Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja mam pytanie

poronilam-przezywam,placze, a FACET nic...

Polecane posty

pasem po dupie? czemu to piszesz? tak cie rodzice wychowali? wiesz co, mam lepsze zeczy do roboty niz pisanie z jakas pojebana babka ktora mysli ze jest bog wie kim tlumacz to sobie tak dalej taka dumna jestes z siebie ze masz takie slownictwo? no fakt pzregralam z toba ale kurde jak to bylo? nie rozmawiaj z debilem czy glupkiem bo wygra doswiadczeniem? no kurde nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
zapamiętanie takiego krótkiego prostego zdania sprawia Ci trudność?? najlepszy dowód, ze zaniedbałaś trening szarych komórek, więc jak już wyżej sugerowałam - DO KSIĄŻEK !!!! a potem jeszcze 100 razy zapisz w kajeciku "nie będę pyskowała starszym i mądrzejszym" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auttorko
autorko nie przezywaj jak mrowka okresu.....nie takie ludzie mają problemy i musza zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja wina ze gowniara dorwala sie do kompa i pisze takie zeczy? pomaranczo mam cie gleboko w dupie! twoj poziom kultury jest ponizej zera widac rodzice tobie niezbyt mocno wpierdolili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helahop
jeszcze przezywa i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
dziecko!! idź kasztanowe ludki robić, a nie wcinasz się w kobiece rozmowy i jeszcze bzdury wypisujesz !!! a słownictwa typu "dziwka" "pierdolić" czy "w dupie" to poza obręb rodziny nie wynoś, bo nie dla każdego to jest chlep powszedni i nie każdy życzy sobie takie wulgaryzmy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
chleB :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozumiem ze u ciebie debil, pustak, tepak, gowniarz sa na porzadku dziennym? ty czlowieku idz sie leczyc bo tyle w tobie jest zlosci, uwazaj zeby ci zylka nie pekla ty piszesz ze ja sie denerwuje? a kto pisze tyle wykrzyknikow i wyzywa sie? mi to kolo dupy lata co taka suka jak ty pisze o mnie a ciebie najwidoczniej to boli za taka dorosla sie uwazasz, a wyslowic sie w ogole kobieto nie potrafisz jezyk twoj jak spod sklepu monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
zależy kto pod jakie monopolowe chadza :-P a gówniarą jesteś więc czemu mam Cię tak nie nazywać dziecko drogie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty o mnie wiesz do cholery? wlasnie dlatego nie mozezs mnie nazywac dzieckiem czy wiek o czyms swiadczy? moge byc bardziej dojrzala, dorosla i trzezwiej myslaca niz ty bo los nie bardzo mnie doswiadczyl wiec prosze cie ale uwazaj na slowa bo przesadzasz na kafe jestes mocna w gebie, tak samo jak kazdy nie pisz mi ze w zyciu tez taka jestes, no ok zgodze sie jesli nie masz przyjaciol, rodzina sie od ciebie odwrocila bo nikt nie zniesie takiego chamsta i prostactwa jakie od ciebie az bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
słuchaj dziecko! wiek jednak oczymś świadczy, choć trzeba przyznać że w każdej grupie wiekowej są bardziej i mniej rozwinięte jednostki. Dlategoteż moją ocenę jedynie w połowie oparłam na Twoim wieku. Na drugą połowę tej oceny zapracowałaś sobie głupotami jakie tu wypisywałaś. W życiu codziennym też jestem bezpośrednia i mówie co myślę ( dla Ciebie to chamstwo :-)) I mimo to przyjaciół mam, jednakże to ludzie na poziomie i nikogo nie muszę ostro krytykować. Z dziećmi się nie zdaję, dlatego żadnego z moich przyjaciół "gówniarzem" nie muszę nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widac jakich masz przyjaciol i jaka jestes uwazaj zeby ktos przypadkiem nie potraktowal ciebie tak jak ty traktujesz ludzi maly czlowieczku myslisz ze jestes kims? jestes jakims gownem ktore na kafe podwyzsza swoja wartosc kazdy jest tu anonimowy wiec sie nie dziwie ze taka mocna jestes a glupoty to ty nawet nie umiesz napisac bo mozg to ci dawno wyparowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojludzie...
FAJNA......jak jesteś fajna...a jesteś to olej POMARAŃCZĘ....IGNOR to najlepsze lekarstwo....to nie topik pt.....JAK WYKOŃCZYĆ PRZECIWNICZKĘ.....tylko jaki???zerknij w górę.....a POMARAŃCZA SIOOOO.......NA TELENOWELE.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojludzie...
zachowujecie się obydwie jak....no ,nieładnie.........paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojludzie...
A TY pomarańczko też zbastuj...........w głowach WAM się namieszało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojludzie...
chyba że FAJNA I KIRIA TO JEDNA I TA SAMA OSOBA.........sztuczny tłok czyli......HM?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
fajna...jak jesteś fajna to nie głaszcz po główce kogoś komu przychodzą do niej pomysły wywoływania poronienia, bo przez takie postępowanie możesz współuczestniczyć w bardzo niefajnym wydarzeniu. a jeśli uważasz, że jesteś "fajna" bo masz już 18 lat, mama pozwala Ci malować paznokcie i umiesz posługiwać się netem, ale od pisania pierdół nie potrafisz się powstrzymać, to lepiej zień topik i dział, co?? dladzieci jakieś też niestety się na kafeterii znajdą, choć to ponoć forum kobiece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiria w ogole o co ci chodzi? znasz mnie? wiesz ile naprawde mam lat? wiesz co przeszlam w zyciu? nie! wiec zamnknij ta jadaczke! kobieta to ty na pewno nie jestes z takim slownictwem wiec mnie nawet nie rozsmieszaj poza tym pani szanowna zapamietaj cos sobie ze masz macice to nie znaczy ze od razu jestes kobieta!! ty do kazdego wieku masz rzeczy dozwolone i niedozwolone przez rodzicow?! ze ciebie tak wychowali to nie znaczy zekazdego tak wychowuja ktos ci napisal juz pomaranczko spierdalaj na telenowele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Większość społeczeństwa
która udziela się na tym forum nie powinna mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co wole glaskac takie osoby po glowce (chociaz tego nie robie bo napisalam ze mnie nie interesuje co ona robi, to jej zycie i czy to jest glaskanie??) niz sie denerwowac co mi jakas gowniara taka jak ty pisze no widac rodzice pogonili, zarty sie skonczyly, i bardzo dobrze net, jakie to fajne urzadzenie nie?:P mozna sobie wymyslac osoby ktorymi sie nie jest, mozna kogos obrazac, itp ale jestem pewna ze normalnie w zyciu byc tego nie zrobila bo od razu byc po pysu od jednej czy drugiej dostala!! zapewne juz dostalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
nie pierdacz gówniaro bo w Twoim potoku słów jest zero treści merytorycznej!! zauważ szczeniaku że to Ty się do mnie przyczepiłaś, choć podobno sytuacja wspomnianej dziewczyny Cię nie obchodzi - jakaś rozbierzność, ale ja rozumiem - w tym wieku hormony jeszcze szaleją, człoweik nie iwe, co się dzieje ... drugą rozbierzxność już wcześniej wspomniałam i nadal się do niej nie ustosunkowałaś tylko szczekasz i szczekasz ... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria malibia
i co mnie obchodzi, co w życiu przeszłąś? co chłopak rzucił- wzruszające.. czy muszę Cię znać?? nie! nie oceniam twojego życia, ale to co tu piszesz bo na razie to jest tu ZTwoją wizytówkę i średnio się zareklamowałaś, jeśli mam być szczera. I mam nadzieję, ze wziełaś dziś do szkoły kanapki, co??z nutellą najlepiej, nie będziesz oze tak hronicznie zapominać tego, co chwilę wcześniej napisałaś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdefgahc - powielasz to co ktos juz kiedys gdzies tu napisal!nie umiesz sama niczego wymyslec?fajna madchen jak ty potrafisz wkur...ludzi na forum!!:(pieprzysz glupoty,bluznisz na lewo i prawo,agresja az bucha a na innym temacie madzialce d...obrabialas bo miala prawo wypowiedziec zdania ktore nie leza w twojej sugestii!jestes wredna malpa mialam racje za lazisz po tym forum psujesz wszystkim humor oczerniasz a sama do d...jestes:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiria malibia- nie ma sensu rzucac sie na \"fajna\"widzisz ze ona ma problemy ze soba wzrusza mnie jej historia ale chyba nie warto przejmowac sie tym dzieckiem.Trzeba wrzucic na luz z nia jest tak ze ona moze wypowiadac swoje zdanie w sposob chamski i wulgarny ale inni nie!narcyz z niej i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×