Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

eee tam, niech śpi, żmęczony chłopina:) no ale mnie też ma prawo się czasem zadrzeć kita, co nie? tylko w tym jest ambaras, żęby dwoje chciało na raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam wcześniej moja jak zasypia to już nic nie wyczuwa hehehe Nawet jak fiknie to śpi dalej,nawet nie piśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pies działa mi dziś na nerwach dorwała bułkę młodego i na nią warczy i skomli .... można dostać kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka reż zwykle nam się budzi jak ten tego:O najczęściej w momencie kulminacyjnym:( fakt, jak antykoncepcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, czy u was też taki młyn? od 20 minut prubuję wejść na nasz topik i gówno, a inne mi się otwierają:O ciekawe czy ten post dojdzie:P sprawdzę rano, bo się wkurzyłam i idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie Manika pogadałyśmy na privie hehehe same we dwie ,oprócz tej setki co nas pewnie czytała hheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie,dzis bez parowek mimo ze maz mi kupil 0,5 kg,ale tez kupil paczki juz pozarlam.......... ale tu pusto.o 11 jade na inchalacje z michaskiem kurcze jak on sie meczy przez ten katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni nie ladnie?gdzie wy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dzisisaj jestem. Pcieszam z moim M tak samo spakować go i jeszcze narzeka dlaczego ta koszula a nie tamta, no ale to przecież Faceci. Ale dzisiaj Karolcia spała od 20 do 9 rano Bajka a ja oczywiście nie śpię od 1 do 4 i nadrabiam w czytaniu. Hb może warto zakupić taki inhalator skoro Michasia tak łapie ja zainwestowałam 2 lata temu okokło 200 zł i jest super jak mała zaczyna pokasływać to inchalacja i od razu jej lżej a przynajmniej z domu nie trzeba wychodzić. Szybkiego powrotu do zdrówka. Izka jak długo jeszcze luz bez Męża, chyba że już tęsknisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Hb czyli dziś pączki z rana i cola ? ja troche później w pracy m, młody ma gorączkę , czekam rozwoju sytuacji bo oprócz gorączki innych objawów brak Aga wyjechała a Manika gdzie sie podziewasz ? hop hop Jola z chodź z tego wyra koniec leżenia , chociaż Ty możesz , jak dzidzia , termin zbliża się wielkim krokami :) no do do kawy przystąp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do luzu to M wraca w poniedziałek co do tęsknoty ... ja nie mały nie ale M strasznie w jego głosie jest tęsknota, ale jak przyjedzie to rzucę mu sie na szyję niech się cieszy chłopina że żoncia tak tęskniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🌻 ale wczoraj było paskudnie na kafe, coś się kiciało, a w nocy to już nie można było otworzyc naszego topiku:( Majka spała od 20.00 do 8.00 bez przerwy:) jak się obudziłam to jej szukałam u mnie w łóżku, gdzie zwykle w środku nocy ląduje, a ona grzecznie w łóżeczku kaszkę wcina z butelki:) Mąż przed wyjściem do pracy szykuje jej butelkę, ale jak niunia śpi to stawia obok łóżeczka:) Młoda się sama poczęstowała:D dziś to mam dylemat z obiadem, chyba bryknę po coś do sklepu:) hb, zdrówka dla Michaśka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, wieczorkiem to się za wiele nie napisałysmy:( ale aga założyła nowy temat i tam się spotkałysmy, stąd wiem że nie tylko mi tak szwankowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika wczoraj był kanał poty szły i mieliły koszmar a tak sie nastawiłam na pogaduch to jakaś złośliwość rzeczy martwych a na jakim temacie się spotkałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga założyła temat dlaczrego tylko nasz temat nie działa, czy jakoś tak, ale zadługo tosmy nie popisały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem czytałam, znalazłam a to dziwne Manika co może nas chca wykosić z kafe , ale przecież my grzeczne dziewczynki . Manika co dziś w planach , na obiad młody będzie miał warzywną a ja coś chwycę , na razie odpoczywam od gotowania , jak jest wspaniale , nie trzeba się zastanawiać czy przypasuje czy będzie kręcił nosem lub powie że on dziś na to ochoty nie ma i weźmie sobie bułkę i parówkę i wtedy nóż w kieszeni mi się otwiera , bo z wywieszonym językiem po pracy to robię aby miał dla siebie tego nie robię a jak u Ciebie u Was mężowie to tez paryskie pieski o wykwintnym podniebieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Manika zaintrygowałaś mnie tym nawałem pokarmowym nie wchodzę na takie tematy bo mnie już nie dotyczą ale z tego wynika że to jakiś hicior , to gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, bo rano już tego tematu nie było:D ktoś założył dla jaj temat że pozna kobietę z nawałem mlecznym, no i oczywiście były głupie wpisy, bo gościu chciał niby spróbować mleka kobiecego, więc wyobrażam sobie co się potem działo, i dlatego topik usunięto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop to zje co przygotuję, ale czasem mówi że nie gotuję tego co by chciał:( więc zwykle mam stresa ,bo nie wiem co by na ten obiad zrobić, żeby mu dogodzić:( zresztą to syn gospodarza, więc jadał tłusto, przetwory mleczne, śmietana tłusta do wszystkiego, błe:O ja tak nie gotuję, bo by mi watroba wysiadła:( aha i jeszcze by chciał ciągle jakieś sałatki, które są drogie, a mam oszczędzać kaske;), i ciasto 2 razy w tygodniu upiec, ah nie będę sobie nerwów psuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gazetowym wyczytałam że Słonko jest znowu z Alusią w szpitalu:( wykryli jej bakterię, którą juz kiedyś miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulera Słonko to ma jazdę z Alusią , boze co ta dziewczynka wycierpi pewnie ciągle ją cewnikują , Słonko też tak rzadko zagląda na nasz topik marcówek Manika ponieważ mój mały dzięki Bogu rzadko choruję to wiesz ja mam stresa jak ma gorączkę , dziś w nocy sam poczułam się jak po porodzie tak bezradna , to jakieś dziwne ach Słonko w te klocki to weteranka , najważniejsze aby baby było zdrowe w tym życiu inne sprawy jakoś sie zawsze układają , najważniejsze zdrowie. Wczoraj koledze z pracy zmarło dziecko żona była w 26 lyb nawet 28 tyd. ciąży udusiło się pępowiną , a tydzień temu była u lekarza i mówiła o słabych ruchach zlał, to udusić takiego gada , niektórzy lekarze podchodzą do ciąży i dzieci jak to towarów na półce , nie bedzie ten to będzie inny , nie wyobrażam sobie tragedii oszaleć można z bólu , czujesz już dziecię i masz na wyciągniecie reki a tu przez gnoja je tracisz . Joluś nie chciała Cię denerwować , uważaj na siebie słonko i słuchaj ruchów trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to walimy monologi , Agi nie ma bida , Manika na mamach w domu , juz mnie nie lubi , kiedyś ci te 4 litery wygryzę , a ja sobie uzupełniam płatności i zaglądam i brak ruchu w interesie . Hb pochwaliła sie pączkami , pokusiła słodkościami i sie zmyła . Hb jak Michaś już lepiej kurcze ten okres jesienny jest koszmarny sama wylęgarnia. Jolu a Ty co porabiasz hop hop , kiedy do lekarz ruszasz, częściej już masz kontrole ? Rudamaxi hop hop cooooo z Tobą , rodzinka się zwaliła , najazd przyjaciół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka nie na mamach.. tylko z braciszkiem na gg ględziłam, ale długo nie pogadaliśmy, bo mu alarm ogłosili i musiał uciekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka aż się przeraziłam mam wizytę za tydzień w piątek, a mały od razu zaczął kopać ogólnie Karolcia była mniej ruchliwa niż ten Bąbelek, ale rzeczywiście tragedia stracić dziecko. Ja dzisiaj wymyśliłam iście \"królewski\" obiad mam nadzieję że mój M nie wystawi mnie za drzwi :D na obiad będzie zacierka na mleku i naleśniki. Zcierkę robiłam pierwszy raz a mała miała taką radochę z kluskami że szok. Na szczęście naleśniki uwielbia i M i Karolcia gorzej ze mną ale czego nie robi się dla najbliższych. Umnie strasznie wszystko przeciąga coś nie gra z tym Kafe mam wiecznie brak dostępu do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka aż się przeraziłam mam wizytę za tydzień w piątek, a mały od razu zaczął kopać ogólnie Karolcia była mniej ruchliwa niż ten Bąbelek, ale rzeczywiście tragedia stracić dziecko. Ja dzisiaj wymyśliłam iście \"królewski\" obiad mam nadzieję że mój M nie wystawi mnie za drzwi :D na obiad będzie zacierka na mleku i naleśniki. Zcierkę robiłam pierwszy raz a mała miała taką radochę z kluskami że szok. Na szczęście naleśniki uwielbia i M i Karolcia gorzej ze mną ale czego nie robi się dla najbliższych. Umnie strasznie wszystko przeciąga coś nie gra z tym Kafe mam wiecznie brak dostępu do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tm leiej ,wlasnie pozyczylam inhalator i bede go kurowac w domku.....wlasnie wstawilam murzyna do piekarnika jak mi padnia jak biszkopt to sie zachlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×