pozyczylam inhalator i bede go kurowac w domku.....wlasnie wstawilam murzyna do piekarnika jak mi padnia jak biszkopt to sie zachlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tm leiej ,wlasnie pozyczylam inhalator i bede go kurowac w domku.....wlasnie wstawilam murzyna do piekarnika jak mi padnia jak biszkopt to sie zachlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tm leiej ,wlasnie pozyczylam inhalator i bede go kurowac w domku.....wlasnie wstawilam murzyna do piekarnika jak mi padnia jak biszkopt to sie zachlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tm leiej ,wlasnie pozyczylam inhalator i bede go kurowac w domku.....wlasnie wstawilam murzyna do piekarnika jak mi padnia jak biszkopt to sie zachlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mi nadal kafe szwankuje dzisiaj miala przyjechac rodzinka ale kuzynka wyladowala w lozku.A ja ma pelna lodowke (chyba przez dwa tygodnie nie bede gotowac:P Od wczoraj mamy drugiego zabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wam sie tez chwalilam michasiek a tez 2 zabki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, hb, gratuluję ząbków:D 🌻 🌻 kwiat] Majce teraz idą po kolei trójeczki, a każda cieszy jak te pierwsze ząbeczki:D kafeteria szwankuje aż się nie chce nic pisać:O Jolu trzymaj się cieplutko👄 i porządnych kopniaczków ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj za tymi kopniaczkami to ja troszke tesknie Jolu;) hb moje gratulacje za dwa zebale:D Maji takze gratki za kolejne tym razem trojeczki:) Ja mam dzis pierogi ruskie ,Konrad bedzie w siodmym niebie ,jutro dopiero bedzie wyrzerka bo jest bigos,schab ze sliwka i polendwiczki nadziewane mielonym mieskiem a przed podaniem zapiekane sa w piekarniku z zoltym serkiem-to wymysl mojej mamy ale uwielbiam go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ruda,kurzce ale ciacho mi wyroslo.ciekawe czy nie opadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ruda, jak ty masz dobrze:) żarcia na tydzien:) a mi już pomysłów brakuje co wymodzić na te obiady:O ruskie zaplanowane mam na jutro;) a swoją drogą bigosik to nie głupi pomysł, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moment nie dAJę rady z młodym on teżź chc pisać szarpie tym komp to kafe dziś też szwankował . pocieszam się że też wam bo już myślałam że tylko jak ja pisze post to on idzie godzinami :D pozdrawiam i chyba do zobaczenia wieczorem bo młody się nudzi i idziemy w zabawy miłego wieczorku do zobaczenia Ruda współczuję mnie już się nie chce uczyć podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co robic Viki najpierw mi zwymiotowala sluzem(strasznie tego bylo duzo-tylko skad? ) umylam ja wykapalam i po jakichs 20 minutach zwymiotowala znowu tym razem sluzu bylo malo ale zwymiotowala cale mleczko Boze a ta idiotka z rejestracji chciala mnie umowic do lekarza w polowie przyszlego tygodnia,jesli moja mala zwymiotuje mi jeszcze raz dzwonie na pogotowie.Boże tak sie martwie co jej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi i co z Viki. Oj dzisiaj pustawo. Idę obierać ziemniaczki do obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki wróciłam,ale jestem padnięta.Zaraz uciekam do wanny,ale wrócę tutaj wieczorkiem,bo jest jakiś mecz,a mój to straszny kibic .Telewizor będzie zajęty:) Ruda----------bo się zmartwiłam,co z Wiktorią???????????????????????????????Pewnie jesteś na uczelni.Daj potem chociaż znak czy jej nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że jak mnie nie ma to nikt tu nie gada:( no co wy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda moj michas wymiotuje od 3 dni sama flegla wlasnie rpzed chwila byla powtorka z rozryki i tak 2-3 razy dziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki...........wykąpałam się i już mi trochę lepiej:) Ale mi szkoda tych waszych maluchów:(U hb jak jest katar to jeszcze rozumiem wymioty flegmą,ale u Wiktorii to nie wiem.Skąd u zdrowego dziecka flegma w brzuszku?Może to jednorazowy icydent?:)Mam nadzieję.Co do inhalatora to ja tez się przymierzam tylko nie mam pojęcia jaki.....I tak oglądam je od dłuższego czasu i nie kupuję,bo nie wiem jaki.Jola a jaki ty masz????? Iza,połóż sobie tego lapka gdzieś na szafę:D Manika ,czyżby dzisiaj też był dzień dobroci dla meża??:D benitka ,żyjesz jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ..jeszcze zapomniałam zapytać... HB ILE RAZY W TYGODNIU ROBISZ CIASTO??????????????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga rzeczywiscie jak Ciebie niema to nawet kafe szwankuje, nie dało się pisać tak zwalniało. Ja mam inhalator konkretnie nebulizator firmy MEDEL i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jola.Zaraz sprawdzę sobie na allegro.A z czego ty robisz te inhalacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz przepisuje na receptę PUlmicort - zawiesina do inhalacji ( bez recepty ponad 120 zł a z receptą w granicach 7 zł), sól fizjologiczna i jak ma mocny kaszel to dodatkowo około 15 kropli Mucosolwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie jak mam natchnienie nawet 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjn Dziewczynki ruda mam nadzieję że z Viki Ok napisz co u maleńkiej Aga no wróciłaś 🌻 Hb🌻 Jola 🌻 Manika gdzie jesteś jak Majusia mam nadzieję ze zdrowa ? 🌻 :D , kulera jakieś wirusy buzują młody marudny gorączka i kaszel się pojawił . jutro chyba lekarz , chyba że cudownie kasze zniknie . mój m wraca już jutro pobyt się skrócił ale nawet nie dochodziłam dla czego bo młody właśnie wtedy wył z pozdrowieniami iza z pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Iza właśnie włączyłam kompa i ty się pojawiłaś:)Jak dałaś radę coś napisać z tym twoim potworkiem?:)Manika raczej nie zagląda w weekendy,bo spędza je rodzinnie.U mnie to dzień prawie jak codzień,M pracuje do 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co idź z małym profilaktycznie,niech go chociaż osłuchają,a przecież nie musisz zaraz dawać tego co przepisze lekarka:) Ja tak robię.Chodę na osłuchanie i czasami wcale nie podaję tego co mi przepisze przypadkowa lekarka,bo przeważnie na wszystko wali antybiotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś przed bożym narodzeniem poszłam ,bo mała miała katar i nie chciałam się martwić przez święta a jakaś wariatka przepisała mi na ten katar serię 12 zastrzyków,\"żeby święta spokojne były\" hehehehe Nic tylko walnąc taką.Recepta do kosza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda nuda!!!!br nienawidze niedzilei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,halo dziewczynki!!!!!!!!! jak mija niedziela????U hb widze nudy:(My po obiadku wybraliśmy się na spacer,ale po godzinie już było nam tak zimno,że dłużej nie dało rady i szybko uciekaliśmy do domu:) Teraz zaczęłyśmy robotę ozdób świątecznych,bo żeby wszystko zrobic to trzeba zacząć już w listopadzie.Właśnie kleimy kolorowy łańcuch,a że musi go być parę metrów to zajmie nam to pewnie kilka dni>Ale nie na raz ,tylko z przerwami,bo by małej się znudziło.Jest taka przejęta:DJutro będziemy robiły bąbki z masy solnej.Już zaczęłam powoli czuć święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×