Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krak-owianka

Krakowianki raz jeszcze !

Polecane posty

Gość krak-owianka

Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe mamy z Krakowa i okolic na pogaduchy !!!!! Było co prawda juz kilka topików dot. mam z Krakowa, ale niestety "umierały śmiercią naturalną"...może tym razem uda nam się "utrzymać przy życiu"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. To i ja sie dołaczam. A moze ten topik okaże sie wreszcie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak-owianka
witajcie!!!!!! cieszę się ,że się odezwałyście! Miło widziane OBECNE MAMY I PRZYSZŁE MAMY! :D to co....startujemy z nowym topikiem? A gdzie są pozostałe Krakowianki, bo napewno jest ich na kafe więcej...:) Piszcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, to i ja się dopisuję, bo też jestem Krakowianką ;) Także mam nadzieję, że ten topik okaże się szczęśliwy i że przetrwa próbę czasu :)!!!! Może każda z nas napisze kilka słów o sobie :) Ja zaczynam; jestem mamą 7,5 miesięcznego Mateuszka, w Kraku mieszkam od urodzenia, mam 25 lat. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak-wianka
intima_31 ---oczywiście że tak! zostań z nami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie przedstawie. Mam na imie Monika i jestem mamą 14 miesięcznej Natali. Mieszkam w Nowej Hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie dolacze jeśli oczywiscie moge. Mam prawie 6 miesiaczną Marysie mieszkam w okolicach Azorów i mam 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ż ejest nas coraz więcej! Mamani-śliczną masz córeczkę, duża dziewczynka! Dziewczyny, pracujecie czy jesteście w domku z waszymi pociechami? Ja na razie nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no ja w ciazy narazie nie jestem :P Jak narazie ucze sie - teraz w systemie zaocznym a w tygodniu siedze z mala w domku. a jak z wami? moze zrobimy spotkanko \"kafeterianek\" z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znajome dzieczyny: MaMani, agnieszke c Kamila7: Ja pracuje. Byłam tylko na macieżyńskim i wróciłam do pracy. Pracuje w kadrach i płacach. Mam dobrą prace. Szef idzie mi na ręke i dlatego szkoda mi było rezygnować. Małą zajmowała sie do roku moja mama a od wrzesnie poszła do żłobka. Była tylko 2 tygodnie i niestety zaczeła chorować. Nie wiem czy jeszcze bedzie chodzić czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nawet mnie nie denerwujcie:) megi przyjechala, ale wczoraj bardzo zle sie czula bo mialysmy zwolac spotkanko. mamani ciezarowka nie jestes ale jestes super ze z nami piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani: Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem. Tylko mnie pasuje weekend. No chyba ze gdzieś w Nowej Hucie spotkanie zorganizujemy to od 15 zawsze moge dołączyć. Fajnie tak spotkac sie i powymieniać spostrzeżeniami. Donn: Mam nadzieje ze trafisz na ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika mam do ciebie pytanko? moj maz wybiera sie juz na urlop choc mala jeszcze sie nie urodzila-a tak planowalismy. chodzi mi o to ze np jak on bedzie i mal sie urodzi to czy moze wziasc opieke czy to przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja w weekend w szkole- przynajmniej w ten bo nastepny mam wolny. wiec jakby nam sie udało to moglybysmy sie spotkac. zapytam jeszcze zieloneszkielko czy ma ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkac: Z tego co pamiętam to ty mieszkasz nie daleko mnie wiec zawsze gdzieś w Hucie mozemy sie spotkać. Cieżarne mają pierwszeństwo wiec daj znac jakby co :) A jak tam przed porodem się czujesz? Jak maleństwo rusza się bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczyn z ktorymi jeszcze sie nie znam:) mam 25l, mieszkam w nowej hucie, czekam na pierwsza dzidzie, obecnie 38tydzien ciazy:) jestem na L4, z wykszt. nauczyciel, ale pracuje jako za-ca kierownika kas w carrefourze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika a gdzie ty w tej hucie mieszkasz? na samym poczatku czy raczej juz tam blizej placu centralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika dla mnie nie ma problemu, tylko jutro mam zajete bo kolezanka przyjezdza, chcialabym sie z wami spotkac zanim zaczne rodzic:) sms-uje z megi, ale tak jak pisalam zle sie wczoraj czula.poczekamy jak jej sie poprawi i sie umowimy:) -ja mieszkam na oswiecenia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkac: To zależy od zakładu. U nas by mógł my wtedy przerywamy urlop a liczymy opieke. Niech popyta sie w zakładzie :) MaMania: Pozdrów zieloneszkiełko. Kiedyś zaglądała na topik krakowski ale dawno to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to jak chcesz to my dzis bedziemy w geancie- albo w realu jak kto woli :P chyba amsz niedaleko wiec jakbys sie chciala spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani: Do placu centralnego mam nie daleko. agnieszkac: Ja mieszkam na Kalinowym. Nie raz chodze do Waszego parku na spacer z małą. Byłyśmy tam w poniedziałek. Tylko ja moge dopiero po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ale tu jest jeszcze taka sprawa ze to bedzie jego jedyny urlop 2tyg w tym roku bo reszte dni wykorzystal.a np u nas jest tak ze pracownik musi miec przynajmniej raz w roku ciagiem 2tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkac: Ups. No to bedzie problem bo zgodnie z prawem musi miec urlop co najmniej 10 dni w ciągu roku :) Ale moze uda Wam sie opieke załtwić później tzn po urlopie. Zapytaj gin przy okazji :) Ja mieszkam w czteropiętrowym bloku blizej kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja tez z krakowa:) Azory:):) mam 27 latek od roku jestem mezatka:) plany najbliższe ciąża , budowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie w krakowie mieszkamy 7 lat:) ale kocham to miasto!! pracuje na Lipinskiego - koło tesco na Kapelance wiec mam całe miesto do przejechania:( ale i tak lubie to miasto skonczyłam tu studia , tu miałam slub ........i tu sie buduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×