Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

tak jest przy takim cisnieniu,mozna spac i spac,oprocz tego mam ciagle zimne rece i ogolnie zmarzlak strazny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ,ja tez ciągle marznę,a dzisiaj to juz makabra.Dziecko śmigało w koszulce po domu upocone,a ja w swetrze koło kaloryfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz sie smieje,ze dzieki niemu zyje,bo jak mnie nieraz wkurza to mi sie cisnienie podnosi a tak to bym juz padla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie zastrzeliłaś:D 20 lat???A ja mam 30 i 3 letnie................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.........może być i tak.Moja kuzynka ma 37 lat i właśnie za 3 miesiące babcią zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pojechałaś po te karnisze czy co??No bo po co do castoramy.......... Manika,że ciebie nie ma to ja nie wiem co się dzieje.......... Ruda🌻 zdrówka życzę,nie rozkładaj się i ty,bo twoja mama osiwieje z wami:) chyba mi się poprawiło iczas coś na kolację wykombinować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki jak mi dobrze po tym koniaczku:D Chyba sobie jeszcze poleję....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rany ale napisalam chodizlo mi o lulanie witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3344
czesc prosze doswiadczone mamy o porade mam coreczke 19 miesieczna jest kochana, bardzo madra ale tez bardzo wrazliwa i oczywiscie rozpieszczona, od okolo 2 miesiecy prawie nic sama nie zrobi tzn wszedzie mnie wola ,mama choc , te slowa to na okraglo powtarza juz nie mam sily, musze z nia siedziec i sie bawic bo sama nie zacznie sie bawic dopoki z nia nie siade wystarczy zebym siedziala kolo niej i juz jest dobrze ona bedzie sie bawila, poprostu wszedzie byle jakas czynnosc to mama choc i musze z nia, czasami mi nerwy puszczaja i krzycze ze ma isc sama, czasmi nawet pol kroczku nie zrobi tylko mama choc i musze z nia te pol kroczka np bo ona chce smoczka siegnac, jak krzycze to ona placze i dotad placze az pojde z nia albo ja czyms innym zajme, co powinnam robic? chodzic z nia wszedzie za raczke czy odmawiac i kazac isc samej, czy wasze dzieci tez mialy taki okres? wiem moze wiele z was ten problem wyda sie smieszny ale dla mnie jest naprawde powazny ja juz psychicznie jestem zmeczona. wiec bardzo prosze o rady,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delma 🖐️ ewka.wlkp 🖐️ iwona3344 oj po pierwsze trzymaj sie kobieto duzo sily i madrosci ci zycze.Nie wiem za bardzo co mam ci napisac ,ja tego nie przerabialam moja mniejsza niunia miala tylko dwa dni ze ciagle mnie musiala widziec,ale na szczescie jej to przeszlo.To bardzo bylo uciazliwe bo nawet do toalety musialam ja zabierac ze soba:O Jednego jestem pewna nie mozesz za nia wszystkiego robic i wszedzie i ciagle z nia chodzic,musisz z nia jak najwiecej rozmawiac jaka to jest juz duza ze tyle sama potrafii,i ze dlatego jestes z niej taka dumna,nie mozesz na nia krzyczec bo ona wtedy jeszcze bardziej sie bedzie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Witam Nowe Koleżanki. Aga nie pojechałam wczoraj do castoramy czułam się tak paskudnie głowa mi pękała, ale ciśnienie miałam w miarę przyzwoite i mój M zabrał małą na frytki do McDonalds była w siódmym niebie, ja trochę mniej ale mogłam się położyć i jak wrócili o 19 to już było dobrze przez 2 godziny spałam jak mała dzidzia. A dzisiaj znowu nie spałam od 1 do 6 a jak zasnęłam to o 7 przyszła Karolcia wyspana. Ja również nie wiem co poradzić Iwonie, Karolka jako prawie 4 latka nieraz jeszcze się domaga aby z nią pójść i się bawić no i idę , ale to co innego niż codziennie non stop z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga co z Tobą czyżby tak bardzo Tobie zasmakował koniaczek, mam nadzieję że dzisiaj dobrze się czujesz, Izka mały już lepiej? hb a jak tam nocka z Michasiem? Rudamaxi zdrowiejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam dzis chwile bo maz u doktorka.heehe ale zimno dizs brrr teraz tylko ide nasmarowac kurczaka przyprawami i wolnos ,michas wlasnie zasnoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj mam luzik na obiad kotlety także nic do roboty, a mój M kazał Karolci pilnować abym nic nie robiła nieraz mam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł kobitki:D nie mogłam dziś w nocy spać:( i jestem nieprzytomna💤 na obiad ogórkowa:) spijam kawkę i siedze przed kompem:) Jolu sprawdzałaś swoją pocztę??? ruda, hb 👄 witaj ewo🌻 iza, odezwij się:P agę to chyba ciśnienie wykończyło, bo rano nie ma jej na posterunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny najpierw Iwona--------ja nie mam pojęcia co ty masz zrobić:oNie mialam takiego problemu.Moja koleżanka tak i dziecko w takim wieku jak twoje.Tylko ich synek trzymał się tak tylko mamy----taty mniej.I oni zamieniali się w opiece nad nim.Mają taką możliwość i co drugi dzień zostawał w domu z nim tato.Najpierw był szał,ale po jakimś tygodniu przywykł i przestał ryczeć.Takie dni z tatą dużo pomogły,przestał trzymać się też nogi mamy.Pewnie nie masz takiej możliwości???Bo nie każdy może sobie na to pozwolić,niestety.Musisz jej cały czas tłumaczyć,mówić,że pewne rzeczy może robić już sama.Zaczynaj pomalutku,choćby od tego,że jak idziesz z nią po coś to już nie za rękę,ale obok.Wydaje mi się ,że mała po prostu nauczyła się już ,że jesteś na każde jej zawołanie,a jak nie pójdziesz to pewnie jest histeria.....:oJak sobie przypomnę to u mnie takie coś było jak miała jakieś 7-8 m-cy.To wtedy jest ten lęk separacyjny,a w wieku 19 m-cy to chyba rozpieszczenie:)Trzymaj się dziewczyno,nie zazdroszczę ci..........Możesz sobie z nami pogadać to się trochę odstresujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza, a ty sprawdzałaś pocztę??? benitko, czy ty zakładałaś sobie skrzynkę pocztowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D już nawet po koniaczku,bo znowu mi się kręciło. Delma🖐️kto ty?????bo ja nie wiem,a one chyba wiedzą😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Iwony to ja miałam to samo inawet nieraz do dzisiaj mam.Jak byla mala to nawet z ojcem jak miała zostać to byla totalna histeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×