Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
KACZMARCZYK KORPORATION LTD Z KIELCÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVENA-odzież ciążowa
NIVENA, NIVENA Oszukują. Każą podpisywać porozumienia rekrutacyjne, za które później nie płacą. Kierownikom za nadgodziny również nie wypłacają dodatkowej kasy. Przerobione państwo, które struga biznesmenów. A jeśli na umowie masz inaczej niż w rzeczywistości to już całkowicie zapomnij o kasie, że ci wypłacą Dziewczyny nie dajcie się wciągnąć w ich bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-an
Oj tak- uważajcie na CONTACT POINT (ul. Marynarska 11). Obiecują wiele, szkolenia, elastycznośc czasu pracy, spore pieniądze... Za 2 tygodnie pracy wpłynęło mi na konto 246,72 PLN. Żadnej elastyczności nie ma. Bywąło tak, że trzeba było polowac na stanowisko pracy, bo było za dużo konsultantów. Jak nie dopchałeś się do stanowiska (jakiegokolwiek) mogłeś iść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dla akwizycji...
witam wszystkich;) dzięki za info o tych wszystkich OSZUSTACH... znalazłem dziś ogłoszenie w Dzienniku Polskim firmy EUROACTION w Krakowie. Wszystko wydawało się ok dynamiczna, rozwijająca się firma poszukuje doradców klienta, magazyniera, pracowników biurowych.... Zarobki 1880-2500 zl/mc... nr. tel.: 12 6336691 już byłem omówiony na spotkanie o 17 na ul. Kazimierza WLK. 36 ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odwołałem spotkanie;) WIELKIE DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.k
Do bbbbbbb75645. Małe sprostowanie: firma Clarena NIE zatrudnia hostess ani akwizytorów. Przyczyna jest bardzo prosta: nasze kosmetyki są kosmetykami profesjonalnymi tzn. stosowanymi w gabinetach kosmetycznych przez doświadczonych kosmetologów. Klientki detaliczne mogą nabyć kosmetyki tylko i wyłącznie w salonie kosmetycznym. Nigdy nie potrzebowaliśmy i nie potrzebujemy akwizytorów. Nie znamy powodów takiego oczerniania naszej firmy, ale cóż... Życzymy Ci powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxyrox.88
ostrzegam przed firma TeleNovum, ktora dziala na terenie calej Polski. to jest tylko i wylacznie lazenie po domach i wciskanie ludziom kitu na temat ich nowej lepszej telekomunikacji. na rozmowie kwalifikacyjnej mowili ze praca jest od 15-20. okazywalo sie ze konczylismy czasem po 21. pracowalam tam poltora miesiaca. obiecywali, ze za kazda podpisana umowe mam 50 zl. gdy zrezygnowalam z pracy musialam z nimi walczyc trzy miesiace o odzyskanie zarobionych pieniedzy. musialam sie kontaktowac az z prezesem firmy. i po 3 miesiacach otrzymalam od niego maila, ze zarobilam 200 zl z jakims malym haczykiem, bo sie okazalo ze wcale nie mialam 50 zl za podpisana umowe z klientem tylko mniej. bo niby bylam jakims mlodszym konsultantem i dlatego placa mi mniej. koordynatorka Emila, ktora jest mloda szczeniara, byla bardzo mila, dopoki nie powiedzialam ze rezygnuje. wtedy zaczela mnie oczerniac do innych pracownikow. i tak bylo z kazda osoba, ktora zrezygnowala z pracy u nich. az w koncu po ok 5 miesiacach od otworzenia oddzialu u mnie w miescie i nabijaniu ludzi w butelke, zawineli tylki przeniesli sie do innego miasta. bodajze Kluczborka. szczerze odradzam!!! oprocz tego ostrzegam przed firma KAJA z Poznania (pokazy poscieli welnianych), ktora wiecznie szuka telemarketerow, bo kazdy w szybkim tempie rezygnuje z pracy u nich. obiecuja, ze dziennie sa przewidziane 3 przerwy. a tak naprawde niekiedy nie bylo zadnych przez 8 godzin pracy!! albo czasem zamiast wyjsc na przerwe musielismy sprzatac pokoje, a pozniej chodzili kierownicy i ogladali kto jak posprzatal. obiecuja kosmiczne zarobki, a wcale sie tam duzo nie zarabia. a jak tylko komus nie bardzo idzie sciemnianie klientow przez telefon, to sie dra na pracownikow i mowia ze sa do niczego! a najgorsze bylo chyba to, jak kazali brac nam na litosc klientow i mowic, zeby przyszli na ich pokaz, bo inaczej ja nie bede miec zaplacone, szef bedzie ze mnie niezadowolony itd. i ze juz sa miejsca zarezerwowane dla nich i jak nie przyjda to bede miec nieprzyjemnosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krojek
WSZYSTKIE FIRMY W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elluska
witam. wie ktoś coś może na temat pracy na campingu WOK w Warszawie? Przeczytałam ogłoszenie o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolekiddjjjdjjdd
call center poland (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RR Donalley w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING BANK ŚLĄSKI
Podwójny limit od ręki to nic innego jak zwykły kredyt przy którym jest standardowa procedura, zaśw. o zatrudnieniu i zarobkach, BIK itd. Powodzenia hahahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila Katowice
Popieram wypowiedz szczerego ,wiem cos o tym bo tez tam pracowalam.Po tym jak sie zwolnilam nie otrzymalam zadnej premii ani bonow mimo tego,ze wyroilam cel i mialam otrzymac premie.Co do kierownictwa nie maja pojecia na temat tego co sie sprzedaje a wymagaja od pracownikow ,nie ma osob ktore potrafilyby zrobic profesjonalne szkolenie pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiła katowice
Szczery Katowice I Miła Katowice mają absolutną racje!!!! tez pracowałam w Opalu, nie dość że oszukują z kasa to zmuszają do ciaglego zapieprzania, kiedy ktos chce wyjsc na przerwe kombinuja jak nie wiem zeby tylko tej osoby nie wypuscic, propo premii bylo tak jak mowicie czy opal zrobil cele czy nie kasy albo nie bylo, albo dostawalismy resztki(groszowe sprawy). kierownictwo opala samo chyba nie wiedzialo po co tam przychodzi a juz o durnych spotkaniach przed praca na ktorych musielismy byc nie wspominam, nadgodziny nie wyplacane..... a spotkania z rana pozal sie Boże, smecenie i pieprzenie o jednym i tym samym codzienie!! pomimo ze byla osoba zajmujaca sie doskonaleniem technik sprzedazy nikt z nas nigdy nie mial odsluchu z nia a to z prostej przyczyny- mianowicie dziewczyna nie wiedziala po co tam jest i chyba nie miala pojecia o coachingach, ale tak to jest jak dostaje sie wysokie stanowiska po znajomosci. przesiew ludzi byl straszny, traktowanie ludzi jeszcze gorsze. Opal tak zniszczyl mi nerwy ze sie pochorowalam. Wystrzegajcie sie Opala CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila Katowice
zapomnialam jeszcze dodac,ze jak interweniowalismy do kierownictwa w sprawie konsultantow ,ktorzy oszukiwali klientow nikt nie zwracal na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING to fakt
ING BANK ŚLĄSKI Podwójny limit od ręki to nic innego jak zwykły kredyt przy którym jest standardowa procedura, zaśw. o zatrudnieniu i zarobkach, BIK itd. Powodzenia hahahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski
SEJM RP , a właściwie 460-u jego pensionariuszy , aby dostać tam pracę na czas określony tj. 4 lata kłamią na potęgę i nigdy nie dotrzymują nawet w 15 % obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski
Kaczmarczyk International LTD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellaa
Tesco Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatomek
wiekszosc pracodawcow oglaszajacych sie w urzedach pracy, wykorzystuja zdesperowanych dlugotrwalych bezrobotnych, mydla oczy umowami, pensjami, bezrobotny zadowolony, ze w koncu znalazl prace a tu czeka go niespodzianka po miesiacu out, najnizsza pensja lub praca na czarno, wiem, bo sam to przerabialem, wrocilem 10 miesiecy temu z Anglii i mam problem z znalazieniem pracy (normalnej), a glupim czlowiekiem na pewno nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta---z
Kodak Express na ul Banderowskiego w Dąbrowie Górniczej Dwie zachłanne na kase baby zatrudniają ludzi co miesiąc. Mydlą oczy,dają nadzieję. Nie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już nie mogęz nimi
Nie czytałam całości, może powtórzę po kimś, ale: Polbank to DNO!!! Załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem, na wszystko czeka się tygodniami. Pierwszy raz w życiu widziałam, żeby zrobienie przelewu zajmowało 45 minut (patrzyłam na zegarek). Kredyt hipoteczny - dwa razy jeździłam z papierem do urzędu skarbowego, bo za mało osób ze strony banku się podpisało, wszystko trwało półtora miesiąca. Uruchamianie transz kredytu hipotecznego - wszystkie spóźnione (a kto płaci odsetki deweloperowi? ano ja). Wyciągi potrafią przyjść po blisko trzech miesiącach (i to nie z winy poczty). Zamiana wysoko oprocentowanych produktów kredytowych na mniejszy, niżej oprocentowany limit - niemożliwa, bo... nie mam zdolności kredytowej. Po pięciu tygodniach oczekiwania na zaświadczenie o zamknięciu tychże dowiaduję się telefonicznie (po wielokrotnych insynuacjach, że pewnie nie złożyłam wniosku), że niczego nie wysłano, bo najpierw muszę za to zapłacić - szkoda, że przy składaniu wniosku nikt mi o tym nie powiedział, czekałabym do brzydkiej śmierci. Nru konta do uiszczenia tej opłaty przez telefon mi nie podadzą, muszę się kulać do oddziału. W oddziale też tego głupiego zaświadczenia nie wystawią, muszę czekać aż centrala przyśle. Ile razy mam z nimi do czynienia, kurwica mnie strzela. Nadali nową głębię znaczeniu słowa 'paranoja'. :O Pechowo mam tam hipoteczny, więc na razie się od nich nie uwolnię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeger10
OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FIRMA KAJA POZNAŃ UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ OSZUŚCI I SPEKULANCI DAJĄ DO PODPISANIA DWIE UMOWY W KTÓRYCH JEST JEDNOZNACZNIE NAPISANE , ŻE JEŻELI NIE ZDACIE EGZAMINU BĄDŹ PRZERWIECIE SZKOLENIE ALBO NIE PODPISZECIE NASTĘPNEJ UMOWY NA 3 M-Ce TO ZAPŁACICIE IM 4000. w NASTĘPNYM PUNKCIE UMOWY DOWIADUJEMY SIĘ , ŻE JAK PRZEZ ROK CIĘ ZWOLNIĄ ALBO SIĘ ZWOLNICIE TO TEŻ PŁACICIE 4000. TO SIĘ NADAJE DO PROKURATURY.JAK MOŻNA DAWAĆ COŚ TAKIEGO DO PODPISANIA BEZ OMÓWIENIA WARÓNKÓW PRACY. TA FIRMA ZARABIA NA TYCH CO SZUKAJĄ PRACY. OSZUŚCI , OSZUŚCI I JESZCZE RAZ OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
myślę,że za jakiś czas pisania w tym wątku ,okaże się,że wszystkie firmy oszukują pracowników.praktycznie w każdej firmie znajdzie się jakiś niezadowolony i da tu upust swojego żalu. jak już tu umieścicie na czarnej liście wszystkie firmy,to zapewne w zadnej się nie zatrudnicie. pracodawcy będą zmuszeni zatrudniać tylko obcokrajowców ze wschodu. wy pewnie powyjeżdżacie do Irlandii,albo założycie własne interesy ,w których zatrudnicie obcokrajowców. prawda jest taka,że narzekają tylko ci najsłabsi, niedouczeni,niedostosowani do potrzeb rynku pracy. dobry pracownik,który może potwierdzić swoje kompetencje w praktyce,który poprzez swoje działanie w pracy ,powoduje odczucie u pracodawcy,że jest nie zastątąpiony,zawsze będzie doceniany i dobrze wynagradzany. myślę,że każdy pracodawca chciałaby zatrudniać tylko najlepszych pracowników.ale takich mało,stąd duża rotacja i niezadowolenie tych mniej nadających się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
zdążyłam przeczytać twoją wypowiedź...była wesoła. ale może twoim opisem lenia,mod poczuł się dotknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁA PRAWDA O ..............
Możliwe , ja też przepraszam tych uczciwych , co nie mogą znaleźć pracy , ale niestety spora grupa szukających jest taka , jak to opisałem. Rodzice często psują dzieci , od małego podsuwają wszystko pod " nos " i taki idzie potem na rozmowę z nastawieniem roszczeniowym , bo przecięż jemu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
masz rację...najsmutniejsze jest to,ze ci ludzie uważają że praca im się należy, jak psu buda. za mało ludzi przedsiębiorczych ,niestety. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NJ
HEJ A CO MOŻECIE MI NAPISAĆ O FIRMIE ARTEMIDA KTORA MIESCI SIE NA ULICY WOLSKIEJ 7 W POZNANIU... NIBY OFERUJA PRACE DLA SEKRETARKI... OGŁOSZENIE ZNALAZŁAM NA GUMTREE.PL ALE SLYSZAŁAM ZE TO AKTYWIZACJA... I KAZA LUDZIA CHODZIC PO DOMACH...;/... PROSZE NAPISZCIE COS O TEJ FIRMIE CZY MIELISCIE JUZ Z NIA JAKAS PORZYGODE I CZY WATO WOGOLE ISC NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×