Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Gość benita35
wszystko już rozumiem z tym czarnym nickiem już na mnie nie krzyczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
może jutro....albo pojutrze ....albo ......będę czarna jak WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, ale jak się wdasz w jakąś pyskówkę pod czarnym nikiem, to potem ciągną się za tobą pomarańczowe, złośliwe ogony, jak np. za rudą:P a tak masz spokój, a na drażliwych tematach zawsze są pyskówki i wyzwiska:D zresztą nigdy nie wiadomo, kto nas podczytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie wdaję sie w problematyczne tematy , bo wiesz np o CC czy SN porodzie większość pomarańczowych panien uważa że te które rodza przez cc to leniuchy i tylko przez sn to prawdziwe kobiety ale większość które rodzą przez cc to mamy które musiały przeważnie ze względu na dziecko a nie z przyjemności narkozy czy z obawy o ból i na takich tematach nie biorę udziału bo po co psuć sobie nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, no na takie tematy sie nawet nie wdrażam:) ale jak poczytałam , że matki z wózkami w hipermarketach ,albo w autobusach mzk, są zawalidrogami, świętymi krowami itp. to nie wytrzymałam i się wypowiedziałam oczywiście nie pod swoim nikiem i nie wyzywałam nikogo, ale opinię wyraziłam, bo innym ludziom w autobusach też brak kultury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ,dziewczyny mam najzd teściów:D Jak pojadą to się zamelduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu obejrzałam zdjęcia Aga super z ciebie babka , masz cud córcie jesteście niezłe babki :D Manika w każdym okresie i 3 m-c ciąży i w trakcie i po jesteś na medal po prostu piekna i gdyby nie Majusia to uważam że budowa nie ruszyła by z miejsca ona jest najlepszym inwestorem i pomocnikiem , masz pieknego syna i suuuper męża , jesteście rodzinką na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu obejrzałam zdjęcia Aga super z ciebie babka , masz cud córcie jesteście niezłe babki :D Manika w każdym okresie i 3 m-c ciąży i w trakcie i po jesteś na medal po prostu piekna i gdyby nie Majusia to uważam że budowa nie ruszyła by z miejsca ona jest najlepszym inwestorem i pomocnikiem , masz pieknego syna i suuuper męża , jesteście rodzinką na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu obejrzałam zdjęcia Aga super z ciebie babka , masz cud córcie jesteście niezłe babki :D Manika w każdym okresie i 3 m-c ciąży i w trakcie i po jesteś na medal po prostu piekna i gdyby nie Majusia to uważam że budowa nie ruszyła by z miejsca ona jest najlepszym inwestorem i pomocnikiem , masz pieknego syna i suuuper męża , jesteście rodzinką na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu obejrzałam zdjęcia Aga super z ciebie babka , masz cud córcie jesteście niezłe babki :D Manika w każdym okresie i 3 m-c ciąży i w trakcie i po jesteś na medal po prostu piekna i gdyby nie Majusia to uważam że budowa nie ruszyła by z miejsca ona jest najlepszym inwestorem i pomocnikiem , masz pieknego syna i suuuper męża , jesteście rodzinką na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu obejrzałam zdjęcia Aga super z ciebie babka , masz cud córcie jesteście niezłe babki :D Manika w każdym okresie i 3 m-c ciąży i w trakcie i po jesteś na medal po prostu piekna i gdyby nie Majusia to uważam że budowa nie ruszyła by z miejsca ona jest najlepszym inwestorem i pomocnikiem , masz pieknego syna i suuuper męża , jesteście rodzinką na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza hehehehe nie musisz mi 4 razy pisać,że jestem super babka:D Ale jak już tak chcesz to może być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś się popiórkowało , nie mogła ani wejść ani nic napisać i tak wysyłałam myśląc , że nic nie poszło a tu masz jak mnogo tego sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś będe ci to powtarzać każdego dnia bo jesteś suuuuper i masz męża ciachoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowie odjechali uffffffffff.Lubię ich,ale nie tak z zaskoczenia:)Miałam jeszczae górę od piżam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika byłam na tamtym topiku co ty i wiesz zszokowały mnie babki , wg mnie to nie mamy pisały tylko panie bardzo młode robiące karierę przez duże K bezdzietne i nietolerancyjne , ale przede wszystkim bezdzietne bo jak masz dziecko i twój pogląd na niektóre sprawy sie zmienia i znasz realia życia i jak to wygląda z autopcii . wiesz jak ja nie miałam dziecka też na niektóre sprawy inny miałam odbiór ale nigdy nie myślałam o hipermarketach itp tak jak one po prostu nigdy nie stało mi tyle rzeczy w poprzek jak im . miałam też wątpliwą przyjemność jechać podmiejskim z wózkiem i uwierzcie mi każdy na matkę z dzieckiem i wózkiem patrzy wrogo bo zajmuje za dużo miejsca chociaż stałam w miejscu do tego przeznaczonym a koło mnie stała babcia który cała droge syczała jak bym ją przejechała chociaż nawet do kółka się nie zbliżyła , dramat przez duże D i jak jakaś brak słów mówi że dzieci jej zawadzają w samochodach to tak naprawdę nie wie ja się czuję mama w takim autobusie gdzie jej dziecko wącha d**y pasażerów bo ma głowke na tym poziomie i każdy mu siedzi na głowie i szturcha wózkiem, a suprmarkety nikt cię nie przepuści i patrzy z dezaprobatą jak dziecko płacze i to jest tolerancja fakt nie wszyscy ale duża część sfrustrowanego społeczeństwa tak reaguję nie wiedząc że jak dziecko płacze to ja marzę o wyjściu z tego hipermarketu i to jak najszybciej . no to tyle moich żali i refleksji dot. tamtego tematu i tamptejszych poglądów g**nianych poglądów/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 👄 nie denerwuj się tak.Jak wiadomo są ludzie i taborety.Jak komuś wózek przeszkadza to ja nie mam nic przeciwko,żeby samochodem jeździł a nie autobusem:)Ale z jednym ktoś tam miał trochę racji.Ja kiedyś ustąpiłam miejsca w autobusie matce,bo trzymała na ręku 3 latka( nie wiem zresztą po co)A ona posadziła jego dupę na tym siedzeniu!!!!!!!!!!!Więcej w takiej sytuacji nie ustąpię,bo aż się zagotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno mogłaś się wkurzyć , wiesz ja tylko raz pojechałam autobusem i może dziś sie skuszę bo muszę ale sie rymło , ale już ma dość na samą myśl ale masz rację złość piękność szkodzi i powstaną zmarszczki a tego nie chcemy to sie nie będziemy denerwować prawda dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa i z tymi starszymi babkami tez ktoś trafnie to ujął.Wiecie co kiedyś wsiadając do tramwaju tak mnie jedna walnęła siatą,że prawie padłam.Miała taką siłe w łokciach,że wepchnęła się jak tornado.A potem stanęła nad głową mładszej babki i zaczęła wzdychać i stękać:D No myślałam ,że padnę:D Nalezało tylko zwrócić jej uwage ,ale chyba by mnie przeciez zagryzła:).I pewnie matki z dziećmi i wózykami tez są czasami beznadziejne,bo to też ludzie.I zawsze w jakiejś grupie są wredne sztuki:D Nie należy więć uogólniać tylko wytykać palcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a tak poza tematem Ty mi kochaniutka uchyliłaś sie od odpowiedzi na temat prokreacyjny :P a TY kiedy już tak dosłownie zadam pyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jeżdżę już autobusami od paru lat,ale kiedyś jeździłam dużo i rzadko zdarzało się,że mogłam spokojnie usiąść i jechać.Albo ktoś stał nade mna i było mi głupio,albo zdarzyło mi się jak babki zaczęły komentować,że teraz to młodzież patrzy tylko,zeby usiąść i jechać:)A same miały może po 35 lat.:) O kurde4 to mi tez może niedługo ktos miejsca ustąpi??? hehehehe.Ogólnie uważam,że nie powinno być tak,że jak jesteś starszy to ci się należy.Należy ci się jak jesteś mniej sprawny,chory i ciężko ci stać nawet te 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochaniutkie ja spadam , koniec roboty phi phi koń by sie uśmiał to sie napracowałam , o ściemnianiu w robocie to nie długo napisze książkę . no ale pożegnania nadszedł czas papapapappapa może około 23-24 pojawie sie jak mój ukochany skarb pójdzie spać a ja glebnę na fotel i wejdę w internet do zobaczyska papapapapap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja zapadła.Psychicznie już jastem po raz drugi mamą:D Gorzej fizycznie:DJuż powiedziałam mojemu,że koło maja trafi do raju hehehe A on mi na to nie rób se ze mnie jaj:) Bo z Mają starczył 1 raz hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby,ja teraz buszuję po kafe na pomarańczowo hehehehehe a co !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika,goście pewnie dotarli?:) pochowalaś wszystko przed tornadem???:) Widzę,że mężowie powrócili z pracy i was nie ma:( A my dalej same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki My się nadal Kurujemy. Mam nadzieję że jutro normalnie z wami popiszę. Pozdrawiam. Zeszłam do kuchni zrobić budyń, taką mam potworną ochotę na niego, uciekam dio juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś kuruj się i zdrowiej🌻 dziewczynki czciałabym tylko oświadczyć ,że 2 dni mnie nie będzie,ale wrócę tutaj.To tylko tak ,żebyście nie myślały,że przepadłam gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga trzymamy za słowo;) hm, no to miłych starań:P tornado było przeleciało i poleciało:D wszystko ocalało:) dziś jestem miła dla męża, a co, przecież czasem mam ochotę być miła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika proszę cię ,nie używaj słowa starań i staranka ,bo mi się nóż w kieszeni otwiera jak to widzęA poza tym to dopiero na wiosnę gdzieś tak.Najpierw muszę wypić morze piwka i winka,cobym potem mogła wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×