Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Manika jaki gorący okres , a jak w szkole u Kamila , tuż tuż i koniec półrocza , już myślałaś o prezencie dla Majusi , a może coś wiesz o Słonku i Alusi nadal w szpitalu , Ty wchodzisz na gazetowy ja nie a Słonko ostatnio sie nie kontaktuję . Dziewczynki sorrki za prywatę i połączenie innego topiku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka :D:D:D dziękuję za wyrozumiałość, a tak po za tym to gdzie Ty tak długo pracujesz , wiem że jesteś archeologiem ale poza odkrywkami to co porabiasz i tak długo bo do 19.00 , sorrki za ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam zajrzę później mam zamiar dzisiaj gotować barszcz pierwszy raz w życiu, ciekawe co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi to również nie przeszkadza jak sobie poplotkujecie z Maniką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem archeologiem, coś ci się pomyliło :) Niedługo koniec roku, więc muszę wszystkie zaległości porobić żeby na czysto z nowym rokiem wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka kurcze coś po piórkowałam , ale jaja pomocy która z nas była archeologiem zmieniła nik bo modesa wykasowała wszystkie posty chyba była to Kamila ? a może ja coś pieprze co ślepy nie doczyta to zmyśli a Schizofreniczka jak masz na imię pleas. i przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi :) Antośka , Tośka (jak kto woli) , mam niedługo, prawie skończone 30 lat jestem z Warszawy i mam córkę (skończone 3 lata) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Słonko z Alusią jeszcze wszpitalu:( Kamil ...hm, modlę się żeby wyciągnął oceny z matematyki bo inaczej dostanie 1 na półrocze, ale z próbnego testu szóstoklsistów dostał 29 pnkt na 40 możliwych:) to bardzo dobry wynik. maja jest niemożliwa:(, pogoda nie sprzyja spacerom i sie nudzi w domu i mnie męczy:O ale za to coraz więcej mówi:) np. kółko, misiu, cześć, oćko, cicho!, tu jest, już, ciocia,co dzień to coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Manika ja do niego zaglądam i czasami coś popisuje a Ty podczytujesz , wiesz muszę coś tam smyrnąć ta taki mój pamiętnik dla małego tam jest dzień w którym coś on osiąga jakieś nowe słowo grymas ja z tego nie zrezygnuję , później nagram na płytę i będzie dla pamiętnych , taka sentymentalna jestem Tosiu witajjjjjjj 🌻 👄 to buziaczki za pomyłkę a w Wawie studiowałam , hmmmm nie przypadła mi stolica do gustu , ale wiem dla czego Ciebie nie poznałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, archeolog Kamila, to była najpierw \'onomatopeja\', a potem jakieś \'questio facti\' ale coś nam zaginęła w akcji i się nie odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika dziękuję co ja bym bez Ciebie zrobiła , zginęła bym już teraz wiem , Schizofreniczka ja nie wiem o jakiego linka ty pytasz .. a linek to nie ryba ? to tak mi sie nasunęło na myśl , nie zwracajcie na to uwagi ja czasami ma głupawki jak jestem w dobrym humorze ... bo m nie ma hura hura , on jakoś toksycznie na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie mów że zdycha nie może , u mówmy się że jeden post dziennie nawet o kupię czy stała czy płynna ale jeden dziennie to podtrzymamy rozmowę oprócz weekendów , w weekendy nie obiecuję . OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schiza może się dołączysz , będzie raźniej , tam rozmawiamy o kupach, kaszkach , pierwszych słowach , krokach o wczorajszym dniu ale u naszego dziecka , typowy temat w którym dzielisz sie osiągnięciami Twojego dziecka .ale nie ma tam takiej swobodnej atmosfery jaka jest tu , tu jet jak w babincu o wszystkim tam monotematycznie , ale i takie topiki są ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do umierania to wiesz brak przewodniej reki , jak tego tematu nie było na którym teraz jesteśmy to na tamtym temacie mogłam tylko pogadać z Maniką więc tylko my tam byłyśmy teraz dogadamy sie do woli tu to odpuściłyśmy częściowo tamten temat a brak konia do ciągnięcia tamtego wątku .... no ale trzeba coś z tym fantem zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu na momencik wpadlam bo musze byc na bierzaco.Kurcze pojechalby ten moj chlop w jakas delegacje.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no umiera, bo dziewczyny przestały pisać:( ale fakt, klimatu to tam nie ma:( nikt się nie potrafi tak wygłupiacc, jak my tutaj.:) tak sobie pomyslałam, że się tu dobrałyśmy jak w korcu maku:P Iza, obowiązek spełniłam;) jeden wpis dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pospolitego ruszenia, to damy sobie dziś odbój, dopóki hb sie nie odezwie, bo tylko ona nic nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie mi wszystko jedno czy zaczniemy dzisiaj, jutro czy w przyszłym tygodniu, chociaż z drugiej strony wydaję mi się, że hb nie byłoby problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika obowiązek spełniony też melduję Benitka ty już piwkujesz a jeszcze 13.00 nie ma :) ja dziś na urodzinki na 2 latka do chrześniaka , kupiłam rowerek tak chyba ma 10 czy 12 cali dwa kółka i boczne dwa , ale tłumaczę szkoda gadać , ale ma nadzieję że się przyzwyczaiłyście do mojego pokrętnego języka , i wiecie, kupiłam i dałam go bo kierownica coś tak latała aby jakiś majster po dokręcał i mój m był wczoraj aby to odebrać i nic nie zrobione i coś mi mówił o siodełku , chyba jakieś g kupiłam , byle się od razu nie rozpadło , mógłby młody trochę pojeździć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita to jakas piwoszna pijaczka??????Narazie jedno piwko dziennie a potem to ja nie wiem........Musze sie odstresowac bo ten moj doprowadza mnie do............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×