Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

dziewczynki,to jeszcze ja:) Ale się zagotowalamPakowałam nasze rzeczy do torby i 10 razy pytam chłopa co chce zabrać,bo prasuję,a on nic .To się wkurwiłam i ryknęłam.A on mi na to że on jeszcze nie wie i rano się rozparzy>O 6 rano!!!!!!!!!!To ja ciśnienie 100,bo rano będzie: nie wiesz,gdzie moja bluzka,a spodnie gdzie,nie ma jakiej wyprasowanej koszulki??itpNie dość,że musisz naszykowac siebie i dziecko to jeszcze hrabia nawet nie raczy wskazać palcem,co mu naszykować!!!!!!!!!Łoj,ale się wkurzyłam.Czy te wasze chlopy tez takie głupie czasami???Czy to tylko to moje ciacho takie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze na raty,bo jak mi wykasuje wszystko to dopiero się wkurzę:D Naszykowałam więc wszystko dla Mai i siebie,nalałam sobie winka i przyszlam sobie ulżyć tutaj:)A hrabia rozciągnął kości na sofie i śpi!!!!!!!!!!!!Jak go rano walnę to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga o rany ty wypadasz na cały weekend , to kto tu będzie zaglądał , Manika ostatnio się opieprza i nie dotrzymuje nam towarzystwa . ale pociecha Joluś się już prawie wychorowała , Hb kupi zapas parówek , Rudamaxi ....... a co z nią i co u niej ? a co do chłopów to zawsze podnoszą ciśnienie , przy pakowaniu jest dramat bo dosyć że wszystko pod nos podłożone wyprasowane i spakowane to jeszcze przesmradza , bo coś mu się nie zabrało o czym on marzył , kurczę jak by naszykował to by sie zabrało , ach szkoda słów . widzę że wszędzie tak samo , od razu lżej na duszy jak będę się pakować następnym razem to od razu pomyślę że wszędzie jest tak samo z tymi gadami \"ciachami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze kafe nie chodzi,gg też i onet się wiesza!!!!!!!czy ja coś zrobiłam i to kara czy co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że mam dużą butlę matrini:D Jakoś mi raźniej z kimś po nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam ta kafeteria dziś szwankuje:O aguś, popsułam ci monolog:P a co do męża to te chłopy za grosz nie mają wyobraźni:( oni tak mają ;) ciacha też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale musiałam obejrzeć \"Zagubionych\" i potem zanim się wykąpałam i napachniłam i powcierałam wszelkie kremy i balsamy.....to mi moje mięsko zasnęło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co się dzieje u mnie? nie ma cię, nie ma a po postach widzę,że coś przybyło.I ja coś piszę i ty wtedy wyskakujesz zza winkla:o Nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc odpaliłam kompa:D i czytam jak się miotasz:D daj trochę tej martini, albo nie, mam nalewkę z aroni to se dziabnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeee to widzę,że ty nieźle podwozie konserwujesz:)Ja nie używam nic oprócz kremu,bo jakoś nie chce mi się codziennie snarować całego cielska.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maa pojęcia co się dzieje, ale posty mi wysyła jak żółw, długo czekaaaam i złości mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siup;) ja muszę smarować cielsko, bo mam strasznie suchą skórę i jak zaczyna się okres grzewczy to w bloku powietrze jest tak suche, żę się cała łuszczę:( już przywykłam;) a gdzie się wybierasz całą rodzinką na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko tyle napstrykałam i wszystko sypło , a aga miłej podróży co do chłopa mam to sama tylko mój jeszcze piszczy jak coś mu nie zabiorę ale nigdy palce do tego nie przyłoży , chociaż by mógł powiedzieć co chce , ale może myśli że ja w myślach już czytam .... chyba nie będę go wyprowadzać z tego błędu ... to już jakaś przewaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo kielich pełny,aż przyjemniej sie zrobiło.Ciekawa tylko jestem kto mnie rano podniesie:oA co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza:D dziecię uśpione, mama na kafe;) trzeba pisać krótkie posty:( itak długo idą:( chyba coś nawala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja się przyłączam to co pijemy ...? na zdrówko nie ważne czym byle był procenty:) Manika to ty jak kleopatra wypachniona gładziutka jak aksamit milutka ... to kocica mniam mniam , i Twój zasnął ... obudź go bo nie wie co traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty Iza.ona specjalnie tyle w lazience siedziżeby nie doczekał hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia padła dziś o 20.00:) niebywałe ale kiedy tak się dzieje to zwykle o 3.00 się chce bawić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecie padło to cud , korzystam bo niebawem pewnie się obudzi to taki jego urok , czuwa aby mama nie miała za wiele wolnego czasu , zresztą działa zawsze jak antykoncepcja ma mój zuch rewelacyjne wyczucie w tej tematyce .. a jak wasze dzieci też czują mięte u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezla artystka>Ja nigdy nie mialam takich problemów.Najwyżej za długo spała i nie mogłam dobudzić.Pierwsze 4 m-ce to musialam ją rozbierać do naga i klepać po pupie,żeby się obudzila do jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×