Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśkkao

Co sądzicie o proszku W5 Universal z lidla?

Polecane posty

Gość zocha1
Ja używam środków do czyszczenia z lidla tych W5 są rewelacyjne, cif i inne takie się chowają proszku jeszcze nie używałam ale czytając forum myślę że spróbuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca :)
Nasza kula ziemska co do chemi jest podzielona na 3 strefy.Stany, Europa zachodnia, e.wschodnia gdzie my jesteśmy a potem reszta świata, , nic sie nie zmieniło po wejsćiu do Uni w naszym przypadku.Nawet najtańszty i nie markowy proszek z taniego dyskontu lidl, jest lepszy niz nasz markowy, tylko nie wiem czy jest róznica gdzie produkowany, bo jeżeli w kraju, to chyba sa dodawane inne składniki, poparte to jest podobno badaniami wody, konsumentów w danym kraju na co zwracjaja uwage itp. Nadal nie lubimy koncentratów, w małych opakowaniach, małe ilości wsypywac a siła taka sama, my nadal uważamy że im wiekszy , im wiejec tym lepiej:).Ale przy normalnych chodzeniu, bez plam ze smaru itp. każdy pierze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ja wolalbym te mniejsze... latwiej przechowywac. Wczoraj w lidlu kupilem formil aktiv azur fresh 8kg za 20 zl do bialego super :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym jakby byly male opakowanka jakby gospodynie sypaly tyle ile uwazaly to by duzo wiecej kasy dawaly za proszki i by sie nauczyly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×