Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikjo

Chcę do pracy !

Polecane posty

Gość pikjo

nudzi mnie juz to siedzienie w domu, chce isc do pracy, a z pracą licho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka skądś tam
Witam Pragnę się podzielić wrażeniami z pierwszego dnia pracy, ktory ... miał nastpić dziś. Tak, tak, dokładnie to właśnie dziś miałam podjąć pracę. Przyznam, że cieszyłam się iż będę pracować w tej firmie. Pani kierowniczka, bardzo sympatyczna i mi przychylna skierowała mnie na badania, przedstawiła przyszłe współpracownice. Wypełniłam kwitologię ( sporo tego bylo ). Zapoznała mnie z systemem pracy. Miałam zacząć od pierwszego już szkolenie, potem od 12 praca w nowo otwieranym sklepie w nowej galerii. No i pięknego piątku pani kierowniczka zaprosiła na rozmowę z SZEFEM. Owszem zgłosiłam się, przyznam że byłam wręcz zaskoczona jak rozmowa wyglądał profesjonalnie, Faktycznie facet na poziomie. Stwierdziłam, że jeśli tak będzie wyglądała dalsza współpraca z nimi to będę zadowolona z firmy. an szef kazał czekac na telefon ( już podejrzane, ale byłam spokojna. Skoro miałam już nawet badania zrobić)W sobotę piszę SMSa do kierowniczki ( sama zaproponowała kontakt smsowy, gdyż nie zawsze będzie mogła odebrać) odzewu nie bylo żadnego. W takim razie zadzwoniłam w niedzielę wieczorem. Pani kierowniczka stwierdziła, że w obecnej chwili nie może rozmawiać ze mną. Za jakieś 2 godziny dostałam SMSa od niej. Cytuję: Witam przepraszam ze dopiero odpisuje ale w ten weekend zacely mi sie zajeccia, ktore jeszcze tyrwaja. I dopiero dzisiaj rozmawialam z szefem odnosnie rozmow z Wami. Z przykroscia stwierdzam ze pomimo mojego poarcia dla Pani Szef stwierdzil ze nie jestesmy na razie w stanie spelnic Pani wymagan finansowych i zatrudnil osoby ktore mialy troche mniejsze wymagania. Po zwrot kosztow badan moze sie Pani zglosic w kazdej chwili. Pozdrawiam M..... Moje wymagania to 1200. Nic dodać nic ująć. Firma to Komex 5.10.15 we Wrocławiu. Niech zabrzmi to jako ostrzeżenie przd kolejnymi oszustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikjo
ja tez wlasnie we wrocku szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagga
To juz wiesz czego unikać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikjo
nie chce zadnych perfum kosmetykow ani innej akwizycji !!!! ostatnio mam wrazenie ze w polsce tylko taka praca jest. ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwe. Rzygac sie chce czytajac cos takiego. Mialabym z tymi perfumami jak idiotka na ulicy stac? Czy moze wcisnac je znajomym? Nie ma to jak zarabiac na przyjaciolach. I to niby nie akwizycja? AKWIZYCJA - praca, głownie w terenie wykonywana przez pośredników. Zwykle wynagradzani są oni prowizją od wartości transakcji. Polega na zjednywaniu, pozyskiwaniu klientów, zbieraniu zamówień, zawieraniu umów o dostawę produktów lub wykonanie usług Poziom podłogi soba reprezentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikjo
to jest wlasnie najczystszy przejaw akwicyzji !! wciskanie ludziom kitu. nienawidze tego !!! i niecierpie tez ludzi ktorzy to robia, odrazu mam wysypke jak widze jak ktos chce mi cos sprzedac. jak bede chciala to sama sobie kupie, albo zgłosze sie do odpowiedniej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikjo
i szczerze Ci współczuje ze musisz zajmowac sie czyms takim . D N O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno i wodorostyyyy
wstydź się nagi. a jeszcze niedawno byłeś taki bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to palant
a Wy go czytacie wogóle??? ośmiesza się za każdym razem jak wejdę na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle i tyle
kit polega na tym ze te prefumy sa do dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dosc mojej pracy
A ja pracuje od miesiaca i mam dosc mojej pracy. Nie mam zadnego przygotowania do tej pracy a wymagaja nie wiem czego. Nie wiem tylko jak sie wydostac z tego bagna.Moze ktos cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze sie w takim razie zwolnic. Po cholere sie meczyc w czyms co ci nie odpowiada? Do Nagiej Prawdy - ile ty masz lat? 16? Bo w wieku 16 lat dziewczynki z katalogami Avonu lataja. Jak pokazales te perfumy kilkunastu znajomym? Przypadkiem wypadly ci z torby? Czy moze opowiadales jake to sa zajebiste i super - to wlasnie jest wciskanie kitu. No i co ze sprzedaza? Jakby kazdy tylko szukal ludzi do tej piramidki, a nic by nie sprzedawal, to gwarantuje ci ale bys na tym nie zarobil. Wiec pytam sie GDZIE sprzedajesz te perfumy? Albo GDZIE sprzedaje je twoja prywatna grupka akwizytorow? W koncu zysk jest wlasnie z wciskania tych perfum innym. Kazdy srednio inteligentny czlowiek widzi ze jestes nierobem probujacym dorobic sie na innych. Po cholere wiec sie tu wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oflifli
Orangee - nie komentuj debila. Szkoda klawiatury. Tutaj są ludzie co go cały czas sprowadzają na ziemię ale on jest chyba chory psychicznie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> albo osoba, która robi te przekręty jest wyjątkowo niedorozwinięta umysłowo i nie jest w stanie nawet prawidłowo napisać jedno słowo lol i ty mowisz ze ktos jest niedorozwiniety umyslowo??!! Sam sprzedajesz perfumy i nawet nie wiesz jak sie je odmienia: jedne perfumy a nie jeden perfum durniu. TchÓrz a nie tchurz; napisac JEDNEGO SŁOWA a nie jedno słowo. Dalej podtrzymuje twierdzenie ze jestes 16letnia dziewczynka i to wyjatkowo głupawą, w kazdym zdaniu robisz bledy, a wytykasz je innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×