Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez w ciazy

11tc -a nie wymiotuje w ogole

Polecane posty

Gość tez w ciazy

hej dziewczyny,kurcze czy to noramlne ,abym byla w 11tc i nie wymiotowała(1 raz jak bylam przeziebiona)??:(moze moje obawy sa bez podtsawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy
Dzieki bardzo,kurcze martwiłam sie ,bo czytam i czytam,ze sa dziewczyny ,ktore w ogole nie odchodza od kibelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża rzecz indywidualna - np. moja mama przez 2 miechy wisiała nad sedesem regularnie a ja, córka w końcu - nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
To powiem wam,że ginekolodzy do których chodziłam do tej pory to konowały!!Dlatego,że wg nich brak objawów typu ból piersi czy wymioty to oznaka,że z ciążą jest coś nie tak.Tak mnie wały straszą,że mam dość lekarzy tym bardziej,że w marcu poroniłam i co??teraz jestem w 8tc mam mdłości ale zwykle wieczorami a piersi to praktycznie w ogóle nie bolą:(a tu wszędzie na forum setki kobiet,które bez najmniejszych żadnych objawów prócz braku miesiączki przeszły bezproblemowo ciąże i urodziły zdrowe dzieciaczki więc TEŻ W CIĄŻY w ogóle nie kieruj sie stereotypami bo szkoda stresów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu bym sie cieszyla,ja w drugiej ciazy wymiotowalam 24h/24h przez piec miesiecy :( Nie masz czego zazdroscic.A w pierwszej ciazy nie wiedzialam co to objawy ciazowe,wiec sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ww 6 m-cu i niezdarzyo mi się ani razu, canbera, jesteś w k-cu 5 m-ca to masz chyba termin na luty ?, zajrzyj na nasz topik, luty2008, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w 7 miesiącu i
miałam 2 tygodnie mdłości w 2 miesiącu i jeden raz zdarzyły się wymioty. NIe wszystkie kobiety wymiotują, bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto konwał to się okaże
madziałka - lekarze może i konwały, w marcu poroniłaś i już jesteś od 2 m-cy w ciązy, to nie wiem kto tu konwał, bo w kolejną ciążę można zachodzić co najmni po 6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzydkiewka
wiesz, to jeszcze nic straconego :) mnie mdłości dopadły ok 8 tc a wymioty ok 12 - 13 tc i trzymały do ok 16 :) ale jak na razie to tylko pozazdrościć braku tych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee
a co ci zle jak się dobrze czujesz, co za kobity, jak wymiotują to nie idzie wytrzymać, narzekają, biadolą, a jak nie to też im źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×