Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bianka błoga

gruby, rozpieszczony 7-latek

Polecane posty

Gość bianka błoga

Moja znajoma ma syna 7 lat. pierwszoklasista, a wygląda jak by chodził conajmniej do 3 klasy. jest wysoki, ale i ggruby(już nie miesci sie w mundurek, który mu kupiła pod koniec lata)!!! coraz grubszy. jego mama też otyła (przed ciażą szczupła i aktywna fizycznie) niby widzi jak on wygląda, niby komentuje, niby chce go zapisac na basen, ale kupuje mu stale batoniki, chipsy, lody, a on wiecznie cos wcina! stale buzia umazana! ja juz nie mogę na to patrzec. wczoraj aż mu brzuch strasznie wywaliło, a stale jadł chipsy na zmiane z batonami, do tego siedział pół metra od telewizora i oglądał bajki... nie wiem, ale wydaje mi sie, ze 7latek nie powiniem spac z mamą w jednym łóżku, bać sie zostać w dzień na 10 min. sam w domu i mówić w towarzystwie (dorosłych), mamo zrobiłem kupkę.... ja wiem, ze sie kocha swoje dziecko i nie chce mu niczego odbierac, ale przecież ona go krzywdzi. on nie umie nawet fikołka zrobić... nie zwrócę, jej uwagi, bo nie chce sie wtracac, ale nie moge na to patrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za plecami możesz tyłek
obrabiać? Jej powiedz a nie nam. A jak nie chcesz się wtrącać, to po prostu jej nie odwiedzaj. To jej dziecko i ona wie najlepiej co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwróć jej uwage czemu nie
? mzoe da jej to do myslenia ze dziecku krzywde robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
To po , co o tym piszesz ? Łatwiej na forum pewnie , ale to nie pomoc dziecku a działanie pozorowane . Sorry ale irytujace jest takie zachowanie oceny za plecami . To jesli sie z nia spotykasz , to te tematy pomijasz czy w oczy chwalisz , jaki to madry i jak ładnie rośnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka błoga
irytujące zachowanie oceny za plecami? aleś sie wysłowiła! nie nie podziwiam go!!!, a jak mówi, ze jest gruby to mówię: no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka błoga
czy jego zachowanie nie jest dziecinne? mówię o tym spaniu z mamą itd. bo ja mam małe dziecko i nie wiem jakie sa siedmiolatki, ale wydaje mi sie, ze bardzie "dojrzałe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Ooooo , mistrzyni wysławiania :D Mówie "no" :D Czyli poruszacie ten temat masz okazje skorzystać i przedstawic jej swoje pole widzenia zawarte w pierwszym poscie , ale po co , mozna sie na krytyke narazić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty imć
to kolega Imcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOŁO

mc wideron taki, TAKI, TAKI GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×