Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

delma 🖐️ kupiłam sobie kurtkę jednak, wyglądam w niej jak bombka, ale jest bardzo fajna, chociaż mojej siostrze się kompletnie nie podobała, ale w końcu ja w niej będę chodziła :) przeczytałam maia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł babeczki 🌻 mam dzień do dupy i ogólnie podły nastrój:O delma, ja też mam ogórkową na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam adresu do schizy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skąd wy macie???????????????????ja pikole,ale mi dzisiaj świat zwariował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też robię ogórkową!!!!!!!!!!!!!!!! niedługo to okres nam się zejdzie nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam głupia ;) dzisiaj mam gościa z Francji/Paryż, przylatuje moja upragniona kuzynka, szkoda że na kilka dni tylko, ale wystarczy by spędzić mile czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno kobiety które czesto ze soba przebywaja to i okres w tym samym czasie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres mam tylko jak wam podac ? Nie chcę zeby był widoczny na cafe i musze to jakoś wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki może gg? zawsze to szybki kontakt, i można obgadać awaryjne sprawy niepublicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak wpisze to jest dla wszystkich.Tak sobie kombinuje żeby wyslać na adres którejś z was a wy sobie go juz dostarczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka załóż sobie drugi taki na kafe albo jak nie chcesz to wyślij mi pustego maila na mój adres i już będziemy miały.A na forum go nie podam.Najlepij załóż sobie taki : benita....i coś tam.I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, dobry pomysł, dawaj go do schizy, bo jej adres masz parę postów wyżej:) a ja poproszę o przesłanie mi:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg to ja też nie podam na forum,bo już 2 razy zmieniałam,bo jakieś świry mnie nawiedzały:DAle mogę podać mailem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita dobrze kombinujesz, wyślij maila do którejś z nas i już będziemy miały bez publicznej publikacji :) numer gg prześlę wam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam Wyslę GG Męża swojego się nie dorobiłam, ale Jak coś śmiało piszcie on zawsze mnie woła i nigdy nie komentuje pod tym względem jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schiza to mam wysłać na ten adres co jest zaraz pod nickiem jak sie na ciebie kliknie???? to-\"paranoi........ble ble? Bo ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×