Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sok zurawinowy

Zakladam KLUB WYLUZOWANYCH MAM - Zapraszam!

Polecane posty

Gość stopPneu
wyluzuj żurawino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowana, to znaczy nie trzesaca sie nad dzieckiem jak nad jajkiem. To znaczy taka, ktora potrafi sie bawic z dzieckiem i nie przejmuje sie, ze w domu nie jest posprzatane. To znaczy mama, ktora nie panikuje gdy dziecko nie lubi czegos tam jesc i nie alarmuje o tym od razu na forum tylko daje mu do jedzenia cos innego w zamian :P Mama, ktora lubi sie bawic, a jej swiat nie konczy sie na wychowywaniu dziecka, ale ma jeszcze swoje sprawy. Kto sie zapisuje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich mam
a ile kosztuje zapisanie sie do klubu??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich mam
to ja sie zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że się nadaję do tego klubu, choc moje wyluzowanie jest nie do zrozumienia przez mojego męża i doprowadziło do rozwodu, ale z dzieckiem się lubię bawić, najbardziej lubimy się bawic w pingwinki hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowana mama to
znaczy mama, ktora nie przejmuje sie, ze jej dziecko lata 2 godziny w kupie, skoro nie placze, to jest dobrze, ktora sie martwi ze zyje w syfie, bo po co sprzatac, niech dziecko tez nauczy sie syfu i nie odkladania rzeczy na swoje miejsce. Mama, której dziecko ma peknieta warge i poobijana glowke, bo po co pilnowac, jak samo sie moze nauczyc gdzie czycha niebezpieczenstwo, to na dluzej zapamieta. mama, ktora lata po dyskotekach bo dziecko zawsze mozna podrzucic komus innemu, np. sasiadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich mam
co to za zabawa w pingwinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zakładamy piżamy to wkładamy obie nogi w jedna nogawkę i tak się ganiamy po domu, a później wiążemy sobie luźne nogawki ze soba i przeciągamy każda w swoja stronę, moja córka ma z tego tyle smiechu ze hej, ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowana mama to -- zle zrozumialas moje przeslanie. Odpadasz :P I pamietaj - zadnego chamstwa! Nie na tym to polega:P Tych ktorzy zrozumieli idee Klubu witam serdecznie. Anulka33 jak sie bawicie w pingwinki? Brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich mam
hihi a to starsza córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nigdy nie jest wyluzowan
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zaznaczyc, że nie latam po dyskotekach, nie mam syfu w domu, moje dziecko nie ma poobijanej zalanej krwia głowy, chodzi do najlepszego przedszkola w mieście i pije soczki które sama jej robię w sokowirówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja traktuję po prostu córkę jak partnerkę do zabawy i pogadania, kumpelę i wydaje mi się że o to chodzi w tym wyluzowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomą która patrzy tylko w wychowanie dziecka,a ma okazje gdzieś wyjść,bo mama zostac może przy małym,ale ona nie bo ma dziecko.Jakbym miała okazje to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestresowana i zmęczona matka to nie jest dobry widok dla dziecka, ale niestety tak czasem bywa, jeśli się ma okazję raz na jakis czas gdzieś wyrwać to jestem za, i nie mówie tu o cotygodniowych imprezach, ale dlaczego np. nie wyjśc z koleżankami na piwo raz na jakis czas? przeciez to zdrowe dla psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram czasem dobrze jest gdzieś wyjśc,to że jest się mamą nie oznacza że trzeba siedzieć cały czas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam że raz na miesiąc wychodze z koleżanką,nie żeby sie opić,i nie na dyskoteke,ale do pubu na piwko.Trzeba tak robić,bo inaczej można do głowy dostać,trzeba sie odstresowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie traktowac
dziecka jak kumpla za bardzo, moja mama kazala mi zadecydowac czy ma sie rozwiesc z tata, gdy mialam 10 lat, bo uznala ze dla mojego dobra wszystko i kazala mi pisac na kartce ze ja tak chce, i mi to teraz pokazuje, ze jej zniszczylam zycie. wiec gratuluje pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×